Створив youtube канал для вивчення фронтенду

Усі статті, обговорення, новини про Front-end — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Привіт. Мене звати Бартків Сергій, я software engineer. Вирішив створити youtube канал — уроки з веб розробки. Матеріал подається виключно українською мовою.
Давно хотів себе спробувати в цьому напрямку, карантин в цьому плані допоміг =)
Одна з причин — підтримка української мови. Підтримай і ти — ділися цим посиланням!
Уроки будуть виходити приблизно 1 раз в тиждень. Поради і зауваження пиши в коменарі, буду радий.


YouTube канал Batyar lessons

Facebook спільнота

Telegram група

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному2
LinkedIn

Схожі топіки

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Навіщо канал в Telegram? Де чат? Хіба програмісти не користуються IRC?

Подивився, підписався, підтримую, а ще схоже на уроки української мови для українських розробників

1 раз в тиждень — якось мало.
Про кліпове мислення щось чув? Нині підписників годують якоюсь інформацією якомога частіше, бо вони забудуть, хто ти є та навіщо вони на тебе підписані.
Лише одиниць блогерів чекають тиждень, щоб побачити їх пригоди, операторську роботу, види з квадрокоптерів, роботу їх відеомонтажників, типу нашого Max Vitko: www.imdb.com/name/nm10129295

Джордж Хоц, наприклад, на своєму каналі «commaai archive» приблизно 4 відео на тиждень робить, в тому числі лайвкодінг, інколи до 9 годин роботи.

JFYI: Оригінал «кліпового мислення». З аналізом передвиборчих кампаній в 19 та 20 сторіччах. archive.org/...​ath by Neil −203_djvu.txt

Є час тільки на вихідних, тому поки що так.

Можно еще урок сделать про гриды и плавненько перейти к смарт гридам...Еще можео про бутстрап, но я не знаю насколько это в данный момент актуально...

муні музичка сподобалась.. тільки би трохи її зробити тихішую

Дякую, наступний урок спробую або тихіше, або взагалі вимкну =)

За солов’їну жирний лайкос! Приємно бачити як по трохи підростає україномовний ютубчик

гарне починання, але є одне зауваження
музичний супровід як на мою думку зайвий

Почув, дякую за фідбек!

за українську +

так вы же не всю аудиторию охватываете, бывает местами тяжеловато, но код понятен...

Це повідомлення автору, чи мені?))

Підписатись на коментарі