Фріланс. Де краще почати?

Всім доброго дня. Щоб не затягувати перейду зразу до справи)

Скоро я закінчую навчатися на курсах тестування. Оскількі сітуація з працевлаштуванням під час карантину доволі сумна, то вангую що роботу буду шукати пару місяців. Дуже не хочется втрачати здобуті навички.

Порадьте будь ласка ресурси де я, практично без досвіду роботи міг би отримати якісь, для початку прості, завдання по тестуванню, можно навіть за безкоштовно. Головне щоб це були реальні задачі, за яки могли б похвалити або посварити якщо облажався. Тому що коли сам собі придумав роботу то сам себе не перевіриш.

Сподіваюсь на ваш досвід та вільний час! Дякую!!!

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

дома, на мамкіних борщах

Дякую всім хто витратив трохи свого часу на пораду!!! Я отримав те що хотів!!! Всім гарного дня не хворійте!!!

Нормальні контори розуміють, що QA то є ОТК, якй потрібно тримати якомога ближче. Тому на фріланс QA іде повний відстій імхо (з відповідною ЗП). Найкраще буде інтегруватися в контору, яка професійно надає послуги віддаленого QA. Накшталт toptal чи чогось такого. Але там після курсів не беруть.
Якщо розмірковуєте про апворк, то, може, пощастить знайти щось за $0.5-1 на годину. Але без професійного фідбеку, тому це абсолютно безпонтово.

Дивно, бо я бачив клієнтів з avg rate $1.3.

Вони можуть писати і −1,3$ але коли ставиш в профілі то мінімум $3 можна поставити. Хто буде працювати за долар?

Хто буде працювати за долар?

Ну якщо є клієнти з авг рейтом півтора долара — значить хтось працював і за долар. Можливо тепер вже так не можна, я не в курсі. Просто кажу що бачив такий от треш.

І макс 999 дол. Тобто я в принципі не матиму шансу поставити 1500 дол за годину своєї роботи. Знущання!

Ну я давно там працюю, багато чого бачив. Зараз наприклад конекти платні, по $0.15 а деякі індійські замовники хочуть $5 фікседпрайс)

А я тепер після перерви від лонг терму 10 доларового, і ще з десять фікседів декілька десят дол кожен, відновлюю пошук роботи. І вже зацінив переваги платних конектів: аплаїш, тратиш гроші, 30% клієнтів так ніколи нікого і не хайрить, ще частина ідіотів, і далі лишається менше 50% де можуть захайрити. За день аплаїнгу і потраченого часу і конектів(десь 6 аплаїв подав), 1 клієнт, з яким заробив 15 дол. Ще два идиота(чи то один перед цим був, я вже і забув). І це судячи по статистиці рахується серйозною конверсією! Майже 100% у мене хайрінг рейт.

Ну думаю сьогодні ще раз спробую. 2 аплаї на лонг терм преокти які зацікавили(одразу мінус 12 конектів = 1.8 долара). І що — за пів дня так нікого і не проінтервюили(тобто нікому навіть не написали). Дивлю хайрінг рейт у тих клієнтів: між 50% і 60%. Ну, шанси що я з тих аплаїв отримаю роботу думаю десь в межах 5%. Ще якраз індус 10 дол виставив ксс правку. Я зробив за 2 хв і в аплаї прикріпив скрін. Думаю зароблю за 10 хв роботи. Година пройшла як не більше — тишина. Тобто клієнти постять і сйопуються. Потім може напишуть через день. А ти курва вже гроші заплатив хз за що.

А так, ще інвайт мені кинув китаєць з авг рейтом 20 в профілі. Непогано. Але я побачив лише через 4 години, і він вже когось найняв =( Ну і ще обмежує те що я не можу фул таймити поки. Тому шукаю варіанти де б пристосуватися на деякий час. Другий день серйозного пошуку поки нічого не дав. Правда я аплаю по декілька в день, і лише туди де впевнений і цікавий клієнт з проектом.

Отож бери погодиново. Краще брати 1 тривалий проект 30годин/тиждень.

Я знаю що краще тривалий, але не впевнений що зможу каунтити 30. Аби 20 міг було б добре. Річ в тому що я працював лонг терм 20, і все було добре, відносно, але чим далі тим гірше почувався через понижену самооцінку, тривожність добила і закінчилося тим що я вже лише 5 натягував. Тому перестав працювати. Пофіксив вже багато тарганів в голові, але все ще нема так щоб стабільно міг дорбе почуватися. Хоча мозок наче вже чистіше ніж раніше був коли 20 працював. Тому трохи стрьомаюся йти на фул тайм.

Пробую ще варіант 20-50 доларових фіксед де пару годин роботи і я точно зроблю за день, а на наступний якщо буде фігово то просто не візьму ще роботу. Але поки не дуже вихлоп, напевно спамити більше треба і не боятися брати проекти де не все знаєш. Я так AWS декілька разів брав був і заробляв 30 в день налаштовуючи базово сервіси, при цьому половину часу тратив на гуглінг. Наче все має вийти. Сьогодні все ж зааплаїів на 2 лонг терми, і хто зна, може хтось відпишеться.

Платні конекти, ще й 20% фіі, це просто жесть якась.

Як заробиш500 з 1 клієнтом буде 10%

Так. Але ж я про малі фікседи. Там напряжно. Коли довго з одним працюєш то і на 5% виходиш, і це вже стає вигідно.

Це пі*дець. Висить 6 моїх аплаїв, 2 з яких на лонг терми де я по 6 конектів потрітив, ще 3 з асап, уржент в тайтлі по 20 дол. І що — клієнти сїпалися! І це я фільтрував їх щоб авг рейт 20+ було. Абсолютна безвідповідальність, вони навіть не заглядали в свою публікацію. З цього один апворк заробляє на конектах. За 2 дні лише 1 проект хаурлі на годину 20хв дістав. Решта клієнтів тупо зникли. В сраку це все. Більше я аплаїти де нема апворківського бета повернення конектів коли нікого не захайрено не буду. І до речі — якого хера апворк вже більше року тримає цю життєво важливу фічу в бета і не ставить автоматом на всі проекти?

Треба ж дивитися що за клієнт. Хайр рейтинг, кількість заявок, оплату та відгуки

Ну на хайр рейт не дивив, це моя помилка. І там у тих двох що лонг проект він був між 50 і 60. Блін, у третього де асап хайр рейт 50%. Схоже я занадто наївний, думаючи що якщо люди таке пишуть, то це дійсно серйозне.

А який хайр рейт достатній?

После курсов ТОЛЬКО в офис (галеру). На фриланс имеет смысл идти если что-то умеешь.

На фрілансі тестувальники без досвіду мають дуже мало шансів.
Q: Де краще почати? A: почніть заново, — без витрачання грошей та часу на курси починіть з python або javascript, а там (можливо) й вакцину винайдуть.

Можете законнектиться с опенсорс командами на гитхабе или сорсфорже. Возможно, у них есть задачи для бесплатных тестировщиков.

Тестеры на фрилансе не нужны. Там нужны разгребатели кода плагинов WordPress.

и еще менторил, и платил деньги

Если задешево, то можно найти и такое. На минимальную зарплату вполне возьмут.

Могут дать месяц испытательного срока, платить за этот месяц ничего не будут, поменторят.
Если тянет, если соображает быстро, если через месяц заметен результат менторства, то возьмут на минимальную.
Дальше — зависит. Зависит от ситуации, от адекватности работодателя, от того, как расценивают труд тестировщика в компании. Может быть такое, что тестировщик eбoшит хренову тучу багрепортов за считанные дни или то и дело находит критические баги или даже дыры в безопасности (хотя этим занимается отдельная профессия вообще), а у работодателя свои тараканы в голове: «медленно, некачественно, мало багов находит, выше поднимать зарплату не будем» — лично через это проходил.

можно подумать, вранье тут же не всплывет наружу

Підписатись на коментарі