Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Допоможу з Трактором в Берлін (Ruby, Java, Go)

Всім привіт.

В наш теплий, ламповий, фінтех стартап (300+ працівників, офіс в центрі Берліну) дуже треба Ruby, Elixir та Go девелоперів.

Це «bank-as-a-platform» — ми надаємо АРІ компаніям, котрі не мають банківської ліцензії, але хочуть надавати фінансові послуги своїм клієнтам. Часто — це нішеві міні-банки, але й багато інших видів бізнесів також. Ми надаємо їм доступ до REST API для створення акаунтів, пластикових і віртуальних карток, здійснення транзакцій та багато іншого.
Це все дуже модно і молодьожно, називається Banking 3.0 і ми є одним з найбільш багатообіцяючих гравців в Європі.

Я працюю тех лідом однієї з команд і нам не вистачає хороших спеціалістів. Це при тому, що компанія доволі перспективна, зарплати середні чи вище середніх по ринку (залежить від досвіду і вміння торгуватись), і взагалі в нас цікавий, сучасний продукт, збудований з застосуванням модних, хіпстерських технологій — все як належить Берлінському стартапу.

На жаль, безжальний Берлінський ІТ-ринок не приводить до нас достатньо толкових інженерів, а їх нам треба вже сьогодні: ми в процесі переходу в хмару, і в очікуванні серйозного зростання клієнтської бази, і все це при тому, що ми продовжуємо розширювати функціонал наших продуктів.

Коронавірус лише погіршив ситуацію і кількість інтерв’ю, які я та мої колеги проводимо в останні два місяці, значно знизилась. З одного боку — це очікувано і логічно, що люди не ризикують міняти роботу в такий турбулентний час, але з іншого — нашу компанію епідемія практично не зачепила, бюджет не мінявся і ми активно продовжуємо наймати.

Я вирішив створити цей пост на ДОУ з надією прискорити пошук та знайти поповнення в свою команду, але ми шукаємо також Go та Elixir інженерів в інші команди, тому я вирішив згадати й їх.

Звісно, поточна ситуація з епідемією — мабуть не є найкращим часом для публікації цього посту, але враховуючи, що процес від надсилання CV до проходження всіх етапів інтерв’ю займе кілька тижнів, а процес від оформлення візи до переїзду — кілька місяців, я все-таки зважився.

Вимоги до кандидатів прості — «Senior» рівень по досвіду та знаннях (23-річні сіньйори, вибачте) та володіння англійською хоча б на рівні Intermediate.
І звісно ж — бажання переїзду.

Радий відповісти на запитання. Бажано в приватні повідомлення.

P.S. прошу шановне панство уникати дискусій на тему бомжування програмістів в Європі, відсутності грошей на сири, і примусове життя в гетто з багатодітними інопланетянами. В крайньому випадку використовуйте для цього мій попередній топік тут: dou.ua/forums/topic/21355 . Дякую

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Update: Найм йде повним ходом! Компанія називається «Solarisbank» (solarisbank.de) і це не просто аутсорс/фріланс — ми наймаємо в дочірню компанію в Україні!

Update: ми тепер наймаємо і в Україні на Java & Ruby позиції.

Залежатиме від того скільки буде евангелістів gRPC в компанії ;)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Виталий, добрый день. Меня тоже зовут Виталий, имею непобедимое желание переехать в Германию, знание немецкого среднее, английского- отличное. работал на тех поддержке в Люксофте и в других IT Украины. Как с вами можно связаться? В статье нет ваших контактов.
Знание java у меня слабое, я обучаюсь сейчас. Хорошее знание баз данных, особенно oracle. Очень много работал в банках, начинал с украинских, а потом отутсорсинг в иностранных банках.
Мой профиль на линкедин
Http://LinkedIn.com/in/makhaev

А як щодо такої теми

Hilfe mit dem Traktor in die Ukraine

Як думаєте?
Реально, фантастично чи занадто оптимістично?
Десь після 2025-26 років?

А где в Берлине центр?

Хаха, для мене — в районі Hackescher Markt i Museumsinsel

Ми надаємо їм доступ до REST API для створення акаунтів, пластикових і віртуальних карток, здійснення транзакцій та багато іншого

У вас компания сотрудничает только с юрлицами из ЕС? Какие есть ограничения (по обороту и тд)?

Чесно-кажучи в юридичних питаннях цього бізнесу я не дуже обізнаний.
В нас є багато клієнтів не з ЄС, котрим ми саме з тим і допомагаємо щоб потрапити на ринок ЄС. Але наскільки я розумію, вони повинні мати зареєстровану в ЄС юридичну особу для цього.

Не хочу разжигать, но идею переезда для работы в берлинском стартапе, особенно во время кризиса, я бы определил как рискованную. Кандидату нужно понимать, что испытательный период (как правило) 6 месяцев. В это время вас могут уволить за 2 недели, а найти новую работу в Германии быстро было чем-то из области фантастики даже в лучшие сытые годы. После прохождения испытательного срока вас тоже запросто могут уволить, если в стартапе что-то пойдёт не так. Это продуктовая компания, и никаких «бенчей», «переходов на другие проекты» там по определению не бывает. Стартап в Берлине может слиться за пару недель (как, впрочем, и вырасти на 300% за пару месяцев), а большинство контрактов (телефон, интернет, квартира и даже спортзал) у вас будут с возможностью расторжения только через год. Ну и страховку по безработице, в случае чего, вам выплатят если вы проработаете больше года. Я не отговариваю, просто рекомендую трезво оценивать риски.

Це правда, все добре описано, не буду заперечувати. Ризики є, вони є завжди, а зараз вони справді вищі.

Але все не так чорно-біло. Конкретно компанія, де я працюю — це не якийсь стартапчик в ко-воркінгу Кройцберга. Це серйозна компанія з досвідченим в банківській справі керівництвом, просто на ранньому етапі. Два роки тому ми вже отримали Series B і серед наших інвесторів є VISA та BBVA. Ростемо швидко, попереду — ще більше перспектив, про які я не маю права тут писати, але маю впевненість, що все буде добре. Звісно, шанс, що одного дня СЕО напише прощального листа про банкротство десь з Мексики — завжди є.

Думаю, ця пропозиція більше підходить «легким на підйом» людям, котрі можуть собі дозволити трохи ризикувати, але чесно-кажучи, як людина, котра свого часу пройшла через переїзд — мушу сказати, що це значно легше і дешевше ніж здається. Принаймні так було в моєму випадку майже 7 років тому.

большинство контрактов (телефон, интернет, квартира и даже спортзал) у вас будут с возможностью расторжения только через год.

Все расторгается в любое время по причине выезда из страны. Кроме того что телефон можно по предоплате и спортзал через урбан спортс клаб.

«Senior Data Analyst» лише

Останнього разу коли я перевіряв, медіана була 70к. Тут більше деталей: www.asdcode.de/...​survey-december-2019.html

Дену Ягофарову привет :)

Ruby и Elixir будет возможность совмещать или Elixir это отдельная позиция?

Окремі команди

И тебе не хворать! Таки отдельная. Но многие эликсирщики руби знают и любят ;)

эм 23 года не может быть сеньором? Можно описать детальнее почему? Выглядит как дискриминация ....

Наверное потому что в основном люди не успевают получить достаточно опыта к этим годам.

Камон. Что такое опыт? Как опыт меряется? Годами на галере? Ну удачи.

Опыт не соизмерим годами( относительному равенству ). За год можно 15часов в день уделять практике и теории ( 80% на 20% ) и уже будет готовый мид, ещё год и син. Это так , алгоритм людей которых я знаю и работают в Майкрософте сейчас ( там они 4 Грейд ) но уделают половину синов 7+ лет в топовых галерах...

Или да работать «телом с веслом» в Ebam и за 7 лет получить сина...

У меня был лид 8лет, топ контора (в Украине по продукту), а знания ниже плинтуса ( когда уходил в другую контору ему даже мида не дали, при том что в той же конторе я Стронг мид был и 1 год опыта но по 13-18 часов со своими проекта, статьями, чатами по теме и фрилансом ).

Опыт понятия относительное которое зависит от тебя самого. Да, гребём мы много но это не значит что будет получен качественный опыт и ещё миллион нюансов.

Так что я знаю 23-х летних синов и это нормально...
где-то помню были статьи и о 18-ти летних что с 14 лет по фану что-то делали учили...

Все верно!

Тут идет подмена тайтлов. Все эти люди которые только годами «козырять» — но при этом не дотягивают до сениора. И это печальная реалия. И в основном на продуктовых компаниях это джуны.

За год можно 15часов в день уделять практике и теории ( 80% на 20% ) и уже будет готовый мид, ещё год и син.

Этот подход истинного программера. Но, но в хороших командах это уровень Джун, ибо все там так же начинали. Через 4 годика в таком темпе будет Мидлом. А через еще 5 лет — Сениором. Тут надо учитывать не только опыт кодирования, а также работы в команде, решение проблем в целом, методологий и др.

в Майкрософте сейчас ( там они 4 Грейд )

В таких компаниях чуть лучше, они хоть на базовые знания проверяют, но там такая же беда как и на наших галерах — там не надо быть крутым программером чтобы иметь крутой тайтл. В основном 5% тянут других 95% — такая уж статистика.

Этот подход истинного программера. Но, но в хороших командах это уровень Джун, ибо все там так же начинали.

Если так оценивать каждый раз то ты никогда не поймешь, а кто и где син, ведь всегда найдется человек что лучшим будет в команде, потом еще лучше прийдет и все такое :)

Син — в глобале, человек что может брать ответственность, видеть возможные проблемы/нюансы с далека, знать проблемы-решения оптимизаций, делать максимально читаемый код, постоянное развития, следить за развития его направления и что главное, быть динамическим и не упертым :) (может что забыл, просто в общем делаю описания). ( я не упоминаю базу+ CS так как в 99% задач она не нужна )

В таких компаниях чуть лучше, они хоть на базовые знания проверяют, но там такая же беда как и на наших галерах — там не надо быть крутым программером чтобы иметь крутой тайтл.

Так им тайтл не нужен, ЗП достаточно :)
Что толку от тайтла если получать мешок картошки :)

Це був жарт (з маленькою долею правди). Є такий старий мем про 23-річних сіньйорів.

Підписатись на коментарі