Пропозиція від якої можна відмовитись (шукаю співзасновника) і втратити 0,5% якщо не рекомендувати когось:) — mental health

Можливість (проблема)

«Технології вирішили наші економічні проблеми, додавши психологічних»

Марк Менсон «Витончене мистецтво забивати на все»

Згідно з прогнозом Всесвітньої організації охорони здоров`я (ВООЗ), до 2030 р.

депресивні розлади вийдуть на перше місце серед всіх медичних причин інвалідності та смертності.

Про себе
-пару провальних своїх проєктів-«стартапів»
— є і успішний досвід проєктного та операційного менеджменту
— сфери — нафта й газ, право, менеджмент, психологія, громадський сектор
— один факт — відмовився від навчання на психології (друга вища), коли зрозумів, що перевірка вступних була як-небудь(бали зі стелі), всі пройшли, лол
— видаю соціально-психологічний роман
— та багато іншого...

Чим займався є на Linkedin

Про тебе (чекліст)
1. Практичний досвід програмування від 3 років
2. Маєш за плечима власні успішні/ неуспішні (навіть краще) проєкти
3. Тобі подобається програмувати та тебе мотивує — саморозвиток і бачити результат роботи (якщо безпека на 1ому місці — то краще «Не намагайся», бо стрес задавить і швидко «вигориш» )
4. Хочеш у вільний час від основної діяльності (роботи) будувати своє
5. Знаєш англійську мову
6. Цікавишся стартапами чи маєш ціль з свою справою у ній

Якщо більшість так — то давай спілкуватись (пиши на Linkedin чи у телеграм dsmlai )

Що отримаєш?

Отримаш частину у нашому стартапі за закриття інженерної роботи

Що робитимемо?

Візія — світ, де стрес приносить лише користь
Місія — допомогти людям, використовуючи технології, реагувати на виклики 3го тисячоліття, людським тілом, яке було спроєктовано тисячі років до нашої ери
Цінності
— приватність та конфіденційність
— людиноцентричність
— практичність
— всебічність
— нешкідливість
— технологічність

Де зараз?

стадії Design thinking
What is — explores current reality
What if — envisions a new future

Що далі?

What wows makes some choices
What works brings us to action

Ps. Також за рекомендацію після розроблення MVP будь-кому дамо 0,5%, хто звів нас докупи

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Візія — світ, де стрес приносить лише користь

По определению, стресс — это истощение адаптационных механизмов. Если, конечно, брать термин, а не транслитерацию с английского «напряжения». Польза от истощения и последующих болезней... Визия, говорите.

якщо безпека на 1ому місці — то краще «Не намагайся», бо стрес задавить і швидко «вигориш»

Э... Как-то это противоречит заявленной визии.

Тема интересная, но таинственность напрягает. Если для идеи пришло время ее все равно реализуют, а послушать критику было бы полезно, как мне кажется. Заодно и проверить свое психическое здоровье с помощью троллей ;)

Що отримаєш?

Отримаш частину у нашому стартапі за закриття інженерної роботи

Якщо ви неуважно дивилися відео Дудя про Долину — то там стартаперам вкладають інвестиції, за які вони оплачують квартиру у того ж інвестора.
Можливо, ви випадково пропустили речення чи абзац із свого посту і додасьте пропущені у ньому ключові слова «інвестиції, оплата, компенсація, $», бо я їх не побачив.

Знаю 100% вирішення проблеми, поки що не занадто легалізоване, але реформи до того йдуть.

Що робитимемо?
— Рабство
Візія — світ, де стрес приносить лише користь
— Саме так! Власнику, звісно.
Місія — допомогти людям, використовуючи технології, реагувати на виклики 3го тисячоліття, людським тілом,
— Так оце ж саме воно!
було спроєктовано тисячі років до нашої ери
— І ніяких пряників. Більше кнутів — швидша галера!
Цінності
— приватність та конфіденційність
— Без проблем, жодних імен, татуха з номером та клеймо власника
— людиноцентричність
— І нічого зайвого!
— практичність
— Ще й яка!
— всебічність
— Ато? Як дуже норовливий хто, то нагайка його навіть по п′ятах достане
— нешкідливість
— Жодної шкоди власнику, якщо звісно не економити на «менеджерах» щоб не допустити повстання.
— технологічність
— Окрім нових моделей кнута дати їм ще релігію!
Я б ще екологічність додав та можливість медичних дослідів.

Ось непоганий пітч

Все пізнається у порівнянні. Я задав саме той шаблон, який, на мою думку, найгостріше розкриє протиріччя. Саме те, що ви намагаєтесь приховати за бла-бла-бла, і вам це вдалося, бо за езотеричним сміттям взагалі нічого не видно, що ви намагаєтесь робити.

А какие будут гарантии?

видаю соціально-психологічний роман

а розшарте главу, щоб розуміти з ким ви пропонуєте мати справу, а то є таке передчуття — що у порівнянні з вами — правослвіє — це осередок здорового глузду (дуже хотілося б помилятися)

как понимаю проект будет про это futurama.fandom.com/wiki/Suicide_Booth
?
ждем ютуб-питч с демонстрацией

Это после фильма дудя местные стартаперы стали выносить на первое место наличие «неудачных проектов» и искать партнёров с такими же, или так всегда было?)

после фильма дудя местные стартаперы стали выносить на первое место наличие «неудачных проектов» и искать партнёров с такими же

Типа «ты провалил свой стартап, делая его сам? Давай сделаем это вместе (провалим)!»

«Ищу партнера в стартап.
Требования:
3+ провальных стартапа.»

опять кто-то хочет, чтобы на него бесплатно поработали :)


— Простите. — Что-то случилось?
— У меня есть вопросик по поводу нашего счета.
— Слушаю. — Видите ли. У нас нет на это бюджета.
— Простите...
— Понимаете, я был в кафе «Тако», это стоило нам... ну где-то $12. — (Недоумевает)
— Да, да. Точно. Около $12.
— Извините, но мы не кафе «Тако».
— Но я же ел там говядину. Тоже самое что и здесь.
— Простите, но вы же заказывали филе.
— Ну та же корова. — (Недоумевает)
— Я глянул на счет. Мне кажется мы могли бы убрать некоторые пункты.
— (Недоумевает)
— Сколько мы попробовали? 3 блюда?
— Вы заказали 3 блюда.
— Да. Заказывали. Но если заказывали, значит съели? Если честно, они нам были не нужны.
— Ну прекрасно. Мы готовы заплатить в этот раз. Но тогда вы должны нам показать как вы это приготовили, чтобы впредь мы смогли приготовить это у себя дома, сами. Это был отличный ужин.


— Здесь указана цена $19,99?
— Ну да.
— Я рассчитывал потратить на это только $7.
— (Недоумевает)
— Ну хорошо. Сейчас я сделаю один звонок. И посмотрим. Может я могу найти для вас $8,5. Вы можете скинуть до $8,5?
— (Недоумевает).
— Я тоже на этом ничего не зарабатываю. Ты должен мне помочь найти выход из этой ситуации.
— Но посмотрите диски со скидкой.
— Да да. Я их уже посмотрел. Но мне нужен именно этот. У нас получится. Подумай об этом не как о проблеме, а как о возможности.
— (Недоумевает).
— Как тебя зовут?
— Тод.
— Тод, мы можем поработать вместе.
— Это всего же $19,99.
— Майк, решайся. Ну же! Я тот чувак.
— (Недоумевает).
— Я заплачу 8,5 баксов. Вернусь в следующий вторник, и мы сможе обсудить новую покупку. Ну как?
— Чего??


— Что мы будем сегодня делать.
— Я хотела бы сделать осветление. Но пока могу заплатить только за стрижку.
— Итак, значит сегодня будем делать только стрижку?
— Нет, нет. Осветление. Но я могу заплатить только за стрижку.
— (Недоумевает)
— Я заплачу за осветление в следующий раз. А сейчас мне нужно, чтоб вы просто начали работать и хорошо прокрасили пряди.
— Вы хотите, чтобы я просто работал бесплатно?
— Нет конечно. Я не хочу, чтобы вы работали бесплатно. Это просто тест. И мне нужно понять понравится ли моему мужу моя новая прическа. Тогда вы сможете взять по полной в следующий раз когда мне потребуется окрашивание если мужу понравится.
— (Недоумевает)
— Ну в принципе я согласна покрыть ваши расходы. Но это максимум на что я готова пойти.

// Видос потёрли копирасты

Як сказав Пітерсон, Якщо вам здається, що ви в депресії, подивіться навколо, може у вас просто херове життя?

З того, що мені вдалося дізнатися, 99% тих, хто вважає або просто каже, що у нього депресія, насправді ніколи з нею не стикались, у них просто є дуже конкретні проблеми, які псують життя або просто через них поганий настрій і все.

Вам, звичайно, успіху в побудові бізнесу, але ваша ініціатива може виявитись дуже шкідливою з тієї точки зору, що люди будуть підміняти вирішення своїх проблем чимось іншим, таким чином ще більше псуючи своє життя.
Радив би подумати про це з цієї точки зору.

Також раджу переслухати лекції Роберта Сапольскі та Джордана Пітерсона, вони, в тому чилі, торкаються біології поведінки та конкретно депресії.

Про себе
-пару провальних своїх проєктів-«стартапів»

А можна детальніше?

Щоб знати які ідеї були провальні і не натикатися на ті ж граблі... чого ж іще.

у мене ціль пошук співзасновника, а не поширювати інфо про ідеї для навчання інших, тому не можу на це виділити час, сорі.

не поширювати інфо про ідеї для навчання інших

Ну хотя бы результаты поиска можешь огласить?
Кто-то с этого форума нашёлся?

Я вважаю взагалі всю проблему з ментал хелс надуманою.
Стоїки вирішили її ще до початку нашої ери. Дуже елегантно, без реєстрації та смс. Все що треба для щастя — це прочитать сучасний опис їх філософії, закріпити першоджерелами у вільний час, і, чорт візьми, _подумать_ над прочитаним. Як альтернатива — є буддизм та в кінці кінців християнство (останнє доречі з стоїцизмом ідеально мікусується). Ну про сучасні селф-хелп гайди я мовчу.
Але нє, ми будемо депресувати, ми будемо корчить з себе безпорадних жертв в пошуках речі яка нарешті принесе нам щастя. Комп’ютерів, інтернету, книжок, авіаподорожей нам мало. Медицина, яка для наших пращурів здавалась би магією, достаток взагалі будь-якої їжі, відносна відсутність воєн — нє, сніжинка хник хник, який же світ сірий та несправедливий.
Ні, панове, я впевенений, рішення тут далеко не в техології!

❝Да здравствуют галлюциногены и искаженное восприятие!

У тебя нacpaли под дверью гoвнoм, а тебе пахнет ромашками, потому что ты мыслишь позитивно!
И пусть полежит под дверью, чтобы соседи приобщились к позитиву.

Принес продукты из магазина, а они оказались сильно просроченными — ты просто нес их с плохим настроением!
Все в твоей голове!

Едешь в машине по раздолбаной дороге, как по терке — это просто ты сам перенервничал из-за внутренних конфликтов.

Боярышник, стекломой, самогон — лучшие друзья, с ними окружающая действительность воспринимается в ярких тонах, радужно и красочно.❞
Слегка подкорректировал чьи-то слова с dou.

От просрочки только в этом году два раза травился, оба раза брал в супермаркетах, оба раза даты истечения срока годности на упаковках были с большим запасом.

Прочитайте про стоіцизм, зараз він дуже популярний. Якраз там ніякого "мисли позитивно"(:

Да хоть «мыслить позитивно», хоть «правильный настрой» — в данном случае без разницы.

Травиться от просрочки можно с любым настроем, но если воспринимать это с позиции «ну и чо» — это как быть растением.

Є різниця між «ауч, ну буває, чо, _неприємненько_» та «хник хник у мене поносік хник хник яка жахлива країна зеленський розвалив все яке в мене погане життя».

Можна ж спокійно усвідомити, що «лажа» сталась, і задуматись що треба зробити щоб вона не повторилась. «Лажа» вже сталась, ти вже відчув негативні наслідки, навіщо добивать себе ще більше? Це уяви: падає на голову гілка, а людина піднімає камінь і хєрачить собі лобешнік, бо інакше «буде як рослина».

задуматись що треба зробити щоб вона не повторилась.

Вот ты мне скажи: 1-й случай отравления был в городе Луганской области, от рыбы. 2-й случай отравления был в Харькове, от сгущенки.
Что же нужно тут менять?

принципы выбора продуктов

Есть такие штуки, называются столовыми приборами. В твоем ауле их еще не изобрели?

Ну можна ж в теорії зайнятись активізмом, домагатись перевірки виробників, штрафів/компенсацій, і іже з ним. На крайняк змінити країну.
Якщо нічого нічого не змінити — то просто прийняти як неприємну данність, достойно відреагувати (єдине на що маєте хоч якийсь вплив, і тому дійсно варте уваги — це власні реакції), і продовжить жити далі. ¯\_(ツ)_/¯

А кто-нибудь другой эту же рыбу и сгущёнку ел?

Чтобы что? Я ел аналогичные и не травился, например.

Чтобы подтвердить или опровергнуть вину именно этих продуктов. «Отравление» может вызываться 100500 разными вирусами и бактериями, с поносом и рвотой. Пока ты эту сгущёнку (нераспечатанную) не отнёс в лабораторию и там не нашли что-то нехорошее, обвинять её бессмысленно

Термічно оброблюй рибу. Зроби згущене молоко сам, воно на порядок смачніше і там дійсно є молоко.

Зроби згущене молоко сам,

ЯК)? А головне з чого?

Домашнє молоко(можна фермерське) + цукор. Нічого складного і надзвичайно смачно.

Ну половину решения я могу предложить — сгущёнку убрать из своего списка пищевых продуктов. Просто больше никогда её не ешь.

Я травился еще творогом, после чего лежал в больнице, и смесью орехов.
Творог, вроде, фермерский был. Орехи в супермаркете купил для того, чтобы вместо печенек с кофе употреблять.

Как-то больно много придется исключить и не есть. При том, что в основном ем то же самое (но разных производителей) и не травлюсь.

Была дача, там с детства и до учебы в вузе принимал участие в посадке растений, уходе за ними, сборе плодов и перекапывании. Потом продали.
От яблок траванулся как-то из-за того, что их ядом от вредителей обработали. И все, остальное — картоха, помидоры, огурцы, ревень, щавель, редиска, арбузы, дыни и прочее — все поедалось нормально, без охоты пoблeвaть потом, без головных болей и температур.

Так что вопрос тут в контроле качества продуктов. Продают дичь, от которой я ловил отравления в разы больше, чем от выращенных лично.

Я травился еще творогом, после чего лежал в больнице, и смесью орехов

Не буду умничать... Я только про сгущёнку — её не надо кушать.

Насчёт орехов — может не отравился, просто пронесло тебя? Они богаты магнием, который при «передозе» оказывает слабительный эффект.

А про творог я и раньше слышал, что им бывает люди травятся... Тут уж, не повезло

магию хотите? купите сок в ПЭТ и протрите дату спиртом) а теперь представьте что у Вас большая партия на складе завода.

От просрочки только в этом году два раза травился, оба раза брал в супермаркетах, оба раза даты истечения срока годности на упаковках были с большим запасом.

Может это просто «качество» такое?

Не вважаю, що будь хто, хто не пробував покінчити життя самогубством, може обгрунтовано говорити на тему ментального здоров’я.

Але висновок правильний — рішення тут не в технології.

Я вважаю взагалі всю проблему з ментал хелс надуманою

розумію, що це твоя думка, але саме через невизнання проблеми вона існує

_подумать_ над прочитаним.

Це найважче.

та в кінці кінців християнство

Интересно, почему на твой шкале христианство в конце?

Підписатись на коментарі