Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

Телеграм чат для розробників C/C++/Rust

Приєднуйтесь t.me/cplusplusua

Чат для обговорення/допомоги по C/C++/Rust. Вирішив створити українську спільноту. Сам почав цікавитись Rust віднедавна).

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

я б не пошел. ибо каналов у меня многовато. разве что там будет что-то реально ценное. но пока выглядит что нет.

но может для кого-то и будет полезным.

Если учитесь или можете помочь с обучением другим приходите в МенторБот 🥋

t.me/devmentorbot

Вважаю канали незручною формою організації спілкування великою групою. Наприклад, в російськомовному раст-каналі більше 2к підписників. Одночасно обговорюється тільке одне питання, яке багатьом нецікаве. Коли почалося і з чого це обговорення, незрозуміло. Коли одночасно два, вже складніше слідкувати, більше — це вже лютий треш. Кожного дня — сотні повідомлень, ніяк не класифікованих. Це гарний формат для флуда, але не для спеціалізованих питань.
Доречі канал webassembly — більш вдалий варіант, оскільки обмежена тематика.

На 100% згоден тому це й не SO. На рахунок 2 тисяч я сумніваюсь:) але я б хотів мати таку флудилку з локальною ком‘юніті. + її завжди можна замютити.

напоркуа С++ і Rust в одному каналі?
це як #perlpython
або #csharpjava
або #phpruby

Модно же, стильно, молодежно.
Недавно было модно создавать каналы по DS и ML, благо они одним кликом создаются. Наполнение и контингент там конечно был днище. Сейчас хайп на DS и ML стухает, канальщики полезли в другое (в том числе и старое разное).

Да какая разница.
По С и С++ тут есть дайджест. В Украине спецов по С и С++ уже почти не осталось, либо съехали, либо померли уже, либо спились и пару почти пенсов, что по дури тут застряли, и еще не спились и не померли.
А для вопросов SO есть.
Вот на кой ляд мне еще один чат с мусором в телеграме, где студни будут обсуждать свои студневские проблемы?

На рахунок спеців я не погоджусь, а на рахунок чату це вибір кожного. Мені особисто не вистачає місця де я б міг чимось допомогти чи отримати якусь пораду/допомогу. Того чат як на мене, це крута штука для комунікації в спільноті.

Чому? Що будуть робити растачани коли плюсовики почнуть обговорювати boost чи щось таке? Чим допоможуть сишники при обговоренні const generics?

Я чомусь думаю, що багато хто вчить раст саме з бекграундом сішки або плюсів, + це системні мови які вирішують схожі задачі.

Я о таких людях не слышал и тем более не видел их.

Т.е. о виртуальных сферических в вакууме. Еще больше убедил, что в твоем чате ничего разумного и интересного не будет.

Ну всем же будет интересно, как на расте неон эффективно заюзают.

Ну твой выбор, собирай там свою тусовку. Меня ты не убедил присоединяться.

Вже є один український канал Peer Lab Native Dev з організаторами в Києві

Подписаться на комментарии