Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

Feedback від народу або Демократія 2.0

«Якщо рішенню, чи тонкому відблиску почуття дають згаснути, не втілюючи практичного результату, тоді це гірше ніж втрачена можливість: це безпосередній збиток майбутнім рішенням та емоціям, котрим важче буде знайти природний шлях розрядки.»
Михайло Литвак.

Демократія 2.0 або feedback від народу.

Ми з Вами живемо у країні, котра знаходиться у непростий час та у вкрай непростому положенні. Але є гарна новина — ми можемо змінити нашу країну так, що її будуть ставити як приклад у навчальних закладах усього світу.
Рішення просте як цвях — потрібен додаток(хтось звик називати продуктом), де звичайний громадянин міг би залишити оцінку роботи будь-якого державного працівника. Чи то мова йде про депутата місцевого, чи про суддю, чи про голову сільської ради, чи про працівника митниці, а чи навіть про президента чи міністра. Подібно тому як ми оцінюємо додатки у Play Market, або тому, як оцінюють наших дітей у школах.
Дослідження вказують на те, що більшість людей у цьому світі — «візуали». Тобто такі, що краще сприймають візуальну інформацію. Саме тому моя уява малює мені карту України вкриту мереживом крапок кольору від зеленого через жовтий та помаранчевий до червоного. Ті крапки означають людей, котрі посідають державні позиції, кожен у своєму регіоні. Колір їх залежить від кількості позитивних чи негативних відгуків. Як колір зелений, то людина знаходиться на своєму місці, цінує та з повагою ставиться до нас з Вами як до своїх співгромадян, прагне державі процвітання. Як колір червоний, то людина сприймає нас з Вами як джерело задоволення своїх інтересів і відповідно отримує багато незадовільних відгуків.
Для того щоб розв’язати проблему її потрібно усвідомити. Щоб її усвідомити потрібно її побачити повною мірою. Чи бачимо ми ситуацію у якій знаходимось? На мій погляд відповідь очевидна. Усе що ми бачимо це розмаїття не пов’язаних клаптів інформації розібратись у якій... потрібен цілий спеціалізований інститут. Очевидно, що така ситуація напрочуд вигідна людям які не цікавляться інтересами громадян чи країни, не кажучи вже про ворога, котрого ми маємо.
Дозволимо своїй уяві трохи більше свободи. Уявіть, що будь-хто у світі має можливість користуватись таким додатком. Скільки проіснує уряд чи політична сила налаштована проти країни у країні, в котрій будь-хто може побачити відгуки про їх роботу? І тут, на мій погляд, відповідь теж очевидна.

PS Мені порадили уточнити, чого саме я чекаю від даного посту обговорення проблеми чи пошук партнерів...
Я шукаю людину, котра краще мене володіє майстерністю втілювати такого роду проєкти.
Шукаю думок стосовно самої ідеї.
Не даю рішенню згаснути.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В соседнем топике кинули хорошую статью.
www.pravda.com.ua/...​icles/2010/02/18/4777918

Сіра Піраміда — ієрархічна система самоорганізації малокомпетентної більшості, причиною і наслідком виникнення якої є соціальна деградація. Вона обмежує доступ до влади професіоналів, майстрів та інтелектуалів, гальмує розвиток та поширення знань в суспільстві, репресує та знищує дисидентів та людей з активною громадською позицією.

Сіра Піраміда виникає в умовах інтелектофобії і дуже важко демонтується. Сіра Піраміда існувала в так звані Темні Віки, протягом всіх п’яти Руїн в Україні, в часи гітлерівського та сталінського правління, під час маккартизму в США.

Починається все завжди драматично — на тлі політичної кризи та економічного занепаду інтелектуали опиняються у стані дезорієнтації та стають не цікаві владі і громадськості, а інколи й самим собі.

Відтак біля «керма» опиняються малокомпетентні і неінтелектуальні люди, досить вольові та безпринципні, щоб утримати владу. На вершині в такий час опиняється владолюбний Малокомпетентний Інтелектофоб.

Відповідь з міністерства цифрової трансформації:

Доброго дня.
Ваша пропозиція щодо зміни нашої країни є дійсно правильною та цікавою. Ми раді повідомити, що такі зміни вже відбуваються і ми активно рухаємося в цьому напрямку. Наразі ми втілюємо в життя ініціативу щодо створення інтелектуальної системи моніторингу та оцінки KPI яка на основні даних відображає наслідки суспільних подій і явищ та прогнозує з певною ймовірністю настання тих чи інших подій при моделюванні вхідних параметрів.

Однак, на жаль, не кожний громадянин може об’єктивно оцінити роботу будь-якого державного службовця і це може стати приводом для політичних маніпуляцій. Сьогодні відсутня відповідальність за публічне поширення експертизи не експертами. Кожна домогосподарка із десятком тисяч підписників в інстаграмі може бути кращим політичним експертом ніж цілий профільний інститут. Українці досить часто шукають експертизу в соціальних мережах і запропонований вами додаток може ускладнити ситуацію.

Як альтернативу, ми розробляємо систему, яка допоможе оцінювати державних службовців не за відгуками, а за чіткими вимірювальними результатами (KPI). Така система через призму аналітики покаже ефективність службовців, підкаже що робити в тій, чи іншій ситуації, як те чи інше рішення вплине на показники розвитку та рівня благополуччя, як суспільство відреагує на ті чи інші виклики.

Ми завжди відкриті до діалогу та співпраці і з задоволенням розглянемо ваші пропозиції щодо використання ваших знань, навичок та досвіду для можливої участі в наших проектах, які націлені на позитивні зміни в українському суспільстві.

Я взоржал в голосину.
Это тролллинг чистой воды же, отписка уровня «сам дурак», а то и похлеще.

Наразі ми втілюємо в життя ініціативу щодо створення інтелектуальної системи моніторингу та оцінки KPI яка на основні даних відображає наслідки суспільних подій і явищ та прогнозує з певною ймовірністю настання тих чи інших подій при моделюванні вхідних параметрів.

Это написали чисто чтобы попытаться «задавить интеллектом».

Сьогодні відсутня відповідальність за публічне поширення експертизи не експертами.

И? Сам же гидрант — разве эксперт? Теперь снимать фильмы про свои кинодостижения за год — это экспертность?

Кожна домогосподарка із десятком тисяч підписників в інстаграмі може бути кращим політичним експертом ніж цілий профільний інститут

Как насчет каждого клоуна?

Українці досить часто шукають експертизу в соціальних мережах

Как насчет сериалов типа «слуга народа»?

Автор, тебе эти oбмyдки ответили: «Иди отсюда, мальчик, не мешай», попутно издевательски улюлюкая.

Повторюсь, то, что они там родят — это будет дырявой, корявой хренью, как и «дія», а за рейтинги нужно будет занести куда надо.
Если хочешь сделать хорошо, то делай сам.

И как вот это вот:

зачем вы это ищите здесь?
напишите свой вижен как питч и идите в мин.цифровой эволюции или как там оно называется. серьезно.

можно было воспринять всерьез? Это же либо троллинг, либо наивщина.

Я взоржал в голосину.
Это тролллинг чистой воды же, отписка уровня «сам дурак», а то и похлеще.

Не ты один.

Ми з Вами живемо у країні, котра знаходиться у непростий час та у вкрай непростому положенні.

А когда-то было по другому? Был небольшой рост 2002-2008, который закончился крутым пике и нивелировал рост. После него кризис за кризисом.

Але є гарна новина — ми можемо змінити нашу країну так, що її будуть ставити як приклад у навчальних закладах усього світу.

С чего вы решили, что вы можете это сделать? У вас уже есть законченные проекты с результатом и вменяемые достижения?

Такие приложения могут появится только изнутри, и чтобы это имело какой-то смысл, нужно очень сильная политическая воля. А идея с рейтингом чиновников не нова.

Скільки проіснує уряд чи політична сила налаштована проти країни у країні, в котрій будь-хто може побачити відгуки про їх роботу?

Есть много разных заведений с ужасным рейтингом, которые вполне себе работают. Любой ЖЕК посмотрите, или управляющую компанию, все ими не довольны.
Нужен конкурентный рынок, а так как государство монополист, то либо оно отдает полномочия, и батарейки сами начинают что-то решать, на что оно не пойдет. Либо люди пытаются воздействовать на государство с помощью извращенной украинской демократии. И это приводит к популизму в политике и обществе.

Я знаю чиновников, я работал в несколько гос.структурах. Им насрать на ту единицу в каком-то там приложении. Нужен контроль на их уровне. И открытая структура жалоб и предложений на уровне государства, у которой будут юридические полномочия воздействовать на все ветви.
Например, вы можете в гуглкартах или фейсбуке написать, что в какой-то инстанции коррупционеры, но пока государство не обяжет реагировать по этому обращению, никто не пошевелится.

И если посмотреть, что было сделано правительствами 2014-2019, то это огромный рост, по сравнению с тем, что сделано за этот год. Одна «Дия», которая у многих вообще не работает.

Не бывает простых решений сложных проблем. А пока происходит деградация гос.аппарата, то ожидать подвижек в этом не стоит.

И открытая структура жалоб и предложений на уровне государства, у которой будут юридические полномочия воздействовать на все ветви.

Оце сильна думка. А мені здається, що її можна втілити гарним колективом і достатньо швидко, я особисто не претендую на створення продукту такого рівня, я його просто не потягну і добре це усвідомлюю.

Например, вы можете в гуглкартах или фейсбуке написать, что в какой-то инстанции коррупционеры, но пока государство не обяжет реагировать по этому обращению, никто не пошевелится.

Сила наших владних структур якраз і полягає у розрізненості джерел інформації. Звичайному громадянину зібрати усю її просто неможливо, а вже зробити на її основі висновки, то й взагалі абсурд. Уявіть просто що такий проєкт існує, уявіть що будь-яка людина з любого куточку світу може прийти та побачити оце все. Як, покажете справжнє лице усій Європі? То вони просто змушені будуть змінювати систему.

А мені здається, що її можна втілити гарним колективом і достатньо швидко

Уже есть такая структура, которая влияет на государство. МВФ. Но даже под угрозой дефолта, и крайне низких требований, рискуя политическим будущим, правительство крайне слабо старается выполнить требования.

Для меня очень характерный этот анекдот от Порошенко.
www.youtube.com/watch?v=NqUhDAU4q9g

У меня есть друг в политике, на более низком уровне. И там вот все так. Все очень хотят, все горят, когда выступают, но как к делу, и там нету личной выгоды, все по норам, никого не найти.

Для меня очень характерный этот анекдот от Порошенко.
www.youtube.com/watch?v=NqUhDAU4q9g

Эх, а приличный таки у вас президент был.

Не буде працювати. Подивіться на минулі вибори, яку оцінку люди поставили реформатору, а яку популісту з обіцянкою в 4000$ зарплати вчителям.

Реформатор был так себе. Самую главную реформу (судебную) слили. Хотя, на фоне нынешнего гидранта, «реформатор» выглядит чуть ли ни Отцом Нации :-)

Поки що найкращий реформатор за всю історію сучасної України. А про судову реформу — її неможливо провести без конституційної більшості.

Доброго времени суток.

Тут ребята из Запорожья, такую систему вроде бы как делают, или делали (не в курсе статуса проекта). Называется «Обратная связь».

Основная идея:

Миссия «Обратной связи» — изменение парадигмы развития гражданского общества, путем использования инновационных цифровых технологий, которые направлены на утверждение верховенства права в Украине.

Ключевой особенностью сети является формирование электронного реестра, в котором отражаются документально подтвержденные факты нарушения прав и законных интересов граждан Украины. Накопление, структурирование и систематизация данных создают условия для ведения открытой статистики (мониторинга), выявления служебной халатности (преступных действий) в работе должностных лиц органов государственной власти и местного самоуправления. Электронный реестр позволяет изобличать взаимосвязи и причины происхождения системных нарушений с привлечением компетентных специалистов в независимости от их места проживания (нахождения).

отражаются документально подтвержденные факты

И много преступников создают документы своих преступлений, чтобы в случае чего ими поделиться и дать своим преступлениям общественную огласку + весомый повод посидеть в тюрьме?

И много преступников создают документы своих преступлений, чтобы в случае чего ими поделиться?

Не знаю. Но думаю всё же есть ряд мошеннических и незаконных действий чиновников, по которым есть документы. Если Вам это очень интересно узнать, заходите на сайт, там раньше был ряд кейсов, когда данный ресурс может быть полезен.

Чесно говоря не пользовался данным ресурсом. Но, насколько мне известно, тут регистрируются пострадавшие, и пишут свой фидбек о том или ином чиновнике, прилагают все документы относящиеся к делу. Пытаются найти подобные инциденты и информацию как другие пытались их решить. Некоторые люди объединяются вокруг похожих проблем и объеденившить, коллективно начинают решать проблему. Так же там у этих ребят есть дружественные юридические компании, которые пытаются помочь.
Но не в курсе, текущего их статуса.

Ну я думаю большинство из потенциальных пользователей feedback.ua наверняка попробовали решить проблему законным путём, но видимо что-то пошло не так. И когда ты один, то бывает сложно сделать так, что ты начали заниматься твоей проблемой. А вот когда ты не один, а есть группа людей, которые тоже пытаются решить подобную проблему, есть комманда юристов, готовых помочь, это ИМХО проще.
Ну и ещё не забывайте о коррупции. Сколько случаев когда приведённые Вами инстанции сознательно не занимаются чьим либо делом, ибо им позвонили и «попросили» им не заниматься... Тут как ни кстати общественная поддержка.
Ну и интересная задумка — рейтинг чиновников. Видно кто из ху...

1. Оценивать конкретных людей вы не сможете, потому что защита персональных данных. Естественно, государство не будет делать исключение для такого неудобного приложения.
2. Оценивать конкретные отделы и институции уже реальнее. Но, по мере усреднения, больность оценки падает. Одно дело видеть себя с рейтингом 1.3/5.0, совсем другое — свой отдел.
3. Оценка никого не будет волновать. Рейтинг ни на что не повлияет. Никто не сможет выбирать себе судью, следователя, прокурора или паспортного стола по рейтингу.
4. Если бы власть интересовало мнение народа, она б уже нашла способ как его учесть.

Оценивать конкретных людей вы не сможете, потому что защита персональных данных

Разве работа и исполнение обязанностей по работе подпадают под персональные данные?
Тогда те же таймтрекеры просто незаконны, если так, а их требуют ставить и на персональных компьютерах работников.
Или же наоборот за то, что делает человек на работе, можно отслеживать вполне в рамках законности.

Ну а государственный аппарат — это наемные менеджеры на службе у народа, так что любой представитель народа — это и есть работодатель государственного аппарата, потому имеет право спрашивать за то, что сделал наемный рабочий.

Если результаты тайм-трэккера используются внутри компании, это законно (покрайней мере в Украине). А вот если компания вывесит результаты тайм-трэккера (с именами и фамилиями) в общий доступ в интернете — это незаконно.

Автор с его идеей вообще рискует получить множество исков о клевете. И, учитывая, как «удобна» будет это система судам, можно догадаться в чью пользу будет решение.

Зарегистрировать где-то не в Украине, а там, где такая система приемлема по законодательству, плюс принципиальную невозможность заблокировать взять у телеграма.

Я понимаю, что все это может быть дичью и «низзя и плоха», но объективно в Украине очень многое не делается или делается через жoпy.
Коррупция, инфраструктура по п*здe, здравоохранение по п*здe, образование по п*здe, безопасность граждан по п*здe, равные права по п*здe, на исполнение обязанностей менеджеры на службе у народа кладут болт.
сталинский патриархат недавно совершил теракт. Кроме некоторых блогеров, все ветви власти это предпочли замять.
И объективно проблемы не решаются, а за последний год вообще все происходящее во внутренней политике превратилось в телешоу. Вместо реальных изменений снят фильм про киношные достижения гидранта.

Каким-то образом менять происходящее нужно.
Системы отзывов как альтернатива постикам с комментиками в фейсбучике о том, какой политик молодец и няшка, хотя по факту он идиот и мyдaк.
Альтернативы теле-СМИ: стримингвые сервисы, коллективные блоги, подкаст-терминалы и т.д.

Если этого не делать, то ватные ресурсы (теле-, интернет-) возьмут верх, очередным гидрантом или главой ВР будет шмарий, Украина снова будет зависима от рашки, будет новая попытка войти в таежный союз, а уже проливаемая кровь покажется каплей.

Вам не удастся спасти Украину от ее народа :-)
При всем уважении...

Дык я не один.
Я — не автор поста, например. Я — не Стерненко, я — не Порох, я — не Андреи Полтава/Луганский и еще десяток блогеров этой волны, вместе с Вольновым, я — не Татьяна Черновол, не Янина Соколова и т.д.
ДемСокира, Европейская Солидарность, толпы желающих жить не в «объятиях» оккупанта, а в правовом государстве, с действующими законами, равноправием, работающими общественными институтами.

Надіслав дану «ідею» до міністерства цифрової трансформації України. Обіцяли протягом двох днів відповісти. В ідеалі ця служба взагалі повинна бути державною.

Відповідно до частини другої статті 5 Закону «Про захист персональних даних» не є конфіденційною інформацією персональні дані, що стосуються здійснення особою, яка займає посаду, пов’язану з виконанням функцій держави або органів місцевого самоврядування, посадових або службових повноважень.

Выкладывание личных данных на каком-то ресурсе с целью публикации субъективной оценки всеми желающими сюда не попадает, разве не видно?

Щоб її усвідомити потрібно її побачити повною мірою.

И что именно, и главное кому, даст видение карты: «Саме тому моя уява малює мені карту України вкриту мереживом крапок кольору від зеленого через жовтий та помаранчевий до червоного.»

Ну будет очередной дубилет-стайл дашборд, от которого толку ещё меньше чем от дубилетовского. И что поменяется в жизни простого украинца™?

Погоджуюсь.

1. Нашим чиновникам «сци в глаза, а їм все — божа роса». Тобто ми усі ще раз побачимо, що чиновники — паразити на тілі суспільства і у нас таке не призводить до відставок.
2. Даний підхід зможе виміряти, по суті, лише елемент хамства. Але якщо чиновник не хамить, а ввічливо пояснює, що вам не до нього. Або каже, що він би з радістю, але немає фінансування, то що ви відмітите у додатку? Що ви взнали про ефективність дій цього чиновника?
3. Чиновник вам допоміг, ви щасливі! Відмітили, що він — бог. А що ви знаєте про його справжні обов*язки? Може він отримав фінансування на певний проект, вкрав його і допоміг вам одному, лише тому, що ви — звернулись. Тобто коли у людини немає з чим порівнювати ефективнсть чиновника, оцінка буде некоректною.
4. Тобто дана програма оцінює, по суті, лише елемент хамства. Причому він дуже суб*єктивний, бо буває до чиновника приходить хам, хамить, але обурюється, що хамлять йому у відповідь.
5. В адекватних країнах вона взагалі не актуальна бо там чиновники майже не хамлять.
6. Додатком легко зловживати. Якщо він стає популярним, у нього набиваються політичні опоненти і «валять» рейтинги.

хамства
хамить
хам
хамлять

А де це все в пості?
Хоч щось про хамство?

А о чём будут отзывы на карте? Какой-такой мега фильт заставит граждан писать не о хамстве, а о каких-то более тонких материях? Достаточно зайти на гугль-карту и почитать отзывы — тут будет то же самое, но не про отели, а про собесы.

Но отзыв про отель с хамящим или обманывающим персоналом дает мне возможность выбора среди разных отелей. А что даст отзыв о собесе? Выбрать среди разных собесов? Так это и сейчас можно сделать на упомянутой гугль-карте. В чём тогда новизна идеи?

А о чём будут отзывы на карте? Какой-такой мега фильт заставит граждан писать не о хамстве, а о каких-то более тонких материях? Достаточно зайти на гугль-карту и почитать отзывы — тут будет то же самое, но не про отели, а про собесы.

«Комментарии не читай, сразу пиши»

В чём тогда новизна идеи?
гугль-карту

Там легко оспариваются отзывы и удаляются.
Ты ими вообще пользовался, кроме чтения?
Несколько раз видел ситуацию: владельцы организации ведут себя абсолютно по-свински, толпа разъяренных пользователей пишет негативные отзывы, которые чудесным образом удаляются.
Вот так новость, не правда ли?

А еще с ютуба чудесным образом удаляются компрометирующие видео. Не слыхал?

Сторонним сервисам, типа гугловских и фейсбука, делегировать такие вещи, как поддержку в управлении страной — это дичь какая-то при том, что из них удаляются и отзывы, и видео, и комментарии под видео (по жалобам ботов, кстати).

❝Великолепный план, Уолтер. Просто oxyeнный, если я правильно понял. Надёжный, блять, как швейцарские часы❞

В каком информационном коконе нужно жить, чтобы всерьез их ставить в пример и всерьез на них вешать какие-то надежды?

Там легко оспариваются отзывы и удаляются.

Мы сейчас обсуждаем не плюсы и минусы гугль-карты, а идею создать ещё одну гугль-карту для собесов.

Повторю вопрос: в чём новизна идеи, какая практическая польза от того что к примеру Харьков будете зеленоватенький от благодарных отзывов о Кернесе?

Харьков будет зеленоватенький от благодарных отзывов о Кернесе

Вряд ли, если внести тест на знание обязанностей должностных лиц.
«кернос лудший» будет исключен или сведен к единичному троллингу.

Мы сейчас обсуждаем не плюсы и минусы гугль-карты

Ты привел ее как «готовое решение».
Но она не является такой.

Ты привел ее как «готовое решение».
Но она не является такой.

Она является таковой, но не гарантирует 100% чистоту отзывов. Но дело даже не в её качестве, а в том что она позволяет найти инфомацию: а) о расположении интересующих объектов, б) о отзывах других

Чем предлагаемая карта лучше если она или будет бледной копией гугль карты или будет пустым и потому бесполезным сервисом?

она позволяет

Она не позволяет, потому что негативные отзывы оспариваются и удаляются оттуда, хотя они от реальных людей, которые там же выкладывают даже фотографии нарушений — такое удаляется.
То, что ты с таким не сталкивался, не означает, что такого нет.

Чем предлагаемая карта лучше

Тем, что можно сделать так, чтобы негативные отзывы было можно оспорить, например, публикацией документов в подтверждение того, что отзыв ложный или вводит в заблуждение.
Я не знаю, задумывал ли такое автор поста. Но такой фичи нет в гуглмапсе.

Дійсно, чомусь у мене асоціація з чиновниками саме така. Напевно хамство — це єдине, що людина може оцінити більш-менш об*єктивно. А так її будуть м*яко посилати... до іншого чиновника.

И что поменяется в жизни простого украинца™?

Я бы сказал «как от этого изменится простой украинец™?»

Пропоную в цей додаток внести обов’язковий для користувачів тест на знання того, за що відповідає президент, депутат, міністр, мер, голова обласної державної адміністрації та інші посадовці.

Такий тест дозволить бачити об’єктивні оцінки діяльності посадовців.
Бо «президент мені не вкрутив лампочку в під’їзді» — це не вигадка, так насправді виглядають претензії до влади в Україні.

Можна зробити так, щоб сервер один раз для тесту видавав невеликий список випадкових запитань (десь 10) з великого набору таких запитань (наприклад, тисяча або ще більше), а час на відповіді був обмежений, тоді накрутки рейтингів посадовців будуть складніші.
Запитання шифрувати так, щоб їх було складно автоматично розпізнати, типу видавати їх у вигляді картинок та привласнювати їм унікальні ідентификатори для (майже) кожного звернення на сервер (час існування ідентифікатору = час складання іспиту) — все може бути ще складніше, ніж така схема, це я просто припускаю, як можна зробити систему більш захищеною від накруток та ідіотських фідбеків.

Я уявляв собі це приблизно так, як реалізовано на сайті подання петицій. Чи вдалось їм обійти накрутку? Стосовно лампочки в під’їзді такі люди завжди будуть, ну хто буде серйозно сприймати їх скарги. Мова йде про порушення прав людини, про відверту зневагу. Приклад, ми бачимо що поступила скарга на мера міста Жмеринка, стосовно того, що у під’їзді третій день підряд лежить дохлий кіт, як зробити так, щоб система не зарахувала такої скарги?

хто буде серйозно сприймати їх скарги.

Той, хто дивиться не на скарги, а лише на загальний рейтинг, який відображається числом.

Приклад, ми бачимо що поступила скарга на мера міста Жмеринка, стосовно того, що у під’їзді третій день підряд лежить дохлий кіт, як зробити так, щоб система не зарахувала такої скарги?

Зробити тест на знання того, за що відповідають посадовці, а за що не відповідають.
Приблизний механізм того, як його виводити користувачам, я теж вже описав.

Якщо зробити цю Вашу рейтингову систему занадто простою, то:
1) Будуть накрутки.
2) Будуть претензії до посадовців в стилі «погано себе почуваю, в цьому винуватий мер, бо дозволив поставити в місті вишки 5G».

Зробити тест на знання того, за що відповідають посадовці, а за що не відповідають.

Тогда в сервисе просто не будет отзывов по большинству населенных пунктов.

А это уже проблема лично того, кто не прошел тест.
Есть хорошее выражение: «Ибо нe***». Пусть законы изучают.

Мы не про проблему того кто не прошел, мы про новый мега-супер-пупер сервис который непонятно зачем нужен.

Мы не про проблему

Мы про проблему. Есть проблема, она же боль — очевидное невыполнение должностными лицами их обязанностей.
В посте автор предложил ее решение.
Я предложил то, как избежать накруток и не зacpaть сервис отзывами умственно отсталых.

Мы про проблему.

Карта не решает проблему. Она по задумке автора её визуализирует. Но от того что на месте дома Порошенко будет куча красных точек — совершенно не поменяется ничего. И даже если на доме ОП Зеленвского или горсовета Харькова тоже будет куча красных — опять же не поменяется ничего.

То, что даст такой сервис — это понимание обществом того, что и где не работает и что нужно менять.

Общественное мнение вывело людей на протест против таежного союза, если что.

Общественное мнение добило ку-клукс-клан, когда Стетсон Кеннеди внедрился к ним и сливал инфу о них радиоспектаклю про Супермена. Он таким образом помог сделать эту организацию посмешищем, когда даже дети их троллили.

Историю желательно читать и помнить.

Вас ждет та же проблема что и все рейт системы — на-крут-ка.

А як вирішується питання на сайті де люди голосують за петиції? Я особисто голосував за деякі петиції, там досить складна система авторизації. Чи там теж можливі накрутки?

Хз, но думаю что никак) Вопрос обхода вашего убер складного и замороченного алгоритма анти-накрутки зависит от того какая сумма на кону) Если голоса на выборах покупаются то что будет стоить купить голос бабки за голову сильрады?)))
Чуть не забыл, петиции до задницы)

«Сложные проблемы всегда имеют простые и легкие для понимания неправильные решения.» Ну как-то так.

Те, що рішення просте, очевидне, говорить про нього що воно не вірне? Може воно бути очевидним тільки для Вас? А звичайна zip-застібка очевидна? А у чому Ви бачите невірність рішення? Я не пропоную розв’язувати усі проблеми одним додатком. Я пропоную ввести feedback від людей як один із показників ефективності діяльності нашої держави. Та, на мій погляд, той feedback чітко продемонструє дещо інше, зробить очевидним неефективність системи у якій ми існуємо.

Те, що рішення просте, очевидне, говорить про нього що воно не вірне?

Неужели не понятно? При нынишней системе этот фидбэк никому не нужная свистоперделка. И нет, изменить систему прикрутив к ней пару свистоперделок не выйдет.

А Вам не кажется, что мир не делится на зеленое желтое и красное? Что это вообще за светофор такой? Идея Ваша — хрень полная. Ибо всё всегда будет красное. Себя менять надо, а не приложения разрабатывать. Повышать уровень грамотности населения как минимум.

Колись Річард Фейнман поставив запитання японському послу — як на Вашу думку, чому Японії вдалось з руїн створити державу такого рівня. Той відповів — на мою думку вся справа у фанатичній відданості японців освіті, кожен японець рахував за святий обов’язок надати дітям освіти вищої чим у них самих, тому Японія була готова до сприйняття нових ідей, як в економіці так і в технології.

Так що так, у Ваших словах є правда, але чому практично усі комерційні організації мають показники, оцінку діяльності, для своїх працівників, а у державних працівників її немає. Як може існувати така організація як держава без feedback-у? І мова йде не про feedback від керівництва, мова йде про feedback від народу, від простих людей, від тих для кого держава існує. Як такого інструменту нема, то доведеться визнати що держава не існує для простих людей, доведеться визнати, що вона працює на клани суддів, посадовців, ну далі ви самі знаєте.

Зустрічалось мені багато інформації з усіх сторін, хоч телебачення, хоч соцмережі. Так, люди відкрито можуть висловити своє відношення до будь-кого, але наша пам’ять то поганий порадник. Де це все зберігається? Де можна побачити гарний огляд отієї всієї Big Data? Де можна побачити «Героїв»?

Там не только вливали, но в Японии долгое время пахали очень приличные американские менеджеры. Как они съехали обратно в Японии и начался длительные кризис, что уже длится лет 30.

зачем вы это ищите здесь?
напишите свой вижен как питч и идите в мин.цифровой эволюции или как там оно называется. серьезно.

И они сделают все, чтобы система была дырявой, корявой, с легкой накруткой рейтинга до «всенародной любви и обожания», причем для тех, кто куда надо занесет нужную сумму.

звичайний громадянин міг би залишити оцінку роботи будь-якого державного працівника.

лучше напишите приложение, чтобы 73% «обычных граждан» в день выборов сидели дома
тогда

ми можемо змінити нашу країну так, що її будуть ставити як приклад у навчальних закладах усього світу.

This is not how it works, this is not how any of this works.

Дуйте до оцього візіонера.
dou.ua/forums/topic/30195
Якщо пошукаєте по форуму, то ще один такий точно був, думаю більше. Ну то три візіонери зможуть один MVP запилити, ні?)

В усякому випадку я зрозумів як називаються люди подібні до мене, та відношення розробників до них :)

Подписаться на комментарии