Прийшов час осідлати справжнього Буцефала🏇🏻Приборкай норовливого коня разом з Newxel🏇🏻Умови на сайті
×Закрыть

Допоможіть вибрати ВНЗ за спеціалізацією управління інф. безпекою

Допоможіть вибрати ВНЗ за спеціалізацією управління інф.безпекою. Цікавить і чи є кіберполігон у вузі.

КПІ, чи Грінченка, ДУТ, НАУ, Шевченка, ЄУ, Вінницькийполітех, Одеський політех, ЛП?

В якому краще дають знання, практики, зустріч зі спеціалістами кібербезпеки?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Краще підем на комп’ютерні науки чи програмну інженерію,системний аналіз, а там буде видно

Пффф. Ты не в тренде. Роль инф. безопасности преувеличена.
itc.ua/...​ti-nemnogo-preuvelichena

По ходу там у большинства такой уровень компетенции. Пока все не *бнется, не чешутся. А потом можно на коронавирус списать. Батарейки все равно схавают.

Подумаеш Федоров, ровно ничего,а роль безопасности всегда в преоритете.

Не преувеличина, просто обьем знаний нуден

На сайті вказано в Грінченка- є кіберполігон,завідувач Бурячок В.Л.,може там нормально вчать? А ще в ДУТ комплектуючі від ІВМ для кібербезпеки,може туди? Чи все таки Шевченк або НАУ?

Ну диплом треба сину плюс знання з кібербезпеки.

прогуглил бурячка — ничего толкового кроме кучи теоретических публикаций. и то они студентами написаны в основном)))
господин orago дело говорит. технический диплом ненапряжного универа + профильная работа с 3 курса (secops лучше всего будет) + самообразование в интернете будут намного лучше чем непонятные бурячки с киберполигонами.

На одном из них есть достижения и преодолени уровни.

в ДУТ комплектуючі від ІВМ

Никто даже близко к ним не подпустит.

Якшо все таки твердо вирішив йти на кібербезпеку, то з переліченого явно Шевченка

НАУ можна, якщо плануєш вчити все сам, і може навіть працювати, але і корочку хочеш отримати. Тобто там не будуть дуже навантажувати зайвим, але і дуже корисного не дадуть. Як і всюди, теорія відстає від практики. Зараз я вибрала б Шевченка, там все прогресивніше, є магістратури закордоном і тд (не знаю тільки чи там є саме УІБ факультети).

В ЛП вроді відкрили КБ від ІТ кластеру (ну і в універі БЖД вроді ще). Як там незнаю, але світло в кінці тунеля хоть якесь є (порівняно зі старою програмою) — хоча би Python вчать. Плюс на скільки знаю на базі кафедри одна компанія проводить інтернатуру по інформаційній безпеці і бере на роботу (називати компанію не буду) і дофіга народу забрали (знаю особисто, бо вчився на кафедрі). Але все рівно більшість паралельно будеш сам вчити — пентести і тд, тут тобі дадуть лише базу

как и «открыли» полигон в сикорского на госспецсвязи, в реальности ничего там нет.

Плюсую, так сказать, из первых рядов. Помимо того, что реально чего-то по теме будет процентов хорошо если 20, так еще и «долги родине» отдавать 5 лет, там, куда пошлют (это если не заносить «пів-свині» куда нужно).

Ну я сказав що хоча би якесь світло в кінці тунеля є) Я вчився на старій програмі , в нас навіть близько ITIL і всякої іншої фігні не було і вчилося все вже в рантаймі на роботі скажем так)

Подписаться на комментарии