×Закрыть

Проекти соціального спрямування

Шукаю проекти соціального спрямування (допомога бездомним, людям старшого віку і т.п.) або екологічного (допомога тваринам, покращення екології певного регіону...), у яких потрібен фронтендщик (бажано на part time, бажано open source, але розгляну все). Можливо хтось з вас чув про такий або може підказати, де такі проекти можна знайти (хоча б відкриті github-репозиторії цих проектів, або контакти людей)?

Я регулярно моніторю вакансії на популярних сайтах для пошуків роботи, тому гугл і інші очевидні варіанти не треба пропонувати — публікую цей пост швидше в цілях нетворкінгу ;)

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

вам саме соцiальний проект? маю опенсорс проект не зоавсiм соцiальний але на правлений на розвиток бiзнесу хоча сам проект безкоштовний. Для деяких речей там тре фронтедщика. Оскiльки зазвичай iду на фрiланс за фронтендщиком то робота з певною оплатою.
Деколи виконую i соцiальнi проекти хоча наразiтаких не маю.

вiдписав але тут якась стрьомна лiчка продублюю

zippy.com.ua/ua
безкоштовна складська програма з вiдкритим кодом та веб iнтерфесом
може бути як замiна росiйскоi одноце
i взагалi платних програм

Дякую, це все-таки трішки не те, що я шукаю, але якщо у Вас в майбутньому будуть якість проекти соц. спрямування, то я б охоче долучилась

ну я деколи виконую соцiальнi проекти та стартапи на волонтерських засадах але на даний момент нiчого путнього нема
Буду мати вас на увазI

Ви шукаєте на волонтерській основі або ж з символічною оплатою? — з об’яви не дуже зрозуміло.
Відкритий репозиторій — обов’язково?

Хотілося б з оплатою, але можу й поволонтерити, все залежить від того, які там будуть завдання і як вдасться домовитись. Відкритий репозиторій — не обовʼязково

Ще також недавно був такий проект dou.ua/forums/topic/30050 і там були потрібні люди на фронт-енд, як зараз — не знаю.

Подписаться на комментарии