Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

IT-компанія Oldmin стає Beetroot Житомир

IT-компанія Oldmin (Житомир) офіційно приєднується до шведсько-української компанії Beetroot.

Разом із новою командою спеціалістів, Beetroot продовжить працювати над своєю головною метою — створенням позитивного соціального впливу за допомогою розвитку ІТ індустрії в невеликих містах.

З 2015 року Oldmin спеціалізується на розробці програмних рішень на Python, Django, Angular, React, React Native та блокчейн технологіях. Команда працювала з клієнтами із США, Європи та Ізраїлю.

«Раніше ми розглядали різні можливості приєднатися до більшої IT-компанії, але після знайомства з Beetroot та Beetroot Academy зрозуміли, що це саме та компанія, з якою ми хочемо рухатися далі. Спрацювало багато факторів, зокрема те, яку візію, амбітні цілі та результати має екосистема Beetroot. Я вірю, що приєднання до родини Beetroot дасть нашій команді змогу розробляти ще крутіші та якісніші рішення для клієнтів з усього світу», — говорить Ігор Большаков, засновник Oldmin Team.

«Ми раді, що до нас приєдналась така висококваліфікована команда спеціалістів, як Oldmin. По-перше, це дозволить нам побудувати більше розподілених команд розробників та дизайнерів, використовуючи сучасні підходи та нові технології . Також, це важливий стратегічний крок у бік розбудови IT-сфери у регіоні, після відкриття Beetroot Academy у лютому 2020. Ми плануємо інтенсивно зростати та надавати розробникам можливість співпрацювати з міжнародними клієнтами», — Андреас Флодстром, співзасновник та CEO Beetroot & Beetroot Academy.

У 2019 році Beetroot вже успішно інтегрувалася з компанією ONLINICO (Кременчук) та компанією Aducera (Стокгольм), зміцнивши свою екосистему. «Ми отримали важливий досвід інтеграцій команд у нашу екосистему й готові рухатися далі. Незважаючи на кризу та пандемію Covid-19, ми налаштовані на зростання. Таким чином, ми зможемо відкрити більше можливостей міжнародної співпраці та створити нові робочі місця в українських містах, що сприятиме розбудові економіки в цілому», — додає Андреас Флодстром.

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Важлива інформація. Дякую!

Желаю всяческих успехов компании, но картинка таки двусмысленная :) Этот пазл с «мама-папа» разъемами и дружная шведская (ну реально, контора же шведская) семья...

Термін «шведська сім’я», що натякає на полігамне співмешкання людей тільки на радянському просторі, наскільки мені відомо, існує. І ніхто не знає чому саме шведська, а не, там, німецька. А компанія заточена, наскільки я розумію, на найдешевших працівників, тому відкриває офіси в провінції. Краще знайшла б жирнючого клієнта штук етак на 300-400 5Кілобайтних сіньйорів, бажано дотнетних ;)

А компанія заточена, наскільки я розумію, на найдешевших працівників,

До речі, здається, так воно і є. Особисто я коли чую ім’я контори, інтуітивно розумію, що «з цими нема чого ловить». Звідки знаю — х.з., але от так відклалося у підсвідомість, а вона мене, зазвичай, не підводить ))

натякає на полігамне співмешкання людей тільки на радянському просторі існує.
І ніхто не знає чому саме шведська

в совке миф о полигамном сожительстве ходил о группе АВВА :)
я почти уверен, что он сознательно вбрасывался и раздувался с подачи партийной номенклатуры, потому что по сравнению с убогой совковой «эстрадой» АВВА была просто из другой Вселенной и конечно же имела запредельную популярность

Один я прочитав назву компанії як «Одмін» )?

А почему у принимающей стороны на картинке (Beetroot), которую удерживают 4 человека, снизу такой же выступающий шарик, как и у выдающей (Oldmin)?

Кому б ото присунуть?...

Можливо скоро в Дніпрі відкриють офіс...

Python, Django, Angular, React, React Native та блокчейн

Можно создать крутой сервис аренды самокатов на блокчейне и с нейросетями..
cs5.pikabu.ru/...​4-10_3/14133944305572.jpg

Картинка навевает ассоциации

Подписаться на комментарии