×Закрыть

Робота в мобільному геймдеві в Португалії

Привіт!

Набираємо людей в нашу бекенд тіму в португальський офіс Miniclip.

Компанія робить релокейт всієї сім’ї. Від позивача тре лише отримати офера і робочу візу.

Релевантний досвід — Erlang/Elixir або плюси.

Наразі в нашій тімі близько 15 людей, включаючи двох з України. Використовуємо в основному Erlang і самі менеджимо свої гейм сервера та інші сервіси на AWS. По процесам типовий срам/agile/спрінти и все таке.

Про життя в Португалії можно почитати у статті на доу dou.ua/...​rticles/relocate-portugal
І також на хабрі (трохи є і про нашу контору) habr.com/ru/post/490086

По грошах не можу відкрито писати, але рівень із статті на хабрі можно зрозуміти. Так чи інакше торгу нема, платять однаково в рамках компетенції і більше середнього по Португалії, а також є великий річний бонус за результатами особистими і компанії.

Процес найму простий: подача CV, інтерв’ю з HR, співбесіда з лідами (без кодінгу і без алгоритмів), тех завдання на дом, оффер.

Вакансії бекенд тіми
app.jobvite.com/m?33Yj1lwb
app.jobvite.com/m?37Yj1lwf

Повний список вакансій по всіх офісах в Португалії, Італії і UK (але я не знаю чи роблять по всім релокейт)
app.jobvite.com/m?3u2q1lwN

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Додав повний список вакансій, єдине що тре уточнювати чи роблять релокейт по інших позиціях. Гейм дизайнерів точно перевозили з інших країн.

Веб это другой отдел, но при желании поддерживать геймсервера на Эрланге и наличии задач возможно перейти к нам.

Кранчі відсутні, все планується заздалегідь хоча строки звісно приходиться міняти.

Переодически вспоминаю месяц который провел в Португалии. Интересная страна, спокойная, и экология на высоком уровне.

был этой зимой первый раз за три года на Украине, так считал дни когда вернусь в свою Португалию. Страна интересна тем, что это уже Европа, но еще не такая зарегулированная как северные страны. В общем такой себе переходной вариант и свобода есть и спокойно и красиво.

По процесам типовий срам/agile/спрінти

Виділив цікавий момент

По грошах не можу відкрито писати, але рівень із статті на хабрі можно зрозуміти. Так чи інакше торгу нема, платять однаково в рамках компетенції і більше середнього по Португалії, а також є великий річний бонус за результатами особистими і компанії.

Якщо у всіх однакова винагорода то навіщо її приховувати?

Процес найму простий: подача CV, інтерв’ю з HR, співбесіда з лідами (без кодінгу і без алгоритмів), тех завдання на дом, оффер

Подобається коли про це пишуть відразу

Буде цікаво дізнатись що за проекти

Пролистал статью хабра. Не очевидно сколько платят. Меньше финляндии

Хельсинки, с джавой и бизнесом по ритейлу одежды, з/п в 55к евро гражданством за 4 года, высокой социалкой (650-800+ евро/мес. принципиально неработающей жене)
Лиссабон, со значительно меньшей з/п, но солидным ежегодным бонусом
Пол Португалии живёт на минималку в 700 евро. Зарплата джуниора/интерна программиста после института 1000-1200 € на руки, что выше средней по стране. На этом фоне даже один работающий в семье программист, приносящий домой 2-3к+ выглядит богачом. В целом синьору вполне реально получать 3-4к на руки с учётом всех бонусов.

З цього:

• в Helsinki 55 000 євро
  • в Лісабоні 24 000 — 36 000 євро відразу і ще можливий бонус в 12 000 євро

с учетом бонуса не меньше :)
Таки не все видать пролистали, я точно там писал сколько синйор может получать, но это было про бекенд, что в остальных сферах не знаю.

Виділив цікавий момент

в житті бувають цікаві моменти)

Якщо у всіх однакова винагорода то навіщо її приховувати?

наскільки я стикався ця тема традиційно табу на Заході. ЗП однакова в рамках позиції і досвіду — наприклад сінйор бекенд розробник, для сінйор веб вона вже буде інша. Можливо щоб не провокувати заздрість не розповсюджують. Принаймні я колись запитав чи можу людям казати коли пропоную вакансію і мені сказали що ні.

Буде цікаво дізнатись що за проекти

Мобільні ігри, побільшості турн бейзд як 8Ballpool, Carrom, але є і кілька арена ігр — agar.io, Mini militia. І всякі супутні сервіси — лідерборди, соціальні фічі і т.і.

Дякую!
Побільше б таких топіків ;)

Подписаться на комментарии