Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

CV і LinkedIn, чи заміняє одне інше?

Більшості знайомих ліньки заповнювати свої резюме, хоча при цьому на LinkedIn все красиво заповнено.

В принципі, профіль в LI покриває всі дані, які доступні при перегляді CV, окрім соцмереж і номеру телефону при потребі, які завжди можна уточнити.

Навіщо вимагати CV при наймі на роботу?
Які ваші думки щодо цього?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Будь-який рекрутер, якщо ви його зацікавили, попросить у вас резюме. Є навіть такі кадри, які попросять заповнити резюме в своєму форматі

тут проблема очень простая кому больше надо тот и парится ))

Моя мотивація:
* Оптимізація резюме під конкретну вакансію
* Розширення деталей, опис проектів. Іноді, я не проти ділитися деталями, але хотів би щоби ці деталі були доступні обмеженій аудиторії
* Кращий або більш індивідуальний формат.

Це не всім необхідно, в деяких випадках «Працював в А, Б, В Х років» достатньо для наступного кроку. Тож, я розумію, чому не всі інвестують в CV.

Як на мене, CV з структурою, що висвітлює сильні сторони кандидата відносно конкретної вакансії, збільшує мобільність на ринку праці і можливий розмір компенсації.

Насправді, є великий секрет, що CV та резюме — це два різних документи. І от резюме є вижимкою під позицію, а CV — проф. автобіографія, що не змінюється. Через це резюме має бути коротшим і по канону — воно дуже обмежено за розміром, тобто три сторінки тільки якщо ви там дуже видатна людина.

Цей секрет місцеві рекрутери не знають і у кожній статті це незнання демонструють. Є підозра, що за бугром картина приблизно така сама. Але історично у Європі таки більше люблять CV, а у США — резюме.

а в чем проблема экспортровать pdf с линкедына? + во многие ATS можно подключить данные с линкедына или монстра.

Обычно резюме оптимизируют под конкретную вакансию. А LinkedIn — один на всех

Обычно интервьюеры берут с собой резюме, чтобы по нему спрашивать, может из-за этого?

Они и так нехотя на интервью ходят)))

Підписатись на коментарі