Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Базові структури даних та алгоритми. Підготовка до технічного інтерв’ю | kostrub.online

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Всім привіт!

Хочу почати серію технічних тем про базові структури даних та алгоритми. Після останнього топіку інтерв’ю в корпорацію було багато запитів, тому я вирішив зробити серію відеокурсів на цю тему.

Інформація буде корисна для тих, хто готується до coding співбесіди. Або просто хоче покращити та поглибити знання, навички програмування та якість свого коду.

Плейлист до відеокурсу:

Git репозиторій: github.com/...​b-online/Computer-Science

Статті та текстові матеріали по курсу: www.kostrub.online/search/label/алгоритми

Приєднуйтесь до обговорення, якщо цей топік вам цікавий.

#розробка #структури #алгоритми

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Оновлення: Додано крайню структуру даних з курсу Graph / Граф. Успіху на інтерв’ю!

Оновлення: Додано наступну структуру даних Tree / Дерево

Оновлення: Додано наступну структуру даних Queue / Черга

Оновлення: Додано наступну структуру даних Stack / Стек

Оновлення: Додано наступну структуру даних LinkedList / Зв’язаний список

Оффтоп.
Как то был на экскурсии в Венеции. Гуляем мы такие по этим улочкам в самый разгар августовской жары и вдруг русскоговорящая экскурсовод показывает на бронзовую табличку на доме и говорит: «О, а вот тут живет наш с вами соотечественник». На табличке выбито: Saranchuk. Я тогда подумал, что неподходящие у нас фамилии, чтобы их писать на транспорантах, за редкими исключениями.
p.s. Это я к чему... kostrub.online в выдаче гуглового поиска я бы принял скорее за сайт-сборник поисковых запросов с рекламой.

Тут розділяють на ADT & DS!
Чому не згадується нічого про Θ, Ω?
Чому вирішили використовувати саме TypeScript?
Можливо варто писати про переваги/недоліки певної імплементації?

Чому не згадується нічого про Θ, Ω?

Йой. Та то вже складно трохи тоті нотації великі і маленькі. То для інтро не зайде. То спершу треба шоб слухачі вшарили шо таке логарифм і чого множник біля N не має значення. І то я б не радив сильно на ту математику нажимати спершу. Важко то для нематематичної освіти. На пальцях спершу треба.

То спершу треба шоб слухачі вшарили шо таке логарифм і чого множник біля N не має значення

Там Big O є — вже повинні.

На пальцях спершу треба.

Тоді потрібно про пам’ять розповідати.
DS -> як лежить в пам’яті, чому саме дана структура нам необхідна(?). Переваги/недоліки.

DS — основа, якщо дані в поганій структурі — все інше вже немає значення.

+ в зв’язці з класним аналізом це були б вже серйозні статті. Я б почитав :)

Класні ідеї! Про space complexity може буте як продвинуте завдання, для тих хто хоче копнути глибше. Якщо шарите в цьому топіку -> запрошую до pull реквестів github.com/...​ne/Computer-Science/pulls.

Як вже писав, мова не має особливого значення. TypeScript обрав тому, що він має високу читабельність для розробників із різним стеком frontend/backend/fullstack, або парадигмою програмування OOP/functinonal. Також має високий рейтинг в трендах dou.ua/...​language-rating-jan-2020 і не тільки DOU. Наприклад, став основною мовою для інфраструктури AWS Cloud Development Kit aws.amazon.com/cdk

Так, структури та переваги/недоліки певної імплементації буду обов’язково порівнювати в наступних випусках.

да сколько можно дуть в микрофон?

Ок. Треба буде змінити мікрофон, щоб не `дуть`

Дуть будет Юрий

Хоч би написали, на якій мові програмування курс.
Бо інакше — може бути кориснішим почитати Седжвіка.

Мова програмування не має значення для алгоритмів та структур даних. Ви можете зробити реалізацію будь-якою / вашою улюбленою мовою. Головне це зрозуміти сам концепт. Так само і на coding інтерв’ю.

Тоді — Седжвік форева

Підписатись на коментарі