Check Levi9 best QA positions to Backbase team!
×Закрыть

Чи має право ВУЗ проводити сесію та екзамени не дистанційно?

ВУЗ вимагає проводити сесію та екзамени у навчальному закладі під час пандемії, дистанційного проведення не надається. Не зміг знайти відповідь, це законно?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Так, має. Я більше скажу, на китайський манер вони можуть те зробити на відкритому повітрі, а не в кабінеті. Я так розумію, тобі далеко до туди добиратися та жаба давить таксі взяти? То пошукай хто з тобою поїде саме туди.

Взявши таксі буде занадто дорого

В цій державі багато що будет занадто дорого. Це і є власне мета «реформ» — зробити дорогим, а краще недоступним для населення все, щоб віддати все цінне хазяйвам «реформаторів». А що не можна забрати — те знищити.

Чергові екзаменаційно-залікові сесії заклади освіти мають провести відповідно до затверджених закладами вищої освіти графіків та розкладів. Якщо в цей час діятиме заборона відвідувати заклади освіти її здобувачами, семестрові заліки та екзамени можна проводити дистанційно (у синхронному режимі).

mon.gov.ua/...​e7e02a95ff0e630225754.pdf

Саме точного оголошення зняття заборони, щодо навчальних закладів, не знайшов. Наче заборона ще діяла на момент 1 червня.

Законо, бо вже й ресторани працюють і суди, хода до законності судів в мене питання є

А на екзамені зазвичай відстань між студентами достатня 2-3 метри, коли проводити екзамени в лекційних аудиторіях

Це зобов‘язує користуватися маршрутками, поїздів поки що мало, та проживати у гуртожитку. Не розумію, чому не можна провести дистанційно, як у знайомих. Дякую за відповідь.

Подписаться на комментарии