Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Відкрити ФОП онлайн. ДІЯ. done!

Потестили, реально все працює, за 15 хв відкрили ФОП на 2 групі!
Паперову книгу нагадую на час карантину можна офіційно не вести.
youtu.be/2ky6S1BizEA

Як отримати ЕЦП в Приват24:
www.youtube.com/watch?v=sHZXNG9GCm0

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному2
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Понимаю, что мало кому интересны мои приключения, но вдруг большие люди из министерства цифровой информации прочитают.. ФОП со второго раза открыт через неделю, но от налоговой информации еще нет, sfs.gov.ua/businesspartner и cabinet.tax.gov.ua/registers/edpod не содержат информацию по мне. Что это за сервис, который две недели предоставляет онлайн-услуги.. Если бы не вирус, надежнее, а главное — быстрее — было бы съездить по-старинке в налоговую и там все открыть в бумажном документе.

Дивно.
У мене через в держ реєстрі все одразу.
А в ДФС в єп через тиждень зявилось

при цьому я НЕ подавав нічого окремо в ДФС, як деякі рекомендують.

аааа то есть «жыжытализация» открытия фопа — это посадить 5 макак, которые вручную вбивают в реестр заявы из Дийи, ну и трэш

Мало того, хотя бы вводили данные правильно. Мне вот умудрились фамилию с ошибкой ввести и в 8 утра звонят с вопросом «А какая у вас настоящая фамилия из двух вариантов?». В итоге, вынужден был с оригиналом и копией паспорта явиться в налоговую, отстоять очередь к окошку и только потом все исправили. Я надеюсь, по крайней мере.

Нужен уже отпуск от такого открывания. Такое ощущение, что это и есть самоцель — открыл и все на этом, денежки сами по себе капают.

Пытаюсь открыть сейчас ФОП. Пошли уже вторые сутки, хотя тут же надпись что за «24 години», выглядит комично.

Индекс какой-то левый подставили )) Может, на бета-тестирование нарвался, просто индекс у меня очень простой, подозрительно. А теперь уже не исправить онлайн, придется ехать в ЦНАП. Тогда зачем вообще этот сервис, любая «девочка» в ЦНАП быстрее и надежнее бы помогла с заполнением, и такой индекс бы не пропустила. Видимо, для разработчиков это непомерно сложная задача хотя бы проверять валидность индекса, уже не говорю, чтобы вытянуть его из данных Укрпошти. Бесплатный сервис — ешьте что дают.

Спасибо за топик. Действительно, удобный портал. Только данные о новых ФОПах почему-то оказываются проданными. Звонили с одного банка в день регистрации.

некто ничего не продал там, это общедоступные данные, вам еще со многих банков позвонят. норм ситуация

Данные общедоступные, но я нигде не читал о том, что данные о свежезарегистрированных ФОПах где-то открыто публикуются.

А хіба кмітливий банк не може поставити моніторинг нововідкритих ФОПів з КВЕДом Програмування і з реєстру брати дані?
Для чого їх купувати? Чи ви маєте на увазі звідки вони мобільний взяли?

Сама техническая возможность мониторинга, подписка на событие добавления нового ФОПа, должна быть реализована либо в программном комплексе этой «Дия», либо в самом госреестре предпринимателей. Судя по времени сообщения о регистрации и первому звонку из банка, я склоняюсь к варианту подписки к брокеру сообщений о новых ФОП. Чем о варианте, когда «крыса», имеющая доступ к интерфейсу отчётов, делает в конце рабочего дня выборку и рассылает по почте нужным людям.

паперові книги взагалі можна не вести їх же ж відмінили хіба ні?

Поки ні, але думаю це свято наближається!

То був лише навчальний рівень. А тепер закрий ФОП онлайн :)

Только что это сделал, месяц назад. Нажимаешь одну кнопку, на следующий день приходит письмо, что заявка обработана. Ощущения фантастические.Настолько хорошо, что даже не по себе. Ах, да, еще и бесплатно.

Клятий Порох!

лучше б бардак навели в формах и отчетности:
— со сдачей делараций, ужасные формы, в которых куча пунктов для всех груп с тонной полей
— при смене группы фопа огромное заявление на 3-4 листа с сотней галочек и полей
— смена регистрации фопа еще один трэш и квест
— закрыть фоп без лишних бумажек и без аудиторской проверки

Открыть фоп не так сложно, как вышеперечисленные действия совершить

Ем, я не кажу що все ідеально, АЛЕ:
— декларація ФОП 3 група — мені там 1 цифру вписати, подача займає 2 хв
— зміна групи ФОП рідкісна справа
— квест переєстрації пройшов успішно і зняв відео
youtu.be/SevrZ5-nvAc
квест середньої складності
— закрити ФОП можна теж онлайн за 1 день якщо ФОП в держреєстрі. Перевірки це проблеми ДФС

А закрити через «Дію» можна?
А то тут начитаєшся різних людей, як їх мало не за один неправильний запис в книжці відправляли подалі

Подання заяви:
~ 2 хвилин

Реєстрація:
протягом доби (строк закриття у податковій залежить від виду вашої діяльності)

Вартість
безкоштовно

Не плутайте «божий дар з яєшнею», відкритись, як і закритись (в Держреєстрі) онлайн можна було й кілька років тому... ще до «ери» цифрової трансформації, кіберполіції та кібервійськ, просто ребрендинг, а як наслідок — порожній хайп на порожньому місці !
І ведення бізнесу це аж ніяк не полегшує... бо вся основна тяганина — з Податковою, а вони всі ці електронні звітності з цифровими підписами, до рівня паперового документа (звітності) з підписом та штампом про прийняття (на тому що здаєте, і на паперовій копії яку забираєте з собою) — юридично (а отже і фактично), не прирівнюють !!!

А це означає, що при податкових перевірках (а як правило це в першу чергу — документальна перевірка), якщо ви скажете що подавали папери/звітність онлайн, і паперової копії того звіту немаєте... то про наслідки такої перевірки (для вас) можете здогадатись...
Більше того, деякі недобросовісні податківці мусять виконувати план, а тому скажуть... що в них оновлювалась база, технічні неполадки, нова програма.... ще щось... і записів про ваш звіт/документ на сервері не збереглося, не докажете ж що вони брешуть, чи роблять це зумисно.... (з власного досвіду закриття фопа) і галочка/повідомлення в програмі про «успішне надсилання і отримання» вас уже не врятує, бо вона не має тої ж юридичної сили при документальних перевірках, що й паперовий документ !

Отож завжди здавайте звітність у Податкову — на папері, в двох екземплярах (оригінал і копію), аби на копії завжди були штамп, підпис і дата проставлені співробітником Податкової ! Зберігати: 3 роки (1095 днів) до моменту/на випадок закриття, і ще стільки ж має Податкова на те щоб «документально» перевірити вашу діяльність з моменту подачі заяви про закриття в Податкову... і того 6 РОКІВ !!!

До цього додайте, що штрафи і пеню [за відсутність документальних підтверджень] Податкова нараховує з моменту виникнення... до моменту «виявлення»... — уявляєте ?!!

А тепер почитайте наш рейтинг в Doing Business... шось там не сильно ми підскочили після всіх цих цифрових трансформацій, га...

Факт:
Україна в рейтингу Doing Business 2013 — 137 місце
Україна в рейтингу Doing Business 2020 — 64 місце

Тобто плюс 73 позиції вверх. Зростання відбувалось кожного року.

2013 ? Ви зараз серйозно ? Ви почитайте там детальніше розділ про податковий тиск, і подивіться якими пунктами нашим чинушам вдавалось легально «накручувати» собі бали щоб не доводилось робити ніяких структурних зрушень в системі контролю за бізнесом.. А все чого з криком і скреготом добились — так це лише через «зовнішнє» управління... чи я знов шось не те кажу ?

Сергій,

Ви знаєте що є офіційний сайт Doing Business?
www.doingbusiness.org/en/rankings

Там у відкритому доступі всі дані за всі роки.

О дякую що вказали на джерело яким, користувались при обгрунтуванні своєї точки зору... але оскільки вказане вами джерело не містить аналітики податкового тиску та зрушень в системі контролю за бізнесом.... пропоную шукати ретельніше... аби мені кепа не довелося грати...

Ба більше, дякую що вчепились саме в «супутню» тезу мого комента, а не в основну... тепер в мене вимальовується чітке уявлення про те... з яких причин та під чиїм натхненням ви тут все це піарите і так ревно відстоюєте...

Сергій,

я просто навів один ФАКТ, який суперечать вашим тезам.
Методологію міжнародного рейтингу легко перевірити. Якщо ви з неї незгодні, пишіть розробникам рейтингу.

Щодо ваших суб’єктивних тверджень, то на жаль не маю часу їх коментувати.

Зазначу що я не працюю в (на) ДФС, і такий самий ФОП на єп як і більшість учасників цього форуму.
ФОП відкрив у 2011 році, то ж маю з чим порівнювати у часі.

Паперову книгу нагадую на час карантину можна офіційно не вести.

ну т.е вообще не добавлять записи, даже после карантина? Есть оф. подтверждение?

Оксана, я написав ПІД ЧАС карантину.
про ПІСЛЯ карантину нічого не сказано, відповідно по замовчуванню у ФОП виникне обов’язок її вести.

я имела ввиду записи(доход) за период карантина вообще можно не добавлять в книгу?

а. Не знаю, потрібно гуглити.

Открывал ФОП тоже через Дія.

Столкнулся с двумя проблемами:
1. Дата заявления на открытие ФОП = дате заявления перехода на упрощёнку.

В моём случае ФОП открывали на следующий день после даты подачи заявления. В результате — заявление на упрощённую систему не подходит, так как оно задним числом ( ФОП открыли 5го числа, а в заявлении просьба перевести на упрощённую с 4го числа). Об этом сообщили не сразу, а лишь через пару дней позвонили с налоговой.

2. Хоть ФОП уже зарегистрирован, во всех базах корректно бьётся информация, и даже уже успешно подписал договор «ПРО ВИЗНАННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ДОКУМЕНТІВ», но на сайте Дія всё ещё отображается статус «Опрацьовується». Тех поддержка говорит что у них случился сбой и не у меня одного.

Советы: Проходите регистрацию на сайте Дія утром, что бы не было проблем с датами заявлений.

В целом да, всё очень быстро. И действительно 10-15 минут занял весь процесс формирования заявления в Дія.

У меня знакомый подавал часов в 9 вечера и такой ситуации как у вас не было, открыли ФОП и перевели на упрощенную без проблем.

Сьогодні виникла така ж проблема. Підтримка Дії через Телеграм написала:

Якщо у вас виникли проблеми з вашою заявою реєстрації ФОП на спрощеній системі оподаткування, наприклад, такі як, внести зміни до дати заявки чи неправильно заповненні поля, вам потрібно:

1. Авторизуватись в електронному кабінеті платника податків за допомогою ЕЦП (електронного підпису) — cabinet.sfs.gov.ua

2. Обрати в меню «„Додатково“», знайти пункт «„Листування з ДПС“» — prnt.sc/rwued5

3. Заповнити заяву у форматі .pdf — bit.ly/2RA2oz9

4. Зберегти та надіслати

Після цього вам потрібно зайти в меню «„Вхідні/вихідні документи“» у вкладці «„Відправлені документи“», натиснути кнопки «„Підписати“» та «„Відправити“» — prnt.sc/rwugb7

Зробив як було написано. На третій день у кабінеті з’явились відомості про перехід на спрощену систему оподаткування. Чемна дівчинка з податкової скаржилась на завали у роботі.

Підписатись на коментарі