Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

Волонтерська розробка сайту для соціального проєкту

Я Vitaliy Kudyrko 🤓 і дуже хочу зробити щось корисне для нашої країни і людей ☘️

Я айтішник, який готовий безкоштовно зробити сайт для соціально значущої ідеї чи громадської організації .

Серед усіх запропонованих варіантів оберу найкориснішу для громади ідею чи проєкт.

✅ За деталями пишіть t.me/vilyblog

Репост вітається, лайк заохочується 🙃

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ми — команда професіоналів, об‘єднана іменем Solid All 📱 Ми пишемо тексти й код, а також малюємо унікальні дизайни для соцмереж, сайтів, аплікейшенів. У нашому портфоліо роботи, про які можна тільки мріяти — співпраця з «Папою бренда» Андрієм Федорівим, який поставив бренд «Розетка», УКФ, що має державне фінансування 🧑‍💻 За аналізом соцмереж до нас зверталася журналістка Еспресо, низка перспективних блогерів-початківців, потужні бізнеси різних сфер.

💪 Сьогодні ми розглядаємо можливість приєднатися до волонтерського проекту або соціальної ініціативи. Ми вміємо не тільки виводити діяльність у діджитал, а й трохи більше. Більш детально про нашу профільну діяльність у маркетинг-кіті. Звертайтесь у приват до Віталія Кудирка в фб або тг (t.me/vilyblog)

1) не думаю что на ДОУ присутствуют ГО
2) по моему опыту не нужно ждать пока они вас найдут, а скорее нужно писать им, далеко не факт что ответят
3) посмотри в этот список, если кто понравится, напиши им dou.ua/forums/topic/30800
4) рекомендую обратиться в Українська Волонтерська Службу, https://volunteer.country. они сводят волонтеров с подходящими организациями, может и тебя с кем-то сведут.

Probono.org.ua відбирає некомерційні проекти, які вже показали якісь результати і потребують допомоги щоби розвиток успіх. Виглядає як співпадіння 1:1. Тут запити про допомогу, але варто й зареєструватися probono.org.ua/cases

Наснаги!

Ось така ще є вакансія для волонтерів:
jobs.dou.ua/...​s/r-i-d/vacancies/123811

Прошу зв’яжіться зі мною 😊

Подписаться на комментарии