Потрібна невеличка допомога

Доброго літнього дня, шановні пані та панове.

Маленька передісторія. Кілька років тому, десь прочитав про невеличку школу на Західній Україні, директорка якої запрошує волонтерів з усього світу до навчального закладу. До них навіть якась дівчина з Японії приїжджала! Культурний обмін, розширення горизонтів, подолання мовного бар’єру — досвід, який, безумовно, вплине на життя більшості учнів тієї школи.

Трохи згодом я почув про GoCamp — східноєвропейський проект, який організує двотижневі мовні табори в Україні. Навіть запропонував директору школи, де вчився мій молодший, прийняти участь у проекті. І отримав відповідь, що він не може дозволити людям без педагогічної освіти спілкуватися з дітьми (facepalm).

Час від часу повертаючись думками до вищезгаданого, тут і там читаючи про волонтерський рух і навіть слухаючи історії людей, яких знаю особисто, я подумав: «А чому б і ні? Чому б не організувати подібну діяльність? Діяльність, яка змінить життя багатьох людей, яка допоможе створити умови для розвитку нашої Батьківщини».

Власне ідея полягає в організації широкої постійної волонтерської допомоги як у вивченні англійської мови, так і донесенні дітям тих демократичних засад, тих норм життя, які є загальноприйнятними в нормальних розвинених країнах і до яких, нажаль, ще далеко в Україні.

Я знайшов декількох людей, з якими можна запустити цей процес.

Але, як відомо, якщо тебе немає в інтернеті, то ти не існуєш.

Треба зробити невеличкий сайт, який можна буде посилатися, спілкуючись з усім світом: волонтерами, школами, донорами.
Якщо у когось є бажання змінити життя в Україні і трохи вільного часу, був би дуже радий вашій допомозі.

Зазделегідь дякую
Микола Лелюх
www.facebook.com/khnyka

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Що до спроб навчити мові — вони марні. Або ти нею користуєся, або забуваєш. При чому користуватися треба саме тоді, коли воно потрібно, навіть з дрібних інтересів. Просто розмови ні до чого не ведуть.

Ба більше — в Україні багато дітей не знають мови допоки не закінчать школу. Подивися як спілкується «школота», і як швидко вони перестають бути школотою (не всі, звичайно) щойно доводиться спілкуватися з реальними людьми, а не вчителем.

демократичних засад

Ага, давай. Грабуй магазини, демократія хулє. Он, в тебе в країні головний демократ вже не Зельц, а Аваков.

Єдине, що насправді може сформувати хоча б базову демократію — юридична освіта. Поголовна. Замість левової частки того, чому навчають зараз. І без видачі паспорту та визнання повноліття, якщо не здав. І з правом визнання повноліття до 18 років якщо здав.

Бо ПРАВА чимось керувати — замало, треба спочатку ВМІТИ то робити, а вже потім давати право, і лише тим хто вміє.

Напевно юридична освіта сприяє вживаню нецензупної лексики....

Я знаю есть волонтеры из корпуса мира, их приглашают в школах преподавать английский, только они приезжают на год или два, и живут в городе. В моём родном городе Кременчуге я о них узнала на заседаниях английского клуба, который проводился в библиотеке по выходным для всех желающих. Они приходили и вели занятия. На тот момент было человека три или четыре, то есть в трёх или четырёх школах из 28 они были.

Я теж знаю про них. Одночасно в Україні працює (працювало до карантину) близько 300 волонтерів. На 16000 шкіл.

Наверное, это зависит от желания школы. Я знаю своих волонтеров, они работали в самых маленьких городах и поселках

Напевно, це багато від чого залежить: від бажання школи, бюджету корпусу миру, ще чогось....
Але, наприклад, як мені написали, приватна школа звернулася — Їй відмовили через форму власності... Тобто, як на мене, покриття 2 відсотків шкіл — це мегазамало. Я вже не кажу, що додаткові 1-2-3 години на тиждень — це теж не міняє ситуацію

Посмотри на https://volunteer.country, они развивают волонтерское движение в Украине

Ось топік людини, яка хоче зробити комусь сайт
dou.ua/forums/topic/30869

Але, як відомо, якщо тебе немає в інтернеті, то ти не існуєш.
Треба зробити невеличкий сайт, який можна буде посилатися, спілкуючись з усім світом: волонтерами, школами, донорами.

Эта мантра была актуальна лет надцать тому назад. Сейчас в коммуникационных целях за глаза хватит социалочек (которые к тому же не требуют никаких танцев с бубном в отличие от). Запилите страницу в мордокниге и ссылайтесь на нее — ничего больше не нужно в общем-то. Если прямо очень нужно (точнее если очень хочется), то есть 100500 конструкторов (wix, tilda, ... — имя им легион), в том числе с бесплатными планами, которые не требуют никаких скиллов кроме как возить мышкой по экрану.

Спасибо за комментарий. Как вы должны понимать, привезти волонтеров сюда- это определенные расходы. Соответственно, для покрытия расходов планируется идти по миру с протянутой рукой, а чтобы показать, что мы делаем, удобнее все-таки, чтобы это было структурировано и наглядно. Как по мне, сайт более подходит для этого дела, чем группа в фб.
Викс рассматривается как вариант, если никого не найдем. На счет того, что для Викса не нужны скиллы — вы просто не рассматриваете то, что вы уже понимаете и у вас отработано на уровне интуиции, как навык. Я когда-то давно сделал семейный сайт на Викс. Открыв тот же Викс пару лет спустя, я понял, что не помню НИЧЕГО. Поэтому сайт на ВИКС может у меня занять неделю, а у профи написать сайт с 4-5 вкладками — не знаю, предположим 8 часов. И это будет на порядки сделано и выглядеть лучше того, что я сделаю за неделю.
Как-то так

Подписаться на комментарии