×

Магистратура по Data Science в Киеве

Всем доброго вечера!
Подскажите пожалуйста, есть ли в Киеве места, где можно пройти магистратуру по data science/machine learning ? Очень наслышана про УКУ и их программу, но ездить во Львов нет возможности(

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Не с моей колокольни говорить но вышка понадобилась аж 1 раз при переезде за границу под рабочей визе. Смысла в этом на самом деле мало, разве что джуну
Советую выбрать более базовую вышку и учить ии в личное время
Профессора по ии это отдельная каста. Опять же из личного опыта, может в целом это таки не так.

И самое главное. Вся эта тема достаточно молодая, профессоров которые ей занялись ещё не отучились. План составляется на 6 лет, магистратура или нет, значит в традиционных универах такое вряд ли можно найти

Любой джавист-помидор быстрее найдет курсы по data science на курсере/open-mit чем создаст тему на доу. В чем же подвох?

Подвох в том, милая девушка, что меня в данный момент интересует именно высшее образование, улавливаете разницу?)

А какую цель вы преследуете? Нужен сам диплом, или рассчитываете получить знания?

А мне хотелось бы и одно, и другое: очень хочу развиваться в данной области + получить диплом, так как технической «вышки» у меня нет

Раджу глянути цей сайт thedigital.gov.ua/lms_ai#magistracy
Ми в Комітеті з розвитку ШІ в Україні підготували список найбільш релевантних освітніх програм з AI в Україні.

Також я керую програмою в УКУ. Цього року більшість курсів буде викладатися онлайн, тож їздити з Києва або взагалі не доведеться, або буде мінімум потреби. Якщо цікаво, то можу надати більше інформації

Здравствуйте, Алексей! Да, пожалуйста оставьте, очень хотелось бы у вас учиться

Загалом, навчання в нас проходить три дні що два тижні — четвер, п’ятниця, субота. Через карантин багато викладачів не зможуть приїжджати, тому цей семестр та з великою ймовірністю також наступний багато курсів буде онлайн. Навіть, якщо курс проходить на кампусі, ми маємо підготовлену техніку (якісні камери та мікрофони, мультиборд замість звичайної дошки або планшети у викладачів, на яких вони пишіть під час лекцій). Одним словом, ми готові до онлайн формату.

Якщо цікаво поступати, ось тут вся інформація: apps.ucu.edu.ua/...​ata-science/how-to-apply

Якщо потрібно більш детальна інформація, готовий також поспілкуватися — напишіть мені, будь ласка, на [email protected] і зможемо домовитися про окремий кол, де я відповім на ваші запитання.

Добрый день, подскажите, пожалуйста, есть ли смысл идти обучаться этому с нуля, имея за плечами гуманитарное образование? т.е. на второе высшее?

Доброго дня! З нуля буде важко. Я би радив витратити рік на опанування основ математичного аналізу, лінійної алгебри, теорії ймовірності та елементів статистики, а також основ програмування, можливо, базових алгоритмів та структур даних і баз даних (навчитися писати SQL запити). Те, що зазвичай вивчають на першому та другому курсі ІТшних спеціальностей.
Вважаю, що за рік або самостійно, або за допомогою метора це цілком ОК опанувати.

Ну і на підтвердження, що після гуманітарної освіти можна у нас вчитися, наведу приклад однієї нашої випускниці, яка перед тим мала першу освіту з філології. Ось її дипломна робота er.ucu.edu.ua/handle/1/2051

Ой, а можно и мне больше информации. Хотел-бы поучиться

Ого!
что происходит?
Взломали аккаунт Кожаева?

Підписатись на коментарі