Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Курси Softserve QA

Підкажіть чи важко вступити на безкоштовні курси?

І на що потрібно акцентувати увагу при вивченні теорії для вступу у академію?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Скажу про направление .net. 2 раза обламывался, первый раз из-за английского, что справедливо , второй раз хз из-за чего, мб потому что интервьювер на финальном не слышал про параметрический полиморфизм) Кстати, через месяц как меня не взяли во второй раз я нашел работу интерном так же в крупном аутстаффе, что как-бы намекает на уровень необходимых знаний. По конкуренции, желающих было 150+, группа была 7 человек.

Там ще є, крім технічних тестів і співбесід, ще бесіда з майбутнім ментором, на якій перевіряють твою мотивацію/бажання питаннями типу «а чому курси?а чому саме QA?яке вам тестування ближче до душі(мобайл/веб)?якщо ви працюєте, то чи буде час на навчання?чи готові працювати випробний період за трейні винагороду?» і т.д. Бажано мати більш-менш готові варіанти на ці питання, частину людей зрізають за відповіді типу «я не знаю, не впевнений, я ще над цим не думав» і т.д.

У вас в профайлі написано що володієте MicrosortOffice, безкоштовне навчання вам точно не світить, або платне, або не в IT

Ви серйозно? А нічого, що можна вивчити SQL і так далі? Чи якщо цього не знаєш на даний момент, то потрібно ставити крапку на айті або обов’язково йти лише на платне?

тоді ви не правильно ставите питання «Підкажіть чи важко вступити на безкоштовні курси?», а «Що потрібно знати щоб потрапити на безкоштовні курси на „n“ спеціалізацію»

У мене два питання було.
У другому чітко видно, що я запитувала, що вчити потрібно.
Я ж не запитувала, чи важко поступити , коли нічого не знаєш.

Коли я ще працював в SoftServe Харків, я був одним з тих, хто проводив співбесіди на курси QA. Бажаючих багато, але тих, кому воно дійсно потрібно, можна перерахувати на пальцях одної руки. Перш за все, ми дивилися на бажання вчитися. Що вже людина прочитала, що вже спробувала, як розуміє та трактує здобуту інформацію. Тобто навіть не що знаєш (ну це й теж, але не так важливо), а як то сприймаєш.
Для людей типу «а навіщо щось читати, то ж курси, ви мене навчите» відразу до побачення.
Тоді курси так і не почалися, бо тих, для кого дійсно хотілося би віддавати свій час, було ... аж 4 людини.

2019 десь вересень — жовтень

Дякую, підкажіть будь ласка чи потрібно добре знати sql чи на базовому рівні? І за скільки часу можна вивчити ? І чи потрібно знати лінукс?

З теорії тестування я б порекомендував ISTQB Foundation Level Syllabus, але там багато чого зайвого, як для початківця. Раджу сфокусуватися лише на розділах 1 Fundamentals of Testing, 2 Testing Throughout the Software Development Lifecycle, 4 Test Techniques.
Знання SQL буде перевагою. select/where/group by/having/count, sum/distinct. Можливо insert/delete/update. Навряд чи хтось буде питати про різницю між delete/truncate, рівні денормалізації, DML/DDL/DCL/TCL. То вже треба не просто знати, а відчувати.
Ще непогано б мати базову уяву про HTTP, REST.
Про Linux не питали.

З теорії тестування я б порекомендував ISTQB Foundation Level Syllabus, але там багато чого зайвого, як для початківця. Раджу сфокусуватися лише на розділах 1 Fundamentals of Testing, 2 Testing Throughout the Software Development Lifecycle, 4 Test Techniques.

Якщо Syllabus буде заскладний так зразу, є непогана книжка для початківців, щось типу Савіна, але актуальніша:
svyatoslav.biz/software_testing_book

на базовому знати потрібно. Не факт що якщо пройти і попасти на роботу це знадобиться але знати потрібно. Лінукс це плюс але для QA практично не потрібно. На сайті ІТ академії софта є список літератури і пробні тести, легше подивитись там

Проходив курси по Пайтону.
Порада — англійська Upper-Intermediate. Також бажано пройти курси від QATestLab:
training.qatestlab.com/...​are-testing-fundamentals

Зазвичай на сайті є приклади тестів та матеріали для підготовки.

На курси потрапити не важко — бо коли група неповна, можуть знизити вимоги, щоб запустити курс.
Але я б рекомендував розглядати ці курси як можливість потрапити на роботу.
А для цього треба бути серед найкращих в групі.
Тому що без курсів знайти роботу тестера дуже важко.

Дякую.
Підкажіть будь ласка скільки балів потрібно набрати у тестуванні для проходження у QATest lab?
Нещодавно проходила , набрала приблизно 22 бали з 30 , і не прийшла.

Знаннь мало, навіть пройшовши тестування технічне і англійську є співбесіда де відповівши правильно не факт що пройдеш, бо таких як ти ще 50

Зазвичай на кожній сторінці курсів SoftServe був список навчальних матеріалів

Поки сервіси, які структурують за тебе план навчання, відсутні, і кожен будує цей план самостійно

Глянь тему про основи тестування

дісклеймер: курси не вів, сам не вчивсь, тайних знань не маю.

Важкість від кількості бажаючих сильно залежить. Бо, на відміну від Укрзалізниці, не можна причепити додаткові вагони, якщо всі білети розішлися.

І на що потрібно акцентувати увагу при вивченні теорії для вступу у академію?

Тут в мене ідей нема, але чи не пробували запитати власне у тих, хто курси веде? Ну, десь там ж є контактний емейл для курсів, вірно?

Підписатись на коментарі