Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Для участия в стартапе ищим творческих, амбициозных и целеустремленных людей

Всем спасибо)
Тема закрыта.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Всем спасибо)
Тема закрыта

Хм.. вот что значит не успеть на основную часть фана.

Вы все ржоте, а свои 800 резюме от джунов он уже получил )

Ну и норм, давай расскажи как взял обоих.
А я намекну: доделать проект после джунов стоит дольше и дороже, чем с нуля. Если у проекта уже есть клиенты, которых нельзя терять — смело множь ещё на 4, потому что саппорт проектов, написанных джунами, особенно в плане безопасности...

Практически у тебя может выстрелить. Если готов потратить туеву хучу времени на руководство, и держать это всё в ежовых рукавицах.

Не уходи еще, я тебе хочу про свой стартап рассказать.

Расскажешь, обязательно расскажешь ...

Могу прямо сейчас. Или лучше новую тему создать? Игра книга квест. Я сценарист.

Это ты так со мной дружить пытаешься.

Ага, мне как раз программист нужен для моего стартапа.

Я думал вы по другим параметрам сошлись...

Чего скромничаешь, набирай целую команду как ТС. :))))))
Прямо с ходу с обязательствами тратить туеву хучу времени (читай всё свободное) и разумеется бесплатно.

А ты вот можешь представить, что смышленному, образованному грамотному, правильно подкованному человеку деньги не нужны?

Представить — да. Я умею в фантастику.

А ты хочешь дружить с аферистом из топика? Угадай, заплатит ли он хоть кому-то чем-то кроме обещаний.

Не выдвигаю обвинения (ну ты ж пока ничего не сделал), лишь применил утиную типизацию:
— Ты хочешь получить активы (притом продаваемые)
— Ты хочешь этого бесплатно
— Ты проявляешь наглость, требуя чтобы твои действия не оценивали
— И при этом сам жёстко и безосновательно пытаешься показать в негативном свете остальных (чтобы на их фоне выглядеть лучше)
— Ты обещаешь золотые горы
— Ты не берёшь никаких обязательств
— Ты не ставишь под риск создаваемых отношений объект, ради создания которого собственно отношения и нужны
— Ты требуешь, чтобы тебе поверили просто так, и в намерения, и что ты их выполнишь
— Ты сам в подобные отношения не вступаешь, и не готов даже сказать о чём проект = не доверяешь людям вообще совсем, а судят-то по себе

Да, ты крякаешь как аферист. В рамках того образа, который ты прорисовал на ДОУ, ты являешься аферистом. Кто вы на самом деле — сказать могут только те, кто имел с вами отношения или имеет сейчас. Если захотят. Но то что вы сказали о себе сами, чести вам не делает.

PS. Предположим, что я не прав [прав ли я, не имеет значения] и утиная типизация дала сбой. Вопрос, зачем вы надели эту маску?

Я задал конкретный вопрос, но ты опять льешь воду.
Дай четкий ответ. Ты обвиняешь меня в мошенничестве?

А ты кто вообще? Вижу левый эккаунт с тем же именем.

Если автора топика, то ответ дал чётко: НЕТ, чтобы обвинять нужны ДЕЙСТВИЯ, намерения же не являются чем-то запрещённым. Я лишь НЕ РЕКОМЕНДУЮ иметь дело, и высказываю оценочное суждение, по критериям, упомянутым выше.

Если бы я обвинял в мошенничестве, то как минимум слил бы жертвам все имеющиеся доказательства. Ну и контакты людей, которые могут помочь, если жертвы находятся в моём круге или состоят в моих группах.

А шо за стартап или уже все неактуально, блокчейн там есть?

ключевое слово

потом

так что я

чтобы поржать

Невже так важко збагнути, що іноді Stimorol — найкращий друг?... :)
Чи ви цілеспрямовано заздалегіть готуєтеся до п’ятниці?

«битые» страницы в блоге

Ну от припустімо, що вкололи та уїли (чи порхуа взагалі був цей комент).
Але при цьому:
— виставили себе молодшим років на 25-30 (if you know what I mean);
— самі ж простимулювали чергове кидання какахами; почати можна з того, що, мабуть, на веденні вищезгаданого блогу острів ніхто куплять не збирається.

Як висновок, можу констатувати факт, що до працедавців-співвітчизників з таким світоглядом і за х1.5+ від ринкового рейту черги не стають, бо досвідчені фахівці в змозі побачити, за яких умов будь-яка робота перетворюється на треш та угар.

p.s. так і бачу цей феєричний діалог із потенційними партнерами/інвесторами:
— Обґрунтуйте вашу бізнесс-модель.
— Ой всьо! А в тебе помилка в слові «бізнес», а ще дружина молода, але страшна! І взагалі, вона з тобою тільки іззадєнєг!!!!!!!!!111

Да не собирался никого уедать. Стало интересно, что за человек. Я посмотрел, вижу с блого трабл. В DOU лички нет, вот сюда и написал.
Или вы считаете, что все нужно делать в пику кому то?

бо досвідчені фахівці в змозі побачити, за яких умов будь-яка робота перетворюється на треш та угар.

Они как раз дают дельные советы, без лишнего треша

похер. блог уже 100 лет для меня не актуален

ищИм

Да, после этого дальше читать не имело смысла))

просто ради интереса

чтобы поржать

Андрей, ну вас сам статус велит)
Рад витель в добром здравии!

Ну коли вже автор розкрив хоч щось...

js, css, html5, json на уровне junior

Редактор флорпланів. ЖС джун...
Не взлетить.

django 2.X на уровне junior

Спроба пропхнуть технологію, бо «я тільки її знаю»?

опыт работы с sql

Див. попередній пункт.
От тільки під описану шнягу найкраще пасують no-sql бази; при тому, що я їх не дуже то й люблю, але це той рідкий випадок, коли систематизвувати основні базові сутності системи (об’єкти флорплану) для зберігання в реляційній СУБД — це щось із серії БДСМ; а якщо тупо юзати реляційку для зберігання джейсонів... ну таке.

работать свободно с git

Готові ставити процеси, розжовувати гіт-флоу? Якщо так, то і абізянка навчиться. Якщо ні (ставлю на цей варіант), то одного вміння замало, все одно буде «хто в ліс, хто по дрова», з усіма витікаючими у вигляді форс-пушів в мастер.

не лишним будет понимание основ 3D моделирования

«Основи» — це геометрична абстракція.
Краще б одразу написали, на чому буде юай: Three.js, Pixi, etc.?
О так! Зараз вгадаю. Ще ніхто не знає; дамо джунам обирать! :)

способность работать в команде
быть инициативным, способными к развитию и не ждать пинка )))
на уровне junior

Мдя...

идти с проектом до победы

Переклад: допоки Лун не вдосконалить свою фічу з 3D планами перш ніж у вас викотиться кульгавеньке MVP.

Редактор флорпланів. ЖС джун... Не взлетить.

Не факт, Но все зависит от мнения.

Спроба пропхнуть технологію, бо «я тільки її знаю»?

Ок, давайте elixir/phoenix. MVP делают для старта на том, чем пользуются большинство. Потом хоть свой интернет придумывайте.

Див. попередній пункт.
От тільки під описану шнягу найкраще пасують nosql бази; при тому, що я їх не дуже то й люблю, але це той рідкий випадок, коли систематизвувати основні базові сутності системи (об’єкти флорплану) для зберігання в реляційній СУБД — це щось із серії БДСМ; а якщо тупо юзати реляційку для зберігання джейсонів... ну таке.

Да, 100% в таком проекте лучше базу строений жержать на nosql. SQL как опора для стальных задач.

Готові ставити процеси, розжовувати гіт-флоу? Якщо так, то і абізянка навчиться. Якщо ні (ставлю на цей варіант), то одного вміння замало, все одно буде «хто в ліс, хто по дрова», з усіма витікаючими у вигляді форс-пушів в мастер.

Странно, сколько смотрел вакансий, везде впихнут git + еще два вагона того, чем пользоваться никогда не будут.

«Основи» — це геометрична абстракція.
Краще б одразу написали, на чому буде юай: Three.js, Pixi, etc.?
О так! Зараз вгадаю. Ще ніхто не знає; дамо джунам обирать! :)

Я знаю, что мне нравиться, но возможно у кого-то был удачный опыт с иными продуктами. Я не на работу принимаю. Каждый имеет право на мнение и виденье.

Мдя...

Отож ...

Переклад: допоки Лун не вдосконалить свою фічу з 3D планами перш ніж у вас викотиться кульгавеньке MVP.

Все может быть. А может и нет, вы готовы положить на это свою репутацию?

чем пользуются большинство.

Одноосібне якесь «большинство».
Набрать дурників джунів, а там вже дивитися, що вони взагалі вміють, і з того обирати... нє? Самолюбство постраждає? ) Інакше не можу пояснити повний агностицизм по відношенню до основної фронтендівської ліби, але при цьому, спроби будь-якою ціною тягнуть REST на старому Джанго. Зрештою, мова йде про пошук фуллстеків, і ймовірність знайти джуна, який хоч більш-менш притомно володіє однією мовою, а не одразу двома — вища на порядок. І оскільки для фронтенда альтернатив практично немає... Власне, це та причина, чому ЖС зохавав захопив світ: серйозні дяді й тьоті не люблять ризикувати. З точки зору девелоперів, воно-то загалі можно розбить весь бекенд на 20 мікросервісів і кожен зафігачить на окремій технології, починаючи Delphi і закінчуючи Scala, взагалі не проблема; потім можна гордо роздовбати собі ЦВшечку +20-ма баззвордами. А бізнесу воно треба? А багато ви позакривали подібних вакансій хоча б за гроші?

MVP делают для старта на том, чем пользуются большинство. Потом хоть свой интернет придумывайте.

Це коли треба забить нішу і швиденько продать напівсире калічне гівно якимось міфічним інвесторам. А коли зроблене планується розвивати та підтримувати на своїй стороні, не закриваючись при цьому на кілька років задля «переписування», то навіть до MVP треба підходити зважено.
Але ви вже все «рєшилі». Вдачі на цьому нелегкому шляху )

SQL как опора для стальных задач.

Які «інші задачі» у вашому випадку апріорі не можна вирішити без SQL?

сколько смотрел вакансий, везде впихнут git

А вам приємно себе ставити в один ряд із, pardonne-moi, ХРюшами, які через набивку текстів вакансій баззвордами, по секрету між нами, грають одна з одною в буллщіт-бінго?
І мова не про те, потрібен він, чи ні, а про те, хто налагоджуватиме суто технічні моменти процесів? Також джуни?

Я не на работу принимаю. Каждый имеет право на мнение и виденье.

Справа не в тому. Можна «на папірці» розумітися на аналітичній геометрії, але потім довго дивитися на будь-яку мейнстрімну WebGL лібу як цап на нові ворота; я б навіть сказав, що це ймовірний сценарій, зважаючи, що мова здебільшого про джунів.

А может и нет, вы готовы положить на это свою репутацию?

... але краще щось інше )

Ну я вас не приглашал ) Вы сами вызвались писать комменты.
Мы можем до бесконечности тренироваться в словесных оборотах. И что на что ложить дело личное.
Удачи/

Ну ясєн пєнь. Ті достойніші з достойних, яких таки запросять просиджувати вечори за миску рису... хоча нє, там навіть цього нема, співпраця буде виключно збитковою, адже хай навіть час джунів нічого не вартий, але електроенергію-то оплачувати хтось повинен. Корочше, ті щасливчики, просто в силу відсутності будь-якого досвіду, не зададуть жодного «незручного» запитання, не доведеться зайвий раз напружуватися та шукати відповіді, щось аналізувати та планувати. Ну а проект... а що проект? Проект сам собою напишеться. Довкола — безліч прикладів.
[/sarcasm]

Вот вы неугомонный. Пересмотрите свое резюме, а потом уже глумитесь.

Ох мужик, почитав твої коментарі тут і мушу тобі сказати, що це так не працює.

Навіть у вчорашніх студентів і повністю замкнути хікікоморі — інтровертів є якесь життя і витрачати 3 години щодня на твою хотелку навряд хтось захоче просто так.
Якщо в тебе справді є робоча ідея — опиши це тут, нехай навіть в загальних матеріях, якщо боїшся, що хтось вкраде. Опиши на якій стадії твій стартап, що в тебе вже є, що плануєш, яка візія і, найголовніше, ЯКУ САМЕ ПРОБЛЕМУ ВИРІШУЄ ТВІЙ ПРОЕКТ.

Також, якщо ти справді написав цю тему серйозно, а не «просто ради интереса» и «чтобы поржать» напиши, які умови ти пропонуєш. Чи це зарплата чи доля в проекті, яка форма власності.

Ти сам писав про опенсорс нижче, так от, якщо в мене буде бажання і ціль показати свої скіли, покодити і вирішити якусь проблему, то між твоєю темою і опенсорсом я оберу опенсорс, банально через те, що в опенсорсі ти знаєш ідею проекту і там зрозумілі правила гри, а тут з тобою якісь мутки і секретність.

Не хотів тебе образити, якщо що, спробуй це сприйняти як конструктивну критику і задуматись про зміни.

Ну і про дужечки «)))» та смайлики. Ти якось дуже ними зловживаєш, це дратує і ніфіга не створєю образ людини з якою хочеться мати справу.

Ну і про дужечки «)))».

От навіщо так псувать людям всю малину?
Я особисто чекав, коли ТС дійде до фази

))))))))))))))))))))))))))))))))))!!!!!!!!!!!!!!!!!11111111111адынадын

А тепер він, можливо, себе контролюватиме :)

Тут главное не начать улыбаться собственным скобочкам.

Я и до этого себя контролировал.
Я на демагогию так реагировал и на тех кто реально ни на что не способен кроме троллинга.

Денис, найповніший коммент із зауваженнями, який я тут читав !!!!
Спасибі. Згоден з кожним вашим словом.

Фактично проект на нульовій стадії. Він був відкладений на сім років. Все що було зроблено, це перевірена теорія ідеї по частинах, якщо так можна сказати.

Я хотів створити ресурс зберігання 3d моделей житлових і нежитлових приміщень, з можливістю вбудовування їх для перегляду на сторінку сайту (за аналогією з youtube).
3D моделі планується завантажувати готові, створювати використовуючи вбудований редактор або розпізнавання сканованих файлів (останнє в перспективі).

Мета: Надати можливість розглянути близьке до оригіналу приміщення. При бажанні користувач зможе розмістити всередині віртуального приміщення меблі, побутову техніку і т.п.
В сьогоднішніх реаліях ті хто хоче купити нерухомість особливо не наїздишся. А так, вибравши два — три варіанти, зроблять цілеспрямований огляд вже в живу.

Цільова аудиторія: ріелторські та будівельні компанії, готелі і курорти.

Існує додаткове джерело доходу в проекті, але це будемо обговорювати вже з тими хто захоче брати участь.

Це короткий опис.

За «)))» вибачте всі.

Что такого нового по сравнению с уже существующими ресурсами такого рода?

Такой или подобный?
Покажите мне такой ресурс.

Не внимательны вы. Я не планирую делать дизайн вашего жилья.

Так треба було це в самій темі одразу написати(:.
Ось можливо людина з цікавим вам досвідом: dou.ua/...​ers/alexandr-gorbatovsky

Фактично проект на нульовій стадії. Він був відкладений на сім років. Все що було зроблено, це перевірена теорія ідеї по частинах, якщо так можна сказати.

А оце вже серйозна заява. Якщо стартапер не закинув ідею за 7 років, з ним варто мати справу. Але йому не варто лізти в інвестиції на seed-стадії, вони не знайдуть спільної мови з інвестором. Чому так: інвестор хоче віддачу бабла негайно, і все що йому по суті потрібно — це вивести стартап на наступний раунд, або ж видоїти в тряпочку. Тобто відбити гроші ШВИДКО.

Оскільки левова частина стартапів смертна, і подихають вони зокрема через інвесторів (вам 100% про це ніхто не казав), то левова доля «цінних порад» для стартапів вам відверто шкідлива.

Ваш стартап суто технічний. Тому вам потрібна не широка аудиторія, а вузька. Лише ОДИН клієнт по суті, або краще казати партнер, на якому ви вже не ідею будете тестувати, а реальний ринок. Можливо ви так багато не заробите, але й не втратите, і що важливо, не вб′єте стартап завищеними очікуваннями. Натомість зможете не тільки перевірити ідеї, але я протестувати НА ЛЮДЯХ саму цілісність продукту, як саме він виглядатиме, коли піде у реальний наступ. Акцент: ви не передаєте клієнту частку власності, лише продукт, БЕЗКОШТОВНО чи на вельми лояльних умовах, з гарантією збереження лояльних умов щонайменше на 3 роки після припинення співробітництва. А від клієнта вимагатимете конфеденційності що до умов, на яких надано сервіс — щоб не занизити його реальну комерційну вартість.

Це як стипендія на навчання для проекту: ви фактично робитимете що хочете, за досить низький заробіток. Але справжній дохід — лише коли проект вирішить свої дитячі проблеми, та зможе на низьких витратах приносити стабільний профіт. Саме тому на початкових стадіях серйозних стартапів клієнтів потрібно не більше, а менше. Бо якщо затрати перевищать доходи, або ж будуть незаплановані втрати [будуть, не сумнівайтеся], вони будуть дуже малими, і ніяк не зашкодять стартапу просто пережити цей етап. Якщо ж стартап влізе одразу в купу токсичних для нього відношень, він просто буде отруєний неможливістю розрулити проблеми, і помре в муках, а його засновник найвірогідніше соп′ється, чи на наркотики підсяде, чи просто матиме депресію до кінця життя.

Тому не намагайся взяти джунів. ПРОДАЙ ІДЕЮ тим, хто здатен її реалізувати. І так матимеш найкращі шанси. Бо так ти матимеш не лише проблеми, але й тих, хто може їх вирішити задешево. Принаймні, більшість із них. Так, тобі доведеться ділитися власністю. Але воно того варто — 30% від мільйона це значно краще, чем 100% від мінус ста тисяч. Особливо коли воно ростиме й надалі, а інвестиції вже шукатимеш (чи не шукатимеш) на дуууууже вигідних умовах.
Чому саме так: зниження транзакційних витрат та витрат часу. Такий проект майже не вимагатиме затрат часу на керування ним.
Найвищий ризик: час. Такий проект йде нешвидко. Через те, що ти не можеш дати відповідну компенсацію. Саме тому ти маєш продати ідею цим людям, це мають бути ентузіасти. Бо як не продаси, то вони й зупиняться напівдорозі, а доробити сам ти не зможеш, і ніхто не зможе (бо це дорожче ніж з нуля). А для того щоб знайти потрібних людей, продати треба багатьом, публічно. І лише ті, хто побачить цінність, тобі корисні. Інші тобі навіть не подзвонять та не напишуть. Саму ж ідею ніхто не вкраде, бо ті, хто може її реалізувати (ентузіасти), зазвичай ну дуууже погані специ в адміністративних питаннях.

PS. В такому вигляді як ти розписав ідею особисто я вважаю її мертвою. Але це може бути через сильно короткий опис, може ми всі не так зрозуміли.

Определенно, если ищешь кого-то подходящего под описание, необходимо описать, что из себя представляешь сам. Вы кто в этой истории? «Добрый ЭЭЭХ» из СоюзМультфильма?

— идти с проектом до победы

Даже если не платят зарплату?

(простите — не удержался)

Не все, заметь, а только «с теми кто пройдет отбор будем общаться». Да и то по скайпу :)

Можно пообщаться по одному из ваших проектов? Есть пару вопросов.

Пишіть краще питання в темі проекту, які в основному з відкритим кодом

)))))))
Именно, зарплата на работе. А в свободное время создавать свое будущее.
А вы заметили насколько узко мыслят в нашем сообществе?
Создав готовый проект и предложив его миру к использованию, авторы (в случае если даже не «выстрелит» так как хочется) всегда смогут в резюме указать — «Я участвовал».
Люди участвуют в опенсорсе ради того, чтобы указать свой скилл.
Просто подумайте об этом.

Создавать будущее на технологиях вчерашнего дня это сильно, тут реально сила воли нужна.
Люди участвуют в опенсорсе — потому что так тупо дешевле

Опенсорс «дешевле» для тех кто его использует, а для разработчиков это скилл.
Да вы и сами это знаетке ;)

Без обид, но я лучше покажу жене пачку баксов и скажу:" пошли в магазин выбирать тебе шубу"

А потом увидев цены на шубы и вспомнив, что ты лишь кодерок — скажешь :"пойдем лучше смузи выпьем и на дешевых гироскутерах покатаемся")

Написано же «выбирать», а не «покупать».

Или как в том анекдоте «Не кричи ты так, куплю я тебе минералки »
Я уважаю выбор каждого. Просто не все мне подходят.

Сэр просто не в курсе доходов украинских разработчиков

Я думал это сказки на итальянском про 100кк в секунду. Пан Кожаев, возможно мне нужны ваши услуги для разговора с владельцем шлюпки.

Кожаев не покупает. Кожаеву дарят в качестве подношения.

Согнувшись как японцы в глубоком уважении.

Тут никаких обид быть вообще не может )
Кто то шубы покупает, кто то остров)

кто то остров

Неужто гребцы в очередном прорывном стартапе?

Работать в нашем стартапе — большая честь?

Один момент, а вас лично приглашали, или так просто так посмеяться решили? ))))

Особая просьба «просто ради интереса» и «чтобы поржать» не беспокойте ;)

NLPшник зламався. Несіть нового.

Люди участвуют в опенсорсе ради того, чтобы указать свой скилл.
Просто подумайте об этом.

Просто вынесите это в начало поста.

Согласен, если быть точным, это одна из причин. Но не маловажная.

ищим

Ну так якщо в стартапу грошей на спелчекер нема, то звідки вони там візьмуться на зарплату працівникам?

Пожалуйста и вы «заполните форму»:
1. Описание проекта (идеи) в общих чертах — что, зачем, для кого (целевая аудитория)
2. Кто основные конкуренты и за счет чего вы планируете откусить у них кусок пирога (ну или объясните как решается та же задача сейчас, если вы считаете что конкурентов у вашей идеи нет)
3. Кто вы собственно такой — опыт, скиллы, ваша роль в проекте

Я не продвигаю идею, а собираю команду)

С теми кто пройдет отбор будем общаться по скайпу обсудим условия и правила работы.

Команда не собирается на кота в мешке (ваш кэп)

Вы когда вакансии смотрите там часто сообщают над чем будут работать?
Только требования к знаниям.

Вы когда вакансии смотрите там часто сообщают над чем будут работать?

Если это не бодишоп, то практически всегда. И даже если не сильно сообщается (что иногда случается), то нужна примерно пара минут чтобы погуглить по названию компании о чем идет речь, что это, зачем и т.п.

Только требования к знаниям.

Це називається «сравніть жопу с пальцем».
Вакансії — це вакансії.
Даний топік — не вакансія.

Тим не менш, удачі вам з таким позиціонуванням вашого прохання попрацювати на халяву на одном светлом и чистом энтузиазме.
Але щось мені підказує, що якщо потім розкрутка йтиме подібним же огульним шляхом (а іншого я в даному випадку просто не бачу), то маленьке біленьке звірятко можна викликати вже вчора, бо йому ще із глибин тундри добиратися треба.

Особая просьба «просто ради интереса» и «чтобы поржать» не беспокойте ;)

Вот не любят у нас люди читать ))))

Та чо, вміють. Просто людям начхать на подібні прохання у стрьомних топіках на публічних форумах )

Так шош вы сидите на начханом месте ))))

Я наоборот считаю подобные фразы и просьбы в топиках как приглашение к троллингу!

Ну это как культура общения позволяет )))

А вы зарплату будете платить? Нет? Ну так извольте раскрыть тему.

TL;DR
Ви бездуховний та меркантильний! Нема у вас майбутнього, та й острову свого не буде. Фу таким буть! Сидіть без запрошення в команду, нам такі не потрібні.

Да я ваще как животное, еще и корми меня каждый день. Скатился совсем. Просто фшоке.

Вы выставляете меня человеком ищущим на халяву рабов.
А вы и вам подобные не рабы? Вы потратили вагон времени и сил для достижения высокого уровня профессионализма, а получаете ровно столько сколько хозяин вас даст. Я уверен, что если вы сейчас придете к шефу и скажете «Я хочу больше денег! Скажем 15% от бизнеса. Я ведь столько делаю для его развития.»
Вас просто пошлют и наймут следующего подобного. И потому вы в сидите тихо. И так будет до бесконечности.
Ну не интересно вам что кто то хочет сделать, пусть даже по его мнению, что-то интересное, пройдите мимо. Но нет, как же, нужно облить грязью (некоторые это делают даже с разных аккаунтов). Ну, подняли самоуважение в своих глазах?
Вы так и ничего не поняли ???

Вы выставляете меня человеком ищущим на халяву рабов.

От тому вас таких хитровимаханих на ДОУ і не люблять. Чуть що — починають псіхувати і толкати НЛПпешну пропаганду.
По факту
1) ангельських інвестицій — нема
2) хати закладеної, чи подачок від друзів і батьків (family, friends and fools) — нема
3) прототипу скльопаного власноруч безсонними ночима — нема
4) команди — нема

ітого, нічого нема, ні на грам не взіпріли — а є претензії до спільноти і високопарна туфта

От тому вас таких хитровимаханих на ДОУ і не люблять. Чуть що — починають псіхувати і толкати НЛПпешну пропаганду.

Всегда было интересно, когда человек расписывается единолично за всех «У нас тут».. «Мы все как один считаем» ...
И при этом прячетесь за псевдонимом как ольгинские троли.

1) ангельських інвестицій — нема

Ну, если вы не знали, этот пункт начинается когда есть маломальский прототипчик. По крайней мере тогда есть моральное право обращаться к ангелам.

3) прототипу скльопаного власноруч безсонними ночима — нема

Да, это один из вариантов, но тогда я бы не предлагал часть от проекта, а на соответствующих сайтах разместил объявление о вакансии и платил зарплату. И никогда более того.
Данная схема работает не в нашей стране. И копипаст информации, без ее понимания, не лучший вариант. И вы считаете, что только кровавыми слезами должен достигать успеха стартап? Или это более глубокая личная рана — «Я пробовал, не получилось. Куда вы лезете! Это все х__ня! У меня не вышло и у вас не получится»

3) прототипу скльопаного власноруч безсонними
ночима — нема

С этой целью и обратился к сообществу. Насчет бессонных ночей.
Вы подтвердили еще раз свою невнимательность. Тут я писал, что проект был отложен на много лет. Я работал над другим проектом, писал прототип.

4) команди — нема

Я нигде не писал, что команды нет. Есть два человека, кроме меня. Один из них профессиональный архитектор с более чем 10 летним опытом работы во фрилансе.
Я просто хотел расширить команду. Но никого, заметьте, не принуждаю. Для вашего облегчения, я удалил форму. Вы же за всех сказали свое НЕТ!

ітого, нічого нема, ні на грам не взіпріли — а є претензії до спільноти і високопарна туфта

Я вас заставляю насильно принять участие в проекте?
Нет. Вам просто нравиться так себя вести.

У тебя же есть живой архитектор в команде: напиши об этом в самом начале своего объявления большими буквами — так люди смогут понимать, что они реально получат опыт, а не просто будут говнокодить твои хотелки.

Согласен. Full Stackly, дело даже не в том, кто есть, а кого нет.
Проблема системная, не поправлять человека, как ты сейчас сделал, а прости за грубость, обосрать по максимуму.
Я удалили ссылку на форму, кто успел, вэлкам. Не знаю, получится или нет, но попробуем )

Ты в корне не прав.
Знаешь, сколько таких Томов Сойеров круглосуточно людям мозг мурыжит: «У вас есть возможость покрасить мой забор...» и так далее.
Логично всегда спросить у себя: «может я лучше свой забор буду красить», все таки идеи для стартапов есть у каждого, так интереснее свои, чем чужие, воплощать.
А тут тебе уже доверился более опытный специалист (я надеюсь, что так все и есть на самом деле), а ты это утаиваешь, типа тебе, вот именно тебе, нужно верить просто так.
p.s. А про «отложенные идеи» тут каждый может 3-томник написать, я уверен.

живой архитектор в команде
профессиональный архитектор с более чем 10 летним опытом работы во фрилансе

Ой лі?
Не контрактор, а саме «з досвідом у фрілансі».
Я вже звик, що ТС не завжди усвідомлює, про що говорить, але ти ж маєш розуміти, що прозвучало це дуже не дуже, так, ніби там від архітектора одна назва, а на ділі просто чувак, який сам собі один в полі воїн на апворківських відрижечних замовленнях.

Та справа в тому, що бідні ті джуни, яких

Хоть кто-то

вчитиме уму розуму.

Плюс, на цьому фоні знову розквітають незручні питання щодо повного пофігізму у відношенні до фронтенд стеку, при повній впевненості, що для бекенду потрібен Джанго 2.0.01234567 ) І це на проекті, де переважна більшість кіллінг фіч та бізнес-логіки заплановані саме на боці UI.
Мені особисто, на жаль, все стає ще очевиднішим.

Тим, що перевів «вакансію» в категорію анекдотів (і навіть не тільки та не стільки тому що вказана out of support версія).
Але, щоб зрозуміти, чому так, треба ж уважно читати :)

мова йде про пошук фуллстеків
на проекті, де переважна більшість кіллінг фіч та бізнес-логіки заплановані саме на боці UI
дивитися, що вони взагалі вміють, і з того обирати
ЖС зохавав захопив світ: серйозні дяді й тьоті не люблять ризикувати.

=

1) не та пропозиція, щоб перебирати харчами;
2) як має виглядати джун, який джун одночасно у всьому?

Є в амерів така ідіоматична фігура мови: Jack of all trades — master of none. Оце, мабуть, воно саме.

Тобто, типова ЦА таких феєричних «вакансій» — гіперактивне ї*анько, уявивше себе прогроміздом, якому ЧОМУСЬ (плак-плак), ніхто не дає потренуватися навіть на кішках.
Але вкотре розчарую,

идти с проектом до победы

з такими персонажами — це щось із розряду...
Втім, no one can be told... You’ll have to see it for yourself. ©

Але, щоб зрозуміти, чому так, треба ж уважно читати :)

Ну уделал :)
+ к карме.

Jack of all trades — master of none.

Я не мастер на все руки, иначе бы ни к кому не обращался.

Втім, no one can be told... You’ll have to see it for
yourself. ©

Don’t trust me, try it

Я не мастер на все руки

Суть ідіоми як раз протилежна, та ставить під сумнів (навіть з нотками зневаги), вміння та навички тих, кого у нас прийнято називати «майстрами на всі руки».
А натяк в першу чергу на тих, до кого таргетовано оголошення.

p.s. при такому розмасі, для повного щастя ще Docker та AWS не вистачає.

И вы считаете, что только кровавыми слезами должен достигать успеха стартап? Или это более глубокая личная рана — «Я пробовал, не получилось. Куда вы лезете! Это все х__ня! У меня не вышло и у вас не получится»

Це банальне спостереження на місці у Кремнієвій, як це відбувається із стартапами. Спілкування із засновниками і ключовими першими працівниками стартапу-юнікорну, у якому я працюю.

Да, это один из вариантов, но тогда я бы не предлагал часть от проекта,

Ви класичний «разводіла», які тут пачками приходять із ідеями і замість грошей пропонують «долю». Не дивуйтеся, що я тут за всіх розписуюся. Гляньте на форумі на інші подібні теми — там тільки троллінг у відповідь на ці захцянки.

Насчет бессонных ночей.
Вы подтвердили еще раз свою невнимательность. Тут я писал, что проект был отложен на много лет. Я работал над другим проектом, писал прототип.

«еще раз»? тобто? коли я перший раз помилився?
«Фактично проект на нульовій стадії.» — чиї це слова?

Я нигде не писал, что команды нет. Есть два человека, кроме меня

Тобто, ви «еще раз подтвердили» свою типову для таких горе-стартаперів мутність.

Я вас заставляю насильно принять участие в проекте?
Нет. Вам просто нравиться так себя вести.

Кісо таки образилося за попадання в точку, що «ітого, нічого нема, ні на грам не взіпріли — а є претензії до спільноти і високопарна туфта»

P.S.
забув ще додати пункт
5) попередні успішні стартапи — нема

Я не считаю себя правым на 100%.
Вы знаете как правильно? Поправьте без лишних эмоций.

вы и вам подобные не рабы?

Нет. Раб это тот, у кого есть хозяин.

Я уверен, что если вы сейчас придете к шефу и скажете «Я хочу больше денег! Скажем 15% от бизнеса. Я ведь столько делаю для его развития.»

Я ничего не делаю для развития бизнеса, только пишу код

Но нет, как же, нужно облить грязью

А надо бы таких горе-стартаперов мордой в грязь тыкать. Потому, что сказки рассказывают.

Простите, вот вообще не понял о чем вы?

О твоём стартапе. Делать непонятно что, бесплатно. Лохов катастрофически поменьшало

Цитирую форму: «Для особо одарённых ) ».
Автор не перестаёт удивлять спонтанной честностью

И ты Брут )))))
Который не читает никогда посты, но с удовольствием оставляет комменты))))
Я как раз вспомнил о вас и оставил этот текст ))))

Ты не прав. Я читаю даже лицензионные соглашения. И если бы у тебя в проекте оно было, я бы первый слил самую вкуснятинку.

Прости, с твоим отношениям к людям, я бы пол мыть тебя не взял.

К некоторым категориям людей. Они сами называют себя по-разному, но суть их одна — аферисты. Некоторые даже успешны, Украина всё-таки, страна возможностей.

Одно радует: «с твоим отношениям к людям» [потребительским] ты никого не взял мыть пол :)

Для понимания хочу добавить, что никто не требует от вас тратить все свое время, достаточно уделять проекту 2 — 3 часа в день, ну или по возможности, но регулярно :)

Ну вот была же тема недавно — «Зачем идти в стартап». Вот к твоему стартапу есть вопросы.
Почему джанга 2, а не 3.
Где асинхронность?
Что за 3д моделирование — макс,мая,солид, компас прости господи, что нужно то?
Что значит js,html,css — нет такого больше есть vue и реакт(ангуляр мертв и скайп кстати тоже).
И главный вопрос, что по оплате то?

Что за 3д моделирование — макс,мая,солид, компас прости господи, что нужно то?

Каюсь, плохо расписал. 3D моделирование в js. Порнимане принципов работы с тем же Three.js

И главный вопрос, что по оплате то?

Тут у же ваша не вимательность:

Единственное, что хочу отметить, все участники проекта будут иметь долю соответствующую вкладу.

На одном светлом и чистом энтузиазме.

На чистом энтузиазме :) Ну-ну. Энтузиазм на хлеб не намажешь, мороженку за него не купишь.
ИМХО конечно, но команда должны быть из идейных людей, а не просто с форума, которым наобещали золотые горы и единорога.

Никто не говорить — пахать до боли в пальцах и красных глаз ))

Для понимания хочу добавить, что никто не требует от вас тратить все свое время, достаточно уделять проекту 2 — 3 часа в день, ну или по возможности, но регулярно :)

Если бы я нанимал на работу, то так и писал — «Зарплата хххх USD». И и вы будете знать, что это ваши придел.
Я не приглашаю тех, что живет по пределу. Я приглашаю тех, кто готов выйти за эти границы. Остальным зарплата )))

Я приглашаю тех, кто готов выйти за эти границы.

Судя по отношению к идее границы там где-то в районе прожиточного минимума.

Мне больше нравится внимательность наших комментатаров )

Ага, и выйти в другую сторону. Вниз.

достаточно уделять проекту 2 — 3 часа в день, ну или по возможности, но регулярно :)

Це що за брєд?
Якщо це пиляння для задоволення свого pet project для себе чи для опенсорса — це одне, а робота з командою 2-3 години — це ще треба переключитися, вникнути у те, що інші зробили, обговорити щось, ввійти у потік, потім накодити.
Стартапом треба горіти 24 год на добу, а 2-3 год в день — це куйня на постному маслі, вигорить-не вигорить.

Підписатись на коментарі