Репутація українського ІТ. Пройти опитування Асоціації IT Ukraine
×Закрыть

12 років, які суттєво перебудують людство

В даному матеріалі, спробую дати власну думку стосовно подій, які особисто спостерігаю навколо.

З моєї точки зору, мріяти що 2020 рік пройде і все стабілізується, це досить хибна та наївна ідея. Все лише починається.

Нас чекають 12 років бурхливих та цікавих трансформацій (вони схожі за своїм масштабом та значенням з періодом з 1982 по 1991 роки). А потім на нас ще триває 40-річна наполеглива підготовка до глобальних екзаменів 2059-2061 років.

Все буде добре, якщо ви як особистість:
- самодостатня (можете діяти завжди і всюди незалежно від умов навколо),
- професійна (маєте міцні навички вчитись та адаптуватись),
- чесна та критична (сама з собою та оточуючим вас світом),
- сильна (у вашій здатності брати усю повноту відповідальності за своє власне життя),
- добра та життєрадісна (без причин та умов),
- смілива, міцна та наполеглива (готові брати на себе ризики, готові любити та вірити у власний шлях незважаючи ні на що).

Виробничо-індустріальна трансформація після 2020 року

Виробничі процеси будуть круто змінюватись. З одного боку подальше зростання роботизації, автоматизації та цифровізації. З іншого боку нові технології та нові системи ведення бізнесу. Це спричинить суттєве скорочення (або навіть знищення) цілих індустрій, професій, як результат суттєве переформатування ринків.

Зважаючи на одночасний можливий фінансово-грошовий колапс в 2021-22 роках, це спричинить стрімке зростання безробіття, соціальні бунти та невдоволення, посилення ролі держави (соціалістичних та лівих настроїв) в одних країнах та створення умов для радикального хаосу-паніки в інших країнах. Сучасні уряди більше схожі на вихователів в дитячих садочках (рівень інфантилізму в світі неймовірний), а тому чесний та прозорий діалог з національними спільнотами буде рідкісним явищем.

Які саме технології і в якому масштабі поширяться, мені особисто сказати важко. Але їх глобальність дасть як величезні можливості, так і нечувані загрози для людства.

Які загрози, треба думати, але як основна, з моєї точки зору, це втрата індивідуальності, унікальності та різноманіття. Посилення монополізації індустрій та подальше знищення конкуренції.

Індикаторами глибинних проблем в економіці, з моєї точки зору, є наступні аспекти:
- знищення конкуренції (монополізація ринків);
- ліквідація унікальності та різноманітності (глобальна стандартизація усіх сфер виробництва), як результат отримуємо обмеження свободи вибору;
- мінімізація усіх можливих ризиків (саме ризик та готовність його брати на себе є основним рушієм справжнього підприємництва та творчого підходу).

Фінансово-грошова криза 2021-22 років

Хвиля банкрутств та економічних колапсів лише починається в 2020. За моїми очікуваннями, її пік припадає на 2021-22 роки. Будуть колапсувати та банкрутувати неефективні (відсталі, архаїчні), закредитовані та наївно-коньюктурні бізнеси по всьому світу. Важко сказати, який масштаб цього всього буде. Врятуються ефективні, самодостатні та ті, хто має доступ до державної або банківської допомоги (тобто умовно «свої» або «наближені»).
Кількість боргів в світі шалена, особливо серед країн 1-го світу, а це означає що будуть наростати інфляційні та девальваційні тренди. Звісно ці процеси, скоріш за все, активізуються вже після 2022 року. Ще раз наголошую, що це моя особиста думка.

Глобальна переоцінка цінностей 2025-26 років

Нас також чекає переоцінка глобальних цінностей та розуміння речей навколо. Остання була в 1989-90 роках. Нас чекає наступна, думаю, що не менше цікава та масштабна. Все, що здавалось важливим, цінним та суттєвим в період з 1990 по 2025 роки буде обезцінюватись або втрачати свою цінність, особливо це стосується «точки зору та думки» мас та натовпу.

В цьому аспекті важливим є самостійні зусилля та самостійні спроби переоцінити минуле та взяти в «умовне» майбутнє (до 2060-61 років) дійсно важливі та цінні речі, незалежно від популярної або масової точки зору.

Зрозуміти що-небудь можна лише за рахунок власної напруги та власних зусиль. Якщо ви думаєте, що хтось (добрий, турботливий та чесний) на власному ютуб-каналі розкаже вам усю правду у вигляді солодких інформаційний цукерок, то ви глибоко помиляєтесь, якщо не фільтруєте, не критично мислите та не перевіряєте. В сучасному світі для того, щоб розуміти реальні процеси, які відбуваються навколо — треба самостійно розумово працювати, напружуючи свої думки та мислення. Кількість фейків, викривлень в рази більше істинних тверджень та неписаних законів. А шлях до розуміння істинної природи речей, подій, трендів — завжди унікальний, завжди неповторний, і дійти може кожен з нас.

Можливо (як варіант), ці процеси будуть пов’язані зі зміною статусу США у світі. Але все залежить від самих американців та їх духовної сили впоратись як з внутрішніми, так і зовнішніми викликами (роль світового авангарду вимагає від них реальної відповідності статусу, який був ними здобутий в ХХ столітті та переосмислення власних помилок та «здобутків»).

Грошово-фінансова трансформація 2031-32 роки

Глобальна грошово-фінансова система перебудовується. Глобальний рівень закредитованості набуває все більших та більших масштабів. Тобто це безмежний механізм, який рано чи пізно має спричинити цунамі. Багато гравців хоче обнулитись або перебудувати систему відповідно до нового індукційного запиту масового суспільного простору. Якою саме буде грошово-фінансова система сказати важко, але криптовалюти, мінімізація готівкого обігу, ліквідація тіньової економіки, глобальний монетарний та фіскальний контроль — все це буде темою перебудови на глобальному рівні.

Що ж робити обивателю, простій людині в умовах можливих глобальних та масштабних трансформацій (катаклізмів)?

Бути максимально незалежним в усіх аспектах свого життя, творчо працювати (бути корисним та якісним), любити та вірити в те, що твориться власним унікальним досвідом та зусиллями. Ваше щастя можете збудувати лише ви самі, вашим розумом, руками та вірою в те, що лише для вас важливе та має цінність.

Бути максимально іншим всередині, але не ззовні. Чим більший ви партизан, чим натуральніший ви шпигун, тим краще для вас. Суспільство закльовує не таких як більшість, особливо в часи «визначеної та встановленої зверху правди, популярності, правильності, ідеальності».

Бути сильним, зібраним та якісним в кожному моменті власного життя. Бо життя бурхливе та непередбачуване.

Бути живим душею в рази більше, ніж перейматись за власне фізичне тіло, яке зараз стає трендом. Душевне здоров’я та духовний розвиток соціуму (моральність, чесність, совість, порядність, доброта) — це єдиний фундамент, на якому можна побудувати справедливий світ.

Підготовка тривалістю 40 років
Для людства загалом та для кожного із нас окремо дуже важливо «не прогаяти» наступні 40 років, бо інакше в 2059-61 роках нас чекають, з мої точки зору, жорстокі та страшні, але справедливі екзамени. Рівень технологій, рівень систем в рази перевищує рівень розвитку соціуму та окремо взятої особистої (з її егоїзмом, інфантилізмом, гедонізмом тощо).

Тому дуже бажано підготуватись до екзаменів майбутнього максимально відповідально та чесно.

Ми або станемо справжніми супер-людьми, або будемо останніми людськими істотами на планеті Земля.

LinkedIn

Лучшие комментарии пропустить

Нас чекають 12 років бурхливих та цікавих трансформацій

Не 10 или 15, а именно 12. Двенадцать, Карл!

— самодостатня (можете діяти завжди і всюди незалежно від умов навколо),
— професійна (маєте міцні навички вчитись та адаптуватись),
— чесна та критична (сама з собою та оточуючим вас світом),
— сильна (у вашій здатності брати усю повноту відповідальності за своє власне життя),
— добра та радісна (без причин та умов),
— смілива, міцна та наполеглива (готові брати на себе ризики, готові любити та вірити у власний шлях незважаючи ні на що).

Угу. Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным. То есть в другие времена, если ты зависимый, нифига не умеющий слабак-нытик-неудачник, все было бы по-другому, а вот именно в следующие 12(!) лет нужно быть сильным и самодостаточным.

Виробничі процеси будуть круто змінюватись. З одного боку подальше зростання роботизації, автоматизації та цифровізації. З іншого боку нові технології та нові системи ведення бізнесу.

Этому процессу уже больше сотни лет (сюрприз!). Привет из 1913 от Форда с его конвейером.

А шлях до розуміння істинної природи речей, подій, трендів — завжди унікальний, завжди неповторний, і дійти може кожен з нас

На кухне за беседой под чекушку с соседом практически каждый регулярно доходит до этого понимания и становится экспертом во всём. В худшем случае эксперты не сходятся во мнениях и появляются в криминальной хронике.

Але все залежить від самих американців та їх духовної сили

которая равна духовной массе, помноженной на духовное ускорение

Для людства загалом та для кожного із нас окремо дуже важливо «не прогаяти» наступні 40 років, бо інакше в 2059-61

Опять меджик намберс. Именно 40 лет, а не 42, 2059-61, а не 2048-50.

P.S. Херня эта ваша астрология. Даже не потому херня, что это сказки, над которыми можно только поржать, а потому, что псевдонаучный стиль изложения заставляет верить в это все людей, у которых туго с критическим мышлением. Ну и эффект Барнума, ясное дело.

Унікальний все таки в нас народ. Не знають скільки платять податків державі зате знають, що буде в 2061-му році.

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Україну чекає найгірша за 10 років рецесія, за межею бідності опиняться 9 мільйонів осіб — ООН
prm.ua/...​tsia-9-milyoniv-osib-oon

Першоджерело
www.ua.undp.org/...​-COVID-19-in-Ukraine.html

Буде не до Covid-у, особливо в регіонах.

Та тут ітак все в дупі вже не перший рік. Що ще може бути гірше?

Дали народу возможность высказываться не только на заборе, но и в интернете, так теперь каждый второй ванга или нострадамус. На заборе хоть лаконично и все понятно...

Астрологи объявили месяц мамкиных аналитиков. Количество предсказаний и угадываний курса доллара увеличилось втрое.

Астрологи

Власне Юрій і є астрологом. Щоправда тему про вплив циклів Сатурну вже видалили (не знаю, чому). Це я не жартую зараз, Юрій не дасть збрехати.

Да, я уже прочитал в топике =) Именно поэтому шутеечка показалась крайне уместной )

Да, астрология — это одно из моих увлечений, особенно в части цикличности процессов.

Да, астрология — довольно мутная и размытая информационная система, где полно мошенников и аферистов. Прекрасно понимаю почему у вас такой скептис, насмешки и презрение

Временные циклы можно взять из астрономии и наложить их на исторические, социальные и экономические процессы. Что собственно я и сделал.

Временные циклы планет Солнечной системы довольно точные данные. Берите учебник астрономии и проверяйте.

А мое видение и понимание значения этих социальных циклов — это личные наблюдения, впечатления и выводы о чем я тут и написал.

Если вам неинтересна данная тема, то мне ок, проходите мимо.

Цыклы планет — вполне научная тема. Например perseverance недавно был запущен неспроста — марс сейчас наиболее близко к земле, что происходит раз в 15 лет.
Что вызывает скепсис — это интерпритация положения планет на влияние исторических событий на земле.

Мнению каких украинских и мировых аналитиков Вы доверяете или берете ко вниманию?

Поделитесь, пожалуйста. Почитаем, ознакомимся.

Ми або станемо справжніми супер-людьми, або будемо останніми людськими істотами на планеті Земля.

Или просто будем жить монотонно, и все будет становится чуть-чуть лучше с каждым годом.

Кто будет следующий президент Украины ?

еще более веселый парень. обхохочешься

Кличко?
Вообще уровень политики в Украине удручает.

Прошло полтора года после выборов. И даже коронакризис не пошатнул его рейтинги. Ожидать чего-то другого не стоит. Будет римейк 2019, но с меньшим отрывом. Монобольшинство потеряет. И скорее всего ждет обьединение с ОПЗЖ. Как же хочется оказаться не правым.

Надо у местного астролога экономиста спросить, он предвидел трансформацию человечества, я думаю и предвидет президента следующего.

Трансформация обязательно будет. А вот какая именно, сложно сказать.

В 1989-90 упал Варшавский договор, развалился социалистический лагерь и СССР.

Что будет в 2025-26 сказать сложно, но масштабу влияния будет существенным. Можно предположить, что трансформации будут касаться США, ЕС, России, НАТО и их роли на мировой арене.

За хаосом и цирком обычно идет диктатура. Люди быстро устают от беспредела, беспорядка, клоунады и вместо того, чтобы брать себя в руки и самим наводить порядок, они индуцируют острое желание «сильной руки» (начальника, монарха, правителя) способной навести порядок вместо них самих.

Если мы украинцы в ближайшие 3-4 года не возьмем себя в руки (каждый на своем месте труда и жизни), то у нас все шансы на диктатуру «сильной, решительной руки».

Индукция диктатуры — это явление, возникающее на основании социальной и гражданской безответственности (личного пофигизма).

Принцип «моя хата з краю» ... опасный индикатор как для Украины, так и для цивилизованных стран мира.

Унікальний все таки в нас народ. Не знають скільки платять податків державі зате знають, що буде в 2061-му році.

— сильна (у вашій здатності брати усю повноту відповідальності за своє власне життя),
— смілива, міцна та наполеглива (готові брати на себе ризики, готові любити та вірити у власний шлях незважаючи ні на що).

Нiт.
Когда к гробику начинать ползти ?

Дякую за статтю. На жаль, рівень агресії на ДОУ знову зашкалює.

Така реакція для ДОУ доволі традиційна)
Просто нобелівські лауреати з економіки не беруться давати прогнози на 1 рік вперед не те що на 5 чи 40, звідси і скептицизм до написаного.

Давати прогнози річ невдячна та ризикована. У нас був партнер в міжнародній компанії, так от він чи весною, чи влітку 2008 року дав свій прогноз на майбутній рік, в якому сказав, що український фондовий ринок буде рости, а економіка буде далі зростати. Восени сталось швидке падіння українських акцій та просідання економічних показників, бо Україна стрімко відчула падіння світових цін на експортну сировину.

В Україні відсутній прозорий ринковий механізм, в більшості сфер немає рівних та чесних правил гри, не працюють нормально закони та інституції, які спрямовані на захист та розвиток приватного бізнесу (антимонопольний комітет — це взагалі якась другорядна організація), є проблеми з свободою слова та інформації — тому давати точні прогнози в Україні можуть лише люди, які знають інсайдерську інформацію або аналізують непрямі показники / індикатори. Офіційна статистика часто малюється так як треба замовнику або викривляється, бо її зібрати важко через тіньову економіку, розрив в метриках міжнародних та локальних компаній, тощо.

Це скоріше мої особисті спостереження, враження, відчуття + аналіз циклічності історичних процесів. Тут я описав своє бачення викликів майбутнього, як я його відчуваю, базуючись на циклічність процесів. 2059-2061 рік — це повтор циклу 1917 року. Тільки, з моєї точки зору, більш жорстокий та сильний за своїм впливом через те, що світ вже став супер технологічним, інформаційно єдиним та глобальним. Це як величезні виклики та можливості, так і величезні загрози.

Думати треба самому та приймати рішення теж. Ця тема скоріше для ініціації мислительного процесу спільноти. Фільтруйте та критично аналізуйте слова будь-якої людини. Акт розуміння — це індивідуальна експериментальна праця, персональна напруга власного інтелекту.

Стосовно економістів. В Україні є потужні макроекономісти, їх небагато, але вони є. Від них було би цікаво почути навіть не прогнози, а їх оцінку поточного стану економіки України та світу.

Але в традиційних ЗМІ чи в ютубі ви їх не побачите, тим більше в уряді. Більшість експертів в Україні незмінні так само як і політики, бо вони власне обслуговують їх інтереси. Є звісно і винятки.

дав свій прогноз на майбутній рік, в якому сказав, що український фондовий ринок буде рости

ну в мире , где есть украинский фондовый рынок, может оно и росло
в реальном мире его нет, любой фин знает

Для того, щоб ставитися скептично до чиєїсь думки, потрібно принаймні розбиратися в цій темі. Тут на ДОУ всі експерти в економіці або просто диванні експерти?

На ДОУ кожен перший — експерт по баллшиту, так що це не скепсис в коментарях, а експертна оцінка.

Прозвучало ніби ти хочеш сказати що тут усі тупі бо не вивчали в універі економіку.

Давно в школі фізику та хімію знав на п’ятірки. Перемагав років 3 на олімпіаді міській з хімії. Знав дуже добре. Але на практиці ніфіга не розумів, особливо в фізиці. Вилетіло все за пару років.

Знати та розуміти — це дві великі різниці. В нас був трієчник з паралельного класу. Він фізику на практиці краще мене в рази розумів та використовував в житті.

Схухайте всі, було мені дуже серйозне і актуальне професі, що з цих 12 років:
1’й ми присвятимо кодовій базі,
2’й — залежності (але бережіть себе, після другого буде й третій рік),
3’й — конфігурації,
4’й — стороннім службам,
5’й — зборці, релізу і виконанню,
6’й — процесам,
7’й — прив‘язці портів,
8’й — конкурентності,
9’й — утилізованості,
10’й — дев/прод паритету,
11’й — журналюванню,
12’й — задачам адмінистрування

Нині і прісно — єхі ’ор!

По числу апостолів, а на якій скелі будуєте ви свої церкви?

А потім на нас ще триває 40-річна наполеглива підготовка до глобальних екзаменів 2059-2061 років.

Моисея уже выбрали?

Радость без причины — признак ....

Виробничі процеси будуть круто змінюватись.

Они меняются и так каждый год, просто нужно быть в теме.

Які саме технології і в якому масштабі поширяться, мені особисто сказати важко. Але їх глобальність дасть як величезні можливості, так і нечувані загрози для людства.

Бугага! Лучше и не скажешь! Чтобы не случилось можно смело говорить — Я же предупреждал!!!

Похоже, что земля налетела на земную ось и её остриё упёрлось автору в самый центр задницы, вызвав жёсткий pain in the ass с защеплением печатательного нерва, который заставил набрать весь этот текст %)

Астрологи за критичне мислення, це навіть краще ніж бджоли проти меду. Знаєте чому? Бо бджоли «проти», а ці — «за».

А где вы там астрологию увидели? Расскажите, послушаем. Что там астрологического в предложенном обзоре?

Даты вас пугают? Так придет время, проверите. Уже скоро. Не стоит так выпрыгивать из штанов.

Я просто очень слабый человек и не удержался от того чтобы не выебнуться в интернете

Боты они вообще бессмертные, силища их невидимая и безграничная. Так что не унывайте.

И голова на xy’и похожа, как у дункана маклауда. Остынь уже

Не совладал с культурой общения, проявил свою сущность.

И казалось бы — безобидная тема. А как бота понесло.

Ок. Перефразирую, чтоб тебе понятно было

CRUX SACRA SIT MIHI LUX / NON DRACO SIT MIHI DUX
VADE RETRO SATANA / NUNQUAM SUADE MIHI VANA
SUNT MALA QUAE LIBAS / IPSE VENENA BIBAS

А, так вы верующий. Теперь понятно, откуда у вас такая светлая лексика и добрая культура общения. Сейчас это популярный тренд.

Так придет время, проверите. ©

Армин, всему свое время. Есть время сеять. Есть время жать. В этом нет магии или сатанизма. Это цикл. Весна, лето, осень, зима и снова весна.

Да, я ожидаю кризис серьезный в 2021-22 году в старой экономике и старом бизнесе. Как экономист, по-своему понимающий 4-фазный цикл. Тем более повод есть отличный. Все спишут на коронавирус. Никого не будет беспокоить компетентность министров экономики, финансов и т.д.

В материале я указал, что не стоит никого слушать. В том числе меня. Нужно самому думать. Если хотя бы десяток людей задумается, то уже хорошо.

вы способны к мягко говоря неортодаксальным выводам — это очевидный факт

— Кто ты без без своего материала?
— Экономист, ХР, прогнозист, астрохиромант.

Я вам тайну поведаю. Через 6-7 месяцев произойдет чудо — наступит весна. Только вы никому не говорите.

Серьезная аналитика: следующие 12 лет Юрий Базай окончательно облысеет.

За собой смотри Мухаммед Иванович Иванов. Смотри, чтобы ты хоть человеком стал. А то в свои ... лет до сих пор анонимно пишешь, переходя на личности.

Это не переход на личности, а довольно точный прогноз, основанный на серьезной аналитике.

«Ми або станемо справжніми супер-людьми, або будемо останніми людськими істотами на планеті Земля.»

Вибачайте, але постилю більше нагадує фантастичний роман.

Ні, ми станемо індусами, або китайцями! Ще варіанти: пакистанці, африканці.

Нас чекають 12 років бурхливих та цікавих трансформацій

Не 10 или 15, а именно 12. Двенадцать, Карл!

Угу. Лучше быть богатым и здоровым, чем бедным и больным. То есть в другие времена, если ты зависимый, нифига не умеющий слабак-нытик-неудачник, все было бы по-другому, а вот именно в следующие 12(!) лет нужно быть сильным и самодостаточным.

Виробничі процеси будуть круто змінюватись. З одного боку подальше зростання роботизації, автоматизації та цифровізації. З іншого боку нові технології та нові системи ведення бізнесу.

Этому процессу уже больше сотни лет (сюрприз!). Привет из 1913 от Форда с его конвейером.

А шлях до розуміння істинної природи речей, подій, трендів — завжди унікальний, завжди неповторний, і дійти може кожен з нас

На кухне за беседой под чекушку с соседом практически каждый регулярно доходит до этого понимания и становится экспертом во всём. В худшем случае эксперты не сходятся во мнениях и появляются в криминальной хронике.

Але все залежить від самих американців та їх духовної сили

которая равна духовной массе, помноженной на духовное ускорение

Для людства загалом та для кожного із нас окремо дуже важливо «не прогаяти» наступні 40 років, бо інакше в 2059-61

Опять меджик намберс. Именно 40 лет, а не 42, 2059-61, а не 2048-50.

P.S. Херня эта ваша астрология. Даже не потому херня, что это сказки, над которыми можно только поржать, а потому, что псевдонаучный стиль изложения заставляет верить в это все людей, у которых туго с критическим мышлением. Ну и эффект Барнума, ясное дело.

Справедливости ради, астрология предсказывала еще в 2010 году, что в 2020 будет жопка в Европе (выход кризиса за экономические рамки), зато в Украине относительная стабильность.

дык збылось же ? Судя по доу, люди из кризисных европомерик возвращаються на стабильные 5к

Это надо уметь, чтоб так максимально размазать в кашу понятия, а потом хрен знает когда вырвать одну фразочку и — «я же говорил/писал/предсказал».
Не ужеле на этом хорошо зарабатывают, чтоб так позорится?

Намагаюсь попередити людей про майбутні трансформації та цунамі. Щоб хоча б хтось протверезів.

Але якщо для вас — це ганьба, каша, ..ерня. То для вас воно таким і є. Не звертайте увагу на мене.

Кожному буде по вірі його...

Просто нагадаю, Iurii Bazai — астролог.

Алексей, позволю себе уточнить ваш скудный комментарий

Юрий Базай по образованию экономист. Закончил в 2005 году экономический факультет Киево-Могилянской академии (экономическая теория, экономика и предпринимательство). Получил вторую специальность по направлению «политология». Учился на бюджете.

Среди прочих дисциплин изучал теорию экономических циклов: циклы Кондратьева, Шумпетера, Туган-Барановского.

Около 6 лет проработал в международных консалтинговых компаниях в сфере управления персоналом. Совместно с коллегами проводил ежегодные исследования рынка труда Salary Survey, PayWell.

У Юрия Базая были и есть увлечения / хобби: история, философия, астрология, психология, астрономия, антропология.

В частности Юрия Базая интересует тема цикличности социальных и экономических процессов, которую он здесь озвучил.

Лишь жалкие попытки противиться влиянию Сатурна

По чем будет недвига в Киеве в 2030 году?

Юрий Базай по образованию экономист.

А тётя Роза — старший экономист. ©

Нас також чекає переоцінка глобальних цінностей та розуміння речей навколо.

Це найважливіша теза зі всього тексту.
Переоцінка цінностей дякуючи розвитку технологій та Ковід.

Подожду пока тема настоится до пятницы. Тут даже на этот год нельзя было ничего предсказать, а тут на 40 лет)

Давайте на 2021 прогнозы хотя бы. Вот мое:
— иранский «чернобыль»;
— бацька сходит в гости к Чаушеску и Пиночету;
— КНДР будет под милым женским каблучком.

— иранский «чернобыль»;

Скорее, северокорейский. Сейчас там относительно недавно охладительные насосы затопило. Мировых спецов не пускают, пытаются разрулить собственными силами.

непонятно что будет с нью васюками

Стануть Кібер Васюками або k8s Васюками

Всегда были люди, которые ходили по площадям и орали, что грядет конец Света. И так каждые несколько лет. Люди ,как я погляжу, не меняются. Какая ирония -ведь статья о том, что надо поменяться

Ну сейчас-то времена уж не те, можно орать в интернетиках не вставая с дивана :)

Вот более подробное разъяснение от автора

То точно автор?) Може це який інший Юрій Базай?

Точно. Я вже не знаю, як йому адмін підтер 2 топіка на DOU про цикли Сатурна, які є майже повною копіпастою того свєжака, що за посиланням. Але ж ми пам′ятаємо.

Авторе, опишіть будь ласка, який сценарій має реалізуватись в світі, щоб ви змогли признать цей «прогноз» неправильним?
Також цікаво яку суб’єктивну ймовірність справдження «прогнозу» ви приписуєте. Ну знаєте, навіть погоду на завтра передбачають з певними допусками, а світові зрушення на сорок років — так і подавно.

Бо погода станеться завтра, а те ще Юра накаркав — через 100% з вірогідністю 50% :)

Подписаться на комментарии