Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Remote і зарплата — а як?

Стрімкий розвиток ІТ-сфери дав поштовх до глобалізації ринку праці. На сьогоднішній день все частіше зустрічаєш людей, які працюють на іноземні компанії, сидячи вдома, у кафе чи коворкінгу.

Світова пандемія дала, думаю, ще більший поштовх до становлення дистанційної роботи як звичайної практики. І саме в цей період і я сама приєдналась до лав таких людей. В якості додаткової роботи, бо why not? :)

Важко заперечити, що працювати на іноземну компанію — зручно (читайте дуже зречно) та вигідно, однак виникають деякі складнощі, пов’язані в першу чергу з оплатою праці. Всі ці KYC, AML, фінансовий та банківський моніторинг, ідентифікації клієнтів та багато інших страшних слів, які відволікають від робочого процесу. Замість того, щоб працювати у своє задоволення, потрібно постійно ставити питання: «Чи дійдуть мені кошти у цьому місяці?». Бо, чесно, це був перший досвід і питання постійно «муляло» у голові.

Криптовалюта, стейблкоїни, токени, фіатні кошти, готівка, долар чи гривня, а може гривня по курсу долару — рішень щодо оплати праці, виявилось, дуже і дуже багато. На щастя, існують дійсно прозорі та безпечні продукти, які допомагають людям не відволікатись від творчого процесу під назвою «робота» і бути спокійним, що їх кошти у надійних руках.
У моїй компанії запропонували користуватись популярним у Америці сервісом — Bitwage. Спробувала. Все ще користуюсь, бо швидко і зручно. Не без «але», проте це набагато зручніше, аніж банківські перекази))

І все ж маю питання: якими сервісами користуєтесь ви? І чи є якісь лайфхаки і поради щодо європейських компаній?)

Хочеться бути в курсі, якщо з’явиться нагода працювати в європейській компанії)

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Отказался от работы которая пересылает деньги через всякие платежные системы, выбрал там где есть бух и работают с чп 3 группы. Не хочу этого геммороя.

А чим користувались?
Теж вірно, бо безпека у фін.питаннях завжди дуже важливе питання. Ну, і так, запар менше) 👌🏻
Або ж просто не знайшли «свій» сервіс)

Bitwage

А что это, с криптой как-то связано?

І так, і ні, бо крипта — не єдине з чим працює сервіс)

Підписатись на коментарі