Microsoft Store — Як почати продавати?

Доброго дня усім. Я створив дуже потрібний і корисний застосунок і вирішив його продавати через Майкрософтовську крамницю застосунків. Але в Інтернеті ніде не можу знайти як це зробити правильно. Реєстрацією у Майків діло не обмежується, Майки просять якісь облікові номери з податкової, потрібно якось реєструватись в податковій, ще зареєструвати окремий банківський рахунок для виплат. Коротше, хто в курсі усіх цих справ, або може направити в правильному напрямку?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Microsoft Store — Як почати продавати?

А его что, ещё не закрыли?

Регистрировал стор («developer account») на юрлицо. Стор сразу заработал, никаких подтверждений не досылал. Единственное: приложения нужно подписывать сертификатом (у меня на юрлицо ЕВ версия, но должно хватить и обычного).

От индивидуала, теоретически, ожидается регистрация ИПшником. Иначе, нафига стор если не зарабатывать баблос?

Я пока, как следует не воспользовался. Выставил туда глюкавую поделку забеспплатно, никак нигде её не продвигал...
Сегодня глянул, что-то типа десятка скачиваний/инсталяций. :)

На даний час я створив заявку на відправлення свого додатку. Всі кроки пройшов. Скрізь зелені галочки і все таке. Але в самому низу кнопка «Відправити в Store» не активна і червоний напис над нею: «Вам необходимо обновить сведения о налоге и выплате, прежде чем вы сможете взимать деньги.» Я пішов оновлювати відомості про податок і виплату у «Виплати та податки», створив профіль і почав заповнювати інфу, типу Ім’я, Прізвище, Україна, а далі їм потрібні мої «Taxpayer identification number» та «SRNP number» — отут мені вже потрібна допомога, бо я хз де їх взяти. Я розумію, що в податковій, але куди їм саме писати? Просто на перший імейл який є в них на сайті?

Мне кажется SRNP number это твой идентификационный номер, когда я 4 года назад регистрировался, то такого там небыло. В любом случае ты можешь заполнить даже не совсем валидными данными, чтобы было не пусто, а потом если будет что выводить — разберешься. Я так на 3 года забил, после того как не смог заполнить правильно банковские данные, и вот недавно дошли руки и вывел оттуда что накапало :)

В них має буть офіс в Україні — туди зателефонувать можна і розпитать.

Зв’язатись з Майкрофостом так і не вдалося. Вони відгородились ботами і формами запитів які пересилають мене на такі сторінки до яких мені доступ заборонений, бо як не зробив щось що потрібно зробити, а що саме зробити потрібно, не кажуть. Такешось :/
Курив docs.microsoft.com. Пореєструвавсь і відправив застосунок у крамницю. Але потрібно заповнити податкові форми, для початку розповсюдження. Далі потрібно з нашими податківцями контактувати. Оце я думаю почнеться справжній челендж.

Використав Ідентифікаційний Номер.
Усе податкове заповнював англійською.
Все пройшло і застосунок навіть декілька разів хтось встановив. Тепер шукаю в якому банку робити рахунок, бо я щось сумніваюсь, що на універсальну привата буде нормальна комісія на переказ із-за кордону :)

Підписатись на коментарі