Продолжается опрос по языкам программирования. Уже собрано почти 7000 ответов. Заполняйте анкету!
×Закрыть

Роман Скрипін створює програму про айтішників «Гараж Джобса»

Журналіст Роман Скрипін анонсував нову програму «Гараж Джобса» на YouTube-каналі під час випуску «Студія UP» з ІТ-юристом.

«Український ринок ІТ оцінюється у понад 5 мільярдів доларів і щороку зростає на 30%. В Україні працює близько 220 000 айтішників. Сьогодні в студії говоримо з IT-юристом Євгеном Савельєвим про особливості нашої IT-сфери, про секрети успіху та факапи українських компаній, про вплив держави та перспективи розвитку українського IT-ринку. І головне — презентуємо нову програму „Гараж Джобса“», — йдеться у підписі до відео на YouTube-каналі Skrypin.ua.

Гість першої програми — Нікіта Казмірук. Це філософ і теолог, співвласник одного з найпрогресивніших українських продакшенів бренд-контенту 16on9. Свою першу камеру купив на позичені кошти, а сьогодні працює з Google, Softserve, Coca-Cola, MacPaw, Watsons, Ajax, Fedoriv, Нова пошта... і ще багатьма великими брендами.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном1
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

не дают покоя лавры Дудя, вот и еще один журнализд и Х-перд хочет ездить по Долинам...

судя по фото хочет денег на ремень с бляхой

Роман Скрипін
Журналіст

Смелое заявление. Проверять я его конечно не буду

Ajax
і ще багатьма великими брендами

Смелое заявление. Проверять я его конечно не буду

програму про айтішників
Гість першої програми філософ і теолог, співвласник одного з найпрогресивніших українських продакшенів бренд-контенту

С одной стороны — это какой-то позор, с другой стороны возникает вопрос, можно ли требовать повышение ЗП если я читал диалоги Платона?

Если прочитал Ницше то как минимум можно требовать сгущенку за вредность)

но только после того как построишь дом на склоне визувия

Хто їм всім дозволив на нас хайп ловити ? Музикантішки якісь, ге+гешні журнашлюшки, Скрипін туди ж (мабуть незчислені проплачені інтерв’ю і теревені з Яневським ніхто не дивиться).

А кто им запретит? Условные «вы» или «мы» не способны хотя бы ГО создать для защиты своей миски от жижитализаторов и ойтиососиаций. Вот и будут использовать как грушу для публичного избиения.

Але тут таке філософське і ледь не теологичне питання: А чи можна вважати ловлю хайпу з чийогось дозволу власне ловлею хайпу?

как сказал один из комиков-шутов, ныне кондидат в мэры Киева некий с.притула: «айтишники — золотая дойная корова»

Так як ви смієте, він патріот, він на ато жертвував!!!!1 І в вишиванці завжди!! спиритула прийде — козацтво наведе!!!!!1

спиритула прийде — козацтво наведе!!

Насчёт козацтва — не знаю, но то, что порчу наведёт на ИТ — это почти 100%.

Бгг. Місцеві вибори виходять на фінішну пряму, новина про Скрипника та ІТ, але перший комент про Притулу.
Для затравки цитата з інтерв’ю Кононенко (Члени Центральної ради Партії ЄС, в минулому керівників центрального виборчого штабу БПП): «Сокращение финансирования науки позволит уменьшить разрывы бюджета» (gordonua.com/...​yvy-byudzheta-107720.html)

Я не потрохобот, но вот с любым кипишем, в результате которого НАНУ будут бить по голове ногами, согласен. Если это бабло будет распилено — то лучше кем-то другим, но не НАНУ

в результате которого НАНУ будут бить по голове ногами, согласен. Если это бабло будет распилено — то лучше кем-то другим, но не НАНУ

Цікаво чому це? В НАНУ є купа землі, купа нерухомості в досить смачних місцях. І все це вже давно хочуть взяти і розпилити, як наприклад землю університету Шевченко. НАНУ стара бюрократія, але те що там все не розпилили за 30 років, як багато інших організацій, заслуговує поваги.

Просто загугли «коррупция НАНУ» и ты тоже захочешь бить их ногами по голове.
Не знаю как там в унылой, но в КПИ уже распилили землю под 3 ЖК(может уже больше).

но в КПИ уже распилили землю под 3 ЖК

Ну в КПІ в 2008 обіцяли за розпил землі побудувати невеличкий гуртожиток, мабуть до цих пір будують, а землю всю дійсно розпилили. Якраз КПІ і не є НАНУ. НАНУ це інститути Фізики, метолофізики і т.д. т.п. Там землю поки ще не розпиляли. Був би Згуровський президентов НАНУ, вже б половину розпилили.

Корова то корова, но корова то мааааааааленькая, там всего чуть больше 200к айтишников и зп средняя там будет совсем не 5К, даже двушки не наберется, так что удой будет сотвествующий, но на кокс депутатам хватит :-)

доить будут так, что у коровы отвалятся сиськи

Подписаться на комментарии