Роман Скрипін створює програму про айтішників «Гараж Джобса»

Журналіст Роман Скрипін анонсував нову програму «Гараж Джобса» на YouTube-каналі під час випуску «Студія UP» з ІТ-юристом.

«Український ринок ІТ оцінюється у понад 5 мільярдів доларів і щороку зростає на 30%. В Україні працює близько 220 000 айтішників. Сьогодні в студії говоримо з IT-юристом Євгеном Савельєвим про особливості нашої IT-сфери, про секрети успіху та факапи українських компаній, про вплив держави та перспективи розвитку українського IT-ринку. І головне — презентуємо нову програму „Гараж Джобса“», — йдеться у підписі до відео на YouTube-каналі Skrypin.ua.

Гість першої програми — Нікіта Казмірук. Це філософ і теолог, співвласник одного з найпрогресивніших українських продакшенів бренд-контенту 16on9. Свою першу камеру купив на позичені кошти, а сьогодні працює з Google, Softserve, Coca-Cola, MacPaw, Watsons, Ajax, Fedoriv, Нова пошта... і ще багатьма великими брендами.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

не дают покоя лавры Дудя, вот и еще один журнализд и Х-перд хочет ездить по Долинам...

судя по фото хочет денег на ремень с бляхой

Роман Скрипін
Журналіст

Смелое заявление. Проверять я его конечно не буду

Ajax
і ще багатьма великими брендами

Смелое заявление. Проверять я его конечно не буду

програму про айтішників
Гість першої програми філософ і теолог, співвласник одного з найпрогресивніших українських продакшенів бренд-контенту

С одной стороны — это какой-то позор, с другой стороны возникает вопрос, можно ли требовать повышение ЗП если я читал диалоги Платона?

Если прочитал Ницше то как минимум можно требовать сгущенку за вредность)

А кто им запретит? Условные «вы» или «мы» не способны хотя бы ГО создать для защиты своей миски от жижитализаторов и ойтиососиаций. Вот и будут использовать как грушу для публичного избиения.

Але тут таке філософське і ледь не теологичне питання: А чи можна вважати ловлю хайпу з чийогось дозволу власне ловлею хайпу?

как сказал один из комиков-шутов, ныне кондидат в мэры Киева некий с.притула: «айтишники — золотая дойная корова»

Так як ви смієте, він патріот, він на ато жертвував!!!!1 І в вишиванці завжди!! спиритула прийде — козацтво наведе!!!!!1

спиритула прийде — козацтво наведе!!

Насчёт козацтва — не знаю, но то, что порчу наведёт на ИТ — это почти 100%.

Бгг. Місцеві вибори виходять на фінішну пряму, новина про Скрипника та ІТ, але перший комент про Притулу.
Для затравки цитата з інтерв’ю Кононенко (Члени Центральної ради Партії ЄС, в минулому керівників центрального виборчого штабу БПП): «Сокращение финансирования науки позволит уменьшить разрывы бюджета» (gordonua.com/...​yvy-byudzheta-107720.html)

Я не потрохобот, но вот с любым кипишем, в результате которого НАНУ будут бить по голове ногами, согласен. Если это бабло будет распилено — то лучше кем-то другим, но не НАНУ

в результате которого НАНУ будут бить по голове ногами, согласен. Если это бабло будет распилено — то лучше кем-то другим, но не НАНУ

Цікаво чому це? В НАНУ є купа землі, купа нерухомості в досить смачних місцях. І все це вже давно хочуть взяти і розпилити, як наприклад землю університету Шевченко. НАНУ стара бюрократія, але те що там все не розпилили за 30 років, як багато інших організацій, заслуговує поваги.

Просто загугли «коррупция НАНУ» и ты тоже захочешь бить их ногами по голове.
Не знаю как там в унылой, но в КПИ уже распилили землю под 3 ЖК(может уже больше).

но в КПИ уже распилили землю под 3 ЖК

Ну в КПІ в 2008 обіцяли за розпил землі побудувати невеличкий гуртожиток, мабуть до цих пір будують, а землю всю дійсно розпилили. Якраз КПІ і не є НАНУ. НАНУ це інститути Фізики, метолофізики і т.д. т.п. Там землю поки ще не розпиляли. Був би Згуровський президентов НАНУ, вже б половину розпилили.

23 ноября, 2015

Корова то корова, но корова то мааааааааленькая, там всего чуть больше 200к айтишников и зп средняя там будет совсем не 5К, даже двушки не наберется, так что удой будет сотвествующий, но на кокс депутатам хватит :-)

доить будут так, что у коровы отвалятся сиськи

Підписатись на коментарі