Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

10 тыс вакансий на Джинне

Та-дам:
djinni.co/jobs

Спасибо всем кто откликался на вакансии и вообще всем пользователям ДОУ за доверие—Джинна не было бы без ДОУ.

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному3
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

У-ху-ху! 11 000 вакансій на Джинні.

Вакансії на Джині 11018

Всіх вітаю із цим важливим досягненням.

Я бы вернул возможность репрессий работодателей.
Например, кто-то предлагает <Какой-то город, remote>.
Подаешься, тратишь время на выяснение деталей.
Только спустя время выясняется, что remote у них для галочки, а на самом деле всех загоняют в стойла, и это не обсуждается. Это несмотря на вторую волну коронавируса, а то у них погонщики грустят.

Раньше вроде было три отрицательных отзыва — на кислород.
Теперь даже отрицательный отзыв нельзя оставить, только жалобу, вот они и резвятся.

Этот функционал уже был, но выпилен.
И почти сразу началась полу-помойка в вакансиях.

Судя по поддержке, не я один страдаю от отсутствия возможности автоматически убирать нерадивых рекрутеров.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Хотелось бы что бы фильтр вакансий работал лучше.

А что именно по фильтру, расскажите?

Ну наприклад С, С++ і і імбедед на кучу скинуто. Можливо є смисл виділити С++ окремо.

Говорил и буду говорить — если делиться с соискателями долей содранного с работадателей, количество сообщений о фактическом найме взлетит раз в 5 )

Ведь работодатель то не догадается, кто их слил))
«Мы вам бонус за переход, а Вы не светите найм пару месяцев- всем хорошо» :D

Зазвичай людині простіше все зробити чесно й отримати невеликий бонус від Djinni, ніж згодитись на обман задля навіть більшого бонусу від компанії.

Ну компания тебя добровольно-принудительно попросит не светить, а ты такой «нет, увольняйте, смотрите на меня косо, но джинни я не предам!» :)

А потім починають дивуватися як у компанії заборгованість перед робітниками по пару місяців і більше

Я сто разів подумаю, чи варто працювати в компанії, яка з першого ж дня виказує нехтування своїми діловими обов’язками перед партнерами (в цьому випадку — перед Djinni) та ще й мене намагається примусити до підлість.

благородно, но вот только судя с километрового блек листа рекрутеров джина, реальность немного другая — желающих сэкономить 25% зп более, чем хватает :)

IT нічим не краще будь-якої іншої отраслі. Тож, тут рівно тей самий зріз суспільства. Так, людей без принципів в житті — більшість.

Условно 60% от побора с работодателя лучше, чем все 100% от 0))

Реализовали данный функционал в рамках раздела Вакансии — теперь соискатель имеет возможность получить за найм ту же долю, которую Джинн содрал с работодателя.

Не совсем понял.
Если податься на вакансию, устроиться, нажать на кнопку Уведомить о найме, то на карточку упадёт 10% годовой зарплаты? (Или сколько там было до карантина, сейчас вроде меньше или вообще бесплатный найм, но это же временно).
А где в профиле карточку для зачисления бонуса вводить?

Сейчас наймы в вакансиях бесплатные.

А если серьезно, мы экспериментировали с выплатой части бонуса кандидату, но то ли мы не смогли найти работающую модель, то ли большинству соискателей это не интересно, но у нас оно не зашло.

Припустимо: що аудиторія якій цікавий бонус заробляє до $1500
А у сервісі Djinni безкоштовний найм до $1200
Зараз на Djinni 14000+ активних кандидатів, а з очікуванням $1200-1500 2000+ отже кожен сьомий
Або якщо рахувати з $1200+ то 8000+ і тоді кожен четвертий зацікавлений у частині бонусу кандидату за найм.

Тепер подивимось на кандидатів від $1500 і їх зацікавленість в бонусі.
Зараз бонус Djinni це 25% від очікуваної винагороди кандидати за місяць.
Припустимо що кандидат має хорошу винагороду в $5000 а бонус від Djinni буде 12% тоді кандидат отримає $600.
Якщо кандидат планує пропрацювати в компанії більше року то це додаткові $50 за місяць тому простіше просто підняти свою винагороду до $5100 і це буде додаткові $1200 в рік замість $600 бонусу від Djinni.
І чим менше винагорода тим простіше підняти на ці $100 ніж думати про частину бонусу від Djinni.

Ще одна з причин це оплата податків з цих $600, про які має подумати спеціаліст який отримає частину бонусу, а спеціаліст на спрощеній системі де за розбіжності можуть скасувати і оформити як 18.5% річну винагороду, може відмовитись від бонусу із-за податкових ризиків.

Робочу модель може продумати і UX дизайнер, або три-чотири моделі а потім створити опитування і дізнатись думку кандидатів.

Одна з моделей це зберігати частковий бонус кандидата і віддавати кандидату через рік роботи з компанією або пропорційно часу пропрацьованому в компанії
Або кандидат може повідомити що «частковий бонус» оплатив через рік роботодавець і тоді повертати на рахунок рекрутеру для наступний наймів

Сложна.
Даже я не асилил до конца.

Всё можно проще — выплата бонуса прямо привязана к факту выплаты от работодателя джину (при уведомлении, естественно).
Никаких «работает от х месяцев в компании», если не ошибаюсь компания обязана оплатить после 2-3 мес исп срока. На этом сделка джина-работодателя-соискателя завершена.
Итого, например, четко 25% от текущего размера fee с работодателя.
Возможно выплата на карту приватбанка, с принятием соответствующих рисков получателем. Как он потом будет платить налоги, и будет ли вообще — его проблемы.

Умови використання Джина:

Один місяць гарантії на найм
Якщо кандидат, якого ви найняли через Джин, пропрацював у вас менше місяця та звільнився/був звільнений, бонус за найм такого кандидата ми анулюємо.

Частковий бонус за оплачений найм звучить просто тому погоджуюсь, описував більш складні варіанти і чому бонус могли ігнорувати.

Також хочу згадати інший анонімний пошук, у якому відсутній вибір української мови, тому оригінальну назву пропущу.
Або назвемо умовно «Vobla-chobla» яка має бонус з роботодавця 20% а кандидату віддасть 10%.
Якщо у кандидата $5000 то роботодавець заплатить бонус $1000 а кандидат отримає $500.
Звучить добре але є обмеження: такий бонус тільки при першому наймі а також можна забрати тільки впродовж тижня.
Якщо що то сервіс дуже популярний за версією landing сторінок сервісу.

Щоб ще якість росла паралельно з кількістю, а то, походу, на арєнє всьо тє же:
— додіки, чиї вакансії періодично перестворюються на Джині (х.з. навіщо), але по іншим місцям чітко видно, що шукають собі зговірливого мегаталановитого лоха на три копійки розробника по півтора роки к ряду, і, мабуть, не дуже-то й горить, просто «авось потрібний персонаж таки десь вспливе»;
— дебіли, які не читають, кому пишуть;
— рекрутингові агенції, місце яким на смітнику;
— прямі вакансії рівня «Кумар/Адольф/Жанп’єр хатєть тібя натягувать шаблони на ВордПрес для перехопленних десь на апвокру замовлень», коли в 90% випадків мається на увазі якийсь дніщенський буллщіт (окрім того, що вордпрес), накшталт погодинної зайнятості із корявим вирахунком вартості години на основі побаченої на Джинні суми, діленої на 176... угу, тіпа це так працює;

До речі, в зв’язку з останнім пунктом, а чи не пора вводити в профайл обидва поля: місячний та погодинний рейти?

Власне, претензія не до Джинна, точніше, ясєн пєнь, що не виключно до Джинна, бо у нас скрізь так, але так чи інакше, суть в тому, що щастя точно не в кількості.

P.S. І ще одне, з числа побажань (здається, колись навіть в саппорт писав).
Я от х.з., як воно все виглядає зі сторони роботодавців, але я зі свого боку в профайлі бачу «Зарплата не нижче [?] / Сума „на руки“ після сплати податків», але дуже вже часто складається враження, що інша сторона тупо не в курсі того пояснення і навіть не здогадується, які саме умови «закодовані» у вказаній сумі.

Якість падає з обох боків: як і вакансії річні так і кандидати які ставлять собі умовно +$1000 і профіль постійно активний
Така ж проблема і на LinkedIn що частково перетворився на спам платформу
На мою думку суму за місяць треба ділити на 100 щоб отримати погодинну оплату, місячна бажана винагорода кандидат $5000 то погодинна $50 (гарна тема для опитування)

Додати поле «погодинна оплата» це роботи на пару годину, а от як це поле монетизувати це вже складне питання

Мені теж цікаво як воно виглядає зі сторони роботодавця, але створювати профіль роботодавця який потім заблокують то таке, якщо колись запустять тестовий то точно гляну

Раніше наш CTO коли бачив багато багів в JIRA то жартував «Понабирають по обявам» а я відповідав: «мене знайшли на Djinni» і знайшов той самий CTO.

Також знав одного ліда з таким недолугим жартом про оголошення.

Який жарт такий і лід, але у нашої команди до CTO гарне відношення і у CTO до команди тому жарт сприйняли спокійно, а коли CTO звільнився то частина команди перейшла з ним

Супер. Вітаємо із значним досягненням.
Щастя! Здоров’я!

Таке треба писати коли в команді Djinni буде одруження між колегами, але це треба чекати поки команду Djinni значно розширять щоб міг конкурувати з LinkedIn на міжнародному ринку (у важкій вазі).

Поточну роботу знайшов (тобто вона мене знайшла) саме на Джині. Дякую Вам! :)

А в чому проблема скопіювати частин опису ваканції, погуглити її, знайти її ж на сайті роботодавця і там же поза Джинном аплікнутися?

Судячи з
dou.ua/...​rums/topic/31623/#1955112
вийде нагуглити не всі вакансії, а судячи з djinni.co/more-jobs якоїсь економічної вигоди в цьому немає.

якоїсь економічної вигоди в цьому немає.

Економія для роботодавця, скіпнути посередника завжди приємно.

Економія для роботодавця, скіпнути посередника завжди приємно.

Тут djinni.co/more-jobs таке:

Нові правила діють з 9-го квітня до 9 жовтня 2020.

Як це працює: Якщо кандидат відгукнувся на вакансію першим, то платити за нього не потрібно. Якщо ви запропонували вакансію самі, то бонус рахується як зазвичай.

Ідея Джинні була в анонімності.
Чи сприйме работодавець серьйозно резюме від Anonymous Incognito?)

Роботодавець вже бачить публічне резюме, анонімний профіль бачить рекрутер, задача рекрутера зацікавити спеціаліста щоб той відкрив контакти і передати далі

Для компанії основне щоб її вакансію побачило якомога більше потенційних кандидатів, чи не так?

Якщо компанія просто піариться то так (фейкові вакансії треба винести в окрему тему)

А якщо компанія шукає спеціаліста то звісно компанії важливо найняти.
Це як з рекламою, переглядами і кліками. Якщо реклама лайно то хоч 10 000 переглядів буде а реальних кліків буде 1-2 і ще 5-10 кліків від ботів.

Відповідно з самого початку в анонімних пошуках був дуже великий процент саме тих спеціалістів які активно шукали роботу, зараз цей процент зменшився але все одно більший ніж на інших сервісах.

Так, але коментар був про виключення рекрутера як проміжної ланки.

Тепер ясно, бо я думав що ти писав про виключення Djinni як проміжної ланки

Так CTO/CEO/C*O теж шукають на Djinni напряму і наймають, а рекрутер вже займається оформленням нового співробітника

Чому аноніма, в нього ж має бути сторінка в Лінкедіні.

Размещаешь бесплатно на любом бесплатном (или за копейки) сайте вакансий, который индексируется гуглом, потом постишь на джине :)

не всі вакансії

Все, если все рекрутеры будут так делать)

Пошукати це додаткова дія тому простіше відгукнутись одразу в сервісі

Користуючись анонімними пошуками роботи (їх зараз в Україні 3 (альтернативи)) ти підтримуєш дану модель а також підтримуєш сервіс, відповідно коли ти захочеш шукати анонімно для цього будуть створенні або покращені умови

На сайті роботодавця тебе можуть проігнорувати з більшою вірогідністю, а на Djinni.co є мінімальна інформація про рекрутера і навіть інформація про успішні найми

На сайті роботодавця тебе можуть проігнорувати з більшою вірогідністю

Чому? Джин має рекрутерів, які проводять первинний скрінінгі тому довіра більша до тих кандидатів, які він відібрав?

На ринку є певний процент рекрутерів які цінують свій час значно вище ніж кандидатів, ігнорують листи або ж просто набивають базу.

Djinni всю взаємодію рекрутерів і кандидатів зберігає у БД де може порахувати ефективність рекрутера, якщо у рекрутера було багато взаємодії з кандидатами (хай 100 чатів і 50 відкрили контакти) і 0 наймів то логічно цього рекрутера заблокувати.

Я думаю у роботодавця довіра до кандидаті через Djinni така ж сама як і через інші сервіси, лише пояснював чому спроба обійти це програшна стратегія для кандидата.

А ще як бонус, особисто для мене, коли CTO жартував: «Понабирають по обявам» то я відповідав що мене знайшли на Djinni (true story)

Також знав одного ліда з таким недолугим жартом про оголошення.

Це ж результат безплатних вакансій, тобто демпінгу, чи не так?

Угу, демпинг- вместо 20$/мес (ну или сколько там) отвалить потом пол зарплаты :)) это типа как кредит без справки о доходах))
С другой стороны, доказать же надо, что был найм через них, а вакансии то на всех сайтах дублируются- хз как это там работает :)

Як працює:
Є список кандидатів, у кожного кандидата є профіль з публічною інформацією (title, список вмінь, там опис) і приватною інформацією (посилання на LinkedIn та файл резюме).
Є список рекрутерів.
Є список вакансій і за кожну вакансії відповідає рекрутер.

Взаємодія:
Рекрутер може написати кандидату і тоді створюється чат між кандидатом і рекрутером, де задача рекрутера дізнатись чи підходить кандидат а також змотивувати кандидата відкрити приватні контакти.
Кандидат може відгукнутись на вакансію і тоді сервіс одразу попереджає що контакти будуть відкриті, після чого також створюється чат.

Найм:
Після взаємодії саме рекрутер-роботодавець має повідомити про найм, але також сам сервіс Djinni час від час відправляє листи: «Ви взаємодіяли з рекрутером А, Б, В якщо був успішний найм то повідомте нас»

У випадках коли рекрутер зловживає то сервіс блокує рекрутера, випадки коли рекрутер зробив найм і залишив сервіс без оплати звісно були, можеш за бажанням сам перевіряти якщо тобі хтось пише в LinkedIn то просто шукаєш «Djinni FirstName LastName blocklist»

Это если:
— кандидат не разместил какие либо контакты в самом описании себя, даже косвенные.
— рекрутер в описании не указал что за компания, но тогда ценность вакансии для кандидата теряется, иначе легко гуглится.
— куча обходных маневров- банально он нам не подошел (кандидат не указывает место работы следующие пару месяцев), мы нашли кандидата на другом сайте и там наняли...

Так варіантів обійти зі сторони кандидата вистачає: можна на пропозицію рекрутера в сервісі відразу відмовити і написати напряму в LinkedIn

Давай пропустимо моральну складову маневрів які позбавляють прибутку сервіс Djinni, а будемо розглядати можливі наслідки

Ми є одна українська ІТ спільнота і розділивши бонус за найм з роботодавцем ти спокушаєш роботодавця і далі обманювати на гроші, таким чином потім гроші можуть втратити друзі якщо їх обмане на зарплату роботодавець який побачив що «так можна робити», це схоже з тим що написано у Djinni: «Якщо роботодавець обманув наш сервіс з наймом то обмане і вас з зарплатою»

Також вважаю що краще користуватись win-win домовленостями як в теорії ігор дилема в’язня

Також вважаю повідомлення про найм зі сторони кандидата гігієною ІТ спільноти

А ще погані чутки про роботодавця який кидає на гроші або щось мутить розповсюджуються набагато швидше ніж покращення репутації за гарні дії, тому роботодавець може сам відмовити у вчинені маніпуляцій і самостійно заплатить бонус за найм сервісу.

Якщо я щось пропустив то давай далі дискутувати.

«Якщо роботодавець обманув наш сервіс з наймом то обмане і вас з зарплатою»

а як же ринковий принцип про мінімізацію витрат і ощадливість? звичайно в рамках закону

Тоді роботодавець буде старатись обманути співробітника в рамках закону, на 2020 рік в Україні зареєстровано 183 000+ ІТ спеціалістів як ФОП (стаття) яких «мінімальні роботодавці» можуть залишити без оплачуваної відпустки в рамках закону

А ось вже в ІТ спільноті таких «мінімальних роботодавців» будуть знати і оминати

Кількість вакансій на різних сайтах зараз:

Джин — 10684
djinni.co/jobs

DOU — 5875
jobs.dou.ua/vacancies

Work (IT вакансії) — 5462
www.work.ua/jobs-it/?advs=1

Rabota (IT вакансії) — 5375
rabota.ua/...​ансии/в_интернете/украина

Кількість Python-вакансій на різних сайтах зараз:

Джин — 631
djinni.co/jobs/keyword-python

DOU — 229
jobs.dou.ua/...​acancies/?category=Python

Rabota — 151
rabota.ua/...​?rubricIds=439&parentId=1

Work — 46
www.work.ua/jobs-python

Вітаю, а чи вплинули інші анонімні пошуки роботи на розвиток Djinni.co?

Цю новину варто також додати на сторінку вікіпедії

Мы своим конкурентом в Украине считаем скорее LinkedIn. ;-) Насчёт Вики да, надо с автором связаться.

З Джиммі?) Щось він давно гроші не просив, чи живий ще хоч...

Насчёт Вики да, надо с автором связаться.

хіба там не кожен може редагувати статтю?

Підписатись на коментарі