Drive your career as React Developer with Symphony Solutions!
×Закрыть

Отправка отчётности через кабинет плательщика налогов

Всем привет
С 1 сентября изменилось законодательство и теперь не нужно отправлять документ с названием «Заява про приєднання до договору про визнання електронних документів» — его теперь даже нет в перечне заявлений. Соответственно, теперь после отправки первого любого отчета в электронном формате, автоматически будет присоединение к тому самому эл. договору.

Но вот проблема, сейчас через кабинет плательщика налогов нельзя отправить отчет без заявления, описанного выше. Выходит замкнутый круг и насколько я нашел на форумах, это длиться уже с сентября, когда подавали отчеты за полугодие.

Кто то решил эту проблему?

LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Ни разу не фанат привата, но как открыл там ФОП так и проблем не знаю. Возможно в Монобанке будет еще интереснее. Но через кабинет налоговой даже и в мыслях не было.

В итоге, использовал таксер и все отправилось

Теж намагався відзвітувати у такий спосіб. Таж сама біда. Але вона у мене існувала більше двох років. Не міг підписати звіти — вимагало заяву. Відсилав заяву — казало, що вже є діюча. Змінював ключі (різні АЦСК) — не допомагало. Дзвонив на гарячу лінію — глухо. Місцевим адмінав — немають прав щось змінити. Почув новину, що нетреба вже заяв. Заяв дійсно вже немає у кабінеті, але підписати звіт не дає)

Да, все правильно. В итоге, отправил через таксер + получил ответ, про присоединение к договору про электронные документы. Пока не понятно, как долго через кабинет нельзя будет отправлять

Діжіталізатори щось хімічать з кабінетом платника. Вчора нормально заходив по BankID. А сьогодні хтів зайти подивитися щодо вашого питання — і вже не заходить, тільки інформативний попап «помилка».
Є розділ з відправкою повідомлення про помилку але його треба підписувати за допомогою ЕЦП.

Подписаться на комментарии