Як відмовитися від будь якої нав’язаної вакансії з центру зайнятості.

До цього я розповідав як зареєструватися в центрі зайнятості. alifesoft.livejournal.com/17064.html

Зараз я розкажу як відмовитися від будь якої нав’язаної центром зайнятості вакансії для IT-шника. Але запропонований спосіб підходить і для більшості інших спеціальностей.

Особисто мені, запропонували вакансію на близьку до мінімальної зарплатні — 924 гривні. Я пішов до «потенційного роботодавця», написав відмову і таку заяву до центру зайнятості. narod.ru/...​/decline_vacancy.zip.html

Тобто що вказано в цій заяві: — По-перше, по поточному Кодексу законів про працю України мінімальну та близьку до мінімальної зарплатні можуть пропонувати тільки за некваліфіковану роботу, прямо вказано в статті 95. — По-друге, по частині охорони праці по роботі з відеодісплейними терміналами там дуже багато маячні, вказано навіть про захист від спін-торсіонних полів (Наказ ДКУзПБОПтГН № 65 від 26.03.2010). Тому користуючись тим же Кодексом про працю, цим наказом та ДСанПіН 3.3.2.007–98 можна відмовитись від будь якого направлення. Тому що вас не зможуть змусити працювати на «небезпечній» роботі. — По трете, ліцензійне програмне забезпечення. Те що всі ігнорують ці статті Адміністративного та Кримінального Кодексу не є виправданням порушення. Всі ці жадібні контори використовують неліцензійне програмне забезпечення. І хоч ними не займається прокуратура, це все одно не повинно змушувати вас йти не конфлікт з законом.

Особисто мені, після надання цієї заяви дали «план індивідуального працевлаштування» (лист паперу, де я повинен записувати не менш трьох «спроб» на місяць працевлаштуватися) і сказали що більш вакансій «котрі могли б мені підійти» у них немає і невідомо коли будуть.

Тому маєте можливість бути «вічним безробітним».

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чи можуть мені пропонувати роботу бухгалтера, якщо я на цій посаді не працювала понад 10 років, а за спеціальністю я економіст?

Айтішник? Центр зайнятості??
Що курять в Україні, чи Зе-команда взагалі країну до Ж довела?

И что? Центры занятости не изменились со времён совка. Даже в 2000 году там делать было нечего.

Вопрос: зачем туда идти вообще? За 600 гривнами?

Я стою в центрі зайнятості,у мене є довідка з лікарні,звільнення від роботи на три місяці!Вони мені назначають відвідування кожного тижня,кажуть,що від тепер буде так,вийшов новий закон!Хтось чув про таке?

Як можна відмовитися від навчання запропонованого в центрі зайнятості?

Чи можна відмовитися від навчання на біржі? Чим це грозить?

абсолютно нічим. Просто поставлять галочку про те, що не потребує навчання

За першу відмову — скороченням допомоги по безробіттю тривалістю 30 к.д., за дві відмови від проходження профнавчання припиняється реєстрація в ЦЗ

Ну притворись дурочкой, и не возьмут на учёбу. Хотя дурочек там очень много, лучше всё-таки overqualified.

Менi дали направлення на роботу, я пройшла стажировку i менi робота не пiдiйшла. З/п мiнiмальна. Як корректно вiдмовитись, щоб не зняли з биржи?? Термiново!!!

Не подходит работа — заваливай стажировку. Как дети маленькие, ей-богу.

скільки разів на тиждень можуть пропонувати роботу,мені запропонували в перший же день,і сказали що завтра дамо ще одне направлення на роботу чи мають право так робити?

в який термін потрібно повернути індивідуальний план працевлаштування в центр занятості?

Наскільки я розумію, у державний центр зайнятості звертаются коли людина не може знайти роботу через сайти працевлаштування, рекрутингові компаніі або через знайомих. Тобто іншими словами, всюди де людина не зверталася її не беруть на роботу з її кваліфікацією та заплатними очікуваннями і як останній крок йдемо у державний центр зайнятості, бо далі вже йти нікуди, людині нема на що жити. І це з моєї точки зору головна мета державного центру зайнятості — пропонувати наявну неваліфіковану роботу для тих: кому нема на що жити і кого кого не беруть на кваліфіковану і більш облачувану роботу. І для цих людей робота за 1300 грн буде за радість тому що ім просто нема чого їсти і нема ніякого доходу. Це позіціювання державного центру зайнятості на ринку праці і очікувати від них добре оплачуваних посад не варто — це просто місце де пропонують некваліфіковану роботу для виживання у скрутному фінансовому становищі.

Таким чином всі будуть працювати за мізерну зарплатню, поважаєте себе і свою працю. Цим будуть користуватися роботодавці!

підскажіть будь-ласка яку заяву написати мені. в мене вища освіта «модельєр технолог» мене направили на хлібзавод викладальником хліба зарплата 1350грн .і на мебельну фабрику

Непогано. Мені могло стати два роки тому, коли вже знайомий керівник відділу не хотів робити відмову. То довелося це робити мені, я щось втратив, уже не згадаю, правда, що саме...

Пессимист хнычет, жалуясь на дождь, а оптимист просто раскрывает зонтик.

До чого саме ще стаття, пояснюю.

В зв’язку з прийняттям НК та наступною досить можливою ліквідацією ЄП влада хоче ліквідувати клас малих підприємців та самозайнятих. Тому можливо за допомогою цього реалізувати такий собі розподілений партизанський Майдан, з яким влада боротися точно не зможе.

Потрібно щоб стало хоча б 2 млн безробітних, котрі не платять до держбюджету, а з нього беруть. І щоб у владі зрозуміли що краще вже розумний податок, ніж його протилежність.

Армія маленьких кровосісь.

Зважаючи на маразманутість уряду, можуть почати боротися із такими «схемами» новими трудовими кодексами, а не вирішувати проблему.

«Зважаючи на маразманутість уряду» вони приймуть щось таке, що вся Україна вийде піднімати владу на вили.

Подписаться на комментарии