Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Клиенты из каких стран больше платят в аутсорсе?

Интересует есть ли зависимость зарплат для сениора в аутсорсе и аутстаффе от страны заказчика? В частности:
— США
— Западная Европа (Великобритания, Германия, Нидерланды, Скандинавия)
— Австралия/Канада/НЗ
— Израиль
— Азия (ОАЭ, Сингапур, Япония, Корея — есть ли такие заказчики в Украине?)

Про виджет доу знаю, но хотелось бы узнать какую-то зависимость от страны и доменной области.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Индия, Китая, Пакистан. Еще недавно Бурудни добавилось..

Вже звик що з ОАЕ завжди приходять дешеві пропозиції (помічаю таке вже більше трьох років), про це вже створювали обговорення

В Азии не принято прилично платить в нашей сфере. А так больше от проекта зависит и от конторы-посредника в случве первых 4-х.

Думаю, от страны нет (для рядовых сотрудников).
От домена — рекрутеры говорят, что в трейдинге можно взять больше. На форуме писали — что в энтерпрайзе.
В ML, вроде, есть хорошие деньги при небольшом опыте.

ML, до речі, дуже цікаве питання. Загалом є два типи робіт: які замовник не хоче робити і які замовник не може зробити. Ті роботи, які замовник «не може», але йому позаріз потрібні, як правило, будуть оплачуватись сильно краще за «не хоче». Наприклад прибирання офісу — скоріш «не хоче» ніж «не може». Проста верстка — скоріш «не хоче», але якщо щось важке, то вже «не може». Дизайн часто йде по «не може». МЛ майже завжди попадає в категорію «не може», і (імхо) тому там і платять непогано. Але коли вже замовник вирішив відірвати від серця дофіга грошей, то я чомусь сильно сумніваюсь, що братимуть якогось непровіреного чувака з невеликим досвідом, бо це буде занадто ризиковано.

На якій платформі шукають замовлення в ML?

Не знаю — я не в МЛ.

тоді не пишіть

В ML, вроде, есть хорошие деньги при небольшом опыте.

це популярні чутки, ніким не підкріплені

Підписатись на коментарі