Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×
👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

А взагалі то більше парить не Slack чи що там кому не подобається, а зоопарт месенджерів.

Постав Slack — модно і молодіжно, всі на слак! Але якомусь дівізіону слака не завезли, тому постав ще Jabber. А через те, що ні слак ні джабер не вміють нормально у відео-дзвінки чи шарити екран, або приєднуватися до мітінгів на велику аудиторію — постав ще WebEx. Але не всім в конторі хочеться щось обгворювати у корпоративних ресурсах, тому для тем не зовсім по роботі (але звісно ж по роботі) давай ще якийсь discord. Ну і Skype для персональної переписки. Але скайп вже не модно, тому для іншої половини контаків давай Viber. Але в США вайбер не дуже відомий, а скайп — це не молодіжно, тому давай WattsApp якийсь. Але ватсапа теж не у всіх є, тому не забудь і про Facebook Messenger. І так до нескінченності...

Тому всіх посилаю і по роботі усі ці месенджери лише через браузер, клієнтів принципово не ставлю. Те ж саме для персональної переписки — все що не вміє працювати в браузері (а нормально вміє лише Skype) йде лісом.

Якось так.

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

meh, компанійськи масажори не переведутся як і нервові манагєри
сьогодні слак, завтра фак, who cares

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

скоро его переименуют в Шлак

Он так давно в народе зовется

Может теперь в Salesforce UI завезут из слаки. А то после пары часов ковыряния в тикетах хочется кого-то убить в особо извращённой форме.

в Salesforce UI завезут из слаки

или наебоврот :)

Сама головна фіча Слака — це шарінг екрану і можливість малювання на ньому. Коли хтось тупить і не може знайти кнопочку, ти хопа і малюєш йому фломастером.

Ну або можна пісюна намалювати :D (якщо іде запис, то він теж попаде).

все працює, у мене слак навіть не стендалон, а запінений таб у хромі, проблем у малюванні не бачив.

на лінухах хтось всерьйоз працює в 2020?

і я ж про те. ну новачкам дають ще леново, мало лі вкраде...

а де працюють на лінухах? (крім бомжів дев-опсів)

Слушне питання. Усі нормальні девели мігрували на OpenBSD. У нас є один лінуховий маньяк, глузуємо з нього усім відділом...

3 последние конторы, в которых я работал разработка идет на линуксе: Sony, Volvo, Verity

пишу софт. в основном для ембеддед систем

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

отож.. У эмбедеров очень часто встречается.

Конечно, веб-дев почти весь, линукс ближе к серверам, чем мак, меньше гемора в настройке сервер и дев-машин бо одинаково.

Да уж побольше народу, чем в том же 2010...

І в браузері теж не працює.

В зуме тоже есть и рисовалка поверх экрана, и даже белая доска.

у нас тікі тімз ще є. там немає такого :(((

Пора-пора уже кому-то предложить стартап по созданию агрегатора для всех мессенджеров.

Вже кілька таких було, навіть деякий час ними користувалося багато людей. Але з часом чомусь забивають на це — достатньо щоб один протокол не працював нормально і ось вже треба оригінальний клієнт використовувати. І якщо все одно усі клієнти потрібні то для чого цей «агрегатор» взагалі.

Уже 3 года на slack сижу, нравится, хз че его хейтят ) Мож зависит от размеров компаний и того, научились ли люди правильно юзать @here, @channel и thread )) Для личного общения юзаю ТГ

Может его хейтят, потому что это electron, тормозящий еще больше скайпа.

Скайпом хз когда пользовался последний раз, но нареканий ваще никаких нет на скорость слака, при том что это, по сути, единственный инструмент коммуникации в нашей компании, т.е. используется постоянно и очень интенсивно. Глянул активити монитор: Slack+Slack GPU — 150 метров кушает, а обычный Iterm2 — 112 метров.

Хотя не, забыл еще непосредственно рендерер — 170 Мб. Т.е. 320 Мб суммарно

А какие характеристики компьютера, на котором слак и скайп тормозят?

MiniPc 8650U, 16 Gb.
Это конечно всё условно, и даже если не сильно лагает, то 10 процессов жрут прилично RAM, как для просто мессенджера.

Мне показалось проще установить 32 Gb RAM и не сильно переживать о том, сколько какой процесс скушал памяти.

проще установить 32 Gb RAM

только для мессенджеров. а работать где?

Работать на компьютере без мессенджеров, чтобы не отвлекали :)

так, всем срочно снести тимзы, скайпы и прочие слаки!

Ага, только найти, какой лаптоп позволяет расширение до хотя бы 32GB — часто очень нетривиальная задача.

Чтобы не думать про это я купил себе вместо лептопа маленький десктоп
comfy.ua/...​m720-tiny-10t7000tru.html
и 2 планки памяти
hard.rozetka.com.ua/...​_kvr26s19d8_16/p73756839

Igor Golodnitsky писал не о лептопе, а о MiniPc.

Ну а я расширил контекст. Всё-таки лаптопы сейчас у большинства, и проблемы те же.

додайте уже інлайн рендер картинок.

Imagus працює норм ІМО — якщо картинка цікавиш то наводиш мишу і дивишся на неї. Якщо ні — то і місця на екрані не займає. Для ресурсу де інформація майже виключно текстова саме те що треба.

я манав таке, щоб потім на моєму компі майнали біткоіни.

Ага, только найти, какой лаптоп позволяет расширение до хотя бы 32GB — часто очень нетривиальная задача.

Любой workstation-класс лаптоп
У делла это средней толщины Precision 55X0 серии, серия 75X0 пожирнее и толще уже.

Та, наверное, любой современный ноут, который позволяет расширять память. Контроллеры памяти в процах, а не на материнке. Я в свой поставил 64, хотя такие модели продавались макс с 32-мя гигами.

ru.wiktionary.org/wiki/раз

Перед гласными и звонкими согласными: раз-, перед глухими согласными: рас-

любой современный ноут,

/me задумчиво смотрит на яблодрочеров

Так есть сервисы где даже распаяную по плате память апгрейдят.
Так что если очень хочется то можно.

Это пока разработчики мессенджеров не смекнут, что памяти у клиентов много, и можно кушать еще.

Ну у меня вон 150 метров отжирает, как написал выше. Обычный терминал — 112 метров, т.е. полноценный мессенджер не так и много кушает. Да и это все мелочи на фоне того же Докера, который сейчас в активити мониторе 11 Гб занимает

вот сколько должен весить скайп)

prnt.sc/vu7zqd

Ну, на винде мож и так, за счет того, что это одна компания и реюз кода идет. Скачал скайп, даже просто на этапе логина он на моем маке отжирает 200 Мб

он тогда был на Qt написан

скайп тоже электрон

Пластмассовый мир победил.

Пластмассовый

еслибы. скорее мир из говна и палочек

соревнование электронов, кто больше сожрёт

не зря есть вот такое:
volt-app.com

а где его скачать?

та кто его знает, у каждого ПО свои минусы, это вот непонятно где скачать)

Так скайп тоже на электрон перешел. Во всяком случае линукс клиент.

Я чо-т подумал, что не открывал скайп уже год. Это показательно?

якщо немає родичів за бугром — то да. а так скайп давно уже здох.

А взагалі то більше парить не Slack чи що там кому не подобається, а зоопарт месенджерів.

Постав Slack — модно і молодіжно, всі на слак! Але якомусь дівізіону слака не завезли, тому постав ще Jabber. А через те, що ні слак ні джабер не вміють нормально у відео-дзвінки чи шарити екран, або приєднуватися до мітінгів на велику аудиторію — постав ще WebEx. Але не всім в конторі хочеться щось обгворювати у корпоративних ресурсах, тому для тем не зовсім по роботі (але звісно ж по роботі) давай ще якийсь discord. Ну і Skype для персональної переписки. Але скайп вже не модно, тому для іншої половини контаків давай Viber. Але в США вайбер не дуже відомий, а скайп — це не молодіжно, тому давай WattsApp якийсь. Але ватсапа теж не у всіх є, тому не забудь і про Facebook Messenger. І так до нескінченності...

Тому всіх посилаю і по роботі усі ці месенджери лише через браузер, клієнтів принципово не ставлю. Те ж саме для персональної переписки — все що не вміє працювати в браузері (а нормально вміє лише Skype) йде лісом.

Якось так.

У меня просто все мессенджеры стоят, тоже прядком задолбало. Скайп уже практически выпилил, вайбер держу только ради группы однокашников, надеюсь скоро перепозлем в телеграм и вайбер тоже можно будет отправить на пенсию.

вайбер захопив ринок чатів для спільнот школи, садочків, будинків. чомусь всі там завжди групи створюють. телега рулить, особливо її боти і можливість коментування новин в окремому средіку.

у мене у вайбері все стоїть на мьюті, бо заманує 400 сповіщень в хвилину, коли мамаші вибирають фотографа для випускного з ясель.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Про discord вы зря так пренебрежительно. Он отлично работает в браузере, и при этом не требует регистрации всех участников. Тупо кидаете линку кому угодно, он заходит как гость и чатится с вами.

Про discord вы зря так пренебрежительно

Так вийшло не навмисно. Що я мав на увазі — це перевантаження мененджерами навіть ментально. Тому будь-які нові найкращі і найбільш революційні (як і більшість «старих») просто ігнорую і використовувати не збираюся крім як не буде інших варіантів по роботі.

Полностью поддерживаю про перегруженность мессенджерами. И здесь я занимаю более принципиальную позицию: для личного пользования только телеграм и дискорд. В первом вся родня и друзья, второй люблю за упомянутую выше возможэность быстро присоединить кого угогдно, у кого есть веб-браузер. Но даже так, пользуюсь им нечасто.

На рокет чат, или на тимс. И вообще недавно вспоминали закопанную гоглом вейвс или как там ее звали.

Працюю в Salesforce (нас теж купили пару років тому), Slack`ом користуюся лише з необхідності на цій та попередніх роботах і не розумію загального захоплення ним. Як на мене Lync/Skype for Business/Team зручніше і має непереможну фічу як інтергація з Outlook.

я вообще слака не доганяю, эти перепутанные иконки ответить и цитировать, унылое «ответить в треде» которые потом никогда не найдется и в который люди будут писать еще неделю, эти стикеры-гифки которые если влепить штук 20 то могут нормально загрузить проц компа, вообще или у меня какая то обрезанная версия или это общий хайп как было с май спейс и прочим хайпом.

Там зараз додали закладки щоб знайти щось потрібне з часом. Але так — перетворити тред на емейл як в Lync воно не вміє.

І клієнт дійсно жадібний до ресурсів, тож я виключно в браузері слаком користуюся.

Юзали на обном проекте активно, вприницпе я особых проблем не заметил, а вот понравилась фича — подчеркнуть маркером на пошаренном экране очень помогала. Типа чел шарит тебе скрин, а ты ему маркером полчеркиваешь на что глянуть.
Но я вообще в целом не даганяю этот зоопарк месенджеров, развелось как блох.
Ну кумарит то что бывали проекты где реально дофига надо было вот таких канало связи проверять и легко что-то пропустить или забыть, особенно когда сук два почтовых аккаунта — глаерный и кастомера.

Мінус скайп фо бізнез що він не зберігає історію чату. Важливі речі доводиться прозапас зберігати в інших місцях + у слаку є такі прикольні речі я інтеграція з різними гітхабами тощо, це реально зручно.

Мабуть такий швидкий успіх та зліт слака був і обумовлений тим як просто було розробляти корисних ботів. Пам’ятаю як тільки в попередній конторі слак з’явився так під нього самі одразу наліпити трекер для матчів з настільного тенісу з місцями і розкладом. Ну і по роботі багато чого щоб сповіщувало зі статистикою.

Как следствие, если ты отошел и ответил клиенту в скайп фор бизнес с телефона, а потом сел за комп — ты не увидишь свою переписку. Т.е. переписка с каждым контактом это не «синглтон». В итоге с одним чуваком может быть 2,3,...10 переписок. Самый неюзабельный мессенджер, наверное уже лучше через смс общаться.

Skype сохраняет, но нужно искать в аутлуке.

Скайп фор бизнес это боль и страдания, когда перешли на тимс стало сильно легче.

А Слак понятен если пользовался IRC чатами. Слак удобен тем что потенциально твой вопрос могут прочитать сотни человек и среди них может найтись кто-то с релевантным опытом и помочь тебе. Если использовать классические месенджеры, то твой вопрос будет ограничен твоим кругом общения.

значит теперь будете в слаке работать :)

Отстой. Salesforce самая жадная контора из IT-гигантов.

А не они ли случайно насмехались над тимсом пару лет назад? Теперь продаются чтобы конкурировать с тимсом...

А чому мають бити по руках?

Смішно, що багато розробників слаку працювали раніше в сейлсфорс і перейшли в слак, а тепер вони потраплять назад.

А бити по рукам = закрити продаж, заключити контракт

кому он вообще нужен. Телега вполне устраивает

Не знаю. 100500 рабочих каналов в телеге как-то не смотрятся.

Мне кстати вот эти вот 100500 рабочих каналов в тимсе тоже не зашли.

Та да, в слаке с ними хоть как-то вменяемо можно работать.

«100500 рабочих каналов» как бы нормально нигде не смотрятся

В слаке под них нормальный интерфейс

Ну таке. Якщо сильно дробити канали по спеціалізованим функціям то з’являються термінові, не дуже термінові і такі, що заходю в них коли у самого є питання. Непрочитані повідомлення накопичуються і через якийсь час ми маємо нову email-систему, але не таку зручну як email.

В мене 8 каналів та 7 чатів. Чати в реал-таймі, канали — коли маю час. Мейл для реал-тайму не дуже.

У мене їх десятки :(

В цілому xkcd.com/2389

Може, від розміру контори залежить...

У меня 10 starred каналов, и еще 30 каналов в регулярном пользовании. Только 1 замьючен. Но я любитель Zero Inbox )

Кстати я застал время когда аську на работе юзали :-) Я в инет магазине работал, звонки, контент, доставка...:-)

Может сделают доступ к апи для 3rd parties наконецто. или клиента перепишут на плюсах. хотя о чем это я

Так і так апі доволі просте і є альтернативні клієнти, вони просто не розвиваються

вони просто не розвиваються

потому, что слак постоянно меняет правила игры

В свете того, что Microsoft везде продвигает Teams, как по мне это даже хороший вариант, что Slack и дальше будет развиваться.

Підписатись на коментарі