Чи потрібно/варто переносити ФОП переселенцям при отриманні довідки?

Доброго дня. Потребую поради... Я переселенець. Кілька років тому відкрив ФОП (3 група), спочатку хотів отримати довідку ВПО (переселенця) та зареєструватися за місцем проживання, але у податковій сказали що це буде важко зробити, та краще б я просто отримав ключі фізичної особи та зареєструвався віддалено за місцем реєстрації (Донецьк), що я і зробив. Кілька місяців тому довелося отримати довідку ВПО — у банку дуже хотіли її бачити, що я (мабуть не подумавши) зробив.

І тут наче є проблема...

1. Формально тепер в мене змінилась реєстрація? Тобто наче я маю перереєструвати ФОП щоб у ЄДРПОУ була така сама адреса як у довідці.

2. Якщо цього не зробити схоже що можуть скинути зі спрощеної системи? Читав тут: «Проте ДФС попереджає, посилаючись на п. 299.11 ПК, що в цьому випадку підприємцеві загрожує анулювання реєстрації платником ЄП.» — тобто як, за законом наче на мають, але в податкової своя версія. Може хтось знає, чи це стосується довідки переселенця? (прописку я не міняв). Або знає як часто податкова це реально застосовує?

3. Чи можливо взагалі змінити адресу ФОП маючи тільки довідку ВПО, або потрібна саме прописка? (отримати яку буде важко)

4. Чим загрожує зміна адреси ФОП? Найманих працівників не маю, тобто начебто схоже що треба просто подати кілька заяв (внесення даних, застосування ЄП, 5ДР для фізичної особи), але чи буде потім якась перевірка або додаткова увага до щойно переміщеного ФОП-а?

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Добрий день. Так, вам потрібно змінити відомості про ФОПа шляхом подачі заяви держ.реєстаторові, аби уникнути питань з боку податкової.
Наша компанія надає послуги щодо зміни місця реєстрації. Звертайтеся за номером: (093)515-40-49 — допоможемо та проконсультуємо.

Регистрируйся по месту проживания по справке пипенца, иначе потом в случае возникших вопросов замахаешься ездить/звонить в Мариуполь (нас туда дефолтом закинули). Кстати, на сколько я знаю, справка пипенца даёт тебе право дистанционного перевода в местную налоговую без физического посещения налоговой в Донецкой области. Плюс ещё момент: нафига платить налоги в область, в которую ты возможно уже никогда не вернёшься, да и вообще?.. Ну и для банка будет бумажка, ибо договор аренды они крайне неохотно принимают как подтверждение места пребывания хоть ты 10 раз в месяц к ним ходи в отделение чтоб лицом посветить...

P.S.: и какой ты «переселенец» если ты своим ходом за свой счёт двигал от туда, будь как все — «беженец»...

Я міняв місце реєстрації ФОП. Це не складно і швидко. Довідки для цього достатньо. Міняти місце реєстрації треба обов’язково, інакше можуть виникнути питання при переведенні грошей з-за кордону.

1. Так, ви маєте змінити місце провадження діяльності ФОП
2. На практиці таких випадків не зустрічала. Частіше всього, при подачі заяви про застосування спрощеної системи, фоп пише — на замовлення, по всій Україні. Це нівелює такий ризик.
3. Довідки ВПО достатньо
4. Ніяких додаткових перевірок не проводиться, якщо ви самі не напишете заяву про проведення добровільного аудиту. Звертайте увагу, де ви стоїте на обліку при зміні адреси.

Подписаться на комментарии