Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

TADA! — Сервіс для проведення тестових інтерв’ю

Хто ми і яка наша візія

Всім привіт!
Я презентую вам нового гравця на ІТ-ринку України та світу — tada.training

TADA — це чотири ентузіасти, яких задовбав поточний стан справ і які вирішили створити продукт, що допомагатиме ІТ-спеціалістам у підготовці та проходженні інтерв’ю, а також компаніям у більш швидкому та ефективному закритті вакансій. Наш продукт — це платформа для пошуку технічного експерта, який може вас проконсультувати з вибраного напряму або провести вам тестове інтерв’ю на посаду, що вас цікавить. Варто відразу зазначити, ким ми не є: ми не рекрутингова компанія, не сайт з вакансіями, не чергові курси, не мотиватори успєшного успєха.

Проходження інтерв’ю — багато в чому лотерея.

На ваші шанси впливають, як саме ви доносите знання ваших скілів, як ви тримаєтесь під час розмови, хвилювання, настрій, погода, як давно їли чи маєте вуса або зайву вагу і ще дуже багато об’єктивних та суб’єктивних факторів.

Наївно думати, що хтось може гарантувати вам 100% позитивний результат інтерв’ю і ми також не можемо :) Але ми можемо підвищити ваші шанси і покращити саме те, що залежить конкретно від вас як від кандидата.

Добре проведене інтерв’ю — це проблема замкненого кола. Кандидату, крім релевантного технічного досвіду, потрібен скіл проходження інтерв’ю, який він може отримати тільки пройшовши N-кількість співбесід. Ті самі оспівані софт-скіли та вміння продавати свої послуги.

А інтерв’юеру, щоб добре оцінити кандидата, потрібно провести M-кількість співбесід, аби вміти знайти того чи ту єдину). Якщо хоча б одна зі сторін має недостатньо відповідного досвіду, шанс фейлу збільшується в рази. Тому часто кандидати замість оферу отримують негативні емоції через необгрунтовану відмову. Компанії ж гають час та гроші, не отримуючи бажаного працівника

Наша візія — це світ, де інтерв’ю в Hi-Tech є меншою лотереєю, ніж зараз. І досягти цього реально за рахунок кращої підготовки обох сторін.

Як саме відбуватиметься підготовка? Через практику та досвіду. Де здобути цей досвід? У нас на платформі!

Кому і навіщо це потрібно? Чим наш продукт може зацікавити джунів, сіньйорів, компанії?

Кому потрібен наш продукт? Людям, що планують проходити або проводити інтерв’ю, а також тим, хто сидить на комфортному місці, не хоче нічого міняти, але хоче провести «аудит» своїх знань.

Ви — світчер з іншої професії/стажер/джуніор/мідл/сіньйор, який хоче рости далі але сумнівається, що може успішно пройти співбесіду? Ласкаво просимо до нас)

Ви — сіньйор і хочете прокачати ще краще свої софт та хард скіли, а також отримати додатковий прибуток? Ставайте експертом на нашій платформі!

Ви — починаюча компанія, яка взяла проект і вам необхідно проспівбесідувати кандидатів з технології, з якою ви покищо не маєте експертизи або ваші люди просто зайняті? Шукайте інтерв’юерів у нас!

Корпоративним клієнтам ми надамо особливі умови, що підійдуть особисто вам.

Який функціонал ми пропонуємо і як це працюватиме

Ми дослідили ринок і наразі знаходимось на стадії детального вивчення наших користувачів, збору фідбеків, побажань. Зараз ви можете зайти на сайт tada.training, залишити заявку і ми відразу з вами зв’яжемось, як тільки все запрацює на повну.

Як будуть проходити самі інтерв’ю: Ви як кандидат обираєте експерта з необхідного напряму, обираєте зручний для вас обох час, зідзвонюєтесь, проводите годинне інтерв’ю, після якого отримуєте розгорнутий фідбек та запис розмови.

Що ви отримуєте після мок-інтерв’ю:
1. Досвід проходження співбесіди та більша впевненість у собі, адже знатимете, чого чекати в «бойовому» випадку.
2. Відеозапис вашого інтерв’ю. Ви зможете передивитись, проаналізувати свої відповіді та свою поведінку, зробити роботу над помилками, подивитись на себе зі сторони.
3. Технічний розгорнутий фідбек експерта: що було добре, що погано, що варто продовжити робити, що припинити. Ну й загальне враження експерта, найняв би він вас чи ні :)

Чому ми обрали таку назву TADA?

Все просто: це абревіатура з імен чотирьох кофаудерів (я той, що зліва).

Залишились питання?
Заходьте на наш сайт tada.training в розділ FAQ або пишіть тут, спробую відповісти.

UPD:
Працюєм: www.tada.training

Перших пару місяців роботи показав ряд проблем, як по функціоналу, так і по фідбекам, так і по бізнес-стратегії.
Зараз активно працюємо, найняли дизайнера і, сподіваюсь, скоро буде новий гарний дизайн + ми подались на акселераційну програму для стартапів від УКУ, буквально дві години тому написали, що нас відібрали на програму.

Резюме: працюєм, робимо невеликий півот, будемо розвиватись під менторством професіоналів, буде новий красивий UI/UX.

Стартапи це складно, особливо якщо не працюєш фулл-тайм над цим.

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному8
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Забув сказати, сорі, ми зачиняємось. Ідея продукту хороша і затребувана, ринок провалідували, запит є великий.
АЛЕ як завжди, все було гладко на папері поки ми не стикнулися з людьми і реалізацією.

Можливо, ми колись повернемось, але це не точно і не скоро.
Сорі всім, хто чекав.

Дякую, що відкрито повідомляєте бо зазвичай замовчують.

А чи можете більш розвернуто написати що саме не вийшло?
Читати як щось не вийшло однозначно цікавіше і корисніше, ніж саксес сторі

Так, в планах.
Є досить великий список очевидних і неочевидних причин та рішень які призвели до такого результату. Щось було зроблено правильно, щось ні.
Спробую це оформити в хороший матеріал, але думаю це вже в 2023 буде.

Вимагаю хорошої оформленої статті з красівим

UI/UX

де розписано що і як😀😎
Впевнений що допомогли людям трохи повірити в себе. Чомусь є підозра що вернетесь з новим спартапом✅

Дякую) Будемо старатись!
Безумовним величезним + проекту стало те, що вдалося зібрати команду, яка ефективно спрацювалась і набралась досвіду саме як стартап комнда. Це дуже важливо.

Один із потенційних інвесторів розказав історію, як до нього, років 5 тому, прийшов інший стартап за грошима. В того стартапу була дуже хороша команда професіоналів і дуже погана ідея)) Інвестор запропонував їм взятись за інший проект, який він також фінансував і який не взлетів саме через людей які його робили і справа пішла.
Правильні люди це 50% успіху, якщо не більше.

Так все. Стоп. Нехочу крихти. Кажу ж — хочу статтю нормальну. Нехочу збирати от ці от крихти десь в коментах😎
Є що розказати. Треба статтю. З малюночками. Оце от все модне👏

Ми побачили цей коментар, Денисе. Я вам напишу ;)

Прошу направити Дениса на написання статті, такий контент пропадає. Якраз ми десь під новий рік почитати👀

Наразі нічого, збираємось із думками, шукаєм нові ідеї для нових стартапів або можливість переформатувати/видозмінити цю ідею і відновити роботу в майбутньому.
Чи буде відновлена робота конкретно над цим проектом поки важко сказати.

Стартап — все?
Сайт не робить, в Linkedin пише, що Денис там вже не працює

Працює, www.tada.training
Завтра вже гляну чого роутинг поламався без www, дяую, що сказав.

Перших пару місяців роботи показав ряд проблем, як по функціоналу, так і по фідбекам, так і по бізнес-стратегії.
Зараз активно працюємо, найняли дизайнера і, сподіваюсь, скоро буде новий гарний дизайн + ми подались на акселераційну програму для стартапів від УКУ, буквально дві години тому написали, що нас відібрали на програму.

Резюме: працюєм, робимо невеликий півот, будемо розвиватись під менторством професіоналів, буде новий красивий UI/UX.

Колеги, ми почали повноцінну роботу, запрошую вас приєднатися на tada.training

Знайшов альтернативу www.tryexponent.com зі значних переваг то мають ютуб-канал ExponentTV з інтерв’ю та системним дизайном

Цікавий сервіс, дякую, буду досліджувати.

Здається, це все ж черговий сайт з курсами.
Особливість майже всіх подібних сервісів, що вони, по-перше, всі англомовні, а по-друге наіцілені на ФААНГ-стайл інтерв’’ю( лайв кодинг літкодовських задач + системний дизайн + поведінкове інтерв’ю ). Це не зовсім матчиться з інтерв’ю в 95% українських контор, десь 60-70% європейських і 50% латиноамериканських, про решту ринків не маю чітких цифр, суперечливі дані але відсоток теж значний.
Ми на першому етапі хочемо закрити ринок не-фаангівських інтерв’ю в Україні, тобто таких, з якими люди зіткнуться в наших аутсорсерах, а потім скейлитись на решту світу з цим підходом.
До фаангівських я впевнений ми теж дійдем, але наразі гіпотеза в тому аби закрити цю нішу.

Is it anonymous? — absolutely — але ж це обман)

Аргументуй, дійсно цікаво почути чому ти так вважаєш. Якщо аргументи будуть конструктивними — внесемо зміни.

там же оплата є.) внесеш зміни?) я звісно не знаю який там тип оплати бо її поки не бачив але очікується же.

Оплата відбуватиметься через сторонній сервіс, з нашого сайту юзер потраплятиме на форму платіжної системи, де вже буде вводити номер карти, а ми зі свого боку будемо тільки дізнаватися пройшла оплата чи ні.
Так ми забезпечили секюрність, адже не маємо справу з номерами карток та кодами, а також приватність.

Все що ми дійсно зберігаєм, так це логін(пошта) і пароль до свого аккаунту, якщо для тебе це не анонімність, тоді сорян, більше зробити не можемо))

а ми зі свого боку будемо тільки дізнаватися пройшла оплата чи ні

воно то так, але у вас завжди є можливість глянути від кого оплата...

є можливість глянути від кого оплата

Ну це вже фантазії)

Дивись в чому ідея: Ми декларуємо, що людина може пройти співбесіду, отримати фідбек і про це ніхто не дізнається ні на її поточній конторі ні в конторі, куди працівник хоче потрапити.
Дуже схожий принцип в курсери: То проходиш якісь заняття, складаєш тести, але результати тестів відомі тільки тобі. Теоретично, працівники курсери можуть бачити результати тестування якогось окремого клієнта, але нафіга це їм?

Ну це вже фантазії)

Абсолютно ні, я спеціально уточнив це,зокрема у fondy, і вони мені підтвердили, що власник сайту, з якого ініціюється оплата, має можливість бачити список платників, час і суму.

Оплата відбуватиметься через сторонній сервіс

І я вірю. проблема в тому, що то що ти кажеш

Так ми забезпечили приватність.

Неправда,
А відповідно то що ти кажеш що сервіс анонімний — він такий тільки на твоїх словах. Пруфів тому нема. Тобто все зводиться до того що ти нікому «не розкажеш», хоча можеш це зробити,

і я вже мовчу про повернення коштів де точно прийдеться виясняти усі деталі і ніякої приватності бути не може)

просто не люблю, коли пишуть, що сервіс анонімний, коли очевидно, що це не так. от джин наприклад в тому плані більш змахує на правду, так як не може технічно знати піб — тільки контакти, а це не піб... а от оплата — це піб.

це всеодно, що тг каже — що тіпа не читає меседжі користувачів) — віриш?)

А відповідно то що ти кажеш що сервіс анонімний — він такий тільки на твоїх словах.

Це вже філософія, де ми дискутуємо чи є щось абсолютно анонімне(очевидно, нема) чи ні.
У нас є полісі, посилання на яке буде на головній сторінці, в якому ми явно вказуємо, що не розкриваємо дані про наших користувачів, а також те, що не тримаємо у себе особисту інфу окрім логіну та паролю ну і того, що експерт сам заповнить про себе, вкаже свій стек технологій.

Я вважаю, що це більш ніж достатній рівень анонімності, який не вимагає твоїх реальних імен, телефонів, скрінів паспорту чи будь-яких інших посвідчень і т.д.
А далі вже кожен сам вирішує для себе чи його достатньо такого рівня чи ні.

Неправда

Тому це таки правда, анонімність у нас є)

є може якісь новини щодо релізу?Мені цей сервіс зараз якраз би пригодився, пройти тестове інтерв’ю

Привіт, як завжди, все затягується)
Точного естімейту давати поки не буду, аби знову не промахнутися, але основний функціонал вже тестується і допилюється напильником решта.

Написав тобі в приват, якщо цікавить, є можливість бета-тестингу зараз, якщо цікаво — зв’яжися зі мною.
Як кандидат, ти отримаєш послугу в повному обсязі, до того ж безкоштовно, а у відповідь ми всього-лиш попросимо тебе описати своє враження і сказати чи зіткнувся ти з якимось багами.

для мого профілю ПП мабуть відключені, я нічого такого щось не можу знайти, ні самого повідомлення, ні хоча б сповіщення про нього, лише зараз побачив цей комент
якщо ще актуально, то в принципі можна спробувати, написав в Linkedin

Дякую, що чекаєте)
Так, апдейт настпуний: Ми вже, можна сказати, на фінішній прямій, орієнтовно, місяць часу до релізу. Як не дивно, але найбільша затримка у нас із фронтом, частково починаю розуміти, чому на реакт девелоперів таких хайп.
Розробка йде повільніше, ніж очікувалось, тому що кожен із нас ще має в паралель «основну» роботу і працюємо у вільний час. Також самостійно доводиться розбиратися в багатьох абсолютно нових для себе сферах, як то платіжні системи. Ну і вся активність, якою ніколи б не подумав займатись гребець на галері, лагає теж на наші девелоперські плечі: UI/UX, документація, написання різноманітних текстів, дослідження ринку, розробка бізнес-стратегії і ще багато-багато чого. Зробити сайт-візитівку і назвати це стартапом вже не достатньо) З кожним роком вимоги і очікування ростуть.
Також, по класиці, якісь активності виявились більш продуктивними, якісь менш продуктивними.
Якщо лишаться сили, після релізу напишу статтю, що треба і що не треба робити в процесі створення стартапу)
Disclaimer: Коментинг на ДОУ таки віднімає трохи корисного часу)

а когда старт проекта?)

Підписуйтесь на сайті на оновлення аби не пропустити)

я би експерта назвав Мурко :)

Якщо ви про віртуального експерта, то його назвали в честь Ларрі Пейджа.
Колись читав теорію, що якщо людину згадати в якійсь статті, то майже 100%, що людина прочитає цю статтю. В мене є сподівання, що Ларрі відвідає наш ресурс і натисне віртуальний лайк).

оце от несподіванка! Але ж яка крута ідея!

Романе, чекаємо вас в списках наших експертів)

якщо можу чимось допомогти, то звертайтеся. Ви знаєте, де мене можна знайти.

Класна ідея, але доведіть до пуття а потім рекламуйте. Бо я зайшов реєструватися, наловив багів і пішов. Наразі повертатися не хочеться(

If you are not embarrassed by the first version of your product, you’ve launched too late. ©

Це, мабуть, тому, що ви — хороший QA 😉. Насправді, погоджуюсь з вами — робота ще дуже в прогресі. І все фіксаємо на ходу. А що за баги? Будемо вдячні за деталі. Можна на мило — [email protected]

Так от чого ти питав за ТМ в іншій темі))

Очень интересная идея, поздравляю вас! Процветания сервису! :)

Ринкова. Експерт сам виставляє ціну за інтерв’ю. Бажаючі проспівбесідуватися вибирають того, хто підходить найбільше.

Рассказываю бизнес-модель: Проводите «не настоящее» интервью, столько раз, сколько захотите и с кем захотите из кандидатов. Которые понравятся — приглашаете на «не настоящее» техническое интервью. Получаете за тушек бонусы. Настоящие.

Вроде такое уже есть. Но там ты сначала собеседуешься с неизвестным хр, потом с эйчаром из Гугла (просто не знаешь об этом), а потом этот эйчар тебе пишет фидбек и приглашает в фаанг ( и кидает монетку сервису, если договорились). А тут тебе скажут приходи в рогаикопыта, тем самым убивая твою уверенность в себе и умножая все потраченное время на ноль.

Если можно, поделитесь линком на описанный вам сервис: неизвестный xp -> google hr (or from any faang company). Мне крайне интересно стало, что я такое упустил. Спасибо.

Ниже написали что литкод, склонен верить что они

Если для устройства в компанию требуется скилл «умение проходить интервью» — необходимо и достаточно выгнать HR на панель всем составом. И наблюдать как они сдохнут с голоду, потому что отказывают клиентам из-за того что те не обладают скиллом телепатии.

Это как «почему люки круглые». Правильный ответ — «по**й». Компании нужен такой HR, который способен снимать сливки: тех, кто умеет РАБОТАТЬ, брать их за руку, и отводить на рабочее место. А кто так не умеет — не принимать на эту работу. Вы ж не берёте на работу уборщицу, которая брезгует мыть полы?

— Почему в ресторане HRки сидят за пустым столом?
— Сказали официанту «мы вам позвоним»

У нас мова трішки про інше:
Дивись, ти крутий досвідчений розробник, знаєш як працює твоя технологія під капотом, як треба і як не треба застосовувати патерни, навіть знаєш, що таке SOLID.
Але при реальній співбесіді, компанія питає тебе: «Розкажіть свої обов’язки на останньому місці роботи». І починається хаотичний набір звуків в стилі «Ну, е, як би то, е, кароче, я був на бекенді, клієнт часто чот міняв задачі, е, короч мені то набрибдло, е, ну, ннас було троє, Вася кароч поламав там шось і я фіксав конекшн до БД».
Людина може бути крутим спецом, але взагалі не вміти себе презентувати, не вміти розповісти про свій досвід.
Окрім того, щось знати != вміти розповісти про це.
А цьому можна навчитися. Саме це ми і пропонуємо, приходьте до нас на платформу, тренуйтеся представляти себе, розповідати про себе, отримуйте критичний погляд зі сторони, отримуйте гарантований розширений фідбек з відеозаписом самого інтерв"ю і вдосконалюйтесь)

P.S. Я тобі гарантую, що про люки ніхто питати не буде)

Дивись, все, будь яке слово чи вираз — є патерном. Абсолютно все. Все що ти можеш висловити, пояснити чи сприйняти — все патерни. А місцева секта HR, помасажувавши вторинні статеві органи, вирішила, що купка застарілих патернів є вєтхім завєтом який треба не тільки знати, але й використовувати. Правда ж у тому, що це маразм. Патерни створюються і руйнуються швидше ніж політичні блоки в Україні. Бо повторюся, патерном є все.

SOLID також є бюрократичним маразмом. Це лише парадигма конкретної мови та набору інструментів, і порушувати SOLID можна. Бо повторюся, патерном є все. І треба бути релігійним шизоїдом щоб плодити абстракції, які не є патерном — виключно щоб очистити патерн від сквєрни.

Так от, чому мені (а я не HR ні з якого боку) будь-хто може вільно розповісти про досвід роботи. А не можуть лише брехуни (які намагаються запевнити, що я того не зрозумію, воно дуже заумне).

PS. Я взагалі не сприймаю «крутих спеціалістів». Це командна робота. Продукт, навіть якщо писаний кимось одним, максимум на 1/400 складається з того, що він написав сам, усе інше створено іншими людьми. Покажи мені «крутого ITшника», і я покажу тобі пацієнта з зірковою хворобою, від звільнення якого процес піде швидше.

PPS. Ви навряд чи створили корисний сервіс, який хоча б чимось допоможе. Бо ви самі не здатні його ані презентувати, ані навіть оформити ідею у корисну модель. Все що ви маєте — це повітряний замок, та виключно обіцянки що нібито якесь спілкування із кимось чарівним виправить бодай щось у цій системі.

Ви не можете ефективно вчити тому, чого не вмієте самі. За качиною типізацією ви є інфоцигани, незалежно від того у що самі віруєте. Психологія трудових відносин ≠ релігія.

Если для устройства в компанию требуется скилл «умение проходить интервью» — необходимо и достаточно выгнать HR на панель всем составом

Полная чушь основанная на искажении понятия «умение проходить интервью»

Под умением проходить имеется ввиду — чувствовать свободно себя с собеседующим, не волноваться «завалить интервью», уметь задавать уточняющие вопросы, уметь отвечать на открытые вопросы, уметь показывать процесс мышления в случае вопросов на которые не знаешь ответ, умение задать ответный вопрос интервьюеру в секции «какие у вас будут вопросы».

Многие люди просто очкуют и ведут себя неадекватно изза нервозности, хотя наоборот париться не стоит, «не эта шлюпка так другая».

Вот это все и называется «скилл проходить интервью» и его можно/нужно прокачивать.
Кто-то просто проходит настоящие интервью и вместе с прокачкой «авось проскочит на что-то интересное», кому-то комфортнее в «теплой ванне мок интервью».

— Доброго дня, я прийшов на співбесіду.
— Чудово, у вас є досвід?
— Так, це моє 20-те інтерв’ю.

Всім досвіду %)

Идея крайне годная, но есть одно но. Это фокус на локальный рынок. Из своего, крайне обширного и свежейшего опыта, могу сказать, что отечественная культура собеседований, тот еще кактус. Более-менее единого стандарта как в фаангах нету, то что компания продуктовая не дает гарантии отвратительного интервьвера, с завышенным чсв. Не нашел у вас пока своего стека, но мог как только добавите мобилочки велкам.
PS. За последний год я получил кайф только от 3х интервью, одно из них было в фаанг (на общей цифре 60+).

Дякую за коментар про годну ідею)
Так, одного стандарту для наших компаній нема, більше того, в рамках одного «лідера ринку» співбесіда на один і той же напрям може суттєво відрізнятись, якщо її проводять різні люди.

Саме тому ми запрошуємо до нас в тому числі тих експертів, які вже проводять інтерв’ю, заради того аби набратись корисного досвіду і потім більш ефективно застосовувати це в роботі.
Окрім того, ми плануємо, що перед тим, як почати проводити інтерв’ю, експерт ознайомиться із матеріалами, де будуть викладені найкращі практики, слідуючи яким він зможе провести якісну ефективну співбесіду.
Аналогічні матеріали будуть доступні кандидатам, де будуть рекомендації як підготуватись і що робити для того, аби все пройшло добре і людина могла «продати себе» максимально дорого.

Не нашел у вас пока своего стека, но мог как только добавите мобилочки велкам.

Ми не фокусуємось на конкретних стеках, експерт або кандидат може внизу сторінки написати ті технології чи той напрям, який цікавий йому.
Тому запрошую вас підписатись і залиши в рядку технологій слово Mobile та релевантні вам технології.

PS. За последний год я получил кайф только от 3х интервью, одно из них было в фаанг (на общей цифре 60+).

Чудово вас розумію, за майже 10 років в індустрії я стільки всього надивився....

фокус на локальный рынок

Кінцева мета це Worldwide сервіс від Сан-Франківська і до Хайдарабада. Але я тверезо дивлюсь на ситуацію і розумію, що потрібно рухатись ітеративно, досліджувати ринок і захоплювати поступово нові локації.
Україна з сучасним станом в ІТ дуже хороша платформа для старту, з якої можна вирости в ЄС, Азію і, врешті-решт, Долину.

На "

та світу

" я бы не рассчитывал на первом этапе. Это разе что сервис для тренировки interview в Украинские галеры для начинающих. Для FAANG уже такое есть, в том же leetcode есть mock interviews.

Так, орієнтуємось спершу на локальний ринок.

це буде оцінка рівня в цілому, чи є варіант по конкретній вакансії?наприклад, я нахожу вакансію на ДОУ і Ваш експерт перевіряє, чи я її потягну по скілах

Наразі, для старту, ми розглядаємо ІТ ринок України, але не обмежуємось ним.
Переважна більшість вакансії в Україні сфокусовані на якомусь одному напряму(Frontend, Qa, ML) або взагалі на одній технології( Python, C++, Java).
Кожен експерт буде позначати, по якій технології чи якому напряму він готовий інтерв"ювати.
Відповідно кандидат вводить технологію, отримує список експертів, далі зможе шукати по фільтрам відповідну людину.

Також ми розглядаємо можливість чату кандидата з експертом, де кандидат задає питання, що його цікавлять і якщо ок, то призначають інтерв"ю.
Відповідаючи прямо на ваше запитання, кандидат зможе скинути в чаті вакансію, якщо експерт погоджується провести по ній інтерв"ю — назначаєм.

А судьи то кто? ©
эксперты экспертами, но если эти люди не в фаангах, то зачем тратить своё время, имхо? разве что для джунов и свитчеров.
для фаангов люди вот сами себе делают моки, см ссылки на телегу в dou.ua/...​rticles/google-interview
А интервью в не фаанг можно просто пойти на интервью — всёравно нет правил явных и каждая компания проводит его по своему.

Не знаю, видели или нет, но посмотрите:
interviewing.io

Интервью с фаундером:
www.indiehackers.com/...​lerner-of-interviewing-io

Наша принципова відмінність від вищезгаданого сервіса і подібних в тому, що у нас не планується штат технічних експертів, які будуть проводити інтерв"ю.
Як написав нижче Олексій, ми подібні до Убера, коли людина з досвідом приходить на платформу, реєструється як експерт, проходить верифікацію і далі інтерв"юває людей.

Сьогодні ти проводиш співбесіди, а завтра сам можеш її проходити, наприклад) Маєш змогу інтерв"ювати раз в тиждень когось ввечері в неділю — нормас, хочеш працювати фултайм і поводити по 3-5 інтерв"ю щодня — просто прекрасно)
В Убері кожен, хто підходить під вимоги може бути як водієм так і пасажиром.
Аналогічно ми, якщо ти підходиш — проводь для інших або тестуйся сам)

Денис, а будет ли первичный отсев среди техинтервьюеров и кем, чтобы зарегистрироваться на Вашей платформе? Ну, и поздравляю)

Дякую)
Так, одназначно буде фільтрація людей, які захочуть бути експертами.
Як мінімум, буде бекграунд чек через описаний досвід на Linkedin + 10-15 хвилинний кол.

Окрім того, буде постійний моніторинг якості надаваних послуг. Ми будемо просити, по бажанню звісно, залишати кандидатів відгуки про експерта і сервіс в цілому.
Якщо будуть скарги або просто незадовлення певним експертом, ми його будемо просити з платформи.

І до речі, я допускаю, що частина кандидатів захоче потренувати проходити HR інтерв’ю і також будуть кандидати, які захочуть працювати ейчарами та рекрутерами. Тому ми ласкаво запрошуємо реєструватись у нас HR спеціалістів)

Поняла, спасибо. Сделаю репост у себя на страничке в Линкедин.

Треба пітч прокачати — мала звучати фраза «TADA — це Uber в сфері mock-інтервью» :)
Насправді, класна ідея і сервіс може бути дуже корисним, якщо добре організувати все. Ключове слово «організувати», бо в основі суто активна база користувачів/виконавців, а не технології. Технічно, це може навіть бути просто підписка на закриту групу в FB, Coderpad і кімнату в Zoom.

там же «два типи інтерв’ю», а не «два типа інтерв’ю»

Підписатись на коментарі