Нові форми соціального життя

Тут на форумі точаться регулярні дискусії стосовно нових режимів праці (мікс офісної та віддаленої), нових форм в будівництві (ЖК), нових підходів до навчання, нових способів ведення бізнесу, нових комунікацій тощо.

Суттєвий прошарок старого бізнесу, старих трендів в будівництві, мистецтві, освіті відживають своє або потребують суттєвих трансформацій.

Від своєї колеги в Німеччині дізнався, що німецькі компанії користуються моментом (профсоюзи більш зговірливі) та активно перебудовуються в умовах коронавірусного локдауну, відкидаючи все те старе, що віджило своє, було інерційним та неефективним.

Період коронавірусних локдаунів показав кожному з нас певну власну неефективність в бізнесі, стосунках, комунікаціях.

Криза та обмеження одночасно дали можливість та час для самостійних роздумів, творчих пошуків та проектування нових формацій, які будуть затребувані в майбутньому.

Що старе, на вашу думку, показало свою неефективність та йде в небуття?

Що нове, які нові форми можуть дати життя, розвиток та синергію на глобальному рівні?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Що старе, на вашу думку, показало свою неефективність та йде в небуття?

Астрология

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

создай себе топик шоле

ну так давай, еще видосов с foxnews и Такера Карлсона напостиш

Недостаточность знаний по предметной области мешает всегда выбирать самое оптимальное и эффективное, самое подходящее. Если сделать модель всего — любой сможет к ней обратиться чтобы (понять найти выбрать) то, что ему действительно необходимо. Модель всего вместо рекламы.

Для того, щоб здобути істину потрібна «агора», на якій сходяться професіонали різного досвіду та поглядів, але зі спільним цивілізаційним наміром. Професійні, предметні, проектні дискусії.

Без відкритої агори та вільної артикуляції проблем, поглядів, способів вирішення — істину та консенсус знайти важко.

На глобальному рівні, можливо необхідно реанімувати та реформувати ООН.

А со своей колокольни я предлагаю независимый торрент сбор информации в модель всего. Механизм как у криптовалют — данные с камер независимых источников независимо — автоматически распознаются -преобразовываются в информационные цепочки — и они постоянно добавляются в модель.
И вот что интересно — чем больше однотипных элементов в модели тем выше расположение данных этого типа. Так могут быть сформированы магистрали истины. Настоящей, а не манипулятивной.

То, что чаще всего встречается в жизни будет на первом месте.

Вот правда жизни:
Не вещи делают счастливыми, а удовлетворение инстинктивных, животных желаний.
В том числе и вот этого: ru.wikipedia.org/wiki/Подражание
Чем больше ты животное, тем больше ты счастлив.
Хочешь быть счастливым по другому? Загипнотизируй себя, перепрограммируй свой мозг, закодируй. Не способен сам, обратись к специалистам.

Придумал решение — всем раздать ВР очки. И перекрашивать кожу всех в какой-нибудь толерантный зеленый цвет programmatically

А на хрена ж я моделлер делаю? Представь если любая вещь в моделлере будет промоделирована до самой мельчайшей составной части — до молекулы, до расхода/выделения теплоты в результате трения подушечки пальца о поверхность рукоятки, до количества частиц пыли, которая от этого упадет на пол.
Постоянное дополнение дерева орграфа легко и просто позволит создать такую модель всего.

Розкажу вам одну історію. Колись студентом був в німецькому міжнародному проекті, був це 2003 рік. В межах проекту ми досліджували німецький ліс. Наш лісник возив на VW Transporter. Якось по дорозі між місцевими селам він зупинився дістав пакет та почав збирати сміття, яке хтось (якась свиня) викинув на узбіччя.

Це я до чого. Людина — по своїй природі, це типова тварина з усіма її жахливими проявами.
Стати людиною — це певні зусилля, певний життєвий досвід (висновків з помилок та поганих вчинків) та певна постійна воля тримати себе в межах, які не посягають на навколишній світ в руйнівному напрямку.

Тому булінг, викидання сміття, плюндрування пам’ятників, безпричинна агресія, вкрасти, віджати, рейдернути — це ознаки тваринної природи людини.

Якщо раніше я обурювався, колись хтось смітив біля нашого під’їзду — то вже років 5 спокійно на це дивлюсь і інколи сам прибираю. Бо це безперспективно пояснювати людям-тваринам, що так робити неможна. Вони не пройшли шлях власних, індивідуальних напружень. Інколи домашні коти і собаки краще розуміють правила та обмеження.

Якщо відбувається агресивний булінг — то тут те саме з моментом, коли на вас гавкає якась дика собака. Якщо у вас є сили та сміливість, то собака втече. А якщо пес — занадто небезпечний, або бродячих псів багато, ви боїтесь або ви не готові ризикувати, то вам краще відійти або ретируватись.

Тому булінг в реальному житті трапляється набагато менше і рідше, бо там ризики в рази вищі.

Думаю, що YouTube, Facebook, Google, Instagram — це глобальні монополістичні форми, такі собі
величезні приватні акваріуми.

Їх принципи та ідеологія мають приватне походження. Якщо ви генеруєте контент в цих формах, то ви по суті плаваєте в акваріумі, який для вас створили.

Хоча дехто думає, що це океани можливостей. А ніфіга, це акваріуми для бізнесу та досягнення приватних цілей, які вже так капітально цензуруються відповідно до приватних вподобань реальних власників.

Тобто вони на глобальному рівні ретранслюють приватні інтереси та тренди, які вигідні власникам, людям з їх орбіти та союзникам.

Цензура в Google, YouTube та Facebook — це реальні ознаки можливої масштабної диктатури та цензури планетарного масштабу.

На мою думку, проблема трохи в іншому.

Facebook Youtube Google — монополісти, бо не створюються нові альтернативні та інші форми, які би конкурували та перетягували аудиторію.

Умовно кажучи — професійні соціальні мережі (закриті або відкриті), національні соціальні мережі. Відео портали для певних спеціалізованих аудиторій. Це як приклад. Тому власне і написав цю тему.

Але чітко усвідомлюю, що цензура в будь-якій форму особливо на глобальних платформах — це ознаки можливої диктатури «правди» небачених масштабів.

Давно пора. Ресурсов все равно на всех не хватит. При нынешнем их неконтролируемом потреблении. Контроль был при монетарной экономике. Ограниченные сверху деньги диктовали рачительное использование ресурсов. И вдруг бах — конец монетарной — привет ковид

И вдруг бах — конец монетарной — привет ковид

Що ви маєте на увазі під цим виразом? Цікаво.

Мне так кажется, что природные условия изменились ныне в результате безрассудной человеческой деятельности и безголового глобального руководства (если оно вообще было)
Сейчас-то они сделали глобального искина -под кремниевой долиной — и советуются с ним по любому поводу, а еще он пишет сценарии Нетфликс.

Вирус остался прежним — изменились природные условия его обитания

Я так понял тех, кто пишет «хохлы-скаклы» и «телячая окраинская мова» — банить не будут.
Вот вам и лицемерный, паршивый фейсбук.

Вибіркова цензура на фейсбуці та товариські стосунки Цукенберга з російським естеблішментом — давно відомий факт.

Помнится , как говорили обыватели: «В контакте — русня и быдло, го все на Фейсбук»
Ага, а там лучше сильно.

Разве что если комментировать чьи-то свадебные фотографии и постить «отдам щенят в добрые руки», так как если углубиться — попадёшь под репрессии от пророссийских модераторов.

Страх ошибиться. Недобрать баллов. Нужна четкая инструкция как быть политкорректным и как не быть. Ибо все познается в сравнении начал и окончаний, высот и низин.

Будь-яка монополія небезпечна. Вона рано чи пізно призводить до диктатури. Тому Facebook мають контролювати хоча би на національному рівні антимонопольні органи.

Надо деньги заменить на продуктовые и вещевые карточки.

Нет.

КОММУНИ́ЗМ
Общественный строй, основой производственных отношений к-рого является общественная собственность на средства производства,

Я так понимаю: беру плоскогубцы на складе и теперь это мои плоскогубцы. Я поломал — я и должен возмещать — например — поработав над созданием новых или ремонтом старых.
Значит, я против общ. собств. на ср. пр-ва. Значит я не комунист.

«Принцип коммунизма: от каждого — по его способностям, каждому — по его потребностям»
Первая половина хороша, даже я смогу пригодится для чего-нибудь.
Вторая ужасна — вот так было бы лучше: " каждому — по его минимальным потребностям, для начала"

Що старе, на вашу думку, показало свою неефективність та йде в небуття?

Астрология

В руках непорядних та аморальних персонажів будь-яка система знань перетворюється на фарс та профанацію. Невже життя-буття в чудернацькій та буремній державі Україна вам цього не показало?

В суспільстві, де панує брехня та регіт — для мене подібний коментар, це як комплімент.

Саме в цю мить з уборної приходить Незнайка. Він тихо плаче. Він сидить, охопивши голову двома руками і плечі його трясуться.

Деякі люди не усвідомлюють, по яку сторону ситуації вони знаходяться.

Досить чіткий вказівник. Дякую, Олександре за доброту та підказки. Беру до уваги.

Це безумовно красномовний індикатор для мене з точки зору свободи, прав людини та поваги до особистості.

Відчуваю, що мій інтерес до астрології — це вже якась суттєва вада для більшості. І тут вже підібралась ціла група хейтерів, які тикають в мене, в незалежності від теми чи допису.

Це при тому, що останні 4 топіки не містили жодного тексту, пов’язаного з будь-чим з астрології.

Чи будете усім форумом проганяти мене?

Відчуваю, що мій інтерес до астрології — це вже якась суттєва вада для більшості.

У вас она является некоторой формой эскапизма.

Знаєте яка відмінність мене від вас?

Я під реальним іменем з реальним фото, пишу та досить щиро ділюсь власними думками, спостереження та враженнями. Одночасно доволі толерантно ставлюсь до думки інших людей.

Після 5 років в ІТ рекрутинзі та понад 10 років в HR — вийти за межі корпоративного акваріуму, в якому більшість з вас регулярно плаває (а це певний фарватер ментальний) — це цікаво для мене, особливо в часи локдауну.

Кожна людина набагато краще сама знає, чим їй треба займатись. Ви можете давати рекомендації стосовно правильності чи хибності обраного шляху:
— собі;
— своїй дружині;
— своїм дітям.

Лише делікатно натякаю, що

в чужий монастир зі своїм уставом не ходять.

Копатись краще у власній душі.

Деанона не будет — у нас очень мнительные рекрутеры, мне в этом болоте еще работать.
А в Европе ещё более мнительные и замороченные, так что если начну искренне и под реальным именем делиться — релокейта мне не видать.

Так как там ищут скорее хороших парней, чем умеющих делать работу хорошо и качественно, а если ты хоть иногда можешь зубы показать — ты уже не являешься для них хорошим парнем.

Це хто комуніст? Олександре, всі колишні комуністи зараз стали інноваційними капіталістами-монархістами.

Тут вже почались такі переходи на особистості, з претензіями, кліше, огульною критикою.
Чекаю, коли ви вже почнете писати доноси та скарги адміністраторам форуму.

Але дивує, що тема наче прозаїчно-абстрактно, а стільки неприязні створює.

Зважаючи на те, як мене хейтять та проколупуються на рівному місці — для вас це приносить і користь, і насолоду.

Якщо адміни форуму вкажуть мені «на двері» — я піду. Звертайсь до адмінів. Зробите «корисну справу». Врятуєте країну від «лівачка-бездарі».

Так якого ... ви до мене придовбались по цій темі? І в сотий раз згадали про моє хобі (якого я не цураюсь) в розрізі цієї теми?

Висловлюю свою думку.

З вами все зрозуміло для мене. Продовжуйте в такому ж дусі.

Те чим ви тут «з колегами» займаєтесь — це для мене класичний булінг та спроби принизити через те, що в мене бачите хобі, яке вам не подобається.

Певних людей доводять булінгом та приниженнями — і вони дійсно стріляють в оточуючих. В Росії таке часто відбувається в армії, де людину можуть принизити без будь-якої причини. В США в школах, стріляють навіть діти, яких доводять щоденним «тероризмом» жорстоких однокласників.

Але мені звісно пофіг на ваші кусання, хейт та насмішки. Це досить типово для українського суспільства. Стикаюсь з аналогічними випадками з дитинства.

Соррі, але у вас тут немає якихось думок. Ви навіть не усвідомлюєте стиль, в якому ведете тут комунікацію з людиною, яку не знаєте.

З самооцінкою в мене все нормально, тому мені концептуально байдуже, хто і що думає про мою діяльність та мої хобі.

А ходити люблю на бокс, тренажерку та басейн. Не перейматесь за мене та мою психологію.

Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра. Рекомендую вам відвідати. Там є чудові спектаклі.

Маховик крутится по инерции, самое интересное еще впереди. )
По поводу трансформаций: поверхносность мышления, инфантильность, идивидуализм(нарцисизм) будут тормозить прогресс еще сильнее. Достаточно вспомнить кейсы *нужно выгонять всех в офисы потому, что так проще собирать сплетни* или *если сотрудник не находтся в офисе с 9 до 5 то ему платить незачто*.
Комуникации: современная ИТишечка погрязла в комуникациях, и вместо литкода еффективнее играть в AmongUS где нужно *переводить стрелки* в независимости от степени вины.
Удаленка: в общем, на порядки больше взломов рдпшек на которых *админы_$500(средняя по Киеву зп)* не поставили патчи 3-5 летней давности...
Да и тут всплывали ... Исходный код Windows XP...
Много чего интересного происходит.

Маховик крутится по инерции

meatspin крапка com (не заходь туди)

Как там, в детском саду говорили *у кого что болит, тот о том и говорит*.

Від своєї колеги в Німеччині дізнався, що німецькі компанії користуються моментом (профсоюзи більш зговірливі) та активно перебудовуються в умовах коронавірусного локдауну, відкидаючи все те старе, що віджило своє, було інерційним та неефективним.

Ух-ты, класс!
У нас в Украине компании просто закрываются на хрен, распродавая мебель и оргтехнику на OLX.
Без понимания, что будет дальше и как бы по возможности выплатить последние зарплаты сокращённым, бывшим нанятым сотрудникам.

Криза та обмеження одночасно дали можливість та час для самостійних роздумів, творчих пошуків та проектування нових формацій, які будуть затребувані в майбутньому.

😭😂
Или возможность распродавать нажитое имущество и пойти по свету в том, что ещё не отобрали за долги.

«Роздуми» хороши, когда задница прикрыта. Наверное, для этого нужен welfare или члены семьи, которые подстрахуют.
pasteboard.co/JDqEgHIG.jpg
Типичная ситуация: люди с одной планеты, но с разных миров.

Ви хочете, щоб тут кожен пожалівся та розказав про свої проблеми в 2020 році?
Кожна людина заслуговує те, що з нею трапляється як погане, так і хороше.

Почему бы и нет?

По крайней мере за каждым рассказом будет стоять человек и его история.
Это интереснее и живее, чем мудрствования теоретика-эскаписта.

Рівень агресії, насмішки та нетерпимості до унікальних живих історій на dou-форумі досить високий, як і загалом в українському суспільстві. Тут в принципі досить скептичне ставлення до людей інших професій та інтересів. Все досить типово, я це відчуваю десь так з років семи.

Бути іншим та живим в Україні — це кон’юнктурно невигідно, тому власне ми регулярно обираємо до влади патологічних брехунів, клептоманів, орків та інших «правильних» персонажів.

З типових історій, які цікавлять більшість тутешніх дописувачів — iPhone12, вибір кросовера, купівля нерухомості, політичні дебати тощо.

Реально живі та корисні історії, які тут більш-менш шануються — це релокейти, досвід професійного та кар’єрного зростання, які мають практично-побутовий характер.

Рівень агресії, насмішки та нетерпимості до унікальних живих історій на dou-форумі досить високий, як і загалом в українському суспільстві.

Есть такое, но меня скорее смущает то, что уникальная живая история может поставить крест на карьере.
Откровенно прямо может у нас разве что Володя Кожаев говорить — на галеры его и так не возьмут, но и ему там нечего делать — специальность нишевая.

Тут в принципі досить скептичне ставлення до людей інших професій та інтересів. Все досить типово, я це відчуваю десь так з років семи.

Я с восхищением отношусь к людям , которые хорошо и качественно делают работу и презираю тех, кто работает лишь бы как.

Бути іншим та живим в Україні — це кон’юнктурно невигідно, тому власне ми регулярно обираємо до влади патологічних брехунів, клептоманів, орків та інших «правильних» персонажів.

Это уже нигде не выгодно.

Знайшов випадково specially for you
www.youtube.com/watch?v=FHnRs-JaNdg
різні практичні форми соціального життя людей в глухих селах Полтавської області

Українське село потребує нових форм організації — колгоспи, великі агрохолдинги як форми соціального розвитку сіл — не спрацювали і пішли в небуття.

Очень многие готовы рассказать, что не так, но мало кто — что с этим делать.

Вы опять все сводите к селу и земле

На мою думку, кожна людина ... (треба дописати). А на думку Олександра Вовчка, випадок багато вирішує.

У сына коренного саудита и пакистанского мальчка одинаковые возможности стать астро-физиком при желании?

Пакистанскому мальчику некогда будет из-за выживания на 2-3 работах.

У сина корінного саудита та пакистанського хлопчика однакові можливості стати

справжньою людиною.

Бо якщо індивід не став доброю та порядною людиною, то астрофізика, ядерна фізика або біохімія в його руках — можуть стати знаряддям масштабного зла.

Якщо взяти маленьку дитину саудіта або пакістанця, докласти певних зусиль — то звісно з неї може вийти видатний астрофізик.

Потрібна відповідна форма (освіта, школа), реально пройдений життєвий досвід та практичні випробовування + базовий інтерес самої дитини.

Потенціал кожної пересічної людини реалізується на дуже малому рівні.

В цьому ключова відмінність. Золото та срібло — обмежений ресурс.

А от освіта — це необмежений та безмежний ресурс. Вам важко це чомусь зрозуміти. Але без цього цій цивілізації гайки.

Спостерігаю як тут багато хто скаржиться «що бидла багато стало», що жити важко в спальних гетто, що кого ми обрали і подібне.

Так от — якщо ми і далі будемо провалюватись в якості та доступності освіти, то будуть великі проблеми для цивілізованого співіснування.

Соррі, за 2-ою освітою політолог. Хочу сказати, що ідеологій в Україні, як і в більшості країн світу вже давно немає. Це міфи та ілюзії. Але ви продовжуйте ділити людей на лівих та правих.

Станом на зараз є дві групи людей:

1) ті, що прагнуть справедливого світу, де панують однакові можливості та єдині для всіх закони.

2) ті, що хочуть встановити преференції та ієрархію, де панує влада та право одних вирішувати долі інших.

На мою думку, у вас стереотипне мислення, в яке залили відра ментальних помиїв політичного та економічного характеру.

Дивні питання від астролога. Ти ж знав.

Поражает, насколько «крестоносцы прогресса» нетерпимы ко всяким безобидным вещам из прошлого, типа той же астрологии. Не дай бог только кому-то признаться в том, что он интересуется гороскопами, принимал гомеопатические пилюли или отдал детей в воскресную школу — рыцари научного ордена затаптывают его конями насмерть, чтобы не мешал, и скачут читать про усталость фотонов.

Интерисуется =! сочуствует или исповедует.
Пыльный анекдот про програмитса-плоскоземельщика и контору которая делала карты для ЖПС...
Я например обожаю изучать поведенческие тенденции в закрытом коллективе и сравнивать их с хрестоматийными примерами в работах специалистов.

Про типичную *безобидность* даже говорить не хочется.

Більшість «хрестоносців прогресу» тут — це гребці на галерах (я сам ним був 6 років, але в сфері консалтингу). Їм куди скажуть, туди вони і гребуть.

Творча самостійність «хрестоносців» обмежується — вибором паркетника, паркету в новобудові та парку для прогулянок.

Більшість як і в «совку» — приємніше ходити на роботу, отримувати свою зп (яку хтось регулярно виплачує) і думати, що вони в мейнстрімі «прогресу», хоча вони банально виконують команди зверху (що, як і де має бути).

Тому власне реально глобальних та масштабних проектів (продуктів чи послуг) українці майже не генерують станом на 2020 рік, або дуже рідко.

Амбіції тутешніх гребців («хрестоносців прогресу») обмежуються переходом з однієї галери в іншу контору з комфортним офісом, за умови більш цікавого проекту або більших грошей. Але рівень творчої самостійності залишається на примітивному рівні.

При цьому жарти «про зникнення шарового молока та печива» викликають жваві лайки.

Підписатись на коментарі