emWin (GUI-framework for embedded)

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Цікавить питання: чи є в Україні компанії-розробники вбудованих рішень (embedded), котрі в своїх продуктах для створення локального екранного GUI-інтерфейсу активно використовують бібліотеку-фреймворк emWin фірми Segger (або як її варіант STemWin)?

І якщо використовують якісь інші GUI-рішення, то які саме? Qt?

Мова йде про клас пристроїв без тих ОС, які мають свої власні засоби для створення GUI (Linux, WinCE, тощо), а, наприклад, таких пристроїв, які використовують Free-RTOS, etc.

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Цікавить питання: чи є в Україні компанії-розробники вбудованих рішень (embedded), котрі в своїх продуктах для створення локального екранного GUI-інтерфейсу активно використовують бібліотеку-фреймворк emWin фірми Segger (або як її варіант STemWin)?

У меня до сих пор складывается впечатление что люди которые используют такие решение до конца не понимают, что они делают и зачем. Если это сущность, на которой крутится FreeRTOS, то кроме GUI она занимаётся какими-то ещё embedded делами. И во время этих дел заниматься софтварной отрисовкой GUI используя тот один несчастный дохлый процессор — такое себе решение.

І якщо використовують якісь інші GUI-рішення, то які саме? Qt?

Qt или напрямую OpenGL ES. Интерфейсы для automotive рынка рисуют часто гейминговые компании. Например, www.rightware.com/kanzi — это те, которые Futuremark, которые в свою очередь Remedy Entertainment, которые в свою очередь Future Crew из демосцены.

компанії-розробники вбудованих рішень

Ніби, в нас українського ембедеда дуже мало. А щоб ще й UI малювали — то не знаю.

Я малюю якраз в emWin.
І часто виникають питання, на які в рамках документованого API важко знайти відповіді та рішення. Недавно вкотре переглядав один з header-файлів бібліотеки і, дивина, випадково угледів одну функцію, яка ніде в документації не згадана, коментарів на неї немає, але вона робить саме те, чого мені бракувало майже рік.
А тех-підтримка (форум) на сайті Segger — так собі, може відповісти, а може і ні.
Шкода, що нема з ким терти цю тему в Україні, бо я не знайшов жодного, хто юзав би emWin реально глибоко.

LinkedIn показывает 12 человек по Украине.
Могу сбросить в личку.

Відправив мейлом — лінкедін ще не роздуплився, що ми законнектились

Підписатись на коментарі