Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Как создавать посты на страничке в FB через API?

Підписуйтеся на Telegram-канал «DOU #tech», щоб не пропустити нові технічні статті

Приветствую друзья!

У меня есть задача—делать кросспост объявлений из проекта по пристройству животных www.adopt.com.ua на нашу страничку в фейсбуке. Нужно запостить фотки (до 15 штук) + описание + ссылку на сайт.

Я обчитался всей документацией, но у меня ничего не получилось—схема получения токенов запутанная и неочевидная. Или я дурак.

У нас уже есть «приложение», оно используется для логина на сайт через фейсбук.

Но у этого приложения по какой-то причине нет в списке доступов «pages_read_engagement» «pages_manage_posts» и я не понимаю где их запросить. На страничке приложения есть только доступы к емейлу и имени и всё.

Ок, создал еще одно приложение, вроде там уже появились нужные пермишшены (почему нельзя добавить в старое?), но теперь через graph api tool если я делаю запрос то мне приходит ошибка

«(#200) If posting to a group, requires app being installed in the group, and \
either publish_to_groups permission with user token, or both pages_read_engagement \
and pages_manage_posts permission with page token; If posting to a page, \
requires both pages_read_engagement and pages_manage_posts as an admin with \
sufficient administrative permission»

И я короче ваще не понимаю что делать. Почему всё так запутанно? Я ожидал что как в случае с подавляющим большинством нормальных API мне просто дается токен и я с этим токеном хожу и создаю что надо. А тут токен получается в какой-то туле, про которую в доке ни слова, только в видео-туториалах от индусов.

Помогите! Вы моя последняя надежда.

p.s.: если вы знаете какой-то бесплатный аналог Buffer который позволяет делать посты в FB то поделитесь.

p.p.s.: на стековрефловах пишут что теперь постить на страницу может только верифицированное приложение (под верификацией подразумевается загрузка в фейсбук документов юрлица). Так ли это?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В пості я згадував Buffer. Але вони позаторік закрили доступ до функціональності через API. Тобто їх тепер не можна використовувати як проксі.

Натомість знайшов таку штуку: www.ayrshare.com
Вони дають можливість працювати по API та робити пости у Фейсбук, Інстаграм, Твітер тощо.
Буду брати на озброєння.

А якщо спробувати ifttt.com ?
Щось типу такого — ifttt.com/...​-posts-to-a-facebook-page

Дякую за пропозицію, але це шер а не новий пост, це різні речі.

А тут токен получается в какой-то туле, про которую в доке ни слова, только в видео-туториалах от индусов.

Может это тот случай, когда нужен индусский код?

А чего стесняешься с саппортом пообщаться?

??? а шо так можно было?

Я колись хотів це зробити. І там не все так просто.
на свою сторінку можна закидати, але потрібно отримати дозвіл в налаштуваннях Facebook App . Там дуже детально треба пояснювати чому я хочу це зробити, записати відео з описом фнукцій які хочеш реалізувати. І вони розглянуть вашу заявку.
Я тоді вирішив не паритись.

Інший варіант який я розглядав — це автоматизація з допомогою Selenium . Тобто, без АПІ, а прямо через інтерфейс. Але до реалізації так і не дійшно, вирішив витратити час на важливіші речі.

Інший варіант який я розглядав — це автоматизація з допомогою Selenium

Є ризик що акаунт забанять за таку «автоматизацію».

І там не все так просто.

Я теж дійшов до висновку що або підтверджуєш «бізнес-акаунт» або нема.

І це так тупо! Чому я не можу нічого писати на свою власну сторінку? Чому я можу підключити Buffer та з його допомогою робити кроспост, а сам не можу?

Бізнес API ніби і зараз є, принаймні в мене є чатботи які через нього працюють. Клієнт сам оформлював бізнес акаунт, але там ніби рокет саєнсу немає.

Для воцапу є декілька «неофіційних апі». Бізнес апі ніби мали запроваджувати але тільки для великих компаній.

Апішка проста. Складно отримати токен для доступу.

Не треба путати Facebook OpenGraph API та GraphQL, це різні речі.

Ні, взагалі ніяким боком.

Можна створити сторінку і в мету передавати потрібні дані (картинки, текст), потім репостите посилання на сторінку і в прев’ю поста підтягнуться необхідні дані.
Почитайте про спеціальні мета теги Open Graph для FB.
У них є інструмент для налаштування подібних сторінок
developers.facebook.com/tools/debug

Дякую за пораду, я це вже зробив. Мене цікавить саме створення окремого поста засобами API.

В мене буле схоже завдання, просто робив пусту сторінку на яку бекенд за query параметром вставляв дані поста в мету, і реферал лінку з якого сайту запостили.
Тоді робив репост як через sharing кнопку на свою сторінку в ФБ цієї лінки. В результаті прев’ю цієї лінки виглядає як пост, і при переході юзерів редіректить на реферал який мені треба.
Але цей варіант не повінстю автоматизований, бо все ж таки потрібно натискати кнопку пост в фейсбуці якщо ви авторизований.
Можливо вдасться зробити це якоюсь тулзою для автоматизації, там наче капчі немає.

Оголошення обробляють модератори, тому людина може натиснути share, але ми хотіли робити саме пост а не шер лінку.

Зрозумів, тоді пропозицій нема

DOU публікує пости в соціалки через dlvrit.com, правда я не знаю, чи підійдуть ціни і можливості для Вашого випадку:
dlvrit.com/pricing

Бесплатный лимит маловат. Но я уже столько времени потратил на ресерч что похоже проще будет заплатить 10 баксов и не иметь гемору.

Спасибо! Потестирую.

Но тупость ситуации (у меня есть страница, я там админ но не могу запостить ничего через API лол) меня просто невероятно удивляет.

upd: похоже что dlvrit не может постить несколько фоток по API, только одну :(

Підписатись на коментарі