Why Households Need To Earn $300,000 A Year To Live A Middle Class Lifestyle Today

Although $350,000 is a lot compared to the median household income in the United States of ~$65,000 in 2020, it’s not an outrageous sum of money once you look at the realistic income statement I’ve put together for this article.

www.financialsamurai.com/...​0000-year-expensive-city

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному4
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Всех с Рождеством, и отдельно скрепных православных с Рождеством западного обряда! %)

о, класс, в кои-то веки зашла, а тут все по-старому. Как домой вернулась!

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Turbotax

Did either of you own or control a foreign bank account, trust or financial asset in 2023?

We’ll help you figure out if you need to enter in your foreign assets (Form 8938) if any of the following are true:

— You’re living in the U.S. and are not married filing a joint return and the total value of your specified foreign financial assets is more than $50,000 on the last day of the tax year or more than $75,000 at any time during the tax year.

— You’re living in the U.S. and are married filing a joint return and the total value of your specified foreign financial assets is more than $100,000 on the last day of the tax year or more than $150,000 at any time during the tax year.

— You’re living abroad and are not married filing a joint return and the total value of your specified foreign financial assets is more than $200,000 on the last day of the tax year or more than $300,000 at any time during the tax year.

— You’re living abroad and are married filing a joint return and the total value of your specified foreign financial assets is more than $400,000 on the last day of the tax year or more than $600,000 at any time during the tax year.

я наївно думав що за 2023 рік відклав на сейвінг 7к...

ніфіга
2,975.63

оце вам і великі гроші в сша

ну ось можу дати меню із школи дитини на цей тиждень
Соррі, гугл-транслейт

Today’s lunch Chicken Korma is served with rice and yogurt
Vegetarian Beetroot steaks with feta cheese served with pickled red onion and tabbouleh
Tomorrow Tuesday 30 January
Today’s lunch Panko baked sej served with boiled potatoes and remoulade sauce
Vegetarian Jambalya with tofu and vegetables served with coriander yogurt
Wednesday 31 January
Today’s lunch Pasta with cheese and ham sauce
Vegetarian Potato and leek soup served with bread and cheese
Thursday 1 February
Today’s lunch Creamy pasta rosso (sun-dried tomato pesto with sunflower seeds)
Vegetarian Risotto balls with tomato salsa and oven-roasted vegetables

Friday February 2
Today’s lunch Ground beef steaks with tzatziki served with oven-roasted potatoes
Vegetarian Soya mince loaf served with cream sauce, raw stir-fried lingonberries, pressed cucumber and boiled potatoes

це основні блюда, завжди ще буде на вибір салад-бар, всякі хлібці сушені і свіжі, масло, напої і т.д.

en.m.wikipedia.org/...​ces_in_food_consumptionот у нас в офісі було багато людей хтр намагався пообідати за 7 доларів
Відповідно це макдональдз
Бургкнкінг і чи оті субпродукти з хрдодильника на кухні

...to live comfortably in California’s San Francisco Bay Area.

Там можна жити тільки якщо ти мільйонер або бомж. А не 230к

Dogen’s annual budget includes $80,400 for private grade school tuition forБЮ his two kids, as well as $24,000 for healthcare costs. He estimates food expenses will top $26,000 this year, while housing expenses, including property taxes, maintenance and insurances, are estimated at a whopping $68,400.

Якщо в тебе тільки базові витрати більші за 200k і при цьому жалієшся, то може ти живеш якось не за коштами. Тим більше, ти взагалі не працюєш, тобто можеш жити де завгодно, але живеш у найдорожчому місці. Ти тупо позер, у якого не вистачає грошей на позерство.

According to Forbes, the average annual salary for a working American currently stands at $59,428. In Dogen’s California, the sum is slightly higher, at $73,220.

Чувак, який заробляє 230k взагалі не працюючи, тобі не соромно жалітися, коли люди навколо тебе заробляють 73k працюючи і ще й примудряються купувати дорогі речі, щоб теж випендритися перед сусідами, бо інакше ж там не можна :)

Страховка середня без субсидіїї десть так і коштує на сімю

З розкоші там тільки 80к за двох дітей в приватній школі.
Це теж не великі гроші, але якщо розмова про економію, єдине що б урізав

working American currently stands at $59,428

По перше на людину
По друге на одній роботі
По тре є ти бачив як вони живуть?
В україні пересічний теж 300 доларів заробляв

І то 40к на дитину на школу може бути для компенсування дешевшого житля

З відгуків знайомих в Калі паблік школи не ахті. Навіть ті що з 10ками в рейтингах...

школы есть и отличные не хуже прайват. Кто хочет всегда найдет причину платить.
У мну на улице живет семья возит в прайват за 20 миль, хотя за забором школа с десяткой.
И я их понимаю

можеш жити де завгодно, але живеш у найдорожчому місці

Поки діти в школі не завжди можеш переїхати

food expenses will top $26,000

На їжу на 4х десь так і є
Від 500 в місяць на людину, просто харчуючить нормально
Без ресторанів

* На місяць на сімʼю з 4 людей де всі займаються професійно греблею та сидять на виключно мʼясній дієті.

Ну от у мене проста їжа дома
Відварене мясо, яйки, якісь овочі
Ніяких атлетів

Сусід пельмешки їсть так той на пущі мяса наростив

Ну добре, на дорослого 600 на дитину 400
Середнє 500

У нас на 3х десь 60 в день на їжу і це взагалі скромненько
І це без обіду в закладах громадського харчування

Ну скромненько і 700 доларів в місяць чисто на коробку з мʼясом в мене якось дисконектиться :)

* На місяць на сімʼю з 4 людей де всі займаються професійно греблею та сидять на виключно мʼясній дієті.

Та нє. У Німеччині 500 долл на місяць це 15 євро в день. Ну такоє, дуже піджато, дуже... Це дійсно у Альді закуповуватись по талонам з знижкою.

Та ладно, я зараз на сімю з 4ох витрачаю 320 баксів в тиждень в середньому. Без чілійського сібаса чи мармурової говядини звісно, але це не найдешевша хавка в маркеті.

О а розкажи про чілійського сібаса

Він з заморозки все ще ок?
Я завтра на корпоративі маю вибрати
Він чи корова

Я без поняття :) мене жаба давить платити 70-80 баксів за кг риби :)

Ну візьмемо наприклад курятину з Таргет (середній супермаркет тут). Куряча грудка 2.79 за lb. Тобто 500 доларів це десь 6 lb курячої грудки в день. Це десь 2.7 кг, приблизно 2700 калорій в день, що теоритично вистачає гребунам. Якщо тепер взяти що можна не тільки грудку, в магазинах дешевше і навіть оптом то точно вистачить.

Курятина?
Якої якості?

навіть оптом

Тобто ось вже в дисконт йдеш

Кури найдешевші чи хоч на вулиці були?
Мертвячину що ресторани скуповують звичайно оптом дешевше

Але дружині потім за лазерну епіляцію вус і грудей більше віддаси

Курка з таргет що видав гугл «all natural». Без гормонів і тд, але не органік і кожна курка не мала своє вікно. Органік костко курка наче щось типу 3 з чимось? Глянув би якби в них не була алергія на технології і було б це онлайн.

Але то все деталі, це просто приклад абсурдної досить дорогої дієти і скільки вона коштує в порівнянні з «500 на людину щоб хоч якось харчуватися».

Взагалі якщо брати базовий збалансований харч:
Курка, молоко, каші, овочі, цитрусові і банани. То харчуватись можна досить дешево (в пд штатах), і що головне — здорово.
Ну одноманітно і не ппц смачно звісно, але це вже інше питання.

Та можна купу варіацій навіть з цього, міксуєш олії, декілька інгредієнтів, та основні приправи та вже смакує інакше.

Та можна купу варіацій навіть з цього, міксуєш олії,

А якщо на бутрик покласти ковбасу і відсовувати носоп перед тим як відкусити..

500 таки дуже реалістична цифра
20 на людину в день

Тут ключове

хоч якось харчуватися

За 500 на людину — досить пристойна різноманітна жрачка.

А, хоч якось харчуватися поки молодий то може й ок
Потім лікарям занести...

Якщо їсти просту і натуральну їжу — то навпаки

Хто такі гребуни?
Це галерні гребці ци щось інше?

З яловичиною геморніше рахувати і відразу будуть розказувати що якщо не wagyu то це майже як з помийки їсти.

Так це якраз про курей що за рік померли на птахофермі
Яким лампочку вмикали 2 рази на день щоб 2 яйця було

Та нє. У Німеччині 500 долл на місяць це 15 євро в день. Ну такоє, дуже піджато, дуже... Це дійсно у Альді закуповуватись по талонам з знижкою.

Не знаю, що ви там їсте, ось пофоткав пару місяців, що ми їмо
photos.app.goo.gl/dqLbC5vEEhjZTz7s8
Ця їжа, що на фото, це наша основна їжа за день, на неї іде десь 400 євро на місяць. Ще десь 400 євро іде на воду, соки, молочку, фрукти, м’ясні нарізки, сири, пластівці, дитячі йогурти і снеки. Це на 4 людини.

О дякую
Подивився сам:
Порціїї манесенькі, як в дитчій ідальні.
Це якраз лічити котлети, пити воду як голодний
І носом ковбасу сунути від рота.
З компліментів, дисципліна і планування бюджету..

Показав дружині:
Якщо купувати найдешевшу курку то це дешево...
Чахлики якісь.
Високовуглеводна дієта і голод доганяти солодким

соки
Це смерть зубам доречі

Можливо, але я соки люблю і не відмовлюся :) Ну і ми купляємо гарні соки, не ті, що в звичайних, паперових, літрових пачках.

соки люблю і не відмовлюся :)

Можливо це якраз доганяє калорії до малих порцій

Ну і ми купляємо гарні соки

Краще повністю відмовтесь від соков. Навіть від 100% фреш. Від них рівень інсуліну сильно піднімається. Або пити тільки з їжею і дуже маленькими порціями (150мл за один прийом їжі)

Порціїї манесенькі, як в дитчій ідальні.

Ми їмо досить мало, це так. Не через економію, просто так їмо.

Якщо купувати найдешевшу курку то це дешево...

В Німеччині курка є або біо, яка дорожча, або не біо, різниці звичайно я не знайду. В принципі поганої курки я практично не бачу, може колись і була, не пам’ятаю. Можна заходити навіть в LIDL і сміливо брати першу-ліпшу курку, вона буде нормальна. Ми купляємо типу в найкращому магазині EDEKA, там взагалі проблем немає з продуктами.

І так, зимою курки у нас багато, ще рибні продукти і яловичина. Коли теплішає, то додаємо стейки і бургери з грилю.

Ця їжа, що на фото, це наша основна їжа за день, на неї іде десь 400 євро на місяць.

Ну це ж на одного члена родини — 400?

Ця їжа, що на фото, це наша основна їжа за день, на неї іде десь 400 євро на місяць.
Ну це ж на одного члена родини — 400?

На всіх, на 4 людини, на місяць. Але це тільки їжа того плану, що на фото, тобто гаряча страва + салат. Без води, сирів, йогуртів і тд.

На всіх, на 4 людини, на місяць. Але це тільки їжа того плану, що на фото. Без води, сирів, йогуртів і тд.

Не вірю :-) або вам є що покращити у раціоні

Якщо це 2 дитини, яких можна зарахувати як 1 дорослого, то це 400/3/30=4.44 євро в день на людину. Я б вже не вижив =)

У нас на 2 дорослих і 1 дитина виходить 850 євро на місяць, при тому що сюди не потрапили масові закупки каш та макарон на 3 місяці на перед
Тобто реальна ціна десь 900-950 євро на місяць на трьох

Але я дрищ (ти мене бачив) і я їм як слоненятко :-)

Ти ж бачиш на фото наш раціон, нас він повністю влаштовує. Омарів додати? :)

Якщо це 2 дитини, яких можна зарахувати як 1 дорослого, то це 400/3/30=4.44 євро в день на людину. Я б вже не вижив =)

Десь так і виходить за основну страву. Зазвичай ми їмо вранці пластівці або кашу з молоком, в обід можемо суп або сендвіч, або щось зі вчора залишилось, і ввечері основна страва, те, що на фото.

У нас на 2 дорослих і 1 дитина виходить 850 євро на місяць

Ну от, якщо взяти всі продукти, то і у нас десь 850 вийде на місяць. Черешні он 20 євро за кіло зараз.

Десь так і виходить за основну страву. Зазвичай ми їмо вранці пластівці або кашу з молоком, в обід можемо суп або сендвіч, або щось зі вчора залишилось, і ввечері основна страва, те, що на фото.

А, ну норм, тому що у мене часто сніданок як основна страва )) ibb.co/fSXXbXd я інакше не можу, або повна тарілка пластивців (з низьким вмістом цукру) і додати фрукти туди, +2 варених яйця

Ну от, якщо взяти всі продукти, то і у нас десь 850 вийде на місяць. Черешні он 20 євро за кіло зараз.

Якщо загалом 850 то ок ) треба брати усі продукти, а не по європурські рахувати їжу

ps: печиво, шоколад, солодка випічка, снеки, сендвічі на винос — це не grocery, і їх треба окремо рахувати. У мене на родину 850-900 виходить чисто на здорове базове харчування (каші, овочі, фрукти, м’ясо, риба, курка, індичка, качка).

А, ну норм, тому що у мене часто сніданок як основна страва )) ibb.co/fSXXbXd я інакше не можу, або повна тарілка пластивців (з низьким змістом цукру) і додати фрукти туди, +2 варених яйця

Ну от так і виходять різні суми. Отой дрищ з США, що 26k на рік на їжу витрачає, може він мраморні стейки щодня готує. Хто мало їсть, той мало й витрачає :)

або хто їсть на роботi та судочки додому тягне)

або хто їсть на роботi та судочки додому тягне)

Я ношу судочки у офіс ) і буду носити і далі навіть якщо мені платитимуть 500к )

Хто мало їсть, той мало й витрачає :)

Старий кінь борозду не зіпсує,
Але й неглибоко паше...

Зазвичай ми їмо вранці пластівці або кашу з молоком, в обід можемо суп або сендвіч, або щось зі вчора залишилось, і ввечері основна страва, те, що на фото.

В арміїї після того як все вкрали і то краще годують

Ну от, з нашим раціоном вчора виїхали о 9 ранку, гуляли по області до 16, 3 замки відвідали, десь 7 км пішки. А потім ще 7 км по Хільдесхайму пройшли ввечері, у вас там класне світлове шоу. Сил вистачає :)

А потім ще 7 км по Хільдесхайму пройшли ввечері, у вас там класне світлове шоу.

Сподобалось місто? =) Ти вперше у нас?

А я не пішов, я 2 дні поспіль простирчав на дачі і грівся біля кастріка ibb.co/QF2rbSk зробив рівно нічого. Лише дивився на вогонь )

Сподобалось місто? =) Ти вперше у нас?

Я там постійно буваю. Де ми запаркувались, будують прикольний дитячий майданчик, літом сходите
www.google.com/...​4615!4d9.951892?entry=ttu

А я не пішов, я 2 дні поспіль простирчав на дачі і грівся біля кастріка ibb.co/QF2rbSk зробив рівно нічого. Лише дивився на вогонь )

Та ну, на вихідних була ідеальна зимова погода, ми два дні каталися по різним містечкам. А тобі ж навіть нікуди їхати не треба було, фест у твоєму місті.

До речі, навіщо вам стільки їсти, якщо ви сидите на дачі :)

Я там постійно буваю. Там, де ми запаркувались, будують прикольний дитячий майданчик, літом сходите
www.google.com/...​4615!4d9.951892?entry=ttu

Ага, знаю! Ось ще хороші, якщо спеціально до майданчиків поїдете:
www.google.com/...​6s/g/11hdngm1gh?entry=ttu

www.google.com/...​6s/g/11fszmjk3f?entry=ttu

www.google.com/...​6s/g/11dx9hmw7r?entry=ttu

Ну і Steingrube звісно, але там натовп завжди

Та ну, на вихідних була ідеальна зимова погода, ми два дні каталися по різним містечкам. А тобі ж навіть нікуди їхати не треба було, фест у твоєму місті.

Я просто хотів саме відпочити-почілліть на цих вихідних (за тиждень накатався по гурткам та справам), навіть на велосипед не було бажання сідати :-)

До речі, навіщо вам стільки їсти, якщо ви сидите на дачі :)

а їжа хз куди вилітає, напевно на підігрів мого тіла, я завжди хожу дуже легко одягнутий ))

Поки нові теми модеруються
Що там з законом про мультигромадянство?

Наче прийняли. Чекаємо, коли хтось з форуму перший зробить

www.google.com/...​vo-vse-so-potribno-znati

підстави щодо позбавлення українського паспорта. Його може втратити людина якщо:

громадянин України добровільно набув громадянство держави, яка визнана ВРУ країною-окупантом, країною-агресором або невизнаною державою (псевдокраїною);
повнолітній громадянин України використовує паспорт іноземної держави. Це є створення загроз національній безпеці та/або національним інтересам України;
людина, яка отримала громадянство України, подала неправдиві відомості, підроблені документи або приховувала суттєві факти, за якими не надають громадянство;
громадянин України, який проходив військову службу за контрактом у державі, визнаній Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом;
в суді оголосять обвинувальним вирок стосовно осіб засуджених в Україні за вчинення злочину проти основ національної безпеки України, проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку;
якщо громадянин України бере участь у збройній агресії проти України в складі збройних формувань держави, визнаної Верховною Радою України державою-агресором або державою-окупантом.

Гуглю ще

, які мають громадянство іноземної держави, в паспорті громадянина України ставиться уповноваженим центральним органом виконавчої влади з питань громадянства відмітка про належність до громадянства іншої держави.

Громадянин України, який набув громадянство іноземної держави має право, за власним бажанням, вийти з громадянства України, шляхом подання письмової заяви до уповноваженого центрального органу виконавчої влади з питань громадянства«.

11. У статті 18:

1) Частину дванадцяту: «Вихід з громадянства України допускається, якщо особа набула громадянство іншої держави або отримала документ, виданий уповноваженими органами іншої держави, про те, що громадянин України набуде її громадянство, якщо вийде з громадянства України.» — виключити.

Це ж взагалі не повязані речі. Печатка пмж не дає тобі право на отримання громадянства автоматично

Не бачу щоб вона гарантувала можливість виїзду

Я теж
Але можливість відмови від громадянства можливо стане доступною

Не бачу там такого. Заяву то ти напишеш. А хто її підпмсувати буде? Механізм і зараз є, але його не виконують

Тепер з моїми коментами.
В ідеалі вимоги йдуть в порядку зменшення

Role: Database Administrator
Duration: Full Time

Need USC/GC

JOB SPECIFICATIONS:
1. TOAD and T-SQL (Transact SQL) Stored Procedures and Triggers.
Тоад на першому місці для MSSQL? Клюп ненависників SSMS and Azure Data Studio?

2. Four (4) years’ experience and extensive, hands-on knowledge of Microsoft SQL Server database development, administration, and performance tuning.
Майже те саме що в п1 але накунули адмінства

3. Well experienced at developing and managing cubed databases as well as strong understanding of OLAP tools.
Грошей на дата чи БІ інженера нема

4. Experience with SQL Server (Windows platform) in a clustered environment.
знов адмін з п2

5. Solid knowledge of good promotion process and maintaining development lifecycle throughout implementation process.
Девопсу теж немаб чи адмін буде більш моднийб як DBRE?

6. Working knowledge of network communications, Multi-tiered Architecture.
Людина оркестрБ але таки треба розуміти про що питати мережевого інженера чи ІТ
7. Excellent communication, problem solving, analytical skills with detail-oriented mind set.
Авжеж
8. Ability to learn new technologies quickly and to work within a structured project methodology.
Більше нежданчиків попереду
9. Ability to solve technical issues independently or with limited guidance.
А що це біло про джуна?
10. Ability to translate business requirements into technical designs.
Нє, ну точно не джун
11. Four (4) + years of experience with Microsoft SQL Server, including SQL Agent jobs, SSIS packages.
Що, знову, чого саме 4 роки? Вже ж було про адмінствло, а тут жоби як суперскіл
Ну добре може розуміти як джоб може стартувати SSIS
12. Four (4) + years of experience with SQL programming objects, including stored procedures, user-defined functions, and common table expressions.
Здрастє бабко. А для чого були пп 1 та 2ю п12 має нижчий приорітет, папур обгортає камінь
13. Four (4) + years of experience with database tuning and optimization.
де жа вю з п2
14. Four (4) + years of comprehensive data warehouse analysis and design experience, with full knowledge of data warehouse methodologies and data modeling.
п3 версія 2
15. Must demonstrate proficiency with technical, conceptual, interpersonal, written, and verbal communication skills.
автор вакансіїї їх точно має. рівень 80
16. Must demonstrate ability to adapt to changing priorities and respond to problems creatively.
теж було
17. Participate in on-call rotation and assist with after-hours issues, as required.
віагра Убєй має падругу ©

PHYSICAL REQUIREMENTS:

Ability to view video display terminal images for extended periods of time
точно віагру дивитися
Ability to sit for extended periods of time
головне геморой вчасно лікувати
Ability to lift, tug, pull up to forty (40) pounds.
добре що кадровиці petit
Ability to physically operate a computer keyboard, calculator and multi-line telephone system.
ще й телефонів дадуть
Ability to travel via automobile and/or airplane.
стоп що, ліцензія пілота?

ось ще

конкурент на фрілансер.ком

вцілому цікавий підхід але є деталі

Hi.

First thing I’d like to suggest, you should apply CU24 to your SQL Server 2019 to make it more reliable.
Хоч з тестуванням сумісності чи одразу, хоча якщо зовсім там RTM без апдейтів то мабуть ок...

I can help you to optimize the database server for higher throughput and better user experience by creating high value missing indexes, fine-tuning queries, and configuring the database and SQL Server.
ок

To do so, I need to connect to SQL Server as an admin and create some diagnostic stored procedures in the master system database and collect some performance matrices by executing them.
в мастер не дуже добре, краще свою базу

I will also make some configuration changes to SQL Server and database.
може, знов треба дивитися що знайде і чому зміна треба

The database size, about 10 GB, is not a big deal, if everything configured properly, and you’re doing its maintenance on time.
ок

Maybe the database is getting slow over time because of outdated histograms and fragmented indexes. So I’d like to know if you are performing database maintenance regularly or not.
цікавий хідю Називає статистики одразу гістограмамию Важко сказати як на клієнта вплине

Please feel free to reach out if you have any questions or would like to move forward.
я теж хочу

Warm regards,

Kundan

In an independent test, the Tesla Cybertruck demonstrated a highway range of 254 miles (400 km). The test, conducted at 70 mph (110 kmh).
www.facebook.com/...​645&set=a.644458231055558

Цікаво, а скільки воно проїде на нормальній швидкості, або в морози. Хоч 100 км буде?

про клади в SPY і ростимеш до мільйонера
є ньюанси

Let me explain you in simple hypothetical scenario of lump-sum investment

2017 you invested 10K in SPY and 10K in TQQQ

Market is in bull market till 2020

SPY +40% TQQQ +200% 2020 your portfolio

SPY $14,000 : TQQQ $30,000

Market crashed in mid 2020 SPY −40% : TQQQ −70% from ATH

SPY $8500: TQQQ $9000

In downtrend offloading SPY and loading TQQQ (rebalancing) You sold more than half of SPY and add TQQQ with that money

After rebalancing

SPY $4000: TQQQ:$ 13500

Wait to get ATH In 2021 market reaches ATH SPY +50% :TQQQ +350%

SPY $6000 : TQQQ $47,000

Portfolio 2021 end

SPY $8400 :TQQQ $94,000

start reverse rebalancing In uptrend Offload TQQQ and add SPY

After Reverse rebalancing (sold half TQQQ and add in SPY)

SPY $52400 : TQQQ $50000

Wait for bear market: Rebalancing: Repeat

Заднім числом вчі розумні.
«Несподівано» позиція з важелем покаже себе краще на бичому ринку.

TQQQ це просто spy leveraged. Це грубо кажучи як казати що якщо заробляти на чужих грошах, то це вигідніше ніж лише на своїх. Але є нюанс що воно не тільки зростає.

U.S. Citizenship and Immigration Services today announced a final rule that will increase the filing fee for Form I-907, Request for Premium Processing, to adjust for inflation.

The USCIS Stabilization Act established the current premium processing fees and the authority for the Department of Homeland Security to adjust the premium fees on a biennial basis. After leaving these fees unchanged for the three years following passage of the Act, DHS is now increasing the premium processing fees USCIS charges for all eligible forms and categories to reflect the amount of inflation from June 2021 through June 2023 according to the Consumer Price Index for All Urban Consumers. The adjustment increases certain premium processing fees from $1,500 to $1,685, $1,750 to $1,965, and $2,500 to $2,805.

Дивився альтернативи апворкуб бо щось мало риби

фрілансер роздає 20 доларів за реєстрацію (реферальне посилання)
tinyurl.com/2emwv7bw
якщо кому така xалява треба, запрошую

спробував на дружині

трохи дурилка з виведенням

дає 20 а вивід мінімум 30
You cannot withdraw less than the minimum withdrawal amount ($30 USD).
Note: Min amount $30 USD. Max amount $10000.00 USD

Upper middle class: Households in the 60th to 80th percentile, with incomes between $89,745 and $149,131

шось 90к в рік наче мало, нє?

Ох ця математика....

Credit Limit Utilization
Nice! You’re only using $8,953 of your $239,250

«Автопілот» усе
www.bbc.com/news/technology-67693935
Цікаво, що якби не нещодавний хак баз даних Тесли, то вони б і далі продовжували приховувати цю жахливу статистику.

Жахлива статистика у тому, що у перерахунки на мілі та час цей автопілот у тисячі разів безпечніший у порівнянні з тим як їздять люди ) тут щось інше за кулісами, яке нам не розповіли

Зрозуміло, що аварій з вини людського фактору більше. Але, коли ти купуєш робота, який вбиває всю твою родину, то щось тут не так з підходом і дозволами.

Та вбивати буде навіть VW & Toyota... Це можна або усе заборонити, або повністю перевести автомобілі на автопілот та видалити з салону водія. 100% ймовірностей не існує, автопілот буде завжди лише трішечки небезпечний, і чим безпечніший він — тим більше буде палати в пресі від дтп раз на 10 років. Така хиба мислення є у людей.

Це питання кримінальної відповідальності. Якщо ти говориш, що в тебе «автопілот», а він вбиває людей, то ти повинен відповідати за їхні смерті, бо це твоя розробка. Якщо я стаю інвалідом на VW & Toyota через свою помилку, то це моя вина, а не автовиробника. Хоча, навіть у таких випадках автовиробники виплачують багатомільонні компенсації.

Людина яка створює дтп несе відповідальність, включаючи кримінальну.
А тепер беремо багу в автопілоті пасажирського автобуса, який створив дтп і вбив десятки людей.
Кого судити? Программіста який додав той баг? Всіх, кто заапрувив комміт з багом? Тімліда? Тестера? Чи взагалі умовного Елона Маска — СЕО компанії?

А що робити? :) пересадимо усіх на велосипеди? Я тому і пишу, ще 10 років мінімум будуть обсмоктувати закони і як це налагодити, хоча вже зараз з поточним станом речей багато видів ДТП при переході на автопілот — зникнуть як клас.

А що робити? :) пересадимо усіх на велосипеди?

Якщо б можна було — то теж рішення. ДТП зникнули б як класс взагалі.

хоча вже зараз з поточним станом речей багато видів ДТП при переході на автопілот — зникнуть як клас.

А з’являться нові види ДТП.
Хоча звичайно очевидно що рано чи пізно ми перестанемо керувати машинами, це дійсно з розвитком комрьютер віжіна і штучного інтелека абсолютно вирішуєма задача.

А кого судили за дві катастрофи Boeing 737 Max? Нікого наче. Буде те саме — комісії по аналізу причин, якісь додаткові правила щоб цьому запобігти.

А кого судили за дві катастрофи Boeing 737 Max? Нікого наче.

Гарне питання, повбивали сотні людей, не скасували рейси, навіть після першої катастрофи, бо боялися втратити премії, і тільки штраф? Чим вони від тесли відрізняються, такі самі вбивці.
www.theverge.com/...​inal-charges-fine-crashes
Хоча, написано «кримінальна відповідальність», тобто повинен бути не тільки штраф.

А кого судили за дві катастрофи Boeing 737 Max? Нікого наче.

І ви вважаєте що це норм, і так і повинно бути?

Це ненавмисні похибки. I не однієї людини, а організації, чи навіть організацій (компанії розробника, контролюючої організації, законодавства і т.д.).
Тому нема відповіді на:

Кого судити? Программіста який додав той баг? Всіх, кто заапрувив комміт з багом? Тімліда? Тестера? Чи взагалі умовного Елона Маска — СЕО компанії?

Компанія буде нести збитки, може збанкротує, але персональну кримінальну відповідальність навряд чи хтось буде нести. Це ціна розвитку і більшість її або сприймає, або ні (поки сприймає, бо немає мітингів чи політичних партій які б ставили метою закриття Боінгу).

А коли щось навмисне... хотів привести приклад скандалу «Дизельгейт» у Volkswagen, але чекнув, там персональні вироки є, але все одно умовні терміни :)

Це ненавмисні похибки

Boeing criminally charged for lying about 737 Max crashes, fined $2.5 billion

Як можна ненавмисно збрехати?

Дизельгейт

Хтось загинув від того Дизельгейту? І там, після скандалу, звільнили все відповідальне керівництво, осудили і наклали здоровенні штрафи. Порівняй ситуацію з американськими судами, де за сотні смертей мізерний штраф, та ще й ніхто не покараний.

Як можна ненавмисно збрехати?

Боінг своєї провини не визнав, спихнув все на якихось техніків, що вони ввели в оману FAA. Що там справді було — я хз, але не вірю що там в софті було щось типу if (рейс==ЕТ302) { штопор }
А у Volkswagen саме такий if і був, керівництво це визнало, хоч нікого і не вбило.

Я взагалі не порівнюю ці катастрофи, хочу сказати що помилки будуть і будуть гинути люди від цього. Системи стають занадто складними, їх розроблять, тестують тисячі людей, не уявляю яка може бути персональна кримінальна відповідальність. І вибір лише вводити/удосконалювати сертифікації, контроль за цим, чи відмовлятись від технічного прогресу.

Хтось загинув від того Дизельгейту

Як мінімум поніс збитки, а можливо й загинув. Є цікава історія про те як в бензин почали додавати свинець, і чим це закінчилось для людства :)
З дизелем — принцип той самий, лише наслідки менші.

лише наслідки менші.

Коли поруч вугiлля палять, то пофiг

Та в ЄС і по фінансах не вдарило.

В США ж дизель дорожчий набагато і не бачив щоб вугілля палили, тому, таки припускаю, що тут чиєсь здоровя воно підірвало.

Ну не в місті ж. А дизеля — в місті

Ну в нас хоч i в промзонi, але в мiстi, коптить як мiльйон авто.

До речi чому пiвденнi райони у європейських містах традицiйно дорожчi за пiвнiчнi? Бо туди меньше вiтер усяку срань з промзон несе, роза вiтрiв та усе оце все.

Хм... цікаво :) але ж це лише підтверджує що я написав вище. З промзони дме за місто а не в центр

Тодi вже треба порiвняти фольсовський дизель з типовим бензиновим траком в США)

Diesel exhaust:

Classified as a Group 1 carcinogen by the International Agency for Research on Cancer

Gasoline exhaust:

Classified as a Group 2B carcinogen by the IARC, meaning there is limited evidence that it may cause cancer in humans.

Як iз чераоним м’ясом, ти диви

Тільчюки, червоне мясо їсти приємно, і ти завжди можеш відмовитись.
А х дизелем — навпаки...

Ну так, в мiстах ризик раку легенiв пiдвищений навiть у не курцiв.

Взагалi я мав на увазi що по ковбасам та сосискам є достатньо доказів, а по стейкам нi (коли останнiй раз дивився, теж мабуть 2B)

Оу, це прекрасні новини, кляті вегани не домоглися свого :)

у нас навпаки — райони на півночі дорожче півдня.

вiд Стокгольму до Атлантики далеченько

Crucially, Mercedes takes full legal liability when Drive Pilot is activated, though it will depend on each individual case. That is a major step forward for autonomous tech, as Level 2 systems still hold the driver responsible for anything that happens. As long as the user operates Drive Pilot as designed, Mercedes is the one responsible.

www.theverge.com/...​t-autonomous-level-3-test

Але згоден, прогрес неможливо робити безпечно на 100, інакше б людство застрягло десь до нашої ери (уявити судноплавство, в якому можуть загинути люди, о боже). Власне, рух e/acc за це й топить (досить заважати прогресу, неможливо посмажити яєшню не розбиваючи яєць)

451: Unavailable due to legal reasons

We recognize you are attempting to access this website from a country belonging to the European Economic Area (EEA) including the EU which enforces the General Data Protection Regulation (GDPR) and therefore access cannot be granted at this time.

451: Unavailable due to legal reasons

Higher auto,motorcycle insurance rates take effect today in NC

Starting today, auto and motorcycle insurance rates are increasing in North Carolina.

North Carolinians will see their auto insurance rates increase by 4.5% on Dec. 1 or after and again in 2024 because of a settlement reached between the North Carolina Department of Insurance (NCDOI) and insurance companies. Motorcycle liability will also increase 2.3% on or after Dec.1 and in 2024.

The increase will take effect on new and renewed policies.

When details of the settlement were first released in August, NC Insurance Commissioner Mike Causey said those increases could have been much worse. On Feb. 1, the North Carolina Rate Bureau requested an overall average statewide increase of 28.4 % for private passenger auto rates and 4.7% for motorcycle liability.

By law, the bureau must submit auto rate filings with the department annually by Feb. 1.

But David Wheeler, the Democrat candidate running in the 2024 primary for insurance commissioner, accused Causey of deliberately splitting up the rate increase for political gain.

Wheeler told News & Observer that Causey split the increase, hoping no one would notice, and timed the second portion to fall after next year’s general election in November.

Carolina Journal reached out to a Causey campaign spokesperson for comment but didn’t hear back prior to the publication of this article.

The average cost for car insurance in the state is $1446 for annual coverage, which is below the national average of $1771 per year for full coverage, according to Bankrate.com. A rate increase of 4.5% would bring the cost up $65 to $1511 or a monthly rate of $121 to $126.

According to valuepenguin.com, the average cost of motorcycle insurance is $936 a year or $78 per month in NC. A rate increase of 4.7% would bring the cost up $44 to $980 or a monthly rate of $82.

According to the press release, the settlement canceled a hearing scheduled for later this year, avoiding a lengthy administrative legal battle that would have cost consumers time and money.

Causey cited a 2023 study from U.S. News and World Report that ranked the Tar Heel State as having the sixth lowest average annual automobile insurance costs in the country.

“I’m proud that North Carolina is consistently among the lowest annual average rates for private passenger vehicles in the nation,” said Causey. “In recent years, we’ve seen some rate increases due to more accidents and fatalities in North Carolina. This can be attributed to factors such as excessive speeding and driving under the influence.”

He said, however, that distracted driving is the number one cause of accidents and, thus, the rate increases. He said that we will unlikely see rate decreases in the future unless some of these trends change.

The Rate Bureau represents the insurance industry in North Carolina and is not a part of the DOI.

В нас, на рівні концерну, ці факти теж доповідають вже десь рік, з електричками реально більше проблем.

Tesla Model 3 Is the Car That Failed the Most in Germany’s Mandatory Vehicle Inspection
www.autoevolution.com/...​le-inspection-224595.html

Японцы рулят, немцы курят. Американский автопром чет в конце.

The Biden administration called the analysis «flawed.» Citing federal labor data, a White House spokesman noted that per capita disposable income has risen 16% since December 2020, just prior to President Joe Biden’s inauguration.
14 million more Americans have jobs today than when President Biden took office and household disposable income is up by almost $21,000 since December 2020

Навіть не знаю, кому віддавати першість в плані брехливої пропаганди, раші чи США :)

Вони статистику взагалі дивилися? Unemployment rate дійсно трохи впав з моменту інагурації Байдена у січні 2021. Був 6.30%, став 3.90%. І тут одразу два моменти:

1. Різниця в 2.40% це 4 мільйони, а не 14! Брехуни.

2. У січні 2020 Unemployment rate був 3.50%, тобто зростання і падіння безробіття не має відношення до Байдена, подібні цифри у абсолютно всіх країнах, де була корона.
ycharts.com/...​tors/us_unemployment_rate

White House spokesman noted that per capita disposable income has risen 16% since December 2020

Навіть не дивлячись на відносне зростання економіки США, ці цифри виглядають, як бред. А ну, американці, підтвердіть, що за 2 роки, не дивлячись на всю інфіляцію і підвищення цін, реальні доходи виросли на 16%??? Це ж виходить, що зарплати повинні були вирости мінімум на 35%....

Доходи насправді виросли в найменш оплачуваних частинах населення.

Якщо раніше працівник піцерії отримував 10 баксів за годину — зараз 15

Водій автобуса шкільного два роки тому — 16 баксів, зараз за 25 не вдається знайти.

Оскільки кількість бідось щначно вища ніж хай ернерів, то це можливо.

Про 35% ти якусь фігню сказав, прочитай що таке disposable income...

Про 35% ти якусь фігню сказав, прочитай що таке disposable income...

Те, що залишається на руках після усіх обов’язкових витрат. Якщо інфляція за два роки під 20%, то на скільки повинні вирости зарплати у всіх, щоб disposible income виріс на 16%?

Ніт

Disposable income is total personal income minus current income taxes

Тобто твоя нет зп.

PS — те про що ти говориш:

Discretionary income is disposable income (after-tax income), minus all payments that are necessary to meet current bills. It is total personal income after subtracting taxes and minimal survival expenses

Ну добре, нехай буде після податків. Ось приблизні показники середньої зарплатні за останні роки
en.wikipedia.org/...​countries_by_average_wage
Я не бачу взагалі ніяких змін з 2020 року. На жовтень 2023 статистика видає навіть менше, ніж у 2020 або 2022 році, тобто з 2020 року середня зарплата навіть впала. Тому 16% зростання зарплати у населення це абсолютна брехня, яка потрібна для виборів наступного року. Але ж населення не ідіоти. Чи ні?

Не зрозумів до чого цей комент. Дані рахуються по одній формулі кожен рік, якщо по цим даним немає зростання 16% за два роки, значить адміністрація Байдена відверто бреше. Якщо в тебе є інші дані, то давай посилання.

Бляха, ну іжи на рендом орг згенеруй циферку...
Чувак, ти не розумієш банальних термінів, що таке PPP, що таке Disposable income, нахіба тобі того? Ціна за літру молока ось, що важливо

Я думаю, знаючи PPP за 2022 і знаючи рівень інфляції, ти можеш сам порахувати вейдж.
Ну або запитати в гугл барда, який тобі скаже, що в 2021 вона була 986 а в 2022 стала 1024... (тиждень)

Ну або запитати в гугл барда, який тобі скаже, що в 2021 вона була 986 а в 2022 стала 1024... (тиждень)

І це зростання середньої зарплатні на... 3.8%, при інфляції у 8%. Де 16% про які бреше адміністрація Байдена?

Чувак, ти не розумієш банальних термінів

Так само як і ти, даєш 3.8% зростання, хоча обіцяв 16%. Не у Байдена працюєш часом? :)

Фейспалм....
До чого тут інфляція? Чи ти так нічого і не зрозумів?

www.conference-board.org/...​and highest pay increases.

Ось дані за 2023..
Ти знаєш що таке складний відсоток?

Ну я реально плакаю... тотальна фінансова неграмотність...

Ти знаєш що таке складний відсоток?

Навіщо мені це знати? Цими цифрами політики дурять голови лохторату. Покажи мені дві цифри, середню зарплатню у 2021 і зараз. І все можна буде порахувати. Поки що ти дав 3.8% зростання, що смішно.

А немає цирф, то ти виглядаєш, як адміністрація Байдена, яка розповідає, наскільки краще стало жити населення.

Навіщо мені це знати

Щоб не вмглядати дурнем в дискусії?

політики дурять голови лохторату

А ще вони чіпують, і взагалі, земля плоска :)

дві цифри, середню зарплатню у 2021 і зараз

Ну, по перше, зараз фінальної цифри нема, але я дав тобі графік, який розпарсить навіть випускник німецької школи...

Я хз як в твоїй голові вкладається....

середню зарплатню у 2021

І

since December 2020

...

А немає цирф

Я тобі дав цифри.... unknown technologyblyat.jpg...

Тобі треба прямо як гугл барду все розписувати.
Дай середню зарплатню у США у січні 2021 року і жовтні 2023 року. В США ж є такі дані, це ж не печерна країна?

То була індексація працівника макдональдсу щоб зовсім не бунтували від інфляціїї

Я хз чувак. Це ппц зашквар, тоы релігія не дозволяє в той гугл бард самому залізти?

2023 $60,898
2022 $55,832
2021 $52,967
2020 $49,906

Я хз чувак. Це ппц зашквар, тоы релігія не дозволяє в той гугл бард самому залізти?

2023 $60,898
2022 $55,832
2021 $52,967
2020 $49,906

Це не можуть бути вірні цифри, якась нісенітниця, по ним у 2020-2022 у США взагалі смішна з.п. була, менша за Німеччину. Дай посилання на статистику офіційну.

Бляха... чувак, ти розумієш різницю між salary i income?

Бляха... чувак, ти розумієш різницю між salary i income?

Тут ти протупив. Запит був
Дай середню зарплатню у США у січні 2021 року і жовтні 2023 року.
Ти дав цифри, не вказавши, що це, тому логічно, що ти відповів на питання про зарплатню.

What is the difference between salary and income? Salary refers to the money/cash an employee receives from their employer in return for their services, while income refers to the remuneration a person gets from any source in the form of cash, dividends, shares, profits etc.

Якщо мається на увазі, що цифри, це income, то це ще більший зашквар =)

Тут ти протупив
White House spokesman noted that per capita disposable income has risen 16% since December 2020

Ні, просто ти не можеш тримати лінію дискусії і плутаєшся в термінах.

що цифри, це income, то це ще більший зашквар

В чому зашквар? В тому що Байден озвучив цифри яких ти не розумієш?

В чому зашквар? В тому що Байден озвучив цифри яких ти не розумієш?

Байден озвучив цифри з голови, так само, як і ти. У чому проблема дати посилання? А якщо його немає, тоді все зрозуміло. Так і працює пропаганда у державі, коли треба вірити на слово.

WAT?
Я тобі дав чарт, ти сказав дай цифри.
Я тобі дав цмфри — ти сказав дай посилання...

U.S. Bureau of Economic Analysis (BEA): fred.stlouisfed.org/series/A229RC0Q052SBEA
Federal Reserve Bank of St. Louis: fred.stlouisfed.org/series/DSPIC96
Organization for Economic Co-operation and Development (OECD): data.oecd.org/...​old-disposable-income.htm

Багато посилань, які дають абсолютно різні цифри, іноді протилежні. Ти бачиш тут зростання за час правління Байдена?
ibb.co/xjHrqjd

Останнє посилання OECD, це твоє улюблене PPP, чомусь сам ти даєш такі посилання без проблем, а от коли даю я, то називаєш дурачком. Де логіка.

Ну так розпарсай, я тобі дав витримку, тобі не сподобалось.
Розпарсати самостійно — ти не в змозі.

Тому

називаєш дурачком

Ну, допустим. А как это повлияло на цену пиццы?

Піца теж виросла, набагато (можливо я помиляюсь, але в домінос два роки тому була середня піца з 3ма топінгами чи то 16 чи 18 баксів після купонів, зараз вона чи то 24 чи 26), але це вже включено в інфляцію ф тут мова про нет з/п

Так
Їжа матеріали і послуги подорожчали

А зарплатню що на 15 відсотків підняли це подвиг треба якийсь

А зарплатню що на 15 відсотків підняли це подвиг треба якийсь

На 16%! Так говорить адміністрація Байдена

Тесла піддивилася в бмв що гепогрійник можна поставити на абонплату

www.autoevolution.com/...​paid-features-224519.html

Tesla Prepares To Turn Heated Front Seats and Wipers Into Paid Features

А той, хто не заплатив, зимою і в дощ не їздить

Скоро навчаться у AWS чарджити за кожну хвилину користування.

А якщо одним оком дивитися то знижка буде?

Ще будуть Т-інстанци з burstable підігрівом..

Подогрев, не всем нужен от климата зависит. Вот вентиляцию пусть не трогают ;)

Тут якби сам факт зашквару дно пробиває.

А заборона на перепродаж траку на рiк нi?

Цікаво, як це геймдев спільнота недодивилася
Не окулус
www.bigscreenvr.com

Невірне посилання. Але я здогадуюсь про що там має бути стаття. Уявляю якість цього нового відра для ніщуків, якщо навіть з кібертраку вже тиждень весь інтернет сміється
insideevs.com/...​-matte-black-impressions

Останнім часом почали попадатись статті, що Тесли більш ламучі ніж традиційні авто.
Можливо в цьому чвстково причина, що прокатні контори відмовляються від електро...

У Tesla Model S за майже 2 млн км пробігу міняли мотор 13 разів
tesla-club.com.ua/...​gu-minyali-motor-13-raziv
Я — якість

Зате вони перші показали світу хоч якийсь автопілот

Зате вони перші показали світу хоч якийсь автопілот

Ось що сила маркетингу робить, просто залишу статтю тут
en.wikipedia.org/...​tory_of_self-driving_cars

Знову коні, люди, мухи та котлети у одній купі

Development, challenge, prototype це одне, а релізнути і дати можливість купити (ще і з надскладним computer vision на борту) — це зовсім інше

Development, challenge, prototype це одне, а релізнути і дати можливість купити (ще і з надскладним computer vision на борту) — це зовсім інше

Так там же написано

In October 2014, Tesla Motors announced its first version of Autopilot. Model S cars equipped with this system are capable of lane control with autonomous steering, braking, and speed limit adjustment based on signal image recognition. The system also provides autonomous parking

Available in 2013, the 2014 Mercedes S-Class has options for autonomous steering, lane keeping, acceleration/braking, parking, accident avoidance, and driver fatigue detection, in both city traffic and highway speeds of up to 124 miles (200 km) per hour.

Released in 2013, the 2014 Infiniti Q50 uses cameras, radar and other technology to deliver various lane-keeping, collision avoidance and cruise control features. One reviewer remarked, “With the Q50 managing its speed and adjusting course, I could sit back and simply watch, even on mildly curving highways, for three or more miles at a stretch,” adding that he wasn’t touching the steering wheel or pedals.

Хонда й раніше дружила з шевроле.
Деякі спільні запчастини
І тестування їх в наскар гонках (привіт блискавка макКвін я ьебе бачив і на тебе працювпв)

Але зовсім докотилися

www.topspeed.com/...​da-prologue-your-next-ev

Як бренд хонда в моїх очах втрачає

Buyers just can’t afford today’s mortgage rates and home prices

Доведеться змінити вікові стандарти і відмовитися від святого, від третього клозету :)

Згадай як вони американські біоттуалети тролили в іраку

Аналисти
Задовбали індуси щ такою галерною вакансією

Analyst

З опису вакансіїї
Working Conditions

Work from Home.
Minimum internet speed of 25 mbps download and 6 mbps upload; Directly connected into modem; No satellite.

Тобто чувак хоче жити в хаті під 300м2 під великим містом і мати ЗП на сім’ю 200к до податків?)

А тут йому прийшлось переїхати в хату 160м2 тільки з 3ома спальнями.
От біда)

Ціни на житло в Нью-Гемпширі зросли більш ніж на 50% з початку пандемії, а ставки за іпотечними кредитами зросли більш ніж удвічі

Проценти скрізь зросли, Нью-Гемпшир тут не винен

Тому їм доводиться погоджуватися на вдвічі менший будинок — за вдвічі більшу плату. Ласкаво просимо на ринок 2023 року.

Абсолютно всі інші люди у такій самій ситуації. Чоловіче, що ти пропонуєш?

«Коли ви так багато стрибаєте, як я, з роботою, у вас насправді немає часу нарощувати власний капітал»
«Я повинен бути в змозі дозволити собі будинок, який буде достатньо великим для моєї родини»

Чоловіче, подивись, як інші люди у світі живуть, досить скиглити.

Я не міг уявити собі нічого меншого після того, як жив у будинку площею 3000 квадратних футів у Північній Кароліні, але тепер я змушений

Бідося, змушений тепер жити усього на 160 квадратах :)

Враховуємо площу гаражу 400sqft і маємо 120 квадратів з яких типова кухня вітальня займає половину. Це реально невеличка хата.

Хіба хтось рахує гараж в житлову площу?

він просто не знає, що в сша всі бажаючи можуть працювати на 300к по удальонці.

Ага
Всім дають наздоганяють і ще дають
Якби знав не їхав би мабуть

In their last two homes, she had her own office space, but now she works in the living room as two young kids run around.

Пам’ятаю, Іван розповідав що так європурам доводиться жити, а тепер і в американопурів те ж саме.
І що цікаво, це ще з працюючою дружиною.

Діти, як би, в садочку або школі, не знаю, чому вони в нього бігають по будинку.

А там же в США дитячі садочки дуже дорогі.
In a last-ditch effort to save money, the couple tried having their daughter stay at home while his wife was working, but that didn’t work out, either. “My wife was absolutely coming apart at the seams, she couldn’t get her work done,” Fuerst says. “We just couldn’t do it, and we couldn’t live without my wife’s salary.”
Це вони, мабуть, намагалися без садочка обійтися, щоб заощаджувати ті гроші, які платять за садочок.
Скоріше за все, старша дитина в школі, але ж у школі дитина не 8 годин, а мамі ще й обід дітям потрібно приготувати, от і виходить:

she works in the living room as two young kids run around

Грошей нема на садочок
Судячи з статті намагалися хоч одну дитину дома потримати

Ну в америці будинки це дуже популярно і є відповідна інфраструктура — дороги на 5 смуг, шкільні автобуси.

А в Європі жити за містом менш популярно, і ті ж європейські таунхауси коштують більше ніж будинки в америці.

В Польщі будинок в селі що межує з містом(Вроцлав, не столиця) коштує від 400к$, і це буде отой «160м2, 3 спальні».

Отож, скрізь пурство, що в Європі, що в Америці. РПЗ бідні люди і оце от все.

я правда не розумію навіщо сім’ї із 3-4 людей будинок більше ніж

це буде отой «160м2, 3 спальні».

ну хіба що добре мати ще одну спальню для потенційних гостей, але її як правило можна і в 160 квм вмістити.

Якщо діти різностатеві або просто старші
Кожному по кімнаті.
Кабінет працюючим з дому дорослим
Спальня батьків
Гостьова кімната чи кімнати
В сша можуть приїжати в гості наприклад всі діди баби на день подяки чи різдво
В одну кімнату не влізуть

Далі буржуство
Лівінг рум
Дайнінг рум
І кухня з кітчнен айленд та баром де снідати

200 метрів (160 без буржуйства)це буде дуже тісно
4 кімнати

Зайвому місцю завжди можна придумати функцію і пояснити що не зря лямку тягнеш.
Але чи варто воно заради того щоб розмістити раз на рік бабів і дідів. А баби-діди не можуть аірбнб чи готель зняти на ці дні? Чи хоча б тих самих кабінетах на дивані поспати на різдво?

Далі буржуство
Лівінг рум
Дайнінг рум
І кухня з кітчнен айленд та баром де снідати

шось я не зрозумів в чому тут буржуйство? В наших європуріях все це нерідко зустрічаєтсья в звичайних квартирах навіть.

В наших європуріях все це нерідко

Тому, що це неможливо впихнути в 160м? Я коли будинок знімав, том було десь 250м якщо не помиляюсь, так от там якраз весь перший поверх був під такі нежитлові кімнати.

Ну так ти тусуєш в лівінг рум а в спальню спати

ну ось наприклад схема якоїсь квартирки на 113 квм
lkf.bim.cloud/...​0&MV=1&LN=Lghyta&DOC4=111
кухня, три спальні, їдальня, лівінг рум. Кітчен айленда з баром правда нема, але можна поставити — на схемі місця вистачить в кухні :)

Кабінеиу нема, на кількості санвузлів — зекономили. Спальні там що, по 8м2? :) ну тягне на «по багатому» :)

навіщо кабінет в 15-хвилинному місті? :)

Спальні там що, по 8м2? :)

ну хз, там не написано. Але у нас тут завжди спальні маленькі. Основна найбільша завжди в межах 14-16 метрів, ті шо маленькі на одну людину — від буває навіть 6 чи 7 до максимум мабуть 11, більше не зустрічав. В основному 8-11.
Тобто такі спальні будуть навіть в двохповерхових квартирах за мілліони, де зал буде метрів на 50, і тераса ще на стільки ж.
В будинках до речі так само.

навіщо кабінет в 15-хвилинному місті

Навіщо 15ьи хаилинне місто, якщо є рімоут і кабінет? :)

ось наприклад іллюстрація, не за мілліони, всього лише 650к баксів
www.jm.se/...​d/riggen-gathus-51008.jpg
141 квм, 3 поверхи, 4 спальні, 48 метрів патіо, 21 метрів терасса, зал 41 + додаткова загальна/ігрова кімната 28 квм на третьому поверсі.
При цьому спальні — 13, 10, 9, 10.

Тобто санвузол у батьків і дітей спільний? Хрінь яка ж...

Ну якщо сексом не займатись то проблем мабуть нема

Вибачте, а ви сексом в санвузлі займаєтесь?

Всяке буває. Але я про інше. Вмиватись не потрібно до і після та й посередині? Ходите голяком перед дітьми?

Тому що у батьків повинен бути свій простір (мастер зі своєю ванною кімнатою і шафою). Починаючи з інтиму і закінчуючи підготовкою до сну, вдяганням перед виходом кудись і таке інше

Ееее, а в чому проблема?

Там де спільні пральни машинки — проблеми у одному санвузлі для усіх — нема :p

Все мы рождаемся и сразу в памперс, и умрём тоже в памперсе

Тобто санвузол у батьків і дітей спільний? Хрінь яка ж...

Ти у дитинстві як жив, не з одним туалетом? Ти сильно від цього страждав?

Ти у дитинстві як жив, не з одним туалетом? Ти сильно від цього страждав?

Жив з одним туалетом в дитинстві. З двума туалетами набагато зручніше.
А якщо є окремий сан.вузол з душем в спальні, то це взагалі топчик.

Ну деякі жили в дитинстві і з туалетом на вулиці. І шо тепер всім так жити?

Ну деякі жили в дитинстві і з туалетом на вулиці. І шо тепер всім так жити?

Мова про те, що тут усі сильно піклуються про дітей, мовляв без окремого туалета, кімнати і ігрової, ну аж ніяк. Але я все життя жив з одним туалетом на всю сім’ю і з молодшою сестрою в одній кімнаті. І якось дурачками ми не виросли. Та й взагалі не відчував якихось проблем, коли був малий, мені ці туалети до лампочки були.

Окрема ванна то бенефіт не для дітей а для батьків.

Дело не в этом. У меня в детстве был один и на улице. У всех был на на улице, ибо так строили и понимали. Страдал неправильный термин. Никто не знал как может быть иначе.
Сейчас стандарт это мастер со своей ванной и туалетом. И да, это удобно и правильно.
В европе судя по всему это не так, и не страдаете. Что тоже верно

В европе судя по всему это не так, и не страдаете.

І в Європі те саме, мастер бедрум з ванною і гардеробом.
www.immobilienscout24.de/...​bb3&searchType=district
Але проблема у тому, що таке житло коштує практично 1 млн євро (з податками), навіть у середньому місті, не говорячи про Мюнхен або Берлін, де воно буде коштувати 1.5 млн+. І неважливо, це будинок, чи квартира. Його просто не купляють, бо у людей немає стільки грошей. Тому говорити, що це «стандарт» смішно. Це може бути стандартом десь у далекому забитому селі у непопулярній локації, але аж ніяк не в місті або на околиці міста.

Його просто не купляють, бо у людей немає стільки грошей

Якби не купляли то не було б таких цін)
Я тоже офігіваю як квартира в звичайному будинку в Польщі 80м2 до 300к$ доходить з простим ремонтом (без підігріву підлоги і т.п.)

Його просто не купляють, бо у людей немає стільки грошей
Якби не купляли то не було б таких цін)

Такі ціни через вартість будівництва, їх неможливо зменшити. Будівельні компанії ще не встигли перебудуватись на нові реалії і роблять житло по докризовим проектам. Але його реально не купляють. У мене в будинку три квартири за мільйон так ніхто і не купив за півтора року, тепер їх планують під оренду. І така ситуація скрізь, достатньо почитати новини з Німеччини, США або Канади.

Цілком очевидно, що у найближчі роки забудовники почнуть будувати менші будинки і квартири, без 2.5 туалетів і аквадискотек. Це станеться і в Європі, і в США. І «стандарти» якось різко зміняться.

Цілком очевидно, що у найближчі роки забудовники почнуть будувати менші будинки і квартири, без 2.5 туалетів і аквадискотек. І це станеться і в Європі, і в США. І «стандарти» якось різко зміняться.

Виходить, що автор цієї теми пророк.
Та і Іван постійно про те ж саме пише.

Цілком очевидно, що у найближчі роки забудовники почнуть будувати менші

Цій тенденції вже років 5. Наразі на туалети ніхто не посягав :) і причина тут не в ціні, а в бажанні запхати побільше будинків в мегаполіси

В США найпопулярнійший формат будинку — 3/2 (3 спальні 2 ванних) 1 ванна на дві спальні — інша тільки для батьків. Такий формат будують ще з 50-х років 20-го століття. То ж цей стандарт точно не зміниться в гіршу сторону

Не в то русло разговор. Дело не в цене даже.
Мастер бедрум со своим туалетом и ванной + гардеробом это правильно и удобно. Дома постройки 70х здесь в кали уже имели такую планировку изначально в базе. И это не лакшери сегмент, другой подход попросту. И да это село.

ЗЫ Приведенное жилье новострой в недешевом городе, разве это репрезентативно ? Та же сауна — есть стандартом, походу нет. Адекватней пример есть ?

Чуваки, це може бути і правильно і зручно, але це стандарти в сша. Смішно коли люди, які виросли з одним туалетом на вулиці, і весь той час не задумувались що те щось погане, тепер починають розповідати як неправильно живуть ті у кого всі санвузли в коридорі, в не прямо в мастер бедрумі :)

Це стандарти розвинутого світу. В мене навіть в Україні теж дві ванни було, в одній душ, в іншій ванна. Це зручно всій сім’ї. От зараз в мене цього немає і це справді гірше.

Чи можна жити без цього — звичайно що можна. Можна і всім в одній кімнаті. І без машини. І без ліфта. І без окремої кімнатки для роботи. І ще багато чого, але комфорт є комфорт)

ІМХО, в тебе якась дивна логіка що якщо в тебе цього немає чи недоступно — то це понти.
Тобі говорять шо дві ванни на квартиру це зручно а ти про туалет на дворі і як 50 років тому жили.

МХО, в тебе якась дивна логіка що якщо в тебе цього немає чи недоступно — то це понти.
Тобі говорять шо дві ванни на квартиру це зручно

Погодь-погодь, дві це нормально, але мова йшла про 3, або про 2.5. Оць це у новобудовах понти. Але, у халабудах 70-их років це нормально, бо тоді так будували, це було ще доступно середньому класу по ціні.

Так тоді виходить, що новобудови це халабуди, а в 70-их роках людям краще жилося.

Ну десь так, пересiчним в 60-70х багато де жилося краще, хай навiть хати з застарiлих материалiв та не суперенергоефективнi

А якщо ще й в теплому кліматі, то енергоефективність матеріалу особливо не має значення, тож в такому кліматі в 60-70х людям взагалі повністю краще жилося.

Ось знову збираюсь мiряти температуру океану
imgur.com/a/MgRqlLR

До речi, чомусь у європурського дилера такий готовий до використання регулятор коштує 469 євро,
а у американського тiльки за першу та другу ступiнь вже $643, з октопусом вже $842, а ще треба манометр та шланг для iнфлятора додати.

Якось по багатому

Так тоді виходить, що новобудови це халабуди, а в 70-их роках людям краще жилося.

Хіба що в плані кількості туалетів. Але сучасні технології теплоізоляції, клімат-контролю, звукоізоляції на голову вищі за старі будівлі. Я це знаю, як ніхто, після 10 років проживання в абсолютно усіх типах житла в Німеччині. Та ти просто зайди зараз в квартиру 70-их років і в сучасну, 2023 року, різниця буде колосальна. Ми були нещодавно у знайомих в старій квартирі при +10 на вулиці: дуже холодно, некомфортно, немає вентиляції, а головне, холодні поли, без тапок неможливо жити. Ось це реально втрата якості життя.

у знайомих в старій квартирі при +10 на вулиці: дуже холодно, некомфортно, немає вентиляції, а головне, холодні поли, без тапок неможливо жити. Ось це реально втрата якості життя.

Згоден, дійсно халабуди.
Тому і хочу жити в теплому кліматі, щоб в помешканні ніколи не було холодно, щоб ніколи не було потреби закривати вікна — а отже, щоб в кімнатах завжди було свіже повітря прямо з вікон. І не потрібно буде переплачувати за теплоізоляцію і клімат контроль.

Там де +26 вода круглий рік ти не тільки вікна будеш закривати, а ще й ліжко антимоскітною сіткою, бо загризуть інакше.
І за клімат контроль теж будеш башляти будь здоров, щоб комфортно було.

Ги ги :) комфортні +45 і вологість ;) а москіти то ще не найгірше, я в будинку скорпіона ловив, сусіди центіподу :) А ще змії, павуки всякі різні :) не кажучи вже про великих шкідників, типу мавп, єнотів і т д :)

Я навіть в північній Італії маленького скорпіона в будинку ловив. Хоча там до завєтних +26 далеко

Так якщо москітну сітку повісити на вікно, то і вентиляція буде хороша, і комах не буде.

В якомусь Лондонi навряд це стандарт)

Понтами це називаєш тільки ти, так що харе займатися проекціями свого сприйняття на мене.
Мати санвузол в який вхід із спальні зручно. Але це не означає що не мати такої санвузол це щось таке супер дискомфортно і взагалі «як так можна жити?», особливо чути таке від людей які скоріше за все мали один санвузол значну частину свого життя, а вірогідно ще й на вулиці.
В штатах дійсно це доволі типово коли в мастер бедрум окрема ванна кімната, в Європі, і в Україні в тому числі це не особливо розповсюджено, я такого майже не зустрічав. Але якось живуть люди, сексом займаються, дітей розводять і ділять з ними туалети, і навіть не знали що треба страждати від того. Але американські нуворіши звичайно закатують очі від такого прям жахливого дискомфорту — пройтись по своїй квартирі 3 метри в ванну через коридор.

Смішно

До хорошого швидко звикаєш. Погіршувати рівень життя — не смішно.

Невнимательность осознанная ?
Здесь нет осуждения. Как понимали так и жили.

що таке житло коштує практично 1 млн євро

Нісобі фіга у вас там ціни :) хто там про дорогу нерухомісит в США розпинався :)

Мунiципалитети хочуть продавати землю задорого, але хочуть ще й доступне житло 🤷‍♂️

Рішення є. Гетто і бараки в іпенях. Але, це ж так не по соціалістичному :)

Барак в iпенях, то водiй автобуса буде там i баранку крутити, а не в дорогому мiстi за ту ж саму зарплату.

В нас зараз точно ця проблема зі шкількими автобусами.
Але вона, штучно створена соціалістами через обмежання зп згори.
Просто водій автобуса в багатому районі буле отримувати більше зп, та й по всьому

Не буде, поки знаходяться терпили на меньшу)

Проблема в тому, що не дуже то і знаходяться.
Що відбувається в Техасі.
1. Багаті райони платять дофіга бабла з податків в школи.
2. Влада подумала що занадто добре живуть, і зрізає гроші з багатих шкіл і роздає бідним.
3. Вартість життя раптово виростає з інфляцією.
4. Місцеві жителі не хочуть працюватин а скулбасах, а на копійчані з п, ніхто не хоче комютити з бідних районів.
5. Зп неможливо підгяти, бо гроші збрила влада штату :)
Результат: Багаті школи без автобусів а бідні з автобусами :)

Значить, не такі і багаті, раз не можуть собі дозволити особистого водія дітям або житло за 800 метрів від школи.

дозволити особистого водія

Де взагалі про це йдеться?

житло за 800 метрів від школи

Цікаво, в нас в містечку дві школи, 20 тисяч населення, це тільки в Києві просторово часовий континуум позширюється в відповідних новоьудовах, в США так не працює.
А ще є прикол з зрюонуванням :) наприклад, я живу в 800м від школи, але мій будинок відноситься до іншої школи, яка в 1.9 милі від мене :)

дозволити особистого водія
Де взагалі про це йдеться?

Ну я так інтерпретую багатство — можливість найняти особистого водія.

я живу в 800м від школи, але мій будинок відноситься до іншої школи, яка в 1.9 милі від мене

Це дуже несправедливо.

Ну я навіть перший рік просив дитину зарахувати в ближню школу, мені відмовили. Можливо, тепер, коли така ситуація з автобусами, вони б погодились, але я вже не буду цього робити, адже в малого в школі друзі і т д.

Цікаво, що в моїх сусідів у внука вбсолютно обернена проблема :) вфн живе ближче до нашої школи а ходить в дальню, ту що до мене ближча :)

Таке враження, наче спеціально так зробили, щоб люди більше страждали.

Вони розраховують зони під маршрути шкільних автобусів, що не завжди співпадає з відстанню до школи :)

Коли все одно везти на машині то майже пофіг 800 метрів чи 2800

Так якщо 800, на машині немає сенсу везти.

в штатах є. Там у них «тротуар внікуди».

Це у вас тротуар в Ганновер, а від мене в обидві школи нормальний такий тротуар :)

В Дальню правда він переривається двічі на метрів 30

Навіть не можу визначитися, що тупіше, «тротуар внікуди», чи призначати школу за дві милі якщо біля будинку є школа за 800 метрів.

Так в СССРi теж так було, щоб вiддати дитину у правильну школу, а не дефолтну, треба було трохи покрутитися

Як в СССР не знаю, а от в Україні з розповідей знайомих влаштувати дитину у правильну школу не дуже складно. Цікаво, наскільки складно це зробити в США.

Якщо в тебе є вагома причина, наприклад, дитину булять в школі, або якісь проблеми з навчанням — тебе переведуть в іншу школу в тому самому шкількюному окрузі. В мене знайомий так робив.
Правда в його випадку було легше, тому, що він з кращої школи переводився в гіршу :)

На мою думку, той факт, що до школи можна пішки дійти швидше ніж на автобусі доїхати, доволі вагома причина.

Ну, власне, їх не дуже хвилює твій час :) коли 95% дітей або підвозяиь на авто або їздять автобусом, типу «і ти зможеш» :)

Хоча так, я не бачу чому б людям не полегшити життя.
Ну але, в кінцевому результаті, це ще й від оюдини яка сидить на цій посаді і приймає рішення залежить

їх не дуже хвилює твій час

Це природньо, чому б це чужу людину хвилював мій час. Погано, що в США немає простих способів повпливати на рішення тих, хто визначає в якій школі буде навчатися дитина. Хоча, мабуть, якби такі способи були, то це були б не США, а Куба чи Венесуела.

Треба просто селитися у потрiбному скул-дiстрiктi, все просто)

Я от в хургаді купив пожити в отелі біля аеропорту.

Висадка з автобусу по приїзді ьула останньою через годину

А їхати назад навпаки

Логістика..

А жити біля школи в яку тебе не взяли бо нема місця то верх цинізму

Ще треба щоб там тебе вчителі прийняли

З автобусами трешак
Деякі діти встають о 5 і катаються в автобусі 2 години

Ну а як бути, коли в ти живеш в іпенях на ранчо в пів годині їзди від щколи, і таких як ти штук 50 розкидано? :)

Home schooling — офіційний вид освіти в США.

І це прекрасно, але це
1. Потрібен час або приватні вчителі.
2. Не дає дітям соціалізацію

Ну очевидно, що якщо сімʼя обрала жити на ранчо на відстані від цивілізації і шкіл, то соціалізація у них не в пріоритеті.

Вони чачто там народжуються :)

Обрала це коли жили в якомусь Чикаго і переїхали на ранчо. А коли там народилися і там і живуть — це просто відсутність умов для соціальної мобільності.

Початкові класи так можна кооперуватися і наймати вчителя на декілька дітей

У нас 3 вчителів (більшість батьки)
7 дітей
І часто треба волонтерити

1225 на місяць...

Я не знаю жодного понаїха який поселивс на ранчо. Це місцеві, які зазвичай, там наподились. Переїхати ж в них, зазвичай, нема грошей

Переселитися з іпенів у місце, яке знаходиться в радіусі 800 метрів від школи.

А в європі велодоріжки в нікуди
Аптаун і всьо

А в європі велодоріжки в нікуди
Аптаун і всьо

В Європі сусідні міста з’єднані велодоріжками

Я тобі клянуся
Лізьйо ФранціЯ
Аптаун і все

Іспанія

Вздовж туристичної зони і трохи по яьлуневомуу полю далі

Дивлячись де.
vividmaps.com/...​icycle-paths-netherlands
Тут навiть в пiдручнику мови хохма, о, давай у Канаду мазнемо? Щось дорого, ми можемо собi дозволити тiльки байк тур до Бельгiï.

А якщо 800м перетворити на 15хв, то опцій розваг і навчання навколо будинку стає набагато більше ;)

Саме трму, американці рахують відстань в хвилинах а не кілометрах, що неймовірно зручно :)

Та які хвилини, там 15 хв може взяти тільки чекати в черзі на те щоб висадити дитину

Dropping off kids is a Skill!!! It’s a technic!

www.youtube.com/watch?v=b_tlJVEZk6A

Настав час ох-их історій. Розкажи мені ще щось про суворі американські будні :)

та он тьотку послухай, у неї судячи з її слів вже лонгтьорм стрес від висадки дітей в школі :)))

Ти краще скажи нахіба тобі сміття по інтернету виловлювати? Ну ладно, жіночка, в якої брейн демедж, або настільиюки нікчемна школа що не вміє в планування від слова зовсім.
Але ж ти, розумом не обділений, в ІТ працюєш, і по інтернет помийках шаришся ;)

Так 800 метрів можна пройти за 10 хвилин. 15 хвилин це кілометр.

Так 800 метрів можна пройти за 10 хвилин. 15 хвилин це кілометр.

А можна пробігти
А можна ще не виходити з дому тому що вже надоїло усе що поруч у 800м зоні ))

А маючи виїзд на автобан в 2км, та від автобану ще 2км, при середній швидкості 30км на годину це 8 хв руху по місту, і ще 7 хвилин руху по автотрасі з швидкістю 120 км на годину, це вже 14 км + 4 по місту і у тебе майже 20км радіус пошуку нових можливостей ;) це в 625 разів більша площа

Ну гаразд, переконали, якщо придумаю як поселитися за 15 хвилин на автомобілі від пляжу, біля якого температура води в морі або океані протягом всього року не опускається нижче 26 градусів за шкалою Цельсія, запишусь на курси водіння та навчуся безпечно керувати автомобілем.

В тебе якісь пріорітети дивні. Біля пляжу якраз краще жити, адже,
1. Вид на море
2. Парківки біля пляжів зазвичай забиті.

А от інфрастуюруктура — якраз навпаки, ти ж не хочеш жити з видом на скпермаркет :)

Звісно що біля пляжу жити краще. Та дивлячись на ціни нерухомості на тому ж zillow в тому ж Бока Ратоні, стає очевидно, що нерухомість біля пляжу значно дорожча. Тож якщо грошей вистачить на нерухомість біля пляжу — звісно я краще біля пляжу придбаю і не буду вчитися водити ті автомобілі, але якщо не вистачить, то в якості компромісу можна придбати житло за 15 хвилин від пляжу і навчитися водити автомобіль, поки не вдасться накопичити грошей на будинок біля пляжу.

РПЗ — бідні люди :)
Зібрати бінго — хороша школа, хороший район, будинок біля пляжу — навіть мотоциклісту на трьох роботах не вийде :)

Гольфкарт купи
І селися де дороги дозволяють на ньому їздити

Ну гаразд, переконали, якщо придумаю як поселитися за 15 хвилин на автомобілі від пляжу, біля якого температура води в морі або океані протягом всього року не опускається нижче 26 градусів за шкалою Цельсія, запишусь на курси водіння та навчуся безпечно керувати автомобілем.

Просто не зациклюйся на 800м, а шукай ще швидкі автодороги, або пряме залізничне сполучення — окрім того що ти у радіусі 800м будеш мати супермаркет, каву, піцу, гурток для дитини — ще з’явиться багато інших опцій в радіусі тих самих 15 хвилин, тільки на авто чи на потязі, не тільки пішки.

Тому я i чекаю ком’ют door to door, коли рекрутери багато обiцяють)

Так 800 метрів можна пройти

А навіщо, бо в пункті призначення нема норм парківки?

Щоб не було необхідності учитися безпечно керувати автомобілем.

Я сподіваюсь це повідомлення написане з телеграфу, щоб не було необхідності вчитись користуватись телефоном або компом :)

Комп’ютер та телефон не настільки небезпечні знаряддя, як автомобіль.

Сучасний автомобіль з системами екстренного гальмування, подушками безпеки це длсить безпечна штука якщо дотримуватись ПДР

А тесла майже може сама іхати
А ти на заднє ссидіння

Щоб дотримуватися ПДР, потрібно під час руху світлофори і дорожні знаки помічати, а в мене з цим були проблеми, коли я брав уроки водіння.

З цим у всіх проблеми. Особливо в Україні. Якщо ти в США, ЄС — то все набагато краще зі знаками і світлофорами.

О, дякую, отже є надія що навчитися безпечно водити автомобіль мені все-таки колись вдасться.

Я смог и ты сможешь © «Географ глобус пропил»

О, дякую, отже є надія що навчитися безпечно водити автомобіль мені все-таки колись вдасться.

Якщо я зміг навчитись водити машину у ЄС та США — то ти точно зможеш

Так тут водити простiше зазвичай, а от здати — навпаки)

Ну я водив і вдома, і тут
Вперше сів за кермо у 2012 році
Але...
arabam-blog.mncdn.com/...​l-Park-Etme-Rehberi-1.jpg ось так паркуватись я досі не вмію ))

Тому якщо я навчився безпечно водити машину, то Святослав точно зможе!

В мене машина сама так може, але настiльки повiльно, що простiше самому по датчикам та камерам)

У мене комплектація лише трішки краща за базову :) Я не люблю коли машина — гаджет. Якщо сама паркується, то нехай вже сама усюди їздить ;)

На самом деле с этим никаких проблем. Светофоры вполне видно, да и знаки тоже. Хуже бывает, если светофор есть, но он выключен, а выезжать нужно со второстепенной и поток машин большой на всех направлениях.

Видно майже завжди. У Львові було місце де світлофор був прикручений до стіни будинку коли я починав водити. І я його раз проморгав. Звісно, там постійно чергувало ДАІ і збривало кеш :)

Тому, якщо воно встановлено не по ДСТУ — тоді біда.
Ну і зі знаками таки не дуже. В США коден виїзд практично промаркований стопом, і односторонні дороги продубльовані знаками в зворотньоиу напрямку. В Україні такого нема. Тому початківцям справді важче.

В україні ще ге мезаніка, ге мужик
Думаєш як не заглохнути щоб не оббібікали

Це доречі теж, дуже агресивні люди. Я помітив що з переїздом став сам іздити набагато розслабленіше. Ніхто не підрізає, не бібікає на світлофорах

Так, коли приїжджав додому, день витрачав на зворотню адаптацію.
Просто показати поворотник, щоб тебе пустили, фiг там. Та й дуже рваний ритм, старт з нуля до 80 аж до наступного свiтлофору та усе спочатку.

Так
Памятаю як в школі інстуктор на газоні нас гнобив які ми невдахи

Я коли в десятому класі на газоні вчився їздити в учкомбінаті, то зламав замкову групу, ввімкнув дві передачі одночасно, і газон довго стояв поламаний. Коли газон відремонтували, мій однокласник сказав, що поїде першим, поки я ще раз не зламав газона. Через кілька годин однркласник повернувся — виявилося, що він втаранився лівим боком газона в каштан, який стояв справа від дороги, намагаючись на перехресті уникнути зіткнення з іншим автомобілем. Після цього газон знову був розбитий, і мені так і не вдалося освоїти водійську майстерність в шкільному віці.

Ну ото щось таке
В газонівській коробці зловити клин ввімкнувши 2 гу і 4 ту досить легко

Скільки тих дерев і парканів.

А наш інструктор на прізвище Щур
Переставив сука винавчальному газоні перемикач передач інше місце

Я з півроку навпаки вмикав лівий та правий поворот

Бабки та гусаки по селу куди нас возили в комбінат були жваві, тікали

В газонівській коробці зловити клин ввімкнувши 2 гу і 4 ту досить легко

Як? Бувало, хрустiла коробка, а клина не було

На розбитій коробці
У нас був саморобний трактор
Хрясь і 2 передачі ввімкнудося
І ти висиш на заборі по нерозторопності
Як 4 та десь по хвидкості.

Розблокувати- зтягнув з забору щоб став горизонтально і поліз зняв кришку коробки
Розсунув шестерні
Поправив вилочки

Пару разів за сезон городніх робіт так точно

В мене є права, і на С і на В, причому на обидві здавав без хабаря. На категорію С отримав ще в 11 класі на випускному екзамені в учкомбінаті. Теорію здав легко, а практику приймав особисто директор учкомбінату, який все підказував — пристебнутися, зняти з ручного гальма, ввімкнути поворот, натиснути зчеплення...
На категорію В здавав кілька років тому, до епідемії. На заняття з теорії не ходив, бо мав відкриту категорію С, під час поїздок в метро вирішував екззаменаційні завдання. Пройшов 9 занять з інструктором на Альмері. Теорію знову здав легко, а от перший екзамен з практики завалив — екзаменаторка ввімкнула аварійну сигналізацію, я клацав угору-вниз важелями біля керма і не здогадався, як відключити. Ввімкнув сигнал лівого повороту, він не ввімкнувся. Подумав що ввімкнеться коли поїду, та цього не сталося, і екзаменаторка наказала зупинитися і сказала що не здав, бо рушив, не попередивши інших учасників дорожнього руху про намір рушити.
Наступного разу вирішив здати через три місяці, щоб не перездавати теорію. Мого інструктора не було, тож здавав на Октавії. На Октавії, на відміну від Альмери, задня передача знаходиться не ззаду, а спереду, зліва від першої. Я боявся поїхати назад, і при ввімкненні першої передачі намагався взяти якомога правіше, тож ввімкнув третю. В принципі, Октавія рушила б і на третій, якби я за три місяці не забув, де газ а де гальмо, тож машина заглохла, оскільки я тис на гальмо. Я пояснив екзаменаторці, що вчився на іншій машині, і через те ввімкнув не ту передачу. Екзаменаторка сама ввімкнула мені першу передачу і наказала рушати. Я знову почав тиснути на гальмо (думав що на газ), але дуже потихеньку, і екзаменаторка сказала:"Чому Ви гальмуєте? рушайте!". Тут я здогадався, що тисну на гальмо, натис на газ і рушив. І подумав — а що якщо і друга передача тут не там де в Альмері? Глянув на коробку, ввімкнув другу, а екзаменаторка каже:"Під час руху потрібно на дорогу дивитися, а не на коробку передач!«. Третю передачу я вмикати не став, і їхав на другій доти, доки екзаменаторка не наказала зупинитися. На моє щастя, перехресть по дорозі не траплялося. Екзаменаторка сказала: «Це називається я Вас пожаліла», і так я без хабаря, не вміючи водити, отримав ще й права категорії В.

А ту так і в мене
Іеструктора щнайдм і поїздь
На пвтоматі

Так, я так і зробив, через деякий час найняв інструкторшу з машиною автоматом, та не помічав світлофори і дорожні знаки, а через кілька занять припинив брати уроки, бо зрозумів, що для того щоб навчитися гарно водити, потрібно багато занять, а час не резиновий, і краще використаю його на якісь приємніші заняття, ніж навчання водінню.

Наказала і пожаліла

Телефону не взяв бува?

Та я вірний чоловік, тож без потреби телефон у жінок не беру, тим більше в таких симпатичних, як та екзаменаторша.
Ну а сказати: «Беру телефон не для себе, а для знайомого на доу» виглядає якось неправдоподібно.

Хз, задня так, по рiзному вмикаеться, а якщо промазав та почало хрустiти, це завжди можна виправити. Але це потрiбно вiдпрацюаати до екзамену

Ги, я здав як раз на газонi на категорию С у 16, але засада, водити можна з 18. Пiсля другого курсу здав на B, та щоб не втратити С, пiвдня пахав на МРЕО, вантажiвки у них не було, ця категорiя так i не згодилися. В NL обмiняв права на мiсцевi, додали скутер та трактор, а С засуспендив, бо надо було реальний медогляд прозодити, та я забив.

Спробуй на автоматичній коробці
Світ стане більшим

Так це я якраз коли на автомобілі з автоматичною коробкою взяв кілька уроків, то зрозумів, що перемикання передач це далеко не єдина проблема, і потрібно ще світлофори і знаки помічати.

Воно прийде
Отримай права

Або купи права
А потім знайди інструктора і накатай годин

Хай ловить помилки твої

Головне вчитись в когось толкового. Хз що там в Києві, але у Львів дружина вчилась в Рега школі, рекомендую :)

Так

Я не мав бажання їздити ще років 10 після отримання прав.
Пройшовши і автошколу і автобат.

Зате перед сплавом по Тисі знайшов прекрасного інструктора.
Щомісяця я вбухав доларів 500
Але він ще й жив недалеко і місяців 3 до роботи він заводив в самісіньке пекло трафіку

Імунітет випрацьовував

Зараз їзжу якщо треба (я гарно їзжу)
Але при найменшій можливості — я пасажир

Якщо. Деякi у приоритет зовсiм не вмiють

Ну деяким таки дiйсно краще зовсiм не сiдати за кермо

Ну я так інтерпретую багатство — можливість найняти особистого водія

Я писав про багаті райони а не багаті люди. Тут є люди які наймають персональних водіїв дітям, але з зоісім інших причие.

Цікаво, в нас в містечку дві школи, 20 тисяч населення

Щось, якось небагато, чи вони там здоровенні? Я виріс у містечку на 25 тис. жителів і там було 6 великих шкіл. Ось моя, на 1200 учнів, інші приблизно такі самі
www.google.com/...​6s/g/11b6_myzzj?entry=ttu

Це елементарі скул, до 5го класу.
Десь 100-120 дітей на паралель — 500-600 дітей в сумі + кіндергарден

Далі вже тільки 1м на 2м і найгірше в декілька ярусів

навіщо кабінет в 15-хвилинному місті?
Зайвому місцю завжди можна придумати функцію і пояснити що не зря лямку тягнеш.
Але чи варто воно заради того щоб розмістити раз на рік бабів і дідів

Будь якому працівнику з компютером краще мати ще й вдома кабінет, це очевидно без пояснень)

Є айфон а є ксіомі.
І ти зараз доводиш що ті хто платить за айфон х3 від ксіомі то лохи бо це не потрібно а понти.
Але воно ж не так, ти просто в дивний спосіб оправдуєшся що в тебе цього нема бо не треба.

А у тебе є, чи ти як це тут зазвичай звичайними проекціями займаєшься?
краще замість цього покажи мені планування на 160 метрів, яких буде недостатньо сімʼї із 4 людей. Окремий кабінет для столу з компʼютером це метрів так 7, не більше, ще і диванчик влізе.
А так можна в фантазіях і 300квм назвати мікроквартикою.

Понятия «достатньо» дуже відносне. Я вище написав від яких додатковмх кімнат я б не відмовився.
Це додаткових 20-25м до моїх 155.
Я підозрюю, що далі апетити можуть ще вирости.
При тому, 155м, технічно достатньо щоб не сильно напрягати один одного :)

ще раз скажу — придумати як застосувати додаткові кімнати і метри я теж можу, фантазією не обмежен.
Ну ось дивись візьмемо приклад 2-рівневої квартири 170 квм
www.esny.se/...​iatorget-4-3/alla-bilder
На перщому поверсі — 3 спальні, 1,5 санвузла, окрема їдальня, окрема лівінг рум з каміном, окрема кухня, балкон
process.fasad.eu/...​7047/highres/18812987.png
на другому поверсі
окрема кімната з каміном, сауной, санвузлом, постирочною кімнатою, гардеробною і виходом на терассу. Її можна використовувати і як кабінет і як гостьову кімнату коли бабусі яка приїхала в гості на різдво
process.fasad.eu/...​7047/highres/18812991.png
Чого тут реалістично недостатьно сім’ї із 4 людей?
Звичайно можна і 350 мати якщо гроші є, і придумати як їх використати.

Якась дивна квартира. Зазвичай постирочна та гардеробна знизу, а спальнi зверху

Бо це горище а не повноцінний другий поверх.
В Україні тежстак продають деякі забудовники, де 2 «поверх» записано як технічне приміщення (бо не відповідає нормам житлового)

тут тобі не україна, просто так тобі технічне приміщення під видом житлового не впарять.

Чого тут реалістично недостатьно сім’ї із 4 людей?

Ванної ;)

думаю при бажанні можеш встановити. Нахера та ванна вам здалася — я особисто хз.

Тоді екосистема
І обідки з’їдять і не мити

Нахера та ванна вам здалася — я особисто хз.

Тому що це зручніше, а тільки душова — це костилі

з маленькими дітьми можливо. Після 3-4 років в цьому сумнівний профіт. Це треба ото любити валятися в ванній зі свічками :) Інакще душ зручніше.

з маленькими дітьми можливо.

Ванна, це реальний кайф для маленьких дітей (та й для батьків). В мене дочка там годинами сидить, грається з іграшками різними. Та й сам я у дитинстві сидів багато у ванній.

так в мене діти теж гралися років до 3-4. Але ось молодшому вже 5, і за останній рік він в ванній ну може пару разів буквально купался. Більше ніхто її як ванну не використовує.

так в мене діти теж гралися років до 3-4. Але ось молодшому вже 5, і за останній рік він в ванній ну може пару разів буквально купался. Більше ніхто її як ванну не використовує.

А ти уяви, що душ у тебе зламався на 2-3 дні, або ще гірше, там роблять 2-3 тижні ремонт. І в тебе немає ванни, де можна так само прийняти душ. У будь-якому випадку, ванну краще мати, ніж не мати.

є другий :)
але щось я не зрозумів що таке повинно зламатися в душі, що їм користуватися не можна, а ванною можна. Типу ведром води наносити? :)

з маленькими дітьми можливо. Після 3-4 років в цьому сумнівний профіт. Це треба ото любити валятися в ванній зі свічками :) Інакще душ зручніше.

Ванна краще хоча б тому що її мити простіше ))
Душ у ній так само можна приймати
А ще робити багато чого іншого — наприклад, замочити речі після брудної поїздки на велосипеді додому ;)

пам’ятаю мої батьки якось задумались вирощувати гриби вьошенки у себе в підвалі. Для цього треба було на декілька днів спори грибів замочити в теплій вологій стружці. А звідти перекласти їх в пакети, із яких вони потім росли.
Оце все ми робили в ванній — було дуже зручно.
Потім правда ще пару днів довелось її віддраювати, бо вона було тупо чорна :)))

Ну ось дивись візьмемо приклад 2-рівневої квартири 170 квм
www.esny.se/...​iatorget-4-3/alla-bilder

Дуже гарна квартира.
Але на жаль для РПЗ аренда, а тим більше покупка цієї квартири недосяжна.

а якщо 2 рпз? :) А ще у кожного по удальоночке :))
Насправді там половина ціни за дуже дорогу центральну локацію.

Кабінет можна зробили двохповерховим
В низькою стелею воно тепліше

Можливо
Але тоді, окрім локаціїї попростіше, потрібно площу поділити на 2.
І в отому ремонті років з 20 комусь пожити.

на кількості санвузлів — зекономили

Аж страшно спитати, а скільки ж сан-вузлів треба на квартиру 113 кв.м.? :)

може просто в америці стільки жруть свого фастфуда, що кожному треба по окремому туалету? :)

Ну в європуріях поки на велосипеді додому домчиш, то вже і не хочеться :)

Ну в європуріях поки на велосипеді додому домчиш, то вже і не хочеться :)

Товарищ по велосипеду подставит свое крепкое плечо, можете спокойно орошать свои велодорожки pbs.twimg.com/...​media/D_wZmRHXoAA2Nv7.jpg

На роботi посреш та душ приймеш, суцiльна економiя)

Я тепер зрозумів суть 15 хвилинного міста :) гранична відстань до офісу, яку подолає Європур на велосипеді, якщо приспічить :)

А американцi походу повнi памперси в кузов трака викидають, поки в корках стоять)

У них в траку ще один сан-вузол

Має бути розраховано Євроархітекторами. Це ж тобі не фігня якась, а серйозне питання

Сан вузлів треба не на 113кв а на кількість спалень/жителів. На 3 спальні — 2.5 сан вузла — норм.

у нас тут взагалі в квартирах ніколи не буває більше ніж 2,5 санвузла — типу 2 + гостьовий туалет відразу при вході. Навіть якщо 8 кімнат в квартирі.

Ну, насправді, 2.5 це типу норм, один баиькам, один дітям, пів — гостьовий.

Мабуть якщо 4+ дитини, то треба ще 1.

у нас тут взагалі в квартирах ніколи не буває більше ніж 2,5 санвузла — типу 2 + гостьовий туалет відразу при вході. Навіть якщо 8 кімнат в квартирі.

А собаку де мити після прогулянки?

Сан вузлів треба не на 113кв а на кількість спалень/жителів. На 3 спальні — 2.5 сан вузла — норм.

Ось ти їх мив сам хоч раз, усі 2.5? А то в мене на роботі всі, у кого 3 туалети плачуть з цього приводу. Ну я ще розумію, у будинку три поверхи — три туалети, але в одноповерховій квартирі більше ніж основна ванна і гостьовий туалет, це тупо.

У сестри двоповерховий пентхауз у Києві, там два туалети, по одному на кожному поверсі, з головою вистачало, ніколи не було проблем, навіть коли ми всі там на Новий рік збиралися і ночували, з дітьми і бабусями.

Та ну нах, ось ти їх мив сам хоч раз, усі 2.5? А то в мене на роботі всі, у кого 3 туалети плачуть з цього приводу.

А не треба мити усе одразу
Рішення дуже просте — кожного дня прибираєш 1 маленький елемент у туалетах. Наприклад, сьогодні це раковина. Завтра унітаз 1, після завтра унітаз 2. На прибирання непотрібно багато часу, можна робити навіть під час дейліка ) А от повний цикл прибирання буде лише кілька днів, і у тебе буде завжди чисто, хоч у тебе і 4 туалети буде.

з головою вистачало

І одного буде з головою вистачати.
От тільки неприкольно, коли діти бігають в баттківську ванну митись.
Чи коли треба пертись через коридор вночі щоб посцяти.
Чи коли в шареному туалеті постійно знімати/ставити підставку на унітаз для малої дитини.
Чи коли туалет зайнятий і доводиться чекати.

Мене дуже бісить у квартирі відсутність зон
Навіть посцяти нема такої приватності як у будинку — там я взагалі не знав чим займались мої батьки
А у квартирі усе чутно вночі(

То тільки актуально любителям безкоштовних рефілів

Я до 27 років мав тільки вуличний туалет
Вистачало

Залив доместос
Пойорзав
Змтв

Ще в бачок хлор таблетку

І не захламлятм підлогу щоб робот заїхав

Від 2х

Це ж не казарма де за гост срср один унітаз на 40 чоловік

Я б сказав би що адекватна хата на 4 спальні це десь 300-350м2.

Так
Воно буває і 200
Але все скромненько
Гардеробні кімнати малі
Ванни малі
Їдальня просто закапелок і т.д.

А 160 то японський сміх

Воно буває і 200
Але все скромненько
А 160 то японський сміх

The average house size in USA is approximately 1,900 square feet or 176 square meters.

І це тільки будинки. А якщо взяти усе житло, разом з квартирами, то в середньому американці живуть навіть гірше за японський сміх?

Та й то, всі ці розміри будинків були актуальні до 2020 року. Зараз, при нинішніх цінах і відсотках, будуть купляти 140 квадратів і радіти, що змогли купити. І такі будинки будуть будувати, бо більші просто ніхто не зможе собі дозволити. Вгорі, як раз, стаття про це.

Ну так в цьому ж і суть цього топіку —

Why Households Need To Earn $300,000 A Year To Live A Middle Class Lifestyle Today

Виходить, що тепер і американські РПЗ будуть жити як європури, у мікроквартирках та мікробудиночках.
Ну, за винятком, можливо, тих РПЗ, які як слід вивчать літкод, системний дизайн і будуть гребти лопатою у маангах більш ніж 300к.

Знов це середнє якого ніхто не бачив
Як і 60к на сімю

І в вагончиках живуть
І в кемперах

А бомжів лічили?

Звісно, улюблений аргумент пурів, все в кращих традиціях комунізму :)

я правда не розумію навіщо сім’ї із 3-4 людей будинок більше ніж

Сім’я з 3ох це не те саме що з 4ох.
+кабінет хоча б одному з батьків.
+ в будинку має бути котельня чи щось схоже (що заміняє кладовку).
+ планування бувають різні.

ІМХО 200м2 якраз оптимально, 160м2 це дуже впритик і планування має бути добре і спальні маленькі.

Насправді, я теж не розумів. Тепер розумію що ще 2- 3 кімнати не завадить.

2-3 кімнати завжди не завадять. Але наприклад при ціні в 7кєвро за квм це може бути наприклад плюс ще під 300 кєвро. Готов платити їх просто за те, щоб там якусь бабусю раз на рік приняти в гості?

Готов платити їх просто за те, щоб там якусь бабусю раз на рік приняти в гості?

Так
Але у мене нема 300к ...

Ну просио для того ні, але, наприелад, обладнати кмюімнаиу як велику ігрову, і коли приїдуть баитки їм там матрас кинути — чому б і ні?

В принципі норм, головне прибратись, щоб батьків кюінфаркт не хапнув :)

а батьки такі приїхали, подивились, і: «Та ні, не треба нічого прибирати, все добре!» :)

як можна кімнату використовувати я теж зможу придумати. У мене наприклад в будинку батьків теж була кімната, яку ми все життя називали кабінет, хоча як кабінет її ніхто не використовував, крім мене — коли я був в старших классах школи в мене в тій кімнаті компьютер стояв. А так багато років це була по суті кладовка, з письмовим столом і тонной книг на полицях.

Ну, комора це всетаки комора.

Мені б велика ігрова для дітей не завадила. І можливо ще одна кімната як кабінет/гостьова.
І гараж можна збільшити, що там mud room зробити :)

ну вона побільше швецьких спалень була, метрів 15 мабуть :)

Короткий підсумок — люди не змогли в пошук сервісу типу zillow і переїхали туди де не можуть собі дозволити жити.

Это история не очень пахнет
Вот тот дом что они продали за 460k
www.zillow.com/...​y-NC-28147/99241316_zpid
И он не 3000sqft как статья рисует
“When Jacob Fuerst and his wife decided to leave North Carolina for a job opportunity in New Hampshire last year, they knew it would be hard to find something that would compare to the 3,000 square-foot home they were leaving behind.

Да продали в 0. Зачем абсолютно не понятно, они купили его 6/2021 и продали 12/2022

Дальше, они продали еще один дом 9/2022
www.zillow.com/...​r-NH-03820/92905160_zpid
в котором еквити было 200к

Как пишет статья
“they had already bought and sold three homes during their life together”
да есть еще один в AL www.zillow.com/...​-AL-35756/108264338_zpid

То есть за год пара провернула 3 купли продажи и с удивлением обнаружила
“so when the family decided to relocate to the state, Fuerst found they were seemingly locked out of the market.”
Да ну не может быть.

ЗЫ и дело тут не 200к.

А ще судячи з фото 14 люблять привязування до ліжка

А чим на кнопки натискати на доу постиьи?

Третьою ногою
Деякі, судячи з усього, так і постять

А Моцарт носом грав на піаніно
Хід твоєї думки мені подобається

PS
То пальці такі і авто корекція на телефоні

Investors that read this note on June 7, 2002... when The Motley Fool recommended Marvel (years before it was acquired by Disney) and bought the stock would be up 4,587% today.

Ой манять

Or, investors that followed the recommendation on May 21, 2004, when The Motley Fool first recommended Priceline, would up 11,921% today.

Or — more recently — on July 15, 2016... if investors purchased when The Motley Fool recommended Shopify? They’d be up 1,535% today.

А про негативнi кейси тактично промовчали?

Calling out Motley Fool on Terrible Buy Recommendations. Shall we go through a few?

* **Upstart:** recommended in Sept at $336 a share. Now $130. A **61% decline** from that buy price.
* **Lemonade:** recommended in Jan at $152. Now $44. A **71% decline** from that buy price.
* **Skillz:** recommended in March at $28, now under 8 bucks. **Another 71% haircut** for buyers that day.
* **Teladoc:** recommended in March at $200, now $96. **A modest 52% decline** for fool buyers that day.
* **Docusign:** recommended in Oct at $280, now $149. **A casual 47% decline** for buyers that day.
* **Pinterest:** recommended in Dec at $70, now $35. **A lovely 50% decline** for people that bought over a year ago.
* **Asana:** recommended in Sept at $118, now $78. **A gentle 34% decline** for people that bought that day (was 50% decline a week ago).

Більшість з них ще нижче зараз

Це вам не мазда

Намагаються продавати пакетом, включаючи страховку
www.volvocars.com/...​LfuidS9mYIDFdWSywEdv3wA5Q

Галерний бізнес всередині сша

Подвійний перепродаж

Sub contract

Up to $50/hour on 1099, or $90K salary (sorry, no Health care benefits are available)
2 year contract
US Citizen or Green Card only, we do not do H-1 sponsorship.
Start Date — early November
No relocation assistance available

This is a sub-contracting model so there will be minimum 2 interviews (me, my client, probably their client as well)

No health care benefirs в США — це повний ахтунг
А так — моя перша роблта в офісі в Україні була через подвійний перепродаж :)

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Якщо їхати до нью йорку і десь на Манхетені і офісі працювати

Це 400к мінімум?

Свят, воду доветься підігрівати але школа з олімпіадниками є

amp.newsobserver.com/...​ion/article280040564.html

Так школи з олімпіадниками і в Києві є. От якби школу з олімпіадниками там де воду не потрібно підігрівати — в Бока Ратоні, наприклад.
В принципі, в Бока Ратоні є платна школа з олімпіадниками, 30к на рік. Словом, достатньо лише хороший офер отримати, і мрія стане реальністю.

А підкажіть, будь-ласка, яка це школа в Бока Ратоні за 30к на рік з олімпіадниками? І, якщо можна, поділіться — як ви їх знаходите з даними про вартість навчання?

яка це школа в Бока Ратоні за 30к на рік з олімпіадниками?

Andrews Osborne Academy (Boca Raton, Florida), мені колись Андрій розповів що ця школа має переможця міжнародної олімпіади з математики.

поділіться — як ви їх знаходите з даними про вартість навчання?

Щоб знайти школу з олімпіадниками в іншій країні, описую на доу свою проблему з пошуку шкіл з олімпіадниками за кордоном, на зразок

Я можу назвати майже всі фізико-математичні ліцеї Києва, які мають призерів міжнародних олімпіад з інформатики, фізики та математики — це ФМЛ, Лідер, Природничий, Русанівський. Більше того, всі ці ліцеї відомі не лише мені, а і половині учасників емігрантських дискусій. Та ніхто з емігрантів-учасників цих дискусій не знає жодної школи в своїй країні, де є хоча б один такий призер. І я також не знаю. Тобто топ школи в тих країнах є, адже з тих країн також хтось бере призові місця на олімпіадах. Та українець не знає, як дізнатися яка школа в іншій країні топова по олімпіадам.

Дописувачі, які краще за мене уміють знаходити інформацію в інтернеті, люб’язно знаходять мені інформацію про школи з олімпіадниками, яка мене цікавить.
Щоб знайти вартість навчання у школі, яка мене цікавить, пишу на доу що збираюся переїхати до міста, де знаходиться школа з олімпіадниками, і дописувачі, які краще за мене орієнтуються в цінах на приватні школи, люб’язно повідомляють ціну за навчання у цій школі і надають посилання з цінами :)
На жаль, системного способу, як шукати школи з олімпіадниками і дізнаватися ціни на навчання у знайдених школах, я ще не розробив, інакше уже б знайшов таку школу на березі моря або океану, температура води в якому протягом всього року не опускається нижче 26 градусів за шкалою Цельсія, і переїхав би туди жити.
Щодо київських фізико-математичних ліцеїв з топ-20 рейтингу ЗНО, які мають призерів міжнародних олімпіад з інформатики, математики чи фізики, то про перший з них, УФМЛ, я дізнався коли брав участь у обласній олімпіаді з фізики — представники ліцею перед олімпіадою пообіцяли, що переможець олімпіади матиме змогу вступити до їх ліцею без співбесіди. Потім ще двоє учнів з моєї школи вступили до УФМЛ, один зайняв друге місце в обласній олімпіаді з фізики, тож вступив туди здавши іспит, його молодший брат зайняв перше місце на обласній олімпіаді з фізики, і так потрапив до ліцею. Про інші фізико-математичні ліцеїв з топ-20 рейтингу ЗНО, які мають призерів міжнародних олімпіад з інформатики, математики чи фізики, дізнався на доу — коли хтось із дописувачів пише про якийсь фізико-математичний ліцей з топ-20 рейтингу ЗНО, в якому навчався, я намагаюся знайти інформацію про кількість учнів цього ліцею, які стали призерами міжнародних олімпіад з інформатики, математики чи фізики. Щоразу це ще той квест — в якомусь ліцеї потрібно довго переглядати його сайт, в іншому — сторінку з вікіпедії.

Чи можна зааджастити заголовок на інфляцію останніх двох років? 300 в 2020 вже не такі і 300.

Так цікаво

Приват прислав повідомлення про оновлення персональних даних.
Годину пропрацював намагаючись втягнути закордонний паспорт в дію.
Забив. Вдалося зайти в дію через приват.

Але в приват 24 питання:

«Чи є ви податковим резидентом країни іншої ніж Україна чи США?»

Це по дефолту чи обмін данними таки діє?
Фафса чи як його.

А, і питали фото розворотів паспорту де фото
А також 23 иа 45 сторінки.

Підозрюю що там ставлять печаткц пмж

Нi, ПМЖ ставиться в особливих вiдмiтках на перших сторiнках, та так, ПМЖ вони просекли якось через реєстри та записали в нерезиденти, що тепер фiг отримаєш переказ навiть у сотню гривень на приват-рахунок.

Оновлення пройшло через Дiю, але вона зараз чомусь тепер не показує ПМП у Нідерландах, лише те, що місце реєстрації відсутнє.

Мені теж приват всі рахунки позакривав. Я підозрюю через те що я американський телефон туди забив... або хз чому.
Монобану доречі, не париться.

Американський телефон я теж пробував.
Але т мобайл різпв смс від привату.
Купив на ібей укр сімку

Ага
Тобто таки розвороти 23 та 45 де особисті відмітки

В мене ще укр реєжстрацію показує
Наступний квест буде заміна закордонного паспорту з не вклеєним фото у внутрішньому
І ельфійським паспортом

«Чи є ви податковим резидентом країни іншої ніж Україна чи США?»

Дякую, що сказав, не буду поки оновлювати дані. Але, це реальний облом для всіх зайчиків, які хотіли сидіти в ЄС і отримувати гроші на приват.

Я живу в нейборхуді де живуть вчителі, медсестри, поліцейські ,.сантехніки.
Біля будинку пікап, Одіссей чи срв.

Через дорогу є нейборхуд де живить індуси (не самі багаті). Біля будинку мерседес бмв чи тесла і якийсь Хонда одісей.
Хати вдвічі дорожчі. Біля кожного будинку одна тесла бмв чи мерседес і один одісей
Я б сказав один індус менеджер і непрацююча дружина

Після інфляції якої не було хати подорожчали.
Тепер от сусідня хата продається.
І вже мерседеси і тесли тут на оглядини.

А вчора походив біля фрідом парку ближче до аптауна.

Наскільки ж ми тут бідняки у спальнику.
Навіть індуси на теслах...

Ну бо індуси це лікарі і менеджери. Куди до лікаря не прийдеш, так попадеш в якогось Рампрасада Бірпапу. А медицина це дуже непогано оплачувана річ, де навіть рядовий лікар має від 300к, не те шо ваша айтішка.

Не мають радові лікарі таких ЗП.

Берем і гуглим «physician salary». $220-450к. Лікарі дійсно непогано заробляють. Я якось ходив на прийом до лікаря на follow up після каменю в нирці. Лікар, молодий чувак, на вигляд років 35. Все стандартно, прийом 10хв, один рецепт і тд, нічого особливого. А ввечері зустрів його на пробіжці в сусідньому нейборгхуді, який я жартома називаю «конячим», бо там є доріжки для для прогулянок на конях і будинки розміром з верховну раду вартістю від 2 лямів. Так от той чувак там живе, а я, як культурний ніщєброд просто їжджу туди пройтися бо там красиво.

Берем і гуглим «physician salary». $220-450к. Лікарі дійсно непогано заробляють.

Це не всі лікарі, а тільки головлікарі, як мінімум у Німеччині. Звичайні лікарі мають 80-120k, головлікарі 180-250k, та й то, не всі, а тільки ті, хто має якісь наукові роботи, чи проводять лекції і семінати.

То ще б Україну в приклад привів би. Ми говоримо про 300к в Америці. І тут з медициною, так би мовити, деякий невеличкий перекос, де рядовий лікар заробляє в 10 разів більше за рядового, наприклад, вчителя.

Це не всі лікарі, а тільки головлікарі, як мінімум у Німеччині

Мова про США, німецькі лікарі на фоні американських бомжі)

Так я бачив. Але коли в них реально питаєш, то виходить що там зовсім не такі ЗП, якщо ми не говоримо про матьорих чуваків в хороших клініках і з досвідом 20 років.
І хати вони купували бо легко моргейдж було взяти і перспективи хороші щодо зростання ЗП.
Ну і чесно, на лікаря набагато довше і непорівняно дорожче вчитися, і робота у нього не Таб жмакати вставлячи фрагменти з Copilot попиваючи смузі.
Не зрозуміло чому айтішники порівнюють свої ЗП з лікарями.

А чому б і не порівняти? Адекватний айтішник також провчився добрих 15 років щоб стати адекватним, як і лікар. Змушений примати ніс по вітру і бути в курсі свіжих трендів, як і лікар. Я б не сказав що жмакати таб в копілоті це сильно більш обізяняча робота ніж бити молоточком по колінам. Так що тут таке, питання спірне.

В терапевта робота абсолютно не важча, і не потреьує навіть таких навмчок які має програміст.
Спеціалісти всякі — то інша справа.

Ну так ізі-терапевт і не заробляє массово 450к

200к заробляє масово. В той же час, середній формошльоп буде заробляти в районі 120к

А лікарі як правило з лікарями одружуються

Навіть індуси на теслах...

Model 3: From $29,740
Model Y: From $39,390

ok

Модел У ок
Дорожній просвіт малуватий хіба що

Щоб не човгати при заїзді на бетонні драйвеї через дощовий жолобок
Більшість седанів легко дістають
Особливо як трохи вища швидкість і від удару машина йде трохи вниз

я по діагоналі на елантрі виповзаю
Тесла буде аналогічно.

Хз, модел У вроді трохи піднята порівняно з Елантрою. Та і там ще колісна базв рішає. Я в Солт Лейк ситі біля капітолія умудрився на Шеві Траверс зачепити :)

ПС, щойно чекнув, таки не піднята, візуально здавалось вона вища за Елантру

люди які зараз їздять на теслах 3 та Y пересіли на них з пріусів, аккордів та королл. Тесла це вде давно не лакшері кар, а звичайне авто для комьюту та їзди по місту.

Я морально ротовий на гібрида (при ге завищеній ціні)
І навіть з турбіною

А повністю електричне
Дешеві 100 миль
Новіші 300

По місту мотатися може ок
А до моря не доїдеш без планування дозаряжок.

А вчора бачив Ford Lightening
Дружина зупинили мужика і допит влаштувала

Sunbelt Rentals закупили як фліт їх
Ту комплектацію щот для контракторів

якщо тебе на довгі поїздки то дивись на якусь з лонг реінж тесел, тому що їх мережі суперчаржерів немає конкуренції, і основна проблема зараз не в наявності чержерів, а в їх надійністі.

Доречі це не зовсім так. При наявній мережі суперчарджерів (яка, доречі, скоро буде доступна для всіх, не лише для Тесла) поїздка на дальняк виглядає майже як на бензиновому авто. Якщо приїжджаєш на зарядку з 15-20% то до 80-90% ти зарядишся хвилин за 20. Це час на сходить взяти кави і розімʼяти булки на заправці. Тому якщо ти нікуди критично не поспішаєш, то це майже те саме що бензинове авто з перспективи заправки.

Ну от їдеш ти красивими гірськими чи сільськими дорогами.
А тут
Ой треба заправку біля якогось холфудз модного знайти.
Тобто в кращому випадку тобі світить повільна зарядка від розетки на ніч.
А ти такий ой а я ж в отелі зупиняюся чи ейр бнб. Це у вікно подовжувач чи як?
Чи пертися шукати ту зарядку

Якщо подивитись на мережу суперчарджерів в США, то зрозуміло що більшість хайвеїв покриті з головою. Звісно не так як заправками, але якщо не пертися в сраку світу і пересуватися між містами, то все буде окей.
Щодо готелів і тд: не проблема зарядитись вдень в місті і ночувати не на зарядному пристрої. Ніхто ж не шукає бензинову заправку під готелем, в кінці кінців?

Ну ось візьми блю ріджк парк маунтін роад
З ночівлями в хатинках не модних готелях
Можеш зиму добавити
Не все так райдужно

Але й не безнадійно

teslamotorsclub.com/...​parkway-road-trip.271918

Ну хз, по Техасу, точніше трикутнику Гʼюстон-Даллас-Остін все досить пристойно.
Для тесту побудував маршрут Г’юстон-Денвер, вийшло 1100миль, 6 стопів приблизно на 15-20хв, 1год40 в сумі на дозарядку з 18 годинного маршруту. Норм в цілому.

цеж різні маршрути зовсім, блю рідж це дорога скрізь гори та каньйони, або іншою мовою іпеня, там звичайно що суперчаржерів не буде. Твій маршрут по інтерстейтам скоріш за все по інтерстейтам, вони усі вже давно покриті.

А
Ну я майже не їзжу хайвеями
Так щоб між великими містами

Ну я і кажу що місця з цивілізацією давно покриті і подорожувать по Америці на елекричці можна так само як і на двз. А дикі місця, очевидно, ще не так добре покриті. Там і з заправками не дуже.

Так блю рідж це атракціон в сша класу єловстоуну
Там є осередки цівілізації і для цивілізованих людей

Але навіть телефон не буде скрізь працювати

Так тесла это ж дешманский авто. Ну не дорогой как минимум

Ну після того як середньо паршива машина піднялася з 25 −30к до 40к
Після інфляціїї якої не було
Тесла за 50 к вже не так страшно
Але ж все ще мале і націнка за відкати нафтобаронам

Можел х еупив би за 50к
Модел у
За 30
За 50 дорого

Сацбер трак за скільки обіцяли? 35 здається
А реальність ?

Ну і потім іздити з наліпкою:
Люди добрі
Вибачте купив оце до того як дізнався який маск хуйло

Наліпка має йти з заводу, щоб підняти продажі :)

August 26 2023

Your Spending

Health & Fitness
$2,224.75

Food & Dining
$2,022.90

Education
$1,411.00

Shopping
$1,242.22

Auto & Transport
$1,071.32

Bills & Utilities
$844.11

Gifts & Donations
$340.72

Home
$252.12

Fees & Charges
$244.47

Financial
$143.16

Entertainment
$96.47

Business Services
$71.15

Kids
$39.64
Total
$10,004.03

А де в тебе рент?
Капець ви витрачаєте.

Рент як і страхування в розходах на які не сильно вплинеш. Ну залежно яка локація
Але в мінті рент є house
Якщо повний місяць.

Я переживаю за їжу і шопінг найббільше

Ну і де взяти 300к

September 1 — September 27

Home $1,880.24
Auto & Transport $1,848.52
Food & Dining $1,555.59
Shopping $1,312.18
Taxes $1,200.00
Health & Fitness $1,012.54
Financial $444.02
Bills & Utilities $316.21
Fees & Charges $58.35
Business Services $51.99
Education $51.08
Personal Care $47.77
Kids $16.08
Uncategorized $10.00
Total $9,804.57

Home $1,880.24

Це оренда чи виплата по кредиту?
ІМХО, житло, авто і Health & Fitness дуже дорого.
Все решта ± як в Європі/Україні.

Ну і це виглядає смішно)

Education $51.08
Kids $16.08

То якась підписка мабуть
Там добавиться 1225 на школу

Health & Fitness

Візит до стоматолога був і алергллога
Так медицина непомірно дорого

Це оренда чи виплата по кредиту?

Що аренда що кредит а Charlotte NC
Cпівставимий залежно від локації

авто

Заплатив 350 податку і з’їздів на сервіс
Замінив масло і гальмівні колодки
І ще щось

Але при залишковій вартості машини 6к
1000 на обслуговування

Це на прєзіки?

Презервативи — то ж від дітей, а не для дітей, хіба ні?

Це логічно, коли тебе можуть вигнати з роботи за один день, бо тебе не було на робочому місці. Люди налякані, тим більше зараз

Які зараз середні ціни, тренд?

я б сказав що якщо прибутки не виросли на 30 відсотків, дуже відчувається

Тобто поки не заробляєш $1 млн на рік, то нема чого робити в США? Все буде дорого, жаба давитиме?

А цікава штука roth IRA

6k. На рік після податків.
Додатково до 401к
Забирати без штрафу в 62 роки
Теж без податку

Треба бути працевлаштованим фултайм і на сім’ю мати AGI. Менше 220к

Можна і раніше забрати тіло без штрафу.5 років здається від вкладу. Поюс якщо юзати бекдор ІРА то вийде більше ніж 6к в рік

Ліміт обійти
Транзитно кладеш на звичайну ірину

next 6 months auto insurance quote
2*760

Vehicles

2015 Hyundai Elantra

Premium: $756.90
Coverage details
COVERAGELIMITSDEDUCTIBLEPREMIUM
Automobile Liability Insurance
Automobile Liability Insurance:Bodily Injury
$100,000 each person
$300,000 each occurrence
Not applicable
$115.20

Automobile Liability Insurance:Property Damage
$50,000 each occurrence
Not applicable
$757.51

(1) Comprehensive — Excluding Collision
Actual cash value
$500
$81.00

(2) Personal Effects
$100
$0
Audio, Visual and Data Electronic Equipment
Not purchased*
Auto Collision Insurance
Actual cash value
$500
$409.00

Automobile Medical Payments
$2,000 each person
Not applicable
$12.50

Customizing Equipment
Not purchased*
Towing and Labor Costs
$50 each disablement
Not applicable
$3.00

Transportation Expenses
Increased Limits
$30 per day to maximum $900
Not applicable
$13.00

Discount details
Multiple Car
Passive Restraint
Antilock Brakes
Premier
Good Payer
Preferred Package
Drivewise®

О я теж обновлюю. Виставили 850 за півроку. Ппц. Пошукаю ще

Виставили 850 за півроку. Ппц. Пошукаю ще

Якщо це фул каско, то нормальна ціна

Яка ще й стоїть більшість часу.
Профілактично їжжу миль 10 раз на тиждень

Але не бачу як сказати низький пробіг

Не можу коментиьи в коли закінчиться війна.
Напишу тут

Згідно Прогнозу кіра буличова москву ще не зруйнували

А в 2085 там має бути космодром...

youtu.be/ZNcY6SDmZic

Правильно писати, онлайн «віза» для країн, які до 2024 року їздили у ЄС безвізово :)

Тем бiльше, що таке саме в США для європейців

in 2020

Although $300,000 is a lot compared to the median household income in the United States of ~$65,000 in 2020

updated in Jan 2023
Although $300,000 is a lot compared to the median household income in the United States of ~$76,000 in 202

ото про новий рік, підсумки та резолюшини

в лотерею б виграти чи таксювати піти
чи індусам нирку продати

Грудень
Home
$2,196.16

Shopping
$2,015.36

Food & Dining
$1,902.52

Business Services
$1,261.14

Bills & Utilities
$656.51

Health & Fitness
$480.35

-------------------------------
Листопад

Home
$2,086.63

Food & Dining
$1,924.66

Shopping
$1,794.61

Bills & Utilities
$873.49

Health & Fitness
$726.89

PS
в шопінгу тільки розхідні матеріали

PS
в шопінгу тільки розхідні матеріали

а що входить у категорію Home, і що у Health & Fitness?

Home (December)

Select row CHECKCARD 1229 North Carolina Lo 866-934-0289 MI XXXXX8423XXXXXXXXXX0520 2022-12-30
Dec 30, 2022 CHECKCARD 1229 North Carol...
Furnishings
Furnishings
-$3.00
Edit
Select row ADT SECURITY*402984904 WWW.ADT.COM FL 2022-12-23
Dec 23, 2022 ADT SECURITY*402984904 WWW....
Home Services
Home Services
-$56.68
Edit
Select row CHECKCARD 1222 North Carolina Lo 866-934-0289 MI XXXXX8423XXXXXXXXXX3048 2022-12-23
Dec 23, 2022 CHECKCARD 1222 North Carol...
Furnishings
Furnishings
-$12.00
Edit
Select row CHECKCARD 1216 North Carolina Lo 866-934-0289 MI XXXXX8423XXXXXXXXXX6218 2022-12-19
Dec 19, 2022 CHECKCARD 1216 North Carol...
Furnishings
Furnishings
-$12.00
Edit
Select row CHECKCARD 1218 North Carolina Lo 866-934-0289 MI XXXXX8423XXXXXXXXXX7448 2022-12-19
Dec 19, 2022 CHECKCARD 1218 North Carol...
Furnishings
Furnishings
-$6.00
Edit
Select row CHECKCARD 1215 North Carolina Lo 866-934-0289 MI XXXXX8423XXXXXXXXXX8749 2022-12-16
Dec 16, 2022 CHECKCARD 1215 North Carol...
Furnishings
Furnishings
-$3.00
Edit
Select row NEWREZ-SHELLPOIN WEB PMTS 221211 0674305743 KARPENKO MYKHAILO 2022-12-13
Dec 13, 2022 NEWREZ-SHELLPOIN WEB PMTS ...
Mortgage & Rent
Mortgage & Rent
-$1,849.96
Edit
Select row ARLO TECHNOLOGIES INC 2022-12-12
Dec 12, 2022 ARLO TECHNOLOGIES INC
Home Services
Home Services
-$9.99
Edit
Select row LOWES #03040* INDIAN LAND SC 2022-12-10
Dec 10, 2022 LOWES #03040* IN...
Home Improvement
Home Improvement
-$74.48
Edit
Select row CHECKCARD 1203 North Carolina Lo 866-934-0289 MI XXXXX8423XXXXXXXXXX3821 2022-12-05
Dec 05, 2022 CHECKCARD 1203 North Carol...
Furnishings
Furnishings
-$3.00
Edit
Select row BULWARK EXTERMINATING LL 2022-12-02
Dec 02, 2022 BULWARK EXTERMINATING LL
Home Services
Home Services
-$95.55
Edit
Select row PSI SERVICES LLC USD 2022-12-01
Dec 01, 2022 PSI SERVICES LLC USD
Lawn & Garden
Lawn & Garden
-$70.50
Edit

HF

Select row DR.DAVID RITCHIE DC CHARLOTTE NC 2022-12-28
Dec 28, 2022 DR.DAVID RITCHIE DC CHARLOT...
Doctor
Doctor
-$65.00
Edit
Select row DR.DAVID RITCHIE DC CHARLOTTE NC 2022-12-21
Dec 21, 2022 DR.DAVID RITCHIE DC CHARLOT...
Doctor
Doctor
-$65.00
Edit
Select row MECKLENBURG RADIOLOGY CHA704-332-1291 NC 2022-12-05
Dec 05, 2022 MECKLENBURG RADIOLOGY CHA70...
Doctor
Doctor
-$350.35
Edit

значить бюрократична правда про зарплатні

Charlotte, NC
Salary Zone 3

Base 140-165k

пайка щоб не здох

зарплату великого міста на удальонку стає цікавіше шукати

Дуже хочеться сподіватись, що є якісь rsu та бонуси, бо 150к на сім’ю gross то від пейчека до пейчека. Хоча якщо вже є виплачений будинок, то життя сяє іншими барвами (підозрюю, що у Вас нема покищо)

ура, привіт, дорогий гість :)
з НР!

ну 150к навіть галери дають вже (деякі як базу деякі як тотал)
сама типова пропозиція віддалено за девопс та дба

180 вже крутять носом

Ну або двоє працюючих.
У дружини як робота зникла так і сумно стало. Хач там і небагато було а плюс пару тис вже відчувадося

Була опитувалка, де більшість 250+ сказали що живуть від пейчека до пейчека.
Мабуть це не від зп залежить.

То в Каліфорніі 250 не дуже відчувається

Я помилився
www.google.com/...​check-amid-inflation.html

Але суть не міняє. Більшість людей з тих які отримають 100к і живуть від пей чека до пей чека, так само живуть і після 250к

Але суть не міняє. Більшість людей з тих які отримають 100к і живуть від пей чека до пей чека, так само живуть і після 250к

Щось не зрозуміло. Яким чином інфляція у 7-8% могла взагалі вплинути на тих, хто зароляє 100k, а тим більше на тих, хто 250k. Купували вони їжу на $1000, а тепер вона коштує $1080, вони це взагалі помітили?

Це безвідносно до інфляції. Просто є люди які живуть від хп до зп а є які ні

Це безвідносно до інфляції. Просто є люди які живуть від хп до зп а є які ні

Це правда. Але ж у статті написано, що це все через прокляту інфляцію :)

Комбінація двох факторів, один рік насипали бабла, інший забрали

Бо це не дуже велика різниця в реальності по рівню життя.
100k = 6200
250k = 14600

Тей хто заробляє більше трохи краще житло має, більше відкладає на 401к, можливо частіше їздить в дорогу відпустку, краще машину має. Ось і немає різниці. Має пройти багато років коли це буде мати кардинальнішу різницю...

Цікавіше, яка реальна різниця між 250к і 350к. Мені здається тільки в можливості больше інвестувати...

Саме так. Просто є менталітет скирдувати а є менталітет витрачати. Чим більша цифра зп — тим важче останнім впоратись з завданням. Звідти і зниження відсотка з 36 до 30:) але більшість таки дає собі раду :)

Як варіант — можна просто більше відпочивати. В мене сусід в відпустку 4 рази на рік літає. Хз скільки він заробляє :)

цікавий опис вакансії

Salary ranges we are seeing in Dec 2022:

“Pre-seed”: up to $150k+equity

Seed stage: up to $170k+equity

Series A/B: Series A/B companies tend to get picky around $170k to 200k+equity; some can go higher than that (sometimes MUCH higher, $250k-$300k+) for very strong candidates with a lot of experience.

Cleared engineers: TS w/ poly, DC area — up to $200-$225 for on site staffing contracts; TS with very strong engineering skills and AI/ML experience can go as high as $250k+ for companies who sell products to the USG.

www.linkedin.com/...​/?currentJobId=3406620136

аж цікаво
я на співбесіді з переляку гучно пукнув... добрий це знак чи поганий...
ніби хочуть офер дати
але ж клята зоновість

добре якщо 200 переповзе...
так я стільки і зайцями добиваю

в каліфорніях от стільки судячи з levels.fyi

P4
Data
7 yrs

0 yrs
US$245,000

195K | 50K | N/A

Ну якщо вфх — не проблема, а в офіс, би не взяли :)

401 k не матчать

виграш тільки якщо хворіти
і примарні RSU розмазані на 4 роки

Якась гібридна страховка

khn.org/...​the-insured-to-more-risk

Minnesota startup Bind Benefits eliminates annual deductibles in its “on-demand” plans sold to employers who are opting to self-insure their workers’ health costs. Rather than deductibles, patients pay flat-dollar copayments for a core set of medical services, from doctor visits to prescription drugs.

In some ways, it’s simpler: no need to spend through the deductible before coverage kicks in or wonder what 20 percent of the cost of a doctor visit or surgery would be.

But not everything is included.

Patients who discover during the year that they need any of about 30 common procedures outlined in the plan, including several types of back surgery, knee arthroscopy or coronary artery bypass, must “add in” coverage, spread out over time in deductions from their paychecks.

“People are used to that concept, to buy what they need,” said Bind’s CEO, Tony Miller. “When I need more, I buy more.”

According to a company spokeswoman, the add-in costs vary by market, procedure and provider. Less than 7 percent of members should need add-in services in any given year, Bind estimates.

On the lower end, the cost for tonsillectomy and adenoidectomy ranges from $900 to $3,000, while lumbar spine fusion could range from $5,000 to $10,000.

To set those additional premiums, Bind analyzes how much doctors and facilities are paid, along with some quality measures from several sources, including UnitedHealth. The add-in premiums paid by patients then vary depending on whether they choose lower-cost providers or more expensive ones.

The ACA’s out-of-pocket maximums — $7,900 for an individual or $15,800 for a family — don’t include premium costs.

The Cumberland School District in Wisconsin switched from a traditional plan, which it purchased from an insurer for about $1.7 million last year, to Bind. Six months in, Superintendent Barry Rose said, it is working well.

Right off the bat, he said, the district saved about $200,000. More savings could come over the year if workers choose lower-cost alternatives for the “add-in” services.

“They can become better consumers because they can see exactly what they’re paying for care,” Rose said.

Levin-Scherz at Willis Towers said the idea behind Bind is intriguing but raises some issues for employers.

What happens, he asked, if a worker has an add-in surgery, owes several thousand dollars, then changes jobs before paying all the premiums for that add-in coverage? “Will the employee be sent a bill after leaving?” he said.

100k can be a new 300k

Soon wage depreciation will kick in. This is what fed wants. Soon we will be thankful to have any job. The fact is tech nerds are incapable of doing anything else. They will work for the same 🥜 arts majors do

Добре, про хороше

Квиток на Аватар в IMAX можна купити без бійки.
Згадую який челендж з цим був у Києві в 2009

Почалися продажі

А як працюють кінотеатри під час повітряних тревог?

Останнім часом тривоги лише під час масованих обстрілів, а не хаотичні, як це було до жовтня

ринок найму очима галер

info.lhh.com/...​s&utm_content=salaryguide

IT
US National
Experience Level
Low Medium High
IT
Agile Coach $117,143 $129,039 $158,743
DevOps Engineer $99,720 $127,886 $170,057
Product Owner $108,108 $158,207 $207,402
Scrum Master $77,849 $107,011 $122,058
Applications Systems Analyst $79,834 $93,346 $107,351
Business Analyst $77,432 $89,984 $102,902
Business Systems Analyst $87,536 $100,129 $113,910
Change Management Specialist $89,869 $100,048 $146,188
Data Analyst $85,610 $107,012 $133,765
Information Technology Auditor $84,909 $107,241 $127,538
Big Data Engineer/Architect $100,914 $127,086 $169,322
Business Intelligence Analyst $83,835 $108,042 $141,711
Business Intelligence Architect $127,745 $213,628 $256,472
Business Intelligence Developer $89,262 $112,035 $154,676
Business Intelligence Specialist $83,126 $116,181 $177,294
Computer Systems Analyst $65,557 $77,326 $89,878
Data Architect $98,518 $123,804 $150,169
Data Management Director $145,253 $157,944 $208,426
Data Modeling Analyst $88,842 $101,246 $123,724
Data Scientist $81,393 $105,776 $132,267
Data Warehouse Manager $116,298 $139,526 $147,266
Data Warehouse Programming Specialist $105,776 $129,398 $140,551
Data Warehouse Specialist $96,132 $107,417 $119,878
Database Administration Manager $105,130 $116,788 $140,177
Database Administrator $89,362 $100,421 $109,313
Database Analyst $66,603 $88,048 $99,141
Database Report Writer $84,030 $95,615 $101,227
Database Warehouse Analyst $91,713 $97,857 $106,007
Oracle Database Administrator $95,161 $107,011 $142,902
Report Developer $90,594 $110,824 $119,181
Reporting Analyst $62,569 $99,218 $119,517
Software Developer, Big Data $94,914 $101,021 $118,372
SQL Server Database Administrator $85,609 $109,867 $132,691

Low Experience = 0-2 years Medium Experience = 3-10 years High Experience = 10+ years

Эк вы LHH приложили... Вроде, не галера. Или под данным чудным определением нынче идут все компании, включая всякие ФААНГи?

знаю про них всього пару місяців
я теж думав що не галера

щира галера www.lhh.com/us/en
тільки не українська

Overview
Our end-to-end HR solutions future-proof organizations and careers all over the world. Through Advisory, Career Transition & Mobility, Learning & Development and Recruitment Solutions, we enable transformation, and our job is never done because there’s always another tomorrow to prepare for.

We make a difference to everyone we work with, and we do it with local expertise, backed by a global infrastructure and industry-leading technology. LHH’s over 8,000 colleagues and coaches span 66 countries worldwide, working with more than 15,000 organizations, a majority of Fortune Global 500, and nearly 500,000 candidates each year. Together we address needs across the entire talent journey, helping organizations build their capabilities and individuals build brighter futures. There is a world of opportunity out there. Let’s get to work.

LHH is a part of the Adecco Group, the world’s leading talent advisory and solutions company, headquartered in Zurich Switzerland.

а що когось укр галера продала LHH ?

все компании, включая всякие ФААНГи?

чи всі хвалені найми на фанги через прокладки були тут?

«Product Owner $108,108 $158,207 $207,402»

Блін... А я деякий час працював PO, кодити часом складніше

«Business Intelligence Architect $127,745 $213,628 $256,472»

Така також дуже цікава позиція, зустрічав гарних технічно підкованих людей на цій позиції але також бачив просто аналітиків з цим тайтлом. Цікаво чи платять їм 250к бази.

«Software Developer, Big Data $94,914 $101,021 $118,372»

В принципі зп виглядає як зп патрульного, але в мене є думка що вони це написали тому що вони хочуть щоб ви йшли працювати на цю зп і нажаль хтось так працює.

ну внутрішні галери беруть собі 20-50 % навару
всю падаль підбирають (хто роботу втратив чи обісрався якось)
зовнішні 50-100

Про 300тыс они правы, но на семью — очевидно там учли двое работающих взрослых с зарплатами по 150к. На 401к нельзя отложить больше 22к в год.
Плюс инвестиции на образование детей.
Почти 20% зп ушло на инвестиции.
Но на авто наоборот сегодня платежи выше и легко доходят до 1000$ в год за семейный минивен. На бу можно не смотреть.

В принципе двое работающих взрослых после колледжа с такими зарплатами не редкость

Плюс инвестиции на образование детей.

о а хтось тут выдкривав 529 рахунок?

там великі обмеження як ті гроші потім використати

надлишки звичайно можна сховати выд податків

Я туди 10к минулого року закинув. Забрати без проблем, але після повноліття дитини

Пишут, что если ребенку положена стипендия, ее могут снизить если у него/нее уже есть деньги на 529 (типа у тебя и так денег хватает, зачем тебе стипендия).

www.savingforcollege.com/...​plan-affect-financial-aid

Печаль, значить більше туди не закидую :)

Я не здивуюся якщо і нолики у батьків перевірять

Я відкрив. В середньому у американців 30тис на ньому. Стипендія то таке, там якщо більше 200к заробити то ніякої не буде не важливо був 529 чи ні

зозуля хвалить півня за те що півень хвалить зозулю

про levels/fyi не чули

4dayweek.medium.com/...​a-raise-2022-b326a71589d8

дивився вакансії

надибав опис чиєїсь страховки
www.spglobal.com/...​022-us-benefits-guide.pdf

як не крути 700+ за сім"ю з пейчека

Хезе, в мене 330 баксів на трьох депендантів в місяць. Є в кого нуль...

бачив одну таку

300к і старховка всім
ну там халіф на годину, до першого прогону

ще буває як на галерах: спочатку вкрали шмат а потів поділилися шматочком

Это обычно полная цена, значит работодатель ничего не покрывает

У нас схожа ціна

дивись нижче
всі місця де працював десь так і було

брешу

?третину?

з мене з пейчеку щодватижня за сім"ю 648
доплата 243

тоді виходить що за мене

Раз все тут начали меряться. Растраты на троих, с учетом того что летали в отпуск на неделю.

Food & Dining $1763
— Groceries $539
— Restaurants $735
— Coffee Shops $338
— Alcohol $88

Shopping $866 (в основном всякое детское + несколько smart home devices)

Растраты на троих, с учетом того что летали в отпуск на неделю.

Немає сенсу рахувати продукти, якщо була відпустка. Я спеціально чекав аж до вересня, бо це перший місяць, коли ми були вдома усі дні.

В августе мы особо не ездили никуда.

Food & Dining $1549
— Groceries $800 (но тут входят всякие штуки для дома)
— Coffee shops $490
— Fast food $213 (в свое оправдание тут только Wendy’s фаст фуд и то брал салат, остальное Panera bread, Chipotle)
— Restaurant $44

Shopping $1583 (детское + всякие мелкие штуки для home renovation).

Серпень

Fast food $213
Restaurant $44

Вересень

Restaurants $735

Такі цифри більше схожі на гральні кості, в них же немає сенсу для того, хто це читає.

Соре, что не оправдал ожидания. Но контекст был не показать что сколько стоит.

ТЗ пишет, что ниже 2к в месяц питание на троих — это как жить под мостом в США.
Чорний Список Юджина, что а в Германии можно не смотреть на ценник и жить в 3 раза дешевле.
Я пишу в контексте, что 2к в месяц на еду и 1.5к на шопинг в США минималка — преувеличение. Два месяца с разными типами расходов были ниже. При том как видно по категориям — далеко не ущемлял себя. Можно легко урезать в 2 раза.

давай покажи як прожити на 3-х місяць на 1 к

у меен думаю 1.5к буде зовсім голодний режим
і 450 на мясо минулого повинно згладити цей місяць трохи

Ну вот в августе
Food & Dining $1549
Срезаем растраты на кофе $490
Получается $1060.

То же самое в сентябре — минус кофе шопы и половина ресторанов, тоже в районе 1к.

LOL
Мож в далласе там все дешевле ?
Мой дата поинт — меньше 2к — помню когда тратили на гросери. По хорошему это ближе к 2.5k ;(

Ужаться до 1к — что то нереально.

ЗЫ это при том что на работе кормят.

PS: Алкоголь употребляем хороший

Еда по всей стране комодитизирована, везде ±10%. Рестораны процентов на 20 отличаются. Жил в ЛА, СФ, Сиэтл до этого.

Алкоголь мы мало пьем. Но если цель как у ТЗ урезать растраты, то не вижу проблем пересмотреть на него бюджет.

Мы не «по ресторанам» эксперты. если что.

В целом я рад что кто — то может ужаться до такого минимума, мне бы не очень хотелось бы так ;) Думаю 1.5к это такой порог ниже которого никак.

Мы были в отпуске неделю, 1.6k вышло в сентябре.

Жил в ЛА, СФ, Сиэтл до этого.

Что уж нам с тобой спорить — все видел все познал LOL

Я не понимаю чего сразу «ужиматься». Вся еда органик, берем все что хотим и сколько хотим. В основном костко, а не Whole Foods. Мало алкоголя, основные протеины с рыбы и курицы (не по финансовым причинам), много овощей и фруктов да и все. У нас лимита на то сколько тратим на еду нету.

Каждый тратит сколько хочет, тут спора нету. И хорошо когда можно больше и получать от этого удовольствие. Но заявлять что ниже 2к на 3 это как с бомжами под мостом побираться не совсем справедливо к чему я это и привел.

Пока нет.... Но пугать то так зачем, кто то и поверит. Потом доказуй что не из коробки вещаешь

Но заявлять что ниже 2к на 3 это как с бомжами под мостом побираться не совсем справедливо к чему я это и привел.

С такой трактовкой я тоже не соглашусь. 2к на троих это хорошо, особо не ущемляя но и без излишеств. Фенси рестораны так точно забыть.
Тем не менее, обольщаться что семья за 1к будет питаться нормально, в кали тем более, не стоит.
Даже в костко многое подорожало примерно+10%.
Хз, но субьективно все движется к тому что, 2к расход на гросери это согодняшняя необходимость ;)

Не стебись, у меня чеки из костко по 3к были прошлый год

меньше 2к — помню когда тратили

Edited:
меньше 2к — НЕ помню когда тратили

растраты на кофе $490

це тортики чи якась модна кава?

Німеччина.
Продукти на місяць для трьох (дитина 2.5 роки, їсть, в основному, те саме, що й ми).

Їжа, куплена додому: 623.74 EUR
Їжа, тільки для дитини: 115.03 EUR
Кафе, мак, їдальня, різні перекуси під час прогулянок: 162.28 EUR

Повний список продуктів:
docs.google.com/...​CFJoArZJpRBt40/edit#gid=0

Примітки:
— не економили, це саме та їжа, яку хотіли купити.
— в основному готуємо дома, але іноді купляємо готову їжу.
— раніше купували більше соків, але в цьому місяці ще почали варити компоти, бо вони виходять досить смачними.
— продукти, в основному, з найдорожчого супермаркету Edeka. В інших буде дешевше. В різних бюджетних, гадаю, буде на 20-30% відсотків дешевше.
— ресторанів в списку немає, у вересні ми в них не ходили.

дякую

наперд перепрошую

мак

якщо це не про опій і не макбук

то правда МакДональдз регулярно?

правда МакДональдз регулярно?

Там є список продуктів. Мак в вересні одне відвідування. А що, мак, це щось погане?

в сша це зовсім економ режим

А що в США не «економ режим» і аналог мака?

В США в маках (и других фаст фудах такого уровня) питаются в основном бедные либо люди кого пробило на junk food раз в пол года.
Эконом режим в основном называется «fast casual» — chipotle, panera bread, всякие локальные вариации. Из бургеров Five Guys считается относительно ок.

panera bread

володіє маком
так, я написав політкоректно що це зовсім низ ланцюжка

В США в маках (и других фаст фудах такого уровня) питаются в основном бедные либо люди кого пробило на junk food раз в пол года.

Я регулярно бачу фотографії мільонерів і мільярдерів в маках.

Ти їдешь в неділю ввечері додому з поїздки в національний парк. Ти дуже стомлений. Що ти їси?

Вот все разы как они туда ездили они и фоткались :). Баффет например периодически постит фотки так как владеет большой частью мака. Аналогично он пьет колу не потому, что она ему нравится.

Мы в основном открываем гугл карты и выбираем места с хорошими отзывами. Так, чтобы поесть было негде кроме мака было только во вне сезона в лыжном городке.

Мы в основном открываем гугл карты и выбираем места с хорошими отзывами.

Я не вірю. Жодна нормальна стомлена родина не буде спочатку робити крюк до ресторана з зірочками, а потім сидіти півгодини і чекати замовлення. Це можна зробити один раз на рік, можна два, можна у відпустці. Але, регулярно так робити просто неможливо, тим більше з дітьми. Справа не у грошах, а тільки у часі і стомленості.

Если настолько устали, то берем to go. Когда в стране есть удобная инфраструктура для машин, то это не проблема :)

Если настолько устали, то берем to go.

Ви берете ГАРЯЧУ їжу to go? А що ж це за їжа така і чим вона краща, за мак? Чи в США сендвіч вважається нормальною їжею? :)

Да, когда ехать в гостиницу 5 минут, в чем проблема? А это в основном так происходит когда едешь возле национальных парков.

Є насправді дуже хороші місця з сендвічами. :)

Я в Доміно заїжджаю, по дорозі дружина піццу замовляє, приїжджаєм — відразу забираєм

доміно то девопс піца

канонічний приклад (презентація Редгейт) на конференції як з посередньої піці завдяки сучасним айті процесам зробили розкручений продукт

ЄС. Але воно капець яке зручне. Не найкраща піцца, не найгірша, але зате купа локацій, щоб на будь якому маршруті були.

Chick Fillet

трафік і черги машин з не бідної категорії

Chick Fille
трафік і черги машин з не бідної категорії

І чим це відрізняється від мака?
www.eater.com/...​-fil-a-what-to-order-menu

и після такого до туалету йду
на виході все ще чую запах того що було на вході

перечитав
якщо дитина на соках, дивіться за зубами і культурою їх чищення у дитини

Щось новеньке

це має бути мій 10 000 комент на доу
і чомусь було видалено 5 моїх останній коментів сьогодні в топіку про Рубі

вимагаю справедливої цензури і свободи слова!!!

А ось волмартоїдам

Життя на 40к

Кімната і розбавлене пиво
www.financialsamurai.com/...​dence-on-a-modest-income

А статтю оновили в липні 2022
Там гарний срач в коментах

300k is upper middle, but agree it’s not what I’d call “wealthy” in a HCOL city. We had to game the system to get ahead. Moved from NY 15 years ago (earning ~60k as a couple and racking up a ton of debt) to the Philly suburbs and eventually worked our way up to ~250k. We bought a 4br home in the low 300’s, but that took 10 years to scrape together a down payment of 5% in our mid 30’s. We eventually paid off both cars, and are now just about to finish paying off a 20+ year old student loan. So we know how to live on a budget because most of the journey to where we are now involved paying down debt — 30k credit card debt, 45k in student loans, and 40k in car loans. Did the $1200/mo daycare, $5k+ summer camps, etc. We are still not quite maxing the 401k’s but did take advantage of ESPP and contributing to 529.

I say we gamed the system because we DIDN’T buy the 600k house the mortgage broker said we should buy and we left the HCOL city, but we are still close enough to Philly and NY to get there when we want. We picked a town (and a state) with a low property tax rate (~4k/yr). And we’d probably be labelled as living in the lower-end part of our town, which has plenty of multi-million dollar estates.

The scary part of all of this is that it wasn’t until we started to get over $150k that we were REALLY able to start to feel comfortable with our ability to pay for emergencies (like a new washing machine, or a random car repair) without panicking. America has become a place where you need to have higher than a six-figure income to feel like you can even survive. The system is designed to keep 90% of the population from ever getting ahead. Many who are brought up lower middle class may never get out of that tier and the same is true of someone who came right out of school and got a $100k job in Finance — it’s hard to relate without having been in the other person’s shoes. I’m grateful to have had the journey I’ve had — where I can remember needing to fish for change to pay for a meal and my wardrobe consisted of a few 3-packs of Hanes White T-shirts. Makes me appreciate what I have now so much more

нова страховка
в мене BASE HDHP | HSA PLAN
подорожчав вдвічі (повта вартість)
з мене (пакет сім"я) + 60 з пейчеку

TOTAL
Monthly Premium Employee Bi-Weekly Contribution
Family $1,932.68 $648.06

Employee contributions per pay check for both plans are shown below. Contributions are
deducted on a pre-tax basis.
TOTAL
Monthly Premium
Employee
Bi-Weekly Contribution
Employee Only $507.55 $0.00
Employee + Spouse $1,130.15 $277.66
Employee + Child(ren) $936.58 $188.32
Family $1,853.44 $611.48
Medical Plan Cost
TOTAL
Monthly Premium
Employee
Bi-Weekly Contribution
Employee Only $528.56 $0.00
Employee + Spouse $1,179.14 $300.27
Employee + Child(ren) $976.43 $206.71
Family $1,932.68 $648.06
TOTAL
Monthly Premium
Employee
Bi-Weekly Contribution
Employee Only $711.90 $84.62
Employee + Spouse $1,602.28 $495.56
Employee + Child(ren) $1,325.13 $367.65
Family $2,635.20 $972.3

з мене (пакет сім"я) + 60 з пейчеку

TOTAL
Monthly Premium Employee Bi-Weekly Contribution
Family $1,932.68 $648.06

Шось я не поняв. То з тебе 60 чи 648 bi-weekly?

Тобто 12*1296.12 = $15553.44

Я так розумію, що 60 це плюс від попереднього місяця... Це дофіга. Я за свій HMO план плачу 325 в місяць, і фірма накидає 1245

Це дофіга

Дофіга це коли всю сумму.

Я за свій HMO план плачу 325 в місяць, і фірма накидає 1245

HMO != PPO
Больше того, у нас коштує ~$2400 (ibb.co/dBzhqWH) з 0$ premium, але це не «cause for pride»

Ясно що ні, але у нас і РРО набагато дешевші були... Якщо не помиляюсь, 400 баксів з кишені треба було доплатити з кишені в місяць

ну за самого працфівника вся сума покрита
а от всі інші

ех зарізав мене земляк в гарну контору де була 100% страховка

Тобто страхування на сім’ю з’їдає з бюджету біля 10к щорічно?

648*26 = 16848

це ж без дедактібл і копей

з плюсів є HSA куди можа сховати 7к щороку доподаткових грошей
і тоді тіпа знижка на медицину 25-30%

Тобто страхування на сім’ю з’їдає з бюджету біля 10к щорічно?

20к якщо не сильно хворiти

з плюсів є HSA куди можа сховати 7к щороку доподаткових грошей
і тоді тіпа знижка на медицину 25-30%

Ти HSA відкрив окремо від роботодавця? HSA можливо витрачати тільки на medical expenses...Тобто якшо в тебе буде добра страхівка до пенсії, то я не розумію навіщо тобі стільки бабла на HSA, якшо потім буде medicare...Ти можеш інвестувати в HSA?

нєєє
найбільший куш померти до 70 і отримати мільйон страховку

ото гульну

Я б цілеспрямовано таку страховочку кенсельнув, щоб не було якихось побажань

так, HSA можна інвестуаати якщо на рахунку більше 2к

HSA відкрив окремо від роботодавця

через роботодавця
і ці гроші твої назавжди
можна пыдтримувати потым самому або перводити на ыншого проайдера.роботодавця

тільки в мене не запримується

було 4к та ще місяць тому
в дружина надірвала спину

2к за візити костоправу

зубні всі копеї теж звідти

тільки й того що доподаткові гроші

Это твой работодатель жлоб.
Полно контор где на семью 100-200 с пейчека.
Дальше будет только хуже

Жесть, а не страховка. А кто провайдер? У меня bluecross, 80 в месяц плачу и нулевой дедактабл! Была уже везде, заплатила один раз 20 баксов в urgent care в 12 ночи с отитом пришла. Была: у гинеколога (все бесплатно), приём у специалиста с отитом, при гриппе терапевт выписала рецепт на нурофен, 10 сеансов physical therapy, я спортсменка, болит спина. (упражнения+30мин массаж для спины)- все это бесплатно. Не знаю что за работа, но именно страховка просто космическая( В моем плане на семью в месяц 1000 выходит. Дентал и вижн отдельно, но там вообще копейки.

Блюкрос норс керолайна

До цього була з іліною і вона дешевша

я спортсменка, болит спина.

Оце мене завжди дивувало. На те ж він і спорт, щоб спина не боліла. Навпаки, коли переставати спортом займатися, починає спина боліти — від сидіння. Ввважаю, що спорт, від якого болить спина, недостойний називатися спортом.

Ти спорт з фізкультурою плутаєш :)

Не плутаю. Згідно з вікіпедією, спорт це організована за певними правилами діяльність людей, що полягає в зіставленні їхніх фізичних та інтелектуальних здібностей. Спорт — це змагання за певними правилами, зазвичай це специфічний вид фізичної або інтелектуальної активності, яку здійснюють з метою змагання, а також поліпшення здоров’я, отримання морального і матеріального задоволення, прагнення до удосконалення і слави, покращення навичок.
Тож не лише олімпійські чемпіони займаються спортом. РПЗ, які зібралися на майданчику спектися в пляжного волейбола, також займаються спортом, згідно з визначення в вікіпедії.

Спортсмени таки працюють на рнзультат а не здоров’я

Не в контексті слова — спортсмен.

Це точно. І через це мене і дивує це явище. Здавалося б, щоб бути швидшим, сильнішим, спритнішим, вправнішим — потрібно бути здоровішим. Хто здоровіший — має кращі спортивні результати. Отримана травма робить людину менш здоровою — відповідно спортивні результати погіршуються. Але все одно люди умудрилися поставити все з ніг наголову, і найкращі спортсмени втрачають здоров’я заради отримання спортивних результатів.

Так було 100 років тому, коли спорт був ще не був роботою. З того часу, щоб бути за іншим треба виживати з тіла більше максимуму, от і гробиться здоровя

А це інша частина явища, яка мене дивує. Ще якось можна зрозуміти людей, які заробляють спортом гроші і через це змушені йти на погіршення здоров’я. Та є немало людей, які гроші заробляють іншим способом, але заради результатів у спорті також отримують травми. От я, наприклад, вирішив побити рекорд свого тренера, який на кожній нозі присідає пістолетом по 100 разів. Дійшов до 85 разів на кожну ногу, а потім думаю — ну тренер же важчий за мене, треба одягти жилет з піском і з жилетом присідати. Почав присідати з жилетом — і через кілька тижнів заболіло коліно на лівій нозі. Навіщо воно мені було потрібно — і досі не розумію.

Ну так правильно написал. В прошлом спортсменка, сейчас за компом. Мс по худ гимнастике. К сожалению , гимнастки все потом страдают, кто колени, кто спина

Жук, я розумію, що хочеться знайти мінуси в загниваючому заході, але цього разу мимо :) рецепт, потрібен лише для того щоб цей нцрофен покрила страхівка. А так, з полиці — бери скільки хочеш :)

Честно уже не помню что там было, нурофен без рецепта, но ещё какое-то лекарство от гриппа было tamiflu наверное. Общий рецепт был. Имеется в виду что если по страховке выписывает терапевт, то лекарства бесплатные или +copay

Експеремент

Хочу витрачати 4к на місяцью В ідеалі 3к
на 3-х
на їжу і дрібні покупки . розхідні матеріали

сюди не входить житлоб страхування і т.д.
це ніяк не пов"язано з абсолютними цифрами зарпатні

money.usnews.com/...​ Automate your payments.

А яка ціль? Зібрати, інвестувати, звикнути до нового способу життя?

Зберегти 1000 з цих 4 або хоча б втримати нижче 4 що буде в 0 по суті *

*Після наповнення всіх інших бюджетів

З мого досвіду реально знизити бюджет, але це буде тимчасово, бо потім вилізає якийсь розбитий телефон / ноутбук / паливний фільтр і інші відпустки. Я веду річний бюджет, тільки таким чином можу в середньому зрозуміти скільки витрачаю, бо багато покупок раз на рік

згоден
тільки 3 дні як почав тіпа економити

тепер маємо ковід

7-й день шалених перегонів

іжа 900.16
покупки 276.53

приймаю ставки

то коробочка з м"ясом приїхала за 450
поповнили запас

Подозреваю что там в бюджете много таких коробочек всякого. А потом «куда делись деньги?»

Ну на ?місяць? м’ясо, дешевше ніж в супермаркеті
Минула менша закупка була 260
Там не лінійно, просто запас

Wagyu beef или начинать каждое утро с чашечкой кофе и куском мяса? Меньше мяса будет лучше как для здоровья так и для кошелька. Особенно если цель снизить растраты.

А де ти м’ясо на місяць зберігаєш? Жируєш на 7 холодильників як один відомий інвестор? 😂

В гаражі морозилка велика.
Сусіди як зїзжали віддали

Ти знаєш я раніше лічив як читав про того інвестора

Один в україні і тут зараз 5.
Морозилка, той що на кухні і маленькі

2 дісталися з хатою (на вулиці а газібу були) і маленький дружина приперла як цукерки робила
Був 7й
Винний, теж цукерки там були
Продали

Так що даунгрейд з 7 до 6

Але тільки 2 великі

Взагалі це якраз по американські хто з низьким бюджетом мати запас замороженої їжі на місяць

Ну, українському королю сирів тобі точно нічим дорікнути :)

12-й день

їжа 1200
покупки 950

Select row HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-11
Sep 11, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$123.54
Edit
Select row ZSK*IT UNION MARKET WAXHAW NC 2022-09-10
Sep 10, 2022 ZSK*IT UNION MARKET WAXHAW NC
Groceries
Groceries
-$64.14
Edit
Select row SQ *SUGAR DONUTS Charlotte NC 2022-09-08
Sep 08, 2022 SQ *SUGAR DONUTS Charlotte NC
Restaurants
Restaurants
-$26.89
Edit
Select row HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-07
Sep 07, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$15.03
Edit
Select row 9 SPICES CHARLOTTE NC 2022-09-06
Sep 06, 2022 9 SPICES CHARLOTTE NC
Restaurants
Restaurants
-$17.32
Edit
Select row HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-06
Sep 06, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$73.80
Edit
Select row HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-06
Groceries
Groceries
-$102.99
Edit
Select row BUTCHERBOX, LLC HTTPSWWW.BUTCMA 2022-09-05
Sep 05, 2022 BUTCHERBOX, LLC HT...
Groceries
Groceries
-$463.28 вищезгаданий запас м"яса
Edit
Select row SANDWICH EXPRESS MOORESVILLE NC 2022-09-05
Sep 05, 2022 SANDWICH EXPRESS MO...
Fast Food
Fast Food
-$8.86
Edit
Select row ZSK*IT UNION MARKET 2022-09-05
Sep 05, 2022 ZSK*IT UNION MARKET
Groceries
Groceries
-$36.29
Edit
Select row WHOLEFDS WAV #10592 2022-09-02
Sep 02, 2022 WHOLEFDS WAV #10592
Groceries
Groceries
-$128.08
Edit
Select row LIDL #1015 INDIAN LAND SC 2022-09-01
Sep 01, 2022 LIDL #1015 INDIAN LAND SC
Groceries
Groceries
-$69.54
Edit

Думаєте їм вже час працювати з такими витратами?

))) скорее есть ли корреляция расходов на еду и возраста, если памперсы, формула- это немного другой порядок расходов...

Скоріш за все усілякий бензин та розважалки по типу квитків у зоопарк / кінотеатр? Бо щось скачуть сильно

Select all transactions
Date
Description
Category
Amount
--------------------------
HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-21
Sep 21, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$42.30

Unity Farms 2022-09-21
Sep 21, 2022 Unity Farms
Groceries
Groceries
-$63.60

HARRIS TEETER #0066 CHARLOTTE NC 2022-09-19
Sep 19, 2022 HARRIS TEETER #0066 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$21.28

LIDL #1015 INDIAN LAND SC 2022-09-19
Sep 19, 2022 LIDL #1015 INDIAN LAND SC
Groceries
Groceries
-$81.57

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-18
Sep 18, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$86.79

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-16
Sep 16, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$107.50

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-16
Sep 16, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$22.41

Unity Farms 2022-09-14
Sep 14, 2022 Unity Farms
Groceries
Groceries
-$81.52

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-14
Sep 14, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$73.81

TASTE OF EUROPE CHARLOTTE NC 2022-09-14
Sep 14, 2022 TASTE OF EUROPE CHARLOTTE NC
Restaurants
Restaurants
-$85.05

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-11
Sep 11, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$123.54

ZSK*IT UNION MARKET WAXHAW NC 2022-09-10
Sep 10, 2022 ZSK*IT UNION MARKET WAXHAW NC
Groceries
Groceries
-$64.14

SQ *SUGAR DONUTS Charlotte NC 2022-09-08
Sep 08, 2022 SQ *SUGAR DONUTS Charlotte NC
Restaurants
Restaurants
-$26.89

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-07
Sep 07, 2022 HARRIS TEETER #0317 CHARLOT...
Groceries
Groceries
-$15.03

9 SPICES CHARLOTTE NC 2022-09-06
Sep 06, 2022 9 SPICES CHARLOTTE NC
Restaurants
Restaurants
-$17.32

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-06
Groceries
Groceries
-$73.80

HARRIS TEETER #0317 CHARLOTTE NC 2022-09-06
Groceries
Groceries
-$102.99

BUTCHERBOX, LLC HTTPSWWW.BUTCMA 2022-09-05
Sep 05, 2022 BUTCHERBOX, LLC HT...
Groceries
Groceries
-$463.28

SANDWICH EXPRESS MOORESVILLE NC 2022-09-05
Sep 05, 2022 SANDWICH EXPRESS MO...
Fast Food
Fast Food
-$8.86

ZSK*IT UNION MARKET 2022-09-05
Sep 05, 2022 ZSK*IT UNION MARKET
Groceries
Groceries
-$36.29

WHOLEFDS WAV #10592 2022-09-02
Sep 02, 2022 WHOLEFDS WAV #10592
Groceries
Groceries
-$128.08

LIDL #1015 INDIAN LAND SC 2022-09-01
Date September 1 2022
LIDL #1015 INDIAN LAND SC
Groceries
-$69.54

На чотирьох — дууууже економно, я не уявляю, як Ви вмовили сім’ю так пожити. І цікаво порівняти різницю між витратами в звичайний та «економний» місяць.

600 баксів на тиждень на трьох на їжу — це економно? При тому, що вся їжа з супермаркету практично,.

Я зважаю на раціон, але так, 200 на людину на тиждень виглядає норм. Я так розумію, що це не просто яловичина з рисом, але може десь і морозиво з тістечками, може виїзд на пікнік з усіми додатками і т.д. Тобто «звичайне життя», але просто дивитись на ціни і критично ставитись до покупок

Та ну, в мене виходить 300-400 баксів на 4ох. Я не купую сібас за 70 баксів за кг звісно за ті гроші, але органічні фрукти/овочі, мясо або дика риба плюс алкоголь і печеньки з шоколадками.
Тому, про страшну економію це дивно звучить :)

Ну я не буду сперечатися, якщо у Вас виходить комфортно їсти на цю сумму, то це круто. Я по собі помітив, що якщо часто їмо не дома, то звісно у супермаркеті мало витрачаємо. Але якщо весь місяць сидіти вдома і готувати, то на трьох то дороге задоволення. Може і справді ми трохи зажрались :)

В мене сильно сума витрат впала, після того як ми почали купувати менше продуктів дитячого харчування і продуктів з великим вмістом цукру, типу соків
До того, в мене витрати були 400-450 десь

Ми більшість їмо приготоване дома.
Крім крім «корисності» фастфудів там ще є й алергени.

мене виходить 300-400 баксів на 4ох

І це ствердження не дає мені спокою.
В мене в голові крутилася цифра що 600 на місяць на одного. І то думав завищена
Реальність про 200 на тиждень треба прийняти.
І це гарна ідея тижнями перевіряти.
А то за рллатня пот2 тижні. Розходи по тижню.
Місяць не вписується так гарно

Сьогодні буду закуплятись крах на тиждень. Скину чек

postimg.cc/D4QMTZ3j ну це по суті на 6 днів закупка можна рахувати, бо минулого разу я закуплявся в неділю.

Ну у нас теж такі чеки є в BJ’s

І ото купив і все
Всім по пайці?

Єп, нам цього на тиждень вистачить.
Раз в місяць в онлайні замовляю ще горіхи і сухофрукти, чай, каву.... В сумі — не більше 200 баксів. Регулярно — більше нічого не докцповую.

Ми теж пробували так, але потім на тижні «хочеться ще чогось, чого немає вдома», і настільки хочеться, що не лінуюсь в обід сісти в авто і їхати в магаз, щоб купити якийсь хамон або копчений сир. Треба качати дисципліну

Я думаю це не дисципліна а лінь :) стараюсь купити щось таке на початку тижня. В крайньому випадку залишиться на наступний тиждень. Потім — ну дуже ліньки кудись їхати :)
Звісно бувають форс мажори, коли треба протягом тижня в магазин їхати, але то в нас рідкість.

Непогано
Я заздрив в якійсь мірі ще в Україні сімям що планово закупалися в метро на тиждень.
У. Нас більш стихійно закупки. Яйки закінчилися пішов в магаз

Так а чего не костко? Почти все что увидел в списке было бы дешевле.

В костко дешевше трохи мабуть, я коли жив в Остіні, то пробував там закуплятись. Але в результаті, доводилось потім іти в хол фудс і докуповувати те чого не було в костко :) тому набридло. А зараз — найближче костко до мене 25-30 хв. В Остіні їх всього 3 здається....

Вкурсі, в мене прайму нема :)
Наш HEB місцевий теж доставляє і курбсайд має, але овочі/фрукти вони не дуже заморояуються вибирати (хоч і краще ніж інстакарт), беруть шопопало. тому після кількох спроб, вирішив сам в магазин їздити ..

Мясо з коробочки.
Їжа з BJ’s (такк як семз клаб чи костко) базару та супермаркету
Цей місяць ще й перехворіли.
Інколи була просто доставка з супермаркету.

Цифри на їжу це майже мінімум можливий.
Якщо не опускатися на до мішку рису

начинай готовить сам. будет и вкуснее и полезнее

У мене малий нічого не може з яйцями.
Авжеж дружина готує

у цій сумі їх нема
якщо тільки на одну мою зарплатню то витрати практично в 0

для контрасту

www.sofi.com/...​.. 8 Miscellaneous Costs

Groceries & Food
Average Grocery & Food Costs in North Carolina: $289 per person, per month

While your dietary preferences can play a big role in how much you spend on food per month, so can where you live. North Carolina’s average annual food cost per person is estimated to be $3,470, according to the Bureau of Economic Analysis.

That’s about $289 per person, per month.

Є три варіанта харчування
Дивлюсь лише на ціну
Дивлюсь ціна / якість
Дивлюсь лише на якість

Пункт 3 для дуже багатих, пункт 1 для дуже бідних :)

ну лише ціна потім в туалет в протигазі
і здоровя уб"є

Хоч РПЗ і бідні люди, але я на ціни продуктів харчування уже давно не дивлюся. Чомусь думав, що ціни на продукти харчування однакові в усьому світі, і основна стаття витрат за кордоном — це оплата за житло — оренда або іпотека.
А, тепер зрозумів. Житло дійсно є основною статтею витрат за кордоном. І після виплати орендної плати чи іпотеки грошей уже залишається небагато, тож доводиться дивитися на ціни на їжу. При цьому, якщо людина оплачує іпотеку, то її статки зростають, але все одно вона відчуває себе небагатою, адже на ціни на їжу доводиться дивитися.

іпотеки грошей уже залишається небагато

Десь якраз як в Україні чистої зп :)

адже на ціни на їжу доводиться дивитися.

Скільки ти на місяць на їжу витрачаєш, якщо відкинути ресторани і екстраполювати.

В україні десь 1000 на їжу і розхідні матеріали було так щоб цінник не дивитися (2015)

Фішка в тому, що в Україні і асортимент був інший.
Наприклад, в СшА з’являється опція, взяти звичайні персики по 5 баксів за кг, чи органічні — за 10.
Або взяти звичайне м’ясо, або натуральне/органічне.

Якщо нема вибору, тоді і про ціни не задуиуєшся. Треба персики — купуєш персики :)

Я і в Україні обирав філе лосося а не філе сібаса, просто тому, що не х2-х3 ціни не пропорційно задоволенню від споживання :)

В Києві проблеми відсутності вибору нема

Хз за Київ, але у Львові, жодного разу в магазині не бачив органічного м’яса.
Та і фруктів овочів асортимент так собі, ще й зазвичай пертись треба хто зна куди, а не купити в найближчому супкрмаркеті :)
Для мене Львівські супермаркети типу Сільпо, чи Арсену — по якості того що там продають — це такий собі Волмарт. Далеко не найкращий американський супермаркет. Там, справді, особливо на ціни не дивишся, прийшов і купив списку :)

лосось той що не з ферми
персики в сезон з сусіднього штату з ферми :)

Ну я теж вибираю дику рибу, а не вирощену, бо там смак сильно відрізняється. Та і різниця в ціні відсотків 30. Але коли наприклад дикий лосось рівняти з диким сібасом — там Х2 мінімум. Враховуючи що я беру 2кг+ риби за раз — це мінімум 60 баксів на одній позиції зверху. Особисто для мене — воно того не вартує :)

Чесно кажучи, не рахував, скільки виходить саме на продукти харчування. Десь тисяч дві на місяць, мабуть, на сім’ю з чотирьох осіб.

Ну це багацько. Але це стільки ж скільки ТЗ тратить на сім’ю з трьох в США. Навіть якщо в США в середньому на відсотків 20-30 дорожче, то на одне виходить.
Мабуть є різниця в розумінні що значить дивитись на ціну

Бо нема сенсу порівнювати витрати різних людей

Саме це я і маю наувазі.
ТЗ і Святослав витрачають ± той самий бюджет на продукти, з поправкою на локацію. Але один вважає — що економить, а інший — що купує по максимуму :)

За метриками банку іпотека не повинна перевищувати третину прибутку (не впевнений до чи після податку)

Гуманна вимога. Ця вимога стосується сумарного доходу подружжя?

Ця вимога стосується сумарного доходу подружжя?

так

У меня цель стремиться к 5-5300 в мес на ВСЕ)) включаю все ренты, страховки, еду, кредитки. Вот прям на все!
А ещё говорили что Каролина дешевле Иллинойса....

А наскільки реально гратися в зайчика з отими конторами що перепродають і дають контракти по 130к?

Вони трохи інші ніж наші галери.
Але менталітет інший

Вони примітивніше ніж укр галери. Ніякого відчуття компаніі, тільки клієнт.

ну кружечку і шапочку теж дають

погонщика не приставляють як такого

Хаха, і в кінці кнопка «придбати» за 99 доларів на рік. Классика. Але погоджуюсь, технології завжди рухають нас уперед, тож за ними майбутнє. До того часу, поки його не накричає РСЗВ ворожої держави :)

Якщо в тебе достатній рівень технологій, РСЗВ сусідньої держави — можна не боятись..

Я все частіше згадую відео від Рея Даліо в березні, про те як нації починають і закінчують свою гегемонію в світі. Технології то круто, але їх тирять, роблять дешевшими, починають використовувати проти тебе

Сильно китайці натиряли, чи совки? Всерівно американці на порядок сильніші...

Ну то все так.
Я зачепився за 1 %
І що 150к на сім’ю це вже межа виживання

Куча компаний ща подприкрыли найм. Что ж будет то?

А деякі типу еетфліксу ще й звільняють... Так виглядає, що саме зараз, ми переживаємо дот ком краще v2 :)

Куча компаний ща подприкрыли найм. Что ж будет то?

У меня напротив, вал предложений. Правда, это в основном европпка и всякие эмбеды и околотого...

Порадьте по Канаді (чи США), коли заходити в нерухомість? Як зберегти гроші від інфляції, які копиш на давнпейент?

Всередньому після переїзду 4-5 років купують

До 30 −50к простіше на сейвінгу.
Це ж буде емерженсі фонд

Два роки тому :)
А зараз, здається час купувати стоки :)

Біткоїн здається став синхронно рухатись з волатильними стоками. Тому не бачу в цьому великого змісту.

Та стоки — то ризик. Потім може вийти, що коли буде норм момент брати нерузомість, а стоки ще більше впали.
Просто смущає, шо інфляція 6.7%, а сейвінг акаунти більш як 2% не пропонують.

Ну будь яка інвестиція з таким профітом це ризик. Закинути гроші і зі 100% гарантію повернути 7% зверху — це фантастика :)

Создавай инвест аккаунт где тебе удобней и заводи деньги, читай про etf и готовь закупать, сейчас как раз распродажа начинается.

Це аро ті гроші що залишкові після energency fund

Сейчас в украинскую недвижимость надо заходить, где-то проскакивала новость что цены в Киеве в разы упали

Ніхто не продає, бо будь-який договір під час військового стану можна оскаржити

Як повернулись до старої теми, тут нещодавно сам Уоррен Бафет, а також Рей Даліо окремо від нього пояснили чому саме. Відповідь проста, економічна система США в системній кризі в наслідок системного протистояння з КНР і махінаціям (шахрайствам) на ринку цінних паперів з грою на пониження. Рятуючи американьску економіку від повного краху, ФРС надрукувала приблизно триліон додаткових долларів і доллар став дешевший сам по собі. Таким чином якщо 20 років тому, для того щоб відповідати критеріям будинок в гарному районі, троє дітей і дві машини достатньо було заробляти 60 тисяч долларів на рік, тепер це вже $300 000 (що далеко не усім американцям насправді доступно, скоріше це ціль і мрія). Також в середні самої США критична соціальна напруга по типу BLM (які малювали серп і молот на стінах пограбованих магазинів, тобто пояснювали, що це не просто пограбунок — а експропріація), коли в наслідок друкування грошової маси багаті стають все багатше і бідні все бідніше. Історія вчить нас, що коли таке траплялось раніше закінчувалось усе тотальними катаклізмами, революціями в війнами.

там відео на 17 хвилин... можете передати суть, що там?

Не рекрутеры, а рандомный рекрутер с noname компании занимающийся неинтересными проэктами с плохими плюшками и уверен такой же зарплатой. Все фидбеки про компанию написаны в одном стиле и видно, что инженерные фидбеки тоже писались не инженерами («я так люболю, что получил возможность работать над accessibility»!).

Ви купили акаунт в NYTimes? Бо мене не пускає прочитати, просить гроші...

Так виглядає що лоу інвенторі і вищі ціни на авто з нами надовго

American Honda Motor’s Dave Gardner told AN, „Retailers are thriving despite the supply struggles,” he said. American Honda has traditionally had 300,000 new vehicles nationally inventories, plus 100,000 in the pipeline. That’s now gone, but the scarcity has brought financial benefits. „If you’re able to take a significant part of that overhead out of the equation, I think you make this a much more efficient and profitable business for all concerned,” he said.

Попустились. За msrp уже можно брать

Хм... Я дивлюсь на Субару мсрп не виросло, за що тоді в ході +10к

Смотрел по Honda & Lexus. Субару хз, у них всегда чет не так LOL

Я хз.
Лізовану машину 3 річну можна викупити в продати за ціною нової

Я теж так думав. Продавав авто чуть більше місяця. Дзвонили лише скамери і якісь мутні тіпи.в результаті віддав диллеру

у биг 3 почти готовые траки и сувы пылятся на парковках и ждут чипов, которых нет и неизвестно когда будут. Это основаная приина отсутсвия предложения на рынке и роста цен. Но не все так плохо, живые авто у диллеров есть, но это непопулярные модели в дорогих комплектациях.

Найгірше те, що він каже, що зараз вони більше грошей заробляють, через економію на утриманні інвентарі. Якщо їм це сподобається, не будуть піднімати інвентар :)

они не будут, а их кокуренты, например корейцы, которые захотят забрать себе часть их рынка, еще как будут. Они хонда, а не феррари, для тото чтобы поддерживать искуственный дефицит на рынке им нужно войти в картельный сговор с остальными производителями, что не реально и в итоге закончится большими штрафами для всех.

Не обов’язково дифіцит робити. Достатньо скоротити інвентар до 1 міс продажів і сильно від мсрп скидати не будуть

ну так диллер киа через дорогу не сократит инвентарь и будет продавать за инвойс как в доковидные времена.

Можливо, мене дивує, що зараз на поїздці в 30хв до сусіднього диллера, можна зекономити 1500 баксів

в богатых эриях похоже везде так, диллеры разбалованы и не желают торговаться, покупатель готовый платить их цену все равно рано или поздно найдется.

Я швидше не з них дивуюсь, а з клієнтів. 1500 баксів за годину роботи, нефіговий рейт.
Ну та, в тому дилершмпі в якому я економив, баристи з кавою не було, але все ж :)

Час работы это если сильно повезет. С большей верятностью ты будешь кататься по району от диллера к диллеру, где тебе по телефону будут обещать «вот машина стоит прямо передо мной, на 1500 дешевле, кровь с носу, приезжай забирай», а когда приезжаешь, оказывается что она на 1500 дороже, и вообще машины нет, а надо ждать 3 месяца.

Ну я їздив в на найближчі салони Хонди, Субару і Тойоти, зробив пару тест драйвів. Визначився що мені найкраще підходить аутбек. Потім зааплаївся через якийсь автопортал. Поговорив по телефону з кількома диллерами. І купив машину по телефону. До диллера в якого я брав машину, я їхав єдиний раз — оформляти доки і забирати авто.

Ну электо машины считай в сговоре. Цен ниже 30к нет

почему нет, есть, вот $5k

www.techweekmag.com/...​s/auto/hongguang-mini-ev

только ты на таком авто ездить не захочешь, а тем более возить на нем своих детей

ну и странно что других причин для ценника в 30+k ты не видишь, например, себестоимость теслы на сегодняшний день 36k.

insideevs.com/...​production-cost-dropping

и они лидеры на рынке в этом плане.

Я б сказал что они откат нефтяным платят и потому такая цена.
И тесла за 30к даже не интересна. Она мелкая. Дорого для комьют машины

Як варіант взяти мустанг мах е, і отримати 12к такс кредиту якщо БББ пройде? :)

Ага
Мустанг та несподівано фольксваген і4
З 40к вниз з повним кредитом.
Ще кію у всі штати нову заіозитимуть

якщо БББ пройде

Я думав до нього ще повернуться. Чи це остаточно?

Сорри не увидел.
ХЗ чет президнт буксует, и не только а этом направлении.
Что хорошо в тек редакции −7500 без ограничения по MSRP. То что толкнёт байден — есть лимит и по цене и по доходу ;(

Вроде как уже все, несколько человек уперлось, и нужно будет передоговариваться по USMCA. Так что это еще года на 2 и в конце срока такое пушать никто не будет.

Я б сказал что они откат нефтяным платят и потому такая цена.

даблфейспалм.жпг

хотя у вас там на исткосте вечер субботы уже, сделаем поправку на это

Ту что за 5 привезти и техосмотр пройти?

страховка и обслуживание еще под большим вопросом будет на такоею

Проще гольфкар уже , если по месту ездить без хайвеев

А тем временем на форуме американских мамочек:

So call me crazy but I am definitely looking at the possibility of moving out of the country. It’s hard to love your home when the top 1% is trying to suffocate you with debt and it feels like no one cares about anyone else anymore until it’s too late. Everywhere I look the cost of living is getting to be too much. My husband makes a healthy salary ($80k for a family of 5) and we do not live frivolously by any means. We have 1 car, my kids don’t do extracurriculars because we can’t afford it after we pay bills, we make too much for assistance but I struggle to keep food in our fridge some weeks. I would like to be able to afford to take my kids to do things outside of the house at some point in the next 5 years without worrying which bill it will affect. I feel like we work 60 hour weeks and sacrifice our entire life to not even keep enough at the end of each week for a solid savings. We’re not even going to talk about what a scam insurance is and the lack of concern employers have for their employees anymore.
With that being said — has anyone moved out of the country? I know it will be A LOT of work but I feel like the end game will be worth it. We’re not military or looking for a job transfer so this will be 100% on us. I feel like we are stuck in a position that if we stay here we will never be able to afford to live but moving away is so daunting and feels impossible. Maybe I’m just living in a dream world but it’s worth asking about. I’d leave all of our possessions here if it meant we had a shot at giving our kids a chance at a better life.

My husband makes a healthy salary ($80k for a family of 5)

80к баксов на 5 человек смешно даже с позиции нищей европки... нихрена это не хелси

Ну ти врахуй що це нет селері буде.або більшість з цього. Питання, нахіба 3 дітей при такій зп мати

на контрацептиви не вистачило
ну і 3 дітей стандартно в америкосів

Нема розуму — рахуй каліка. Я недавно читав статтю, в якій якась жіночка, жалілась що не знає чи заводити дитину бо доведеться 100 баксів на підгузки в місяць тратити. Я купую підгузки по 20 центів за штуку, 5 штук на день — 30 баксів в місяць. Ну нехай 40. Без поняття, як вони закуповуються.

Мабуть всі діти різні, у нас перші пів-року було штук 15 на день, далі з 10, і тільки в 18 місяців стало 3-4.

15 це дуже багацько, в нас більше 10ти здається наколи не йшло. З 15 можна і справді до сотні дотягнути в місяць :)

По виходу вони почали звалювати з великих міст як то Нью Йорк чи Лос-Анжелес в одноповерхову Америку, в глибини самих штатів Нью Йорк і Каліфорнія, а також просто в глиб Америки: Огайо, Оклахома тощо, де жити набагато дешевше і все ще залишається інфраструктура від колись промислової Америки. Багато хто може працювати віддалено, а фактор хорошої школи поряд перестав мати велике значення, коли вчитель з фізкультури пояснює з екрану монітору корисність фізичних вправ.

Вчера снова считал расходы.
Если коротко

После жилья и страховки остается 5к
Из них, в теории
1500 еда на троих
1500 расходники и покупки.
В теории остается 2к

Но их конкретно подьедабт форсмажоры типа ремонтов и обслуживания всего
Отпуск можно не брать. Денег на гаваи нету.
На выходные в горах или у моря как то можно еще.

До переезда 6 лет назад тоже оставалось 2 к когда жена не работала и 4к когда работала

Ти ж з Кароліни? Порекомендуй куди на море поїхати влітку у вас.

Цих 2к включають в себе 401 план і всі можливі пенсійні?

Плюс, не забувай, що тіло кредиту — це теж «лишається»

>>

Цих 2к включають в себе 401 план і всі можливі пенсійні?

це після 401к, HSA, mortgage
до витрат на авто і всїх поточних

Саме доступне/близьке Myrtle Beach або Charleston SC
Отут непогано для одноденного візиту (в парку душ та туалети) southcarolinaparks.com/edisto-beach
отут знімали «Вєтнам» у Форесті Гампі Hunting Island State Park southcarolinaparks.com/hunting-island

PS
ось тільки помріяв шо я може відкладати
автострахова нагадала

Your Billing
Amount Due
Due Sat, 03/12/2022$1,478.63
Upcoming Payments
You do not have any payments currently scheduled.Make a Payment
Last Payment
Payment for $1,379.55 posted on 09/01/2021.

це після 401к, HSA, mortgage

Ну це теж накопичення.

Саме доступне/близьке Myrtle Beach або Charleston SC

Дякую дивився туди. Я думаю летіти в рейлі, брати машину напрокат і по узбережжю проїхатись, по два дня на локацію.

Your Billing

Ніфіга собі в тебе іншуранс. Ну але це каско? В Україні ти теж каско купував?

Каско.
В україні я жетончики купував на метро

Ну бачиш, тратиш більше але і якість життя виросла

Якшо з ралі то Wilmington ближче
Якшо літати то може флоріда?
В мертл біч теж є аеропорт доречі. Канадці прилітають.
За чарльзтоном ще Саванна є
Подивитися якшо архітектуру

Я чув, що саванна найкраще місто для пенсів в США :)
В Маямі не хочу, там ще жаркіше ніж в техасі :)

В Маямі не хочу, там ще жаркіше ніж в техасі

в Маями не жара срашна, а влажность. Если ты летишь туда с октября по март, то погода будет хорошая.

Угу, я шукаю щось на літо. Тому думаю про кароліну. Доречі, як в Маямі в грудні? Я читав що трохи хахоложно щоб купатись

Ну вірю. Але думаю краще ніж в техасі... Принаймі спробую :)

Кстати какой самый адовый период в Техасе и есть ли лучше регионы? Какой-то там Даллас возле озер.