ReactJS, TypeScript, Micro FrontendsReact fwdays | 27 березня. Долучайся!
×Закрыть

Смарт подарунки на свята. Топчик для ІТшників | kostrub.online

Всім привіт!

Вже зовсім скоро ціла череда свят і питання подарунків одне з найактуальніших. Що б ви хотіли отримати чи збираєтесь дарувати? 🎁

#смарт #подарунки #свято

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном0
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Якщо це не спам, то що тоді спам?

Саме той випадок коли б’юті-влогери заходять в ІТ, до будь чого приляпати приставку смарт- чи еко- (добре що вже пройшла мода не євро-) і кількість довірливих покупців підскоче вдвічі. Огляд як огляд, але суто до IT він відноситься відсотків на 25 максимум, все інше можна натягнути на будь-яку аудиторію віком від 16 до 30

Мені здається, вони ще «шукають» себе

25% теж непогано. Щодо б‘юті влогера, то давайте я просто прийму це за комплімент 😁

Тобто 75% води то теж норм?) а якщо серйозно то може щось гідне запропонуєте за основним напрямком — чи є у вас щось про проджект менеджмент, бажано ексклюзивне, а не переказ істин з вікіпедії чи переклад з англійської?

Дивіться, айтішники такі ж люди, тому їм підійде і решта 75% подарунків (список був зіставлений на основі їх же відповідей).
Щодо project management, то мій основний профіль це product management, але так як обов‘язки та задачі часто перегукуються з project, то дійсно ця тема є в моєму todo list. Так як не хочеться суто вікі-істин (як ви і сказали), потрібен час аби підготувати дійсно корисну інформацію.

P.S
З наступаючими вас!
Бажаю вам класних та тру айтішних подарунків 🎁

Дякую, вам також. І чекаємо цікавих матеріалів із власного досвіду. Доречі я так розумвю що ви в Німеччині, то було б цікаво почитати/послухати особливості суто їхніх підходів, чи такі ж вони педантичні у роботі як ми сприймаємо це з нашого слов’янського погляду? Чи є щось що відрвзняє процес від інших західних країн?

Подписаться на комментарии