Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Співбесіда в Amazon

Свіженьке. Подався на позицію в Amazon (AWS).

Спочатку мені сипало у почту листи «ви зареєстровані», «заповніть dashboard », «ознайомтесь з тим чи іншим», але все з прив’язкою до моєї аплікації. Спам йшов якись час, аж раптом у одному з листів було просто написано «пропонуємо запланувати дзвінок». У кожному листі багато лінків та посилань, тому деякі повідомлення попадали у Junk.
Амазон наполягає на використанні Amazon Chime. З цим виникли проблеми, бо онлайн версія одразу видала , що камера не буде працювати, а коли встановив на комп Chime, відео працювало нестабільно. Такий ганебний сервіс я не отримував навіть від WebEx, а із Zoom та Microsoft Teems проблем ще ніколи не було. Доречі Амазон вказав у запрошенні адресу техпідтримки. По факту це певно бот, бо підтримку я не отримав, лише стандартний текст у відповідь.
Мені запропонували заповнити онлайн графік мого вільного часу на наступні 3 тижні. Але я так розумію, що на цьому дигіталізація закінчилася, бо дзвінки всеодно назначали вручну , ХР не врахував часову різницю. Вийшло якось тупо. Я заходжу до кабінету у Chime, бачу , що ХР відкрив сессію та відключився, а менеджер так і не подзвонив.
Amazon використовує модель співбесіди: STAR (Situation, task, action, result).
ХР надасть вам посилання на Leadership Principles та interview portal. Дуже корисно для підготовки перед дзвінком.
У мене було 8 співбесід + кол з XP! Досі загадка навіщо так багато. Формально, перевірити мене мали всі з ким доведеться працювати, але в тому й фішка біхевіорал інтерв’ю , що достатньо 1, максимум 2 зустрічей щоб зрозуміти людину та як вона поводиться у реальному житті.
На кожному колі мене спитали навести мінімум три приклади, максимум 6. Тобто один приклад на кожний із принципів компанії. До зустрічі я виписав більше 30 кейсів, що відповідають цим принципам.
Обов’язковим є проходження онлайн оцінювання. У мене було письмове завдання де я мав стисло описати у форматі STAR складку проблему та як я її вирішив.
Мова співбесід англійська.

👍ПодобаєтьсяСподобалось2
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Були якісь цікаві технічні завдання або use-cases?

Location?
Какая команда?
Получил офер или нет?
Принял офер?
На какой левел собеседовался?
Какая роль? Судя по тому, что было письменное задание, больше похоже на менеджерскую роль.

Northern Europe ( Scandinavia + Baltic), Senior level. We did not reach offer discussion. Amazon, by the way, does not give any feedback.

Как готовился к письменному заданию и как подходил к решению?

Гарне питання. По перше завдання обов’язкове до співбесід, а часу на написання буле десь три дні, може трішки більше. Ви отримаєте лінк на сторінку з двома темами на вибір. Формат та логіка опису: STAR (Situation, task, action, result).
— я роблю фокус на досягнення / achievements, тобто на момент подання на позицію я вже вказав у CV декілька значущих для мене та компанії де я працював.
— із двух питань у завданні, я вибрав одне з тих, що я сказав у CV, та описав крок за кроки situation, task, action, result. Найбільше часу та зусиль пішло на опис ситуації. По факту Амазон не цікавлять загальні фрази, вони будуть довбать питаннями про особистий внесок, роль та результат. Мож суб’єктивне враження що вони йдуть по моделі 5 Why.

Більш детально, будь-ласка. Не зрозуміло що вас особисто зачепило?

Придумали стар какой-то, 5 вай...
Я понимаю это входной фильтр, но все равно как-то слишком, отношение к человеку как к ресурсу. Понятно что так оно и есть, но все равно не приятно.

Якщо не пройшов, но не приємно, коли пройшов то Герой Дня. Гіршим спецом ви не стаєте! Для мене Амазон не є лідером серед роботодавцем. Продукт може й хороший, але адміністрування внутрішніх процесів слабеньке.
Відношення до найму має бути як добре висвітлено у фільмі «Метод гронхольма ( El metodo)». Виграє той хто грає згідно з правилами та не сприймає гру особисто.

А кто лидер? Судя по LinkedIn вы с IT слабо связаны.

Це як у анекдоті : " Ти Шо інтелігент?!! — Ні, я таке ж бидло як і ви")))

собеседование было на склад амазона?

Підписатись на коментарі