Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

GlobalLogic запускає реферальну програму в Україні

Знаєте друзів — інженерів, які шукають нові можливості для розвитку? У GlobalLogic чудові новини — тепер ви можете порекомендувати друзів та отримати винагороду 700$ та 1000$ за успішні рекомендації на позиції рівня Senior та Lead відповідно!

Шукайте кнопку «Refer a friend» на відкритих позиціях у розділі «Приєднуйтесь до нас» на сайті GlobalLogic та рекомендуйте необмежену кількість друзів: bit.ly/careersearch-Ukraine

Подробиці програми: www.globallogic.com/ua/referral-program

Скористайтеся шансом знайти нові можливості для себе та своїх друзів!

👍ПодобаєтьсяСподобалось4
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

У вас жахлива реферальна програма

Багато дурних обмежень:

Ми з радістю розглянемо твою рекомендацію, якщо ти:
  • Не перебуваєш у шлюбі та не є, в розумінні закону, родичем першого ступеня споріднення (тобто батьки, чоловік або дружина, діти) особи, яку маєш намір порекомендувати
Кого ти можеш рекомендувати:
  • не є твоїм близьким родичем, чоловіком або дружиною.
  • Будь ласка, зверни увагу, що порекомендувати на відкриті позиції себе неможливо

Навіщо робити правило які легко обійти?

І як бонус до всього

Організатор залишає за собою право відмовити будь-якому Кандидату або Учаснику в участі в Програмі без пояснення причин відмови

Раньше больше платили раза в два-три. И там есть ещё одно подпольное условие как правило — человека не должно быть в их базе. Но об этом обычно говорят когда ты спрашиваешь, где деньги, Билли?

Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

В чому фішка? Можна на свою ж компанію друзів зареферити і то з більшими бонусами. Походу скотолоджик оптимізує витрати на рекрутерах))

уже пятница?

Саша мерзнет,
Иди к ней.
Грей Сашу,
Сашу Грей!

Ніколи не розумів популярності Сашки. Є моделі які приймали 3 в 1 набагато раніше ніж вона. Нічого особливого в зовнішності. В чому її популярність?

Она пример целеустремленности и разностороннего развития в профессии. Аналогией был бы айтишник, который за короткое время выучил пять языков прг. и сменил семь профильных занятий, от формошлепства до написания сервера на ассемблере. Удивительное трудолюбие и постоянное расширение границ возможного. Внешность во всëм этом — дело третье.

В каком-то смысле, у неë случилось важное признание достижений сперва в цеховом окружении, а не у публики. Поди повтори, так сказать... Дальше эффект интернетов и разгон мемов в пабликах, и вуаля.

Было каноничное видео, где она одна справлялась с группой из десяти (или даже более) интересующихся мужикофф. Удивительный талант.

lurkmore.to/Саша_Грей

Можно будет перепись недругов таким образом устроить:
Зареферил тебя человек в четотамлоджик — вражина лютая значиться, и нет ему прощения.

А если серьезно, то 1к за лида это даже не смешно. За реального лида рекрутеру отвалят минимум 3к и самому лиду сайнап бонус минимум в 50% зп. Видно эффективный хрюноменеджер четотамложита решил, что умнее одесского равина.

О, там на Прекрасном Глоджик (или какой-то тролль от их имени) в каментах уже судами угрожать начал своему трейни.
Если статья хотя бы на 50% правда, то это реально дичь, что все ревью человеку заморозили под предлогом карантина, а штрафы оставили. Такое себе однобокое исполнение договора.
С другой стороны, при цене вопроса в 1К+ уе автор как-то глупо вышел из этой ситуации — у нас в стране любую справку можно нарисовать за весьма скромные деньги и выйти из договора по состоянию здоровья. О чем говорить, если недавно накрыли товарища, который «ковидные» результаты за 500 грн рисовал, для выезжающих за границу.

Интересно, у того, кто будет советовать им людей, тоже «пенальти» будут прописаны, если человек не подойдет или свалит в закат через, скажем, 4 месяца?)

Интересно, у того, кто будет советовать им людей, тоже «пенальти» будут прописаны, если человек не подойдет или свалит в закат через, скажем, 4 месяца?)

А это идея!

Організатор залишає за собою право вимагати відшкодування у будь-якого Кандидата або Учасника в Програмі без пояснення причин

Да там тот джун какой-то странный. Говорит, что год опыта, но идет на зп трейни. Рейз заморозили ещё 10 месяцев назад, а до него только сейчас дошло, что ему зп не повысят, валил бы уже сразу тогда, детский сад какой-то.

Просто несамостоятельный, мало ли таких

Так а як звільнитись коли є штраф в $1250 який для початківців звісно вагомий

А толку сидеть 10 месяцев на смешной зп и в итоге всё равно уволиться заплатив этот штраф? Ему уже тогда надо было несчастный месяц досидеть и не платить штраф. Мсье явно не читал статью.

Цілком можливо, що у більшій перспективі, із-за раннього звільнення, спеціаліст здобуде кращу винагороду і компенсує втрати.

Спеціаліст міг подати документи на звільнення, розсваритись з менеджментом за існуючі образи, а коли дорога назад закрита, дізнатись що рік в договорі рахується після випробувального періоду.

Раз ти вступилась за свою компанію, то скажи, описана ситуація в статті могла бути?

Почитал что он пишет:

А толку сидеть 10 месяцев на смешной зп

Тоді ще ніхто не думав, що це затягнеться на майже рік (і хто зна ще на скільки).

Ему уже тогда надо было несчастный месяц досидеть и не платить штраф

Тому чекав поки стукне рівно рік як я працював і не обійшлось без сюрпризів. Як виявилось рік рахується з моменту завершення випробувального терміну — про шо ніхто звісно ж не попереджав.

Так что ему нужно было бы еще квартал сидеть и куковать.
И по поводу денег,

1250$ — три мої ЗП в Глобалі

То есть его зп 400 с копейками. Учитывая цены во Львове, этого хватит на снятие коморки и на еду. Ни о каких сбережениях речь при таких раскладах не идет. Так что вероятно у него денег не было.
И возможно я, Вас, удивлю, но у большинства украинцев нет лишних 35к. В принципе, нет даже просто 35к, так что и у его родителей вероятно тоже.

Он мог так же одолжить в самом начале, как сделал через 10 месяцев. А то что не знал когда закончится испытательный срок — его факап, у него ж там 100500 1-2-1 было, чего не спросил?

Он мог так же одолжить в самом начале, как сделал через 10 месяцев

Вероятно он рассчитывал что к лету все «рассосется», а потом уже ситуация как с ожиданием автобуса :) Вроде бы уже долго прождал, что бы идти пешком, поэтому продолжаешь ждать 🤣
В целом схема с оплатой за выход — уже веет рабством.
Что дальше, отъем паспорта и «выход» только в Юрьев день?

Да он просто джун.
Вы сами забыли какими были джунами?
Мне на первой работе 300баксов два года без повышения платили.

Конечно, нет.
Для сеньйоров.
А для джунов и трейни походу, есть.

Если статья хотя бы на 50% правда, то это реально дичь, что все ревью человеку заморозили под предлогом карантина, а штрафы оставили. Такое себе однобокое исполнение договора.

По тому, як автор описує, не зовсім ясно, що там і як відбувалось
1. Для початку треба розрізняти, про які саме рейзи/рев’ю йдеться — тайтл(грейд), чи гроші.«Карантин трапився за тиждень до неофіційного перегляду зарплатні» — перегляд зарплати, тим більше неофіційний, і вплинути на закінчення випробного і початку таймеру пеналті не мав.
2. Наскільки мені відомо, в ГЛ, як і всіх великих конторах, досить стандартизована процедура з ментором, звітуванням, ассесментом на трейні період і т.д., що має закінчитись фінальною співбесідою з усіма і визначити подальшу долю кандидата з виведенням його з трейні вже в когорту звичайних працівників в разі успіху, з відповідним оновленням в HR/ERP системах. Питання до автора, чому він це питання не підняв, якщо цього не трапилось по 3-х місяцях. Я не уявляю, як хтось може працювати рік як трейні.
3. А якщо його трейні період все-таки завершили відповідно до термінів з формальною зміною грейда, але без рейзу зарплати, то там залишалось всього 3 місяця до кінця пеналті терміну.
Контори, звісно, намагаються максимально вигідно для себе відбити витрати на «вирощування» трейні подібними умовами контрактів — тут питань нема, але в даному випадку автор виглядає наївним ССЗБ. Перед тим як платити, краще б звернувся за якоюсь юрдопомогою, може б і обійшлося не так дорого.

Я свечку не держал, но насчет п.2 автор пишет так:
«Особисто я мав 4 ван-ту-вана протягом 6 місяців з аргументованими вимогами підняти ЗП до відповідного рівня. І отримував відмазки від менеджера по типу „багато проектів закрилось і ми перекриваємо фінансові діри і не можемо позволити рейз“.»

Много неясных моментов, были ли прописаны рейзы в договоре, было ли прописано, что 1 год считается с момента окончания испыталки, а не с ее начала. Я ж говорю — даже если 50% правда и рейз ему пообещали на словах, а «пенальти» были прописаны в бумажном виде, то это как минимум некрасиво, пусть даже юридически обосновано. То, как из ситуации вышел автор (полинять на бабки + отписать на Прекрасное, испортив карму в том числе и себе, не испробовав все мирные варианты решения проблемы) — это да, похоже на ССЗБ. Думаю, в этот период мало людей уходило с конторы в таком формате и вопрос деанона и дальнейших мер будет зависеть только от желания конторы насолить своему экс-сотруднику.

рейз ему пообещали на словах, а «пенальти» были прописаны в бумажном виде

Так там и делается. Они синьйорам стандартный договор не переделывают, чего уж там про джунов говорить.
После 5 лет в %конторанейм% я не сомневаюсь в той статье.

Я бачив випадки — «рік як трейні», "півтора року випробувальний термін","три роки джуніор" і т.і. Всі рази було одне і те саме — брали людину під проект який має «ось ось зайти» — але цей проект так і не заходе. Тому менеджер починає людину аутстафити на тимчасовій основі в сусідні проекти і він там і працює куди пошлють. Так триває доки менеджер тієї команди де людина прижилася не наполягає у вищого керівництва щоб її передали йому або людина просто йде. Цікаво що навідь коли через пів року заходе проект куди брали з початку «трейні» заходе — її вже туди не відпускають на нього.

Сначала они говорят, что до уровня синьйора нужно расти 7 лет (притом только они знают, как они учитываются) — а потом удивляются, что нет пророка в своём отечестве, надо привлекать со стороны, обещая бонусы (с правом отказать без объяснения причин).

Притом тем технологиям, на которых предстоит говнокодить, нет семи лет. И настоящие синьйоры настоятельно рекомендуют не трогать «это» руками и не наступать в темноте, хотя бы до того момента пока не появится реальная документация вместо маркетингового булшита.

Просто признай що ти не вмієш грати за правилами гри маркетингу

Якби ж були ці правила. Є релігія, яка шкодить маркетингу. Грати за їх правилами вмію, але це дууже незаконно, настільки що мені доведеться прибрати свідків якщо ці почнуть базікати. На жаль, вірогідність 100%, конфіденційність точно є найстрашнішим табу в релігії цього як ти назвав «маркету».

Грати за їх правилами вмію, але це дууже незаконно,

Видно розуміння маркетингу в нас різняться

Ринок лимонів. Lemon market. Яким є всякий нерегульований ринок, тобто на якому нема ефективного механізму покарання шахрайства. Він тупо позбавляється від усіх окрім шахраїв, по обидва боки прилавків.

Якщо треба подивитися «зі сторони» як воно працює — спробуй купити авіаквитки за реальну ціну та щоб тебе не кинули. Так от, з HR абсолютно те саме.

У вас жахлива реферальна програма

Багато дурних обмежень:

Ми з радістю розглянемо твою рекомендацію, якщо ти:
  • Не перебуваєш у шлюбі та не є, в розумінні закону, родичем першого ступеня споріднення (тобто батьки, чоловік або дружина, діти) особи, яку маєш намір порекомендувати
Кого ти можеш рекомендувати:
  • не є твоїм близьким родичем, чоловіком або дружиною.
  • Будь ласка, зверни увагу, що порекомендувати на відкриті позиції себе неможливо

Навіщо робити правило які легко обійти?

І як бонус до всього

Організатор залишає за собою право відмовити будь-якому Кандидату або Учаснику в участі в Програмі без пояснення причин відмови
зверни увагу, що порекомендувати на відкриті позиції себе неможливо

Иначе все текущие сотрудники, которым, суда по отзывам на «итальянаском» сайте, и так платят ниже рынка да еще и заморозили с прошлого года, порекомендовали бы друг-друга и получили зарплату выше на 1000 + 1000 за соседа. Но такого никогда не будет — если один раз продался галере то больше тебе уже предложат только на другой.

Як на мене це дуже розумні обмеження. Але жахлива не ця реферальна программа — а існування таких программ взагалі. Коли в конторі заводится «кумовство» їй кінець. Обійти обмеження дійсно можна — якщо домовитись із колегою — «ти мого — я твого, ділим 50-50», але це легко зпалити — просто пошукати призвище в базі данних співробітників і навести справки. Нажаль так непалятся — куми, свати, друзі і т.д. Тому реферальна программа це прямий шлях до кумовства.

Реферальные программы есть везде. Более того, в условный фаанг проще попасть через реферала, таких кандидатов смотрят в первую очередь.

В Долине тоже есть проституция и наркомания — и это теперь хорошо что-ли ? Думаю у FANNG-гов просто нет другого выхода при миллионах резюме в год — просто надо искать способы отличить в них программистов от всех остальных. У нас же наоборот тянут в отрасль всех подряд через реферальные кампании. Кстати из моих наблюдений — для некоторых семей которые в этом участвовали все закончилось разводом.

Кстати из моих наблюдений — для некоторых семей которые в этом участвовали все закончилось разводом

А це вже цікаво...

Последняя цитата божественна по своей сути.

Особенно, если прочитать это условие полностью :)

Кроме того что программа не очень, я не знаю людей которые бы по ней получили какие-то выплаты. Т.е. ты ходил, обрабатывал человека, человек таки пошел на работу в ГЛ, а ГЛ через 3 месяца тебе ничего не платит, потому что человек был в базе.

Після спілкування з компаніями, часто пишу рекрутерам щоб видаляли резюме і персональні дані, бо потім відправляють спам, тому можна використовувати для обходу.

Але взагалі ситуація з «існує в базі» є маніпуляцією бо спеціаліст міг відмовити рекрутеру напряму і погодитись лише після рекомендації, а чекати три місяці і потім казати «існує в базі» є ще більшою маніпуляцією.

Я й до цього оминав GlobalLogic із-за відгуків друзів які там обпеклись.

А так треба писати у відгуках такі ситуації завжди.

Ярослав Характерник, зверніть, будь ласка, увагу на другу частину цього ж речення :) Організатор залишає за собою право відмовити будь-якому Кандидату або Учаснику в участі в Програмі без пояснення причин відмови, при умові що Кандидат або Учасник не встигли виконати всі умови цієї Програми.

Так а навіщо так закручувати? Пишіть тоді чітко:

Організатор залишає за собою право відмовити будь-якому Кандидату або Учаснику в участі в Програмі при умові що Кандидат або Учасник не встигли виконати всі умови цієї Програми.

А якщо затримка про причині GlobalLogic то додаткові 10% до бонусу? чи як?

Умовою виплати Винагороди є укладення Організатором та Учасником договору, що визначає умови виплати Винагороди та робить можливим ретельний розрахунок виплати відповідно до положень чинного законодавства.

Було інше питання:

А якщо затримка про причині GlobalLogic то додаткові 10% до бонусу? чи як?

Сегодня день Глобалоджика: тут и на итальянском сайте.

и на итальянском сайте

пошел смотреть

Ну, как тебе?
Мы все в нетерпении от вердикта.

Мы все в нетерпении от вердикта.

Почитал — какой-то детский лепет инфантила. Такие «галере» и все ключи/пароли, для ведения бухгалтерии ФОПа передают. А потом удивляются...

трейні manual QA

да, итальянский сайт уже не торт

Недопрогнило что-то в королевстве итальянском?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Вот оно в чем бизнес! За рекомендацию кандидата копания платит 1000 — а кандидату потом что бы уволиться нужно заплатить компании 1250 пени.

если кандидат свалит через полгода-год — это 25-50% годовых, в валюте(!)
вот как галеры на самом деле зарабатывают

рЫгалии рынка: рынок соискателя, но желающих вайти такая толпа, что надо возводить стену с тестом на адекватность на входе

Чи може під цю програму підпадати signin bonus?
Тобто чи можна прийти самому і отримати бонус за те, що порекомендував себе сам?

> не є твоїм близьким родичем, чоловіком або дружиною.

Хороший хак :D

“Achievement unlocked: get divorced to gain bonus from GL for your wife’s head”

GlobalLogic запускає реферальну програму в Україні

вот это поворот!

Лел, лет 5 назад за мидлов давали полторашку в Харькове, а тут за лида 1К :-)))

Так то за живого давали столько!

Целого? А то у меня назревает хитрый план :-)

Если учесть, что многие программируют жопой, то в принципе как минимум два раза одну и ту же тушку можно продать %)

У меня сразу в памяти картинка как телячую тушку разделяют на разные виды мяса :-)))
Такая же и для программиста нужна :-)

Раньше больше платили раза в два-три. И там есть ещё одно подпольное условие как правило — человека не должно быть в их базе. Но об этом обычно говорят когда ты спрашиваешь, где деньги, Билли?

Раньше у компании не было такой программы :) условия прописаны по этой ссылке: www.globallogic.com/...​ua/refer-a-friend-policy

Видимо официально небыло. Ибо неофициально народ какието бонусы за рефералы сто лет получал.

Я лично около 10 лет назад 2 раза реферальный бонус в Глобале получал. Так что не надо тут.

А когда именно будет выплачен бонус, на каких условиях? И где это будет фиксированно?

Андрей, спасибо за уточнения, все ответы вы сможете найти тут: www.globallogic.com/...​ua/refer-a-friend-policy

Много текста. Лень читать.

10. Гарантійний період — період протягом, якого Учасник гарантує Організатору, що Кандидат в дійсності відповідає заявленим критеріям навичок та заявленому рівню якості послуг (SLA) протягом перших трьох місяців з моменту початку надання послуг Кандидатом на користь Організатора.

А чем гарантируется выплата-то?

8. Організатор залишає за собою право відмовити будь-якому Кандидату або Учаснику в участі в Програмі без пояснення причин відмови

As expected.

... при умові що Кандидат або Учасник не встигли виконати всі умови цієї Програми.

ГЛ решит что что-то там не успели и откажется платить без объяснения причин. Это могло бы работать среди джентльменов где верят наслово, но не вот так.

Именно поэтому есть и такой пункт — Умовою виплати Винагороди є укладення Організатором та Учасником договору, що визначає умови виплати Винагороди та робить можливим ретельний розрахунок виплати відповідно до положень чинного законодавства.

Чесним словом. Мене так одного разу Perfectial із тим бонусом кинули.
Я їм порекомендував працівника на посаду Сіньора.
Мав бути бонус 400 доларів.
Вони його взяли працювати. А бонусу дали готівкою лише 200 доларів.

Типу працівник то не Сеньор, а — Мідл. Тому бонусу дали лише половину.
Треба б їм написати поганий відгук. Але все руки ніяк не доходять.
Давно то вже було. Років 7-ім тому. Не хочу старе ворушити. Але — було прикро. :-(

Типу працівник то не Сеньор, а — Мідл.

Меня два раза так кинули, они раз похожим способом, рекоммендовал человека на одну позицию, взяли на другую, мол по моей рекоммендации не прошёл, а когда они сами, то прошёл. Второй раз, они сказали что рекоммендация недействительная, т.к. человек уже был в их базе и они сами уже практически писали ему, когда я его порекоммендовал. С тех пор я в эти игры не играю :D Слишком много условий и геморроя за маленькие суммы.

А что если просить предоплату? :)

т.к. человек уже был в их базе

это вот какая-то особенно запредельная мелочность
бывает например так, что протупишь над чем-то полдня-день, пожалуешься коллеге, а он возьми и брякни «а вот это проверь», и ты понимаешь, что да, вот же оно, и ты всегда это знал, но вот затупил и забыл
и это будет все равно что вместо искреннего человеческого «спасибо от души вот это ты выручил» ответить «так я это и сам знал»

Умовою виплати Винагороди є укладення Організатором та Учасником договору, що визначає умови виплати Винагороди та робить можливим ретельний розрахунок виплати відповідно до положень чинного законодавства.

То есть с вами нужно вначале будет подписать договор?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Винагорода виплачується впродовж 1 (одного) календарного місяця з дати укладення договору, що визначає умови виплати Винагороди, між Учасником і Організатором, в гривні, у розмірі розрахованому відповідно до офіційного курсу долара США до гривні опублікованого Національним банком України на сайті www.bank.gov.ua на дату виплати винагороди.

У хороших компаній вже давно є реферальні програми, тепер і сумнівні підтягнулись

Думаю, тут фішка саме в публічності і офіційності.

В хороших компаніях немає відкритих вакансій

Хороші компанії також розширяються тому вакансії є: Rust.

А ще інколи шукають без публікації вакансії на DOU чи Djinni, просто шукають кандидатів на Djinni і пропонують в повідомленнях, зазвичай «Топ роботодавець» і «Активність на сайті: 2 години тому» і жодних публічних вакансій.

Наразі в нас 850+ відкритих позицій в Україні, заходьте :) www.globallogic.com/...​nce=&locations=Ukraine&c=

Розмова ж про хороші компанії, в які хочуть рекомендувати кандидатів і де мало відкритих вакансії, а ви пропонуєте м’яко кажучи інше

Підписатись на коментарі