Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Як рекрутинговий спам впливає на поведінку інженерів

Всі хочуть контролю над ситуацією і ринок вакансій не виключення.
Ми виявили 3 звички в поведінці інженерів, які виникли через хаос ринку вакансій та спам.

Дослідження базується на інтерв’ю зі 160 інженерами про їх досвід та на аналізі поведінки 7000 інженерів в софті Skyworker.

Тут йде порівняння того, як інженери звикли себе поводити, та як ця поведінка змінюється, коли забрати з процесу спам.
Можливо впізнаєте себе)

Результати тут — skyworker.io/engineers/habbits

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Маю схожу ситуацію, зареєструвався щоб глянути сайт детально і перенаправило на заповнення профілю, хотів пропустити це заповнення, але воно примусове, врешті просто закрив сайт, а потім почав отримувати рекламні листи

Я думав, що після промоуту на лід левел (і переходу на такий тайтл безвідносно того, що формально моя команда ще не відокремилася і я зараз лід на посаді сіньйора) і відображення цього у Лінкедіні мене перестануть спамити девелолоперськими позиціями. Але ніт. Навіть, таке враження, що мідла стали засилати частіше ніж до того :)

Напишите здесь, стремно по ссылкам переходить.

Маркетинговый булшит, диванная социология

От знову те саме відчуття, коли роблять статистику заради реклами свого продукту і через кожні півсторінки пропозиція кудись підписатись чи десь зареєструватись.

Чи можна це вважати за маркетинговий спам?

Просто делают неумело. Если бы умело — ты бы ничего не почувствовал.

Підписатись на коментарі