Join Yalantis and get a $1000 sign-in bonus! React.js, React Native, Python, Java, DevOps, BА. Apply now!
×Закрыть

Терміни сплати єдиного податку, ЄСВ та подання декларацій в 2021 році

Розпочався новий податковий рік, а відповідно і перший квартал 2021 року. Вже традиційно розпочинаємо з термінів сплати єдиного податку та ЄСВ у 2021 році.

Отже, поїхали!

Який розмір ЄСВ «за себе» у 2021 році для ФОП 2-3 групи?

ЄП та ЄСВ «за себе»: звітність і сплата

Також ми підготували для тебе коротку шпаргалку з конкретними датами, до яких ти маєш здати звітність та сплатити податки:

Календар ФОП-єдинника групи 2 на 2021 рік

Календар ФОП-єдинника групи 3 на 2021 рік

Підсумуємо:

1. Мінімальна зарплата з 01.01.2021 по 30.11.2021 р. становитиме 6 000 грн., а з 01.12.2021 по 31.12.2021 р. — 6 500 грн. Мінімальний розмір ЄСВ за ці періоди — 1 320 грн. та 1 430 грн. відповідно.
2. ФОП 2 групи звітують за календарний 2021 рік протягом 60 к. дн., наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) року, а ФОП 3 групи — за кожен календарний квартал протягом 40 к. дн., наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, в декларації за рік .
3. ФОП сплачують ЄСВ щокварталу до 20 числа місяця, наступного за кварталом, за який сплачується ЄСВ.
4. ЄП ФОП 2 групи сплачує авансовим внеском не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця або авансовим внеском за весь звітний період, ФОП групи 3 — протягом 10 к. дн., наступних за граничним строком подання декларації.

Також зверни увагу на ті зміни, які чекають на ФОПів у 2021 році. Про них ми вже розповіли на нашому сайті!

Зміни для ФОП у 2021 році
bip.net.ua/...​dlya-it-fop-v-2021-rotsi

Наталія Юдіна, директор Бухгалтер Ідеального Підприємця bip.net.ua

👍НравитсяПонравилось2
В избранноеВ избранном4
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

подав декларацію в неділю, одразу прийшла відповідь № 1 «документ збережено на центральному рівні»
квитанції № 2 нема вже 2 дні, ні підтверджуючої «прийнято пакет», ні про помилки(хоча в декларації все мало б бути вірно), попередні рази приходила зазвичай протягом хвилин після першої
Що робити тепер з цим звітом — чекати, коли вона нарешті прийде? Чи відправляти заново — як тоді відмінити цей відправлений пакет?

з першого лютого актуальний новий звіт з ЄСВ, кажуть, що старий більше не приймає. я подав місяць тому, його прийняли, але не знаю чи не потрібно здавати новий

Скористався можливістю проконсультуватися в чаті податкової (в телеграмі).

Q:
Доброго дня, очікую вже декілька днів другу квитанцію на звіт «Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) i (до 10 лютого року, наступного за звiтним перiодом)» (F3000512). Отримав раніше таку відповідь на моє питання: «Анна 03: з 01.02.2021 змінилась форма на F3000513, звіт ще в процесі підвантаження в ЕК, стара форма вилучена». Зараз моє питання таке: чи буде надіслано квитанцію з відмовою прийняти цей звіт?

A:
Роман 03: Квитанцію № 2 по звіту з ЄСВ формує та направляє ПФУ, зателефонуйте за номером 0800-503-753 та уточніть, або сформуйте звіт вже за новою формою та подайте чинний буде останній, який прийнято

Q:
Добре, також підкажіть чи нова форма для звіту з ЄСВ вже доступна.

A:
Роман 03: Так. форма F3000513

Q:
Добре, ще цікавить питання із задвоєнням нарахування ЄСВ в особистому кабінеті, розділ «Стан розрахунків з бюджетом», як саме це виправити?

A:
Роман 03: Щодо цього складніше. У випадку, коли в меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини Електронного кабінету відображена недостовірна інформація (задвоєння оплати/нарахування, переплата/недоплата, не відображені сплати), платник може надіслати запит до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку щодо звірки стану розрахунків з державним та місцевим бюджетами за податками, зборами, цільовими фондами за ЄВ у довільній формі через меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету з копією зображення відповідної інформації на екрані монітора, отриманою за допомогою клавіші Print Screen на комп’ютерній клавіатурі, та даними платника щодо такого стану з підтверджуючими документами (у разі їх наявності) або звернутися до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку.

Q:
Питання щодо звіту «Податкова декларацiя платника єдиного податку — фiзичної особи — пiдприємця» — очікую другу квитанцію вже декілька днів, підкажіть в чому справа.

A:
Роман 03: Щодо питання по ел. звітності зателефонуйте за номером 0800501007, в меню оберіть 2 а потім 1.

----

Так як телефон 0-800 податкової або зайнятий, або отримую відповідь «всі оператори зайняті», то просто пробую додзвонитися знову час від часу.

Також пробував додзвонитися на телефон 0-800 в Пенсійний фонд, результат такий самий, однак залишив своє питання в особистому кабінеті Пенсійного фонду з поміткою «надати відповідь на email».

----

Доброго дня, очікую вже декілька днів другу квитанцію на звіт «Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) i (до 10 лютого року, наступного за звiтним перiодом)» (F3000512), що надіслано через особистий податковий кабінет.

Отримав раніше таку відповідь на моє питання в чаті від консультанта Податкової: «Анна 03: з 01.02.2021 змінилась форма на F3000513, звіт ще в процесі підвантаження в ЕК, стара форма вилучена».

Зараз моє питання таке: чи буде надіслано квитанцію з відмовою прийняти цей звіт? Отримав раніше таку відповідь на моє питання в чаті від консультанта Податкової: «Роман 03: Квитанцію № 2 по звіту з ЄСВ формує та направляє ПФУ, зателефонуйте за номером 0800-503-753 та уточніть»

Оскільки за телефоном 0800-503-753 отримую постійно відповідь «всі оператори зайняті», то запитую тут.

Бухгалтер порадила надіслати звіт «Податкова декларацiя платника єдиного податку — фiзичної особи — пiдприємця» знову з поміткою «звітна нова» (відповідно до її пояснень — це щоб даний звіт вважали так званим «останнім словом»). В результаті — на звіт отримано другу квитанцію протягом декількох хвилин. Попередній варіант тупо завис, ну і ок.

Щодо ЄСВ — дійсно нова форма F3000513 вже доступна, щойно зробили і надіслали звіт, перша квитанція прийшла одразу ж автоматом, а друга ще ні, чекатиму до вечора, далі знову буду пробувати щось дізнатися.

Також отримав другу квитанцію на «Звiт про суми нарахованого доходу застрахованих осiб та суми нарахованого єдиного внеску (Додаток 5) i (до 10 лютого року, наступного за звiтним перiодом)».

Отже, рішення було скористатися новою формою

F3000513

.

дякую, продублював декларацію з ЄП і відіслав ще раз — тепер все ок, друга квитанція прийшла за пару хв

В нас все зарахувалося, спочатку податкова давала не правильний разхунок...як завжди недостовірна інформація на офіційному сайті)))

Прокоментуйте, будь ласка, мою ситуацію:
сплатив ЄСВ за 4 квартал 2020 року — 13-го січня 2021.
далі подав річний звіт з ЄСВ і декларацію з ЄП

в стані розрахунків з бюджетом по ЄСВ пише таке:
«Нарах. плат. самост. о.п. по строку (декл.термiн спл. пот.рiк) Нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соцiальне страхування N 2161667 вiд 15.01.2021 терм.спл. 09.02.2021»
а сплачені кошти не відображаються/не надійшли.

ситуація дивує тим, що ЄСВ мало б списатись 19 січня, а тепер пише, що термін сплати 9 лютого. Ще й кошти не надійшли (реквізити вказав актуальні)

цікавить чи ще в когось так же

У мене кошти ЄСВ відобразилися, ЄП — ні, хоча проплатив усе правильно ще 2 тижні тому

ЕН на какие реквизиты платили? Я че-то не вижу новых, только для ЕСВ нашел.

аналогічна ситуація. 15го числа платила за оновленими реквізитами з сайту податкової

Раджу зателефонувати до податкової за місцем вашого обліку і уточнити інформацію

У меня тоже ЕСВ не списалось и не отображается сумма которую я перечислял. Брал новые реквизиты в кабинете налогоплательщика.

К сожалению, не всегда в электронном кабинете отображаются верные реквизиты. В этом году вообще какой-то треш у них там случился с обновлением этих реквизитов( Лучше сверьте в нескольких источниках: на сайте ДПС; в таксере и в электронном кабинете. Либо доверьте это дело специалистам нашей компании, и вы будете спокойны за бухгалтерию своего ФОП, крое того, вы еще сможете и юридические вопросы решать :) Обращайтесь, будем рады помочь: +380 96 728 26 99 (личный мой номер: telegram)

Така сама проблема (і не в мене одного). Таке відчуття, що десь вони налажали при міграції на нові рахунки/їх налаштуванню і тепер в певної групи користувачів неправильно обробляється запит до їхньої БД. Я платив 4го, 14го перевіряв і сума відображалась в ЕК, 19го вирішив знову перевірити і в ЕК операції нарахування вже не було (і немає досі).

Доброго дня. Ви в звіті все вірно вказали? Не проставили випадково загальну систему оподаткування?

та начебто все добре, проставлена спрощена система. звірив звіт з таксером, все сходиться

Подписаться на комментарии