Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Відклали оффер на півтора місяці

Усім добра!

У мене виникла ситуація: я успішно пройшов співбесіду на початку грудня але замовник наполягає відкласти оффер на кінець січня.

Чи часто таке буває? Чи це нормальна ситуація для періоду грудень-січень?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Чекати однозначно не раджу. Якщо досвіду небагато, то, можливо, роботодавець чекає що з’явиться хтось трохи краще за тебе. Якщо ти сіньйор/сильний мідл, то напевно це не той випадок.

Всім дякую за відповіді. Зараз готуюся до нових співбесід і чекаю на остаточну відповідь від цільової компанії.

В наймі взагалі нема нічого «нормального», жодних норм, як в сексі. Абсолютно все може бути.
Питання в тому, що ти за цей час пройдеш ще десь співбесіду, але вже ставитимеш слегка вищу планку, хоча б зайвих 10% виторгуєш — вже щастя.

PS. А хіба зараз не кінець січня? Запитай напряму, чи в силі ще офер, чи знову «відкласти». І не дивуйся коли з′ясується що тобі вже знайшли заміну, наприклад дешевше. Або взагалі передумали когось брати.

PPS. За те що поцікавився тобі нічого не буде. На те вони й HRюшки, щоб ти їх пинав коли тобі треба.

Такое бывает редко, но бывает.

Вообще, всякое бывает, и не такое бывает.

Вообще плохо — это когда релокейтнули, а проект не поднялся (бывает, да) и предлагают сваливать обратно, со всеми жëнами, детьми и сервантами...

Чи це нормальна ситуація для періоду грудень-січень?

Цілком можливо, що якраз в процесі формування нового бюджету
dou.ua/forums/topic/32095

Такі ситуації трапляються, що набирають команду під проект, і або проект затягується із початком (підписання контракту, отримання часткової передплати, або естімейти попередні готують). Замовник міг відмовитись від проекту або ще щось піти не так.
Як варіант:
1 — можна підписати не оффер, а контракт із указанням дати виходу на роботу, наприклад, 1-ше березня 2021. Також підписати НДА
2 — оффер досить часто нічого не значить, особливо в Україні, на жаль. Чекати можна, але як тут уже написали у коментарях, то треба перейти до пункту:
0 — ходити по інших співбесідах і отримувати оффери

У мене самого таке було, що я пройшов успішно співбесіди, отримав оффер, але проект затягувався зі початком, і я чекав біля 3-ох місяців. Роботу уже мав і не поспішав дуже із пошуком нової, за той час був пройшов одну співбесіду, але відмовив їм у оффері, бо хотів саме іти у ту компанію. Через 3 місяці відписали, що замовник відмовився, і вибачались.
Розмір компанії 21...80 згідно даних ДОУ.

На щастя, мені трапився чудовий HR (чоловік) із тої компанії, де замовник відмовився від проекту, і він мене порекомендував у інші компанії, де я пройшов успішно співбесіди у 2 компанії із ТОП-5. Причому на +$400 у одній, і на +$500 у іншій.

Я тим двом компаніям відмовив, пішовши пізніше у іншу компанію на ~400 людей на +$200, так як мені дуже сподобався підхід до співбесід, сам процес, і грамотно налаштовані підходи у компанії, як мені розповіли були спочатку. Після кількох років роботи, лишень ще краще зрозумів, що процеси там дійсно дуже грамотно налаштовані, умови праці чудові, а work-life баланс ідеальний, не було жодного овертайму, ніхто ніколи не дзвонив, не писав після 18:00, на вихідних, або під час відпусток. Та і компанія продуктова. :)

Причому на +$400 у одній, і на +$500 ... на +$200

Я надеюсь, речь идёт о 2000-х, потому как для 2020+ года дельты, ИМХО, смешные для перехода. По крайней мере, если на момент поиска работы работаешь на хорошем проекте и не в гадюшнике. Такую дельту можно показать гребцу манипуляциями с кол-вом отпускных, техникой, качеством офиса/мебели, ИМХО, даже не меняя заказчика и внешнее финансирование проекта.

Как бы тут не пытались в недавних статьях нагонять оптимизм, ИМХО, в настоящее время рынок — в существенной просадке, если сравнивать аналогичный период 2019 и 2020. Выражается просадка прежде всего в том, что если кто-то уходит по собственному, то заказчик ставит позицию on hold. Или другой индикатор: не получается найти на рынке что-то явно интереснее имеющейся работы, по всем параметрам, разумеется.

Если сейчас рынок сыра в существенной просадке, это серьёзный аргумент чтобы конкретно тебе завтра отказаться от пиццы?

Мне кажется, аналогия с товарами и пищевым производством — не совсем корректная.

Спасибо. Я в принципе так и делаю. Ищу новые варианты. Правда эта позиция предпочтительная.

Да не было рекламы особо. Просто стек мне знакомый и промышленная ниша (не веб, не мобилки)

В промышленной нише бюрократия — обычное явление. И как догадываешься, рекорды скорости она не ставит.

Для тебя это может быть плюсом: ты можешь волынить, и тебе ничего за это не будет. И овертайм вряд ли тебе грозит, если только ты сам этого не захочешь (например, для прокачки скиллов или кармы).

Підписатись на коментарі