Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Підштовхну до Frontend-у

Усі статті, обговорення, новини про Front-end — в одному місці. Підписуйтеся на телеграм-канал!

Пропоную підліткам та освітянам (в першу чергу викладачам Інформатики) серію відео «HTML+CSS+JS для всіх».

Це не є «перший безкоштовний курс з Frontend українською», але впевнений, може претендувати на характеристику «більш актуальний та повний», ніж те, що створено за останні 2 роки в YouTube та на українських освітніх майданчиках.

Випуски щосуботи. Максимально практичні речі. Інструменти сучасного frontend-ера.

На 24.01.21 у доступі:
— промо,
— встановлення та первинні налаштування VS Code,
— перша насичена практика HTML&CSS (з дизайн-макетом, інспектором елементів Chrome та Google Fonts).

Посилання на відео.

👍ПодобаєтьсяСподобалось6
До обраногоВ обраному1
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Підштовхну до Frontend-у

Пс, хлопче... Фронтенд цікавить?

Монсьєр, Гамлєт, ходімо в кабінєт

Фронтенда дам тобі я посмоктати

Я как-то делал видосики с обучающей целью еще до того, как это стало мэйнстримом, — в 2008-ом, так на запись 40-минутного ознакомительного видоса из 12, кажется, частей, я потратил пару месяцев. Это все дубли-передубли, изменения текста, потому что «это звучит тупо», а «это звучит длинно». Так что вода — это нормально ))) Украйинскьа гарна, можно слушать.

Якщо тобі подобається гарний паштет, гарна політика, або гарний фронтенд — тобі краще не знати, як це робиться

This is FRONTEND! png

Будьте патрiотом: «Це переднiй кiнець!»)
Frontend developer — передньокiнцевий кнопконатискач)

Підписатись на коментарі