Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Ищем неравнодушных специалистов и привлекаем к выпуску IT-литературы за плюшки

Всем привет! Мы в издательстве Фабула активно развиваем IT-литературу.
Те, кто уже знаком с нами знает, что мы выпустили многим полюбившиеся «Чистый код» и «Чистую архитектуру» на украинском, и еще много других хороших технических и нетехнических книг для айтишников.

Сейчас мы находимся в поиске технических редакторов (IT-специалистов, программистов по различным направлениям), которые смогут перечитать книжки непосредственно перед выпуском, проверить корректность использования профессиональной терминологии и сленга.

Отмечу, что все книги сначала переводят на украинский и вычитывают редактор и корректор. Но поскольку это проф литература, то
мы хотим, чтобы информация в книгах была ясная, актуальная, полезная и чтобы наши читатели не ловили фейспалм :).

Если Вы неравнодушный специалист высокого уровня, который с радостью может прочесть книгу перед ее выпуском, внести свои правки при необходимости и присоединятся к развитию IT-литературы для украинских читателей, студентов и специалистов, тогда оставляйте комменты и пишите мне на почту [email protected]

Взамен мы предложим небольшое вознаграждение, ваше имя как тех реда, книжки в подарок, скидки на наши книги, а для компаний дополнительные приятные бонусы, например, лого компании на книгах и формирование открытой библиотеки.

👍ПодобаєтьсяСподобалось14
До обраногоВ обраному4
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Продовжуємо пошук технічного редактора на книгу Opt Art: From Mathematical Optimization to Visual Design www.amazon.com/...​P-SbpXo8dk-rlrqgue0CKrbbM

Тоесть, чтобы почитать на-русском, прийдётся запоребриковским конторам платить, ну ок.

Хорошая инициатива, готов присоединиться

А ви випускаєте технічні книги українських авторів?
Я написав 4 частини циклу «Розробка Java додатків», який не має аналогів в світі.
it-simulator.com/#/article/1

Сергію, напишіть, будь ласка, на пошту [email protected]. Додайте ще синопсис (короткий опис книги) і свою коротку біографію. Дякую!

Щиро дякуємо редакції dou.ua та кожному, хто відгукнувся на наше оголошення! Ви неймовірні!! :)
Отримали величезну кількість листів. Запевняю, що перечитуємо кожен і найближчим часом відповімо кожному. Усі контакти ми передали редакторці нон-фікшн літетатури. Вона неодмінно зв’яжеться з тими, чиї компетенції та знання технологій будуть відповідати профільній літературі. Якщо вам поки що не запропонують літетатуру на вичитку — не засмучуйтесь, випуск книжок довготривалий процес і плануємо ми їх багато. )) Я у захваті від кількості бажаючих долучитися до цієї справи і пишаюся тим, що ми разом можемо робити таку необхідну і корисну працю.
Усім дякуємо!

Чудова думка! Написав на пошту.

Також можна тут навести список тих книг, які плануються найближчим часом, аби можна було одразу оцінити чи актуальність книг для коректорів.

Я можу допомогти з цим. Звертайтеся в фейсбук в особисті повідомлення якшо цікавить

Дуже зацікавило. Враховуючи, що давно займаюсь просвітницькою діяльністю, то тема навіть дуже гуд

Буду радий долучитися )

Хм, дуже дивна логіка — шукати допомоги щодо вичитки україномовного тексту через російськомовне оголошення

Можливо, краще варто дивитись не стільки на анонси чи оголошення, а на те, що вже було реально зроблено раніше, наприклад fabulabook.com/series/pro-system

тут дійсно смішно бо багато україномовних можуть і не прочитати... :) я б не прочитав якби не було оголошення українською в фейсбуці

Подивимось, яка кількість людей дійде до такого етапу
dou.ua/...​ildrens-programming-book

Та я читав ті книжки, вони чудові, але це не має жодного стосунку до мого коментаря

Та я читав ті книжки, вони чудові, але це не має жодного стосунку до мого коментаря

На сторінці fabulabook.com/series/pro-system досить багато книжок, починаючи з
«Переговоры с дельфинами» і закінчуючи «Патерни проєктування», які саме з них чудові і які саме з них Ви читали?

Вам аби побалакати під чужим коментарем, чи що? Я читав «Чисту архітектуру», але це, знову ж-таки, не має жодного стосунку до того, що я написав

В сусідній темі якраз обговорюється питання, що читати, правда там більше про «Чистий код», а не про «Чисту архітектуру»
dou.ua/forums/topic/32662

Добру справу робите, з радістю допоможу!

Записуйте й мене до добровольців.

З задововоленням підтримаю — є досвід навіть у локалізації термінології на початку 2000-х

а я думаю почему так сложно читать техническую литературу новичкам... редакторов нет и не предвидеться, жаль(( зря КПИ их толпами выпускает

Разве может человек без высшего образования справиться со сбором клубнички в Польше?

Гарна справа. Листа вже написав.

З радістю допоможу! Звертайтесь!

Отличная идея! Буду рад присоединиться и помочь

присоединитЬся, взамен слитно

присоединитЬся, взамен слитно

Написав кілька сотень статей на Хабр, кілька на ДОУ, викладав інформатику в школі, був перекладачем курсу CS50 на Prometheus. Буду радий допомогти.

Після прочитання статті «Блискавку в мої мікросхеми» дуже загорівся подібною справою, залюбки приєднаюсь!
(dou.ua/...​ildrens-programming-book)

І мене цікавить можливість допомогти з розвитком контенту українською.

Много писал/переводил для Хабры, но, разумеется на русском (веду корпоративный аккаунт одной из компаний). Вычиткой текстов на украинском языке не занимался, но подозреваю, что справился бы.

треба робити щось на кшталт Хабру, тобто украиномовну спильноту з актуальними новинами
книжки — минуле столиття

Ми ж маємо вже два сайти.
Нащо Вам третій?

треба робити щось на кшталт Хабру

Візьми і зроби™

Только с монетизацией статей в пользу авторов. Хабр этого не делает, а зря.
Причем, не с рекламы, а с платных подписок, доход авторов выйдет больше, чем с рекламы.

Хабр це робить вже років з 10. Ставки, правда, смішні.

Я б приєднався. Приємний додаток до резюме буде :)

Круто!:) Залиште, будь ласка, свої контакти у нас на пошті, передам їх редактору для додаткової інформації.

Круто, дякую, очікуємо повідомлення на пошту ;)

Ну давайте попробуем) Качественный контент на украинском — достойная цель.

Спасибо за ответ! )Замечательно, передам Ваши контакты нашему редактору для детальной информации.

Підписатись на коментарі