Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Булінг та таргетована атака на Upwork на винищення мого аккаунта, куди писати, хто стикався? як видалити скам?

Доброго дня та усім китайского нового року!
Хочу усіх попередити про нові схеми на upwork!
Я багато чого бачив за свою багаторічну карьєру, але це уперше.
Зарегався на Upwork напочаток карантину, коли стало зрозуміло, що прийшов час нормально працювати (довгий час займався рандомним фрілансом, тому експірієнса забагато)
Одразу нормально співпрацював із зіркою from Silicon Valley (LinkedIn 1st) — Web/AWS результат 4 зірки за 3 місяці
Другий японський нінзя з проектом віртуцальної реальності WebXR — 5 зірок та 1 місяць
Також вирішив взяти попрацювати з Unreal Engine (я маю великий досвід gamedev) паралельно із другим, і тут з’явився якийсь фейк проект начебто з канади, але цей канадець виявився пакістанцем, а там були одні білоруси коли у белорусі були протести, гра називалася — lab escape, аля попробуй вибратися. З самого початку почали штормити тіпа я їм щось повинен, а потім після місяця роботи (fixed price) запросили рефунд на усі срані 500 баксів і начали тролити супорт upwork, що нічого не робив, коли усі переписки, деплой та коміти є. Потім проектів довго не було, закінчилися грощі і використав усі коннекти. Я відробив зайвих дві неділі до фінального шоу.
Написала наступна команда аферистів, там проект повністю говнокод начебто з України, але думаю ніякої України там не було, з України там якась молода 18-20-річна дівчина була, думаю над нею робили такий самий булінг. Платили, коміти йшли, але на другу неділю стало зрозуміло, що це такий самий спектакль, у скайп мені почали писати що я вор та реготіти рефунд-рефунд. Після нової хвилі безпідставних пред’яв, без попередження поставили на паузу контракт, коли є усі коміти, деплой та мессаджі. Проект вкрай заплутаний, але я його розпутав і вирішив задачу, ще дві неділі бла-бла-бла-принижень роботи після закриття контракту. Після апдейта, почув тіж самі закідони і цей цирк кудись пропав. Далі витратив більше 500 коннектів і нічого не прийшло за 2 місяці, писав різни рейти та різні проекти, усе виглядає як один таргетований спам. І тут вони показали своє обличчя знову, як би руськоязичні амеріканці з амеріканськими іменами та з успішним стартапом проданим за 100 лямів баксів (я теж роблю проект у відомому амеріканському акселераторі), але усе зрозуміло, що америки ніякої нема, і це було швидко та вірішили зіграти добрий-поганий поліцейский. Одразу надурили, один говорив один рейт 20, а другий одразу збив до 16, і почали дурити голову, що говорили про один таск, а потім інший, потім другий — зробив більш ніж домовлялись, усі коміти та переписка є. Після комітів і демо написали нема коммітів та роботи і зробили рефунд рівно у заданий час без попередження, до цього ніяких проблем не було, тільки сипали таски. Як це заперечити кнопки не бачу.
Таким чином я хочу усіх попередити про нові методи гібрідної війни проти людей, якщо я розумію завдяки багаторічному єкспірієнсу в стартапах та кібербезпеці, що відбувається та можу попрацювати нашару для виявлення таких схем, то інщі джуни можуть попасти реально, будьте обережні, дуже сильно намагаються впливати на психіку, щоб вивести вас із себе різними методами та підставити перед upwork! Я багато років усвідомлено та чесно працюю по таймеру бо ціную свій час, та були різні ролі керування людьми та серьозні проекти, бачив різне, тому з психікою усе добре.
Також великий привіт топ-менежменту upwork, які побудували глючну систему у якій усі втрачають грощі і час та важко зв’язатись з нормальними людьми, а усяке лайно розважається. Тому мої привітання, репутацію та грощі вже втрачено. Самий час sell sell sell їхні акціі. По-суті це хак upwork за допомогою соціальної інженірії, усе не можу зрозуміти як вони замість нормальних контактів вставляють своїх ботів та витягують усі коннекти (а це більше $100). Закинути вкрадені грощі або купити аккаунт на апвок не є великою проблемою, або там працює свій токсичний менежер якійсь, напевно.
Як повернути до норми мій акаунт, та куди писати скаргу?
Які варіанти ще є?

👍ПодобаєтьсяСподобалось0
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Я перестал работать за фикс ставку, поработав на говносайте как fiverr.com там только фиксированныя ставка, я понял что это не мое. Клиенты из разных стран всегда накидывают лишнюю работу за просто так, я не помню такого чтоб клиент принял работу с первого раза. На upwork тоже самое, плюс upwork прямым текстом тебе пишет, что в случае проектов с фикс ставкой ты вообще никак не защищен(ты помойму даже галочку ставишь что понимаешь это), так что только трекинг и только почасово!

Объективно, полная каша.

С такой подачей все адекватные заказчики будут от вас бежать.
Если хотите что-то бы вам хоть что-то полезное опишите чем занимаетесь, как я понял у вас GameDev(данная область всегда была довольно специфичная).

Советую:
* Нормально отформатировать топик
* Переделать профиль
* Перечитать правила upwork
* Посмотреть на YouTube всякие каналы в стиле: «Доходный фриланс»
* Пересмотреть как вы формируете мысли отправляя заявки
* В Upwork Ukraine, бывают переодически веб-эвенты, там тоже можно услышать интересные ситуации и как они решались.
* Развивайте новик оценки заказчика, я лично рекомендую работать с западной Европой(они довольно лояльные и рейты норм, плюс нет проблем с часовым поясом)

* Ищите работу на djinni если фриланс не заходит.

10 лет работал на Upwork, ничего подобного не было. За все время попался один неадекватный швейцарец, который даже не взглянув на мои delivery, обвинил меня в том, что я с него деньги тяну и ничего не делаю. Немедленно вернул ему то, что накапало за первую неделю и послал на хр. Так этот клоун еще недоумевал — мол, чего я обижаюсь, если уверен в своей правоте? А вообще там вроде арбитраж есть, который может рассудить конфликтные ситуации, имея доступ к переписке и сабмитам. Или уже нет?

Попрой поражаюсь от того, как у одних людей все замечательно, они строят свой бизнес на этой площадке и дальше покупают крузаки и квартиры, а с кем-то происходит вот такое. Нисколько не хочу обесцуенить ваш опыт, просто офигел в голос. Удачи вам что ли :) Попробуйте может новый аккаунт создать? Меня пару лет назад забанили потому что «ваши скилы никому не нужны, идите лесом». Зарегался заново через полгода (хоть по правилам и нельзя, но я об этом прямо сказал интервьюверу Upwork-а и ему было пох) и вот уже полтора года мои скилы ой как нужны.

Забий на ту помийку і знайди собі нормальну роботу

В софтсерве чтоли? =)

будь-де, тільки довготерміново. джинні допоможе

SELECT * FROM vacancy WHERE language != ’python’ ORDER by salary DESC;

Сиквел начали учить что-ли?

Если код пишет как тексты (нет четко выраженной структуры повествования = спагетти код, орфографические ошибки = забивает на ревью и тесты, нет отступов и абзацев = нечитабельный неподдерживаемый код без форматирования, и это все в продакшн = х*як, х*як и в продкшн), работы ему не найти

Як би програми були погані, то не було б перших двох, людей розумних, клієнтів з Upwork, де це стандарт (як ви читаєте?). Колись писали, що Касперський сам собі віруси пише, але тепер ці технології значно покращилися і це можна казати про текст. Я програміст, а не блогер (і вже занад-то багато експертів для 7-25 мільйонів програмістів), а але це виключний випадок, коли мій англоукрїнський занад-то гірше мого аля французького. Якщо з’явиться більш часу від таких поганих випадків із зовнішньої бот-середи, то дійсно, довчу курс ділової мови, і, мабудь, зроблю корисний бложек на 1М підписників. Так, орфографічні помилки є, вказуйте де і які (to dou добре зробити по Ctrl+Enter feedback)

Вариант один — смотреть на профиль заказчика, чтоб он был из США и имел десяток-другой успешных заказов.

Не дай боже таргетована атака на тебе буде і тебе просчитають, тоді і зайдеш місце де дурні беруться. Там не усе так просто як ти уявляєш. Цей проект був фейковий, і тому працюй — не працюй різниці нема, бо зроблена робота все одно піде у сміття за планом аферистів, тому так треба було з певних причин. Зрозуміло, що на шару працювати не треба коли усе добре, але це у іншому кейсі.

Чому тоді Upwork дає тільки аферистів? Виглядаяє як взлом якийсь та соціальна інженерія. У тому і річ, що у аферіста на лобі не написано, що це аферист. Треба попрацювати з людиною, що б зрозуміти хто це. Плюс люди різні і треба розібратися глибше, ось десь там і з’ясовується, що це афера, а час і гроші вже витрачено. Це спектакль із трьох актів і робиться профі. См. нижче мій коммент про аферу з Wirecard, а це як раз Upwork, які тут правила можуть бути взагалі. Усе так підлаштовано, що коли йде атака і воно ломає контракт, то там тільки 2 кроки, один розумний, а інший ні.
А ще є спам повідомлень на Upwork РАБоти за $5 це не нашару? Я на getafreelance працював ще десять років потому і тоді треба було працювати за зірки, що б виловити хоч щось. Коли з’явився Upwork, то PR був такий, що це друге пришестя христа, але коли спробував, то стало зрозуміло, що таке-собі, щось є, але великі натовпи халявщиків і ніхто не хоче платити реальний рейт за знання, аля базар. Навіть перший мій проект з зіркою із bay area (їхній відомий стартап на techcrunch $30M investment) взяв мене за низький рейт і дуже економив гроші, бо це був початок карантинної кризи. Зрозуміло, усі єкономять, але % економії $ на часі з точки зору клієнта це % роботи на шару робітника, інакше би усім по $100/час платили б. Уся безліч стартапів у доліні зациклені на економії грошей інвесторів, це розумно і формує ринокову ціну рейту, тобто кількість шарових людино-хвилин. Ну то таке, з якої точки зору подивитися. З точки зору бізнеса, платять хоч $1/рік, шари нема, усе серьйозно, тільки вот ніхто працювати не захоче.

А аферистів на куй посилати одразу як з’явилися сумніви.

Так, 100% Totally agree

Як повернути до норми мій акаунт, та куди писати скаргу?

Ніяк. Апворк вже зовсім не те, чим був Odesk, допоки мав конкурентом Elance. По суті вони хочуть стати работоргівцями для великих компаній, а фріланс вони тупо знищили.

По-суті це хак upwork за допомогою соціальної інженірії, усе не можу зрозуміти як вони замість нормальних контактів вставляють своїх ботів та витягують усі коннекти (а це більше $100).

Елементарно: вони працюють в Upwork. По суті це саме Upwork доїть тебе на конекти. А от чи вони самі вже додумалися внаглу доїти через фуфло, чи працює посередник всередині компанії, який може «порішать» — то вже тобі не важливо. Факт в тому, що це класичний «ринок лимонів», і через те що шахрайство не карається — покараними є реальні учасники ринку, від яких такий маркетплейс тупо позбавляється. Бо шахраї активніше платять за усілякі рекламні плюшки, і це спокушає.

PS. Курс акцій сильно підріс, і не через коронавірус, а дякуючи маразматичним обмеженням багатьох країн, направлених на руйнування економіки, насамперед малого та середнього бізнесу.

Повністю згоден, той кейс, коли додати нема чого. З приходом карантину почала руйнуватися фінансова піраміда фейкових компаній, таких як афера Wirecard де зпіонерили $2B. Багато найуспішніших успішних серед успішнх вилетіло в трубу, а вони ж десь є і далі щось роблять. А компаніям все ж треба якось грощі заробляти.

Ніяк. Апворк вже зовсім не те, чим був Odesk, допоки мав конкурентом Elance. По суті вони хочуть стати работоргівцями для великих компаній, а фріланс вони тупо знищили.

Здравствуйте

А какие есть норм биржи для фрилансеров?

З найсучаснішого — є один цікавий стартап, де вам потрібно записати коротеньке відео про себе та вас зможуть вибрати компанії (не пам’ятаю назву, можливо хтось знає). Після пандемії з’явилося багато проектів для пошуку роботи.

Там є майлстоуни, чому ви не розбивали проекти на етапи?
До речі в мене аналогічний досвід, всі проекти з азії — наїдалово, а ось європа, асашай тільки позитив.

У першому кейсі із грою «попробуй вибратися» було 2 майлстоуна та які було виплачено, а спектакль був у тому, що аферисти запросили зробити рефунд вже витрачених грошей. Тролили мене клацавши усі кнопки в інтерфейсі апворк вже новими грошимами, що вони то у першу, то у другу, то у третю стадію репорта попадали, а потім запросили рефунд взагалі усоього та написали цілу п’єсу на декілька рефундів, незрузоміло було що це таке і що вони хочуть. Саппорт апворк начав їм свпівчувати, чому ви заплтили за майлстоуни бла-бла і щоб розібратися треба 300 басксів з трьох сторін на експерта, щоб йому мозок руйнувати, коли рефунд був усього на 500. Це і є тонкий троллінг, вони усе прорахували як запороти аккаунт і тролили саппорт декілька днів забиравши час, що є гроші (мене і саппорта).
А ось останній кейс вже більш хітрожопі і вираховали щоб взагалі нічого не платити, тому грощі горять червоним у третьому стовпчику репорту і нема ніякої кнопки як подати скаргу.
У тому і справа, що система не дала ніякого проекту понад два місяці. Я так розумію, що вони постійно шукають узразливості у системі різними методами і завтра буде нова схема. Плюс схема паузи акаунта, це напевно, щоб внутрішня система не давала нормальні проекти і ця сарна могла творити це знову, бо там напевно якийсь біг дата AI працює і це враховується.

Частково згідний, апворк не дає інструментів розвитку/захисту/моніторингу/... для фрілансерів. Наприклад коли тобі дадуть поганий відгук і твій jss впаде, то в тебе немає жодного шансу прочитати його і зробити висновки і стати кращим фахівцем. Гадаю на цьому фоні апворк буде скатуватись (чи вже скотився) до моделі з веслом, коли за червня будуть брати як з помідора.

Сочувствую, подожди вот скоро боты обретут последний AI разум,вот тогда заживем!)))Если так все будет продолжаться то Джордж Оруэлл восстанет,зарегистрируется на Доу и будет посты писать:"АСТАновитесь!!!"

Та вже давно не зрозуміло де бот, а де не бот, та й думаю його вже на upwork різні кідали і обкатують і це не GPT-3 який контролюється. Ще й NVidia на A100 переключилася замість відеокарт. Свій перший AI для генерації арту я розробив ще в 2012 році і тоді зрозумів, що це триндець, кінець артистам (тоді до публіки надійшов pdf з першими матрицями). Плюс головна мета openai контролювати речі які не повинні бути створеними. Кожен другий стартап це AI, так скоро по паспорту та й біометриці в скайп дзвонити будемо))

Підписатись на коментарі