Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!
×Закрыть

Вивід грошей з Upwork 2021

Доброго дня! Я не дуже слідкував, там наче минулі пару років понаприймали якісь додаткові закони, про посилений фінансовий контроль і всяке таке, зараз виникло питання виводу грошей з Upwork — суми відносно невеликі, 800-1000 баксів в місяць, декілька місяців. Як це зараз найбільш вигідно можна зробити, щоб мінімальну кількість зароблених баксів віддати за комісії і які є нюанси є з перевірками на податки? ФОПа немає, поки немає ясності з тим, наскільки це буде постійно не хотілося би цим заморочуватися.

👍НравитсяПонравилось0
В избранноеВ избранном1
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Добрий день. Якщо плануєте отримувати регулярні платежі — краще звичайно зареєструватися ФОП і працювати законно, працюючи з тим же Payoneer. Наші бухгалтери мають досвід роботи з Payoneer, тому звернувшись до нас можу гарантувати Вам якісне бухгалтерське обслуговування. Також можемо допомогти з реєстрацією ФОП.
Звертайтеся: (093) 515-40-49 Вікторія
юрист компанії «Бухгалтер Ідеального Підприємця»

Я б не переймався і підключив пайонер, а до нього картку банку фіз. особи. Але банк без параноїдального фін. моніторингу.

Податкова поки не має доступу до карток фіз осіб, а до прикладу фін моніторинг Приватбанку спокійно пропускає платежі з пайонеру. Тільки заводьте на реальні ПІБ, потім цей же пайонір акаунт підключите до фоп рахунку.

Як побачите що заробляєте постійно — рекомендую зареєструвати ФОП. Ну допоки зелені покращенці не відміниди його.

Є альтернативний варіант, якщо легалізовуватись не плануєте в найближчі роки — Payoneer Card і вивід в банкоматах ПБ(там наче найлегше і найдешевше). Україна інформації про закордонні рахунки українців в найближчі роки не отримає. Потім можливо отримає, але там є нюанси, від сум акаунту(репортять лише великі залишки на рахунку на певний момент року), до того, що Пайонер рахунок по суті не ваш, там якось хитро зроблено з одним рахунком на багато кастомерів Payoneer.

Заключення: жодних проблем з такими сумами і таким періодом у вас не буде в будь-якому разі. Виводьте на здоров’я!

До речі скільки на Upwork можна зберігати скажімо 10к?

Сколько угодно, если поиграться с автовыводом. Если не уметь с ним играться, то до момента наступления автовывода (макс срок 1 раз в квартал). Максимальная сумма которую можно оставить на счету после автовывода — 1к.
Инфа 100%, ибо сам так делал чтоб не платить налоги в ненужном мне квартале

щоб гратися з автовиводом, треба спочатку банківський рахунок під’єднати?

Та не думаю, это вроде бы несвязный функционал. Но я разсуждаю из того, что хотя бы один метод уже привязан. У меня такого не было оч давно, потому не помню

піонер картки там вже не видають?

Payoneer наче ж видає картки. І сервіс зараз можна підключити в Upwork.

З піонеру ж якщо в Україні готівку знімати наче конські комісії, хіба ні?

Якщо знімати по 500 грн, то «конські». Якщо по 15000, то цілком прийнятні.

Я коли дізнавався, мені наче казали, що там 10% від суми

На ФОП рахунок. На фіз особу 50 дол. А з картки хоч 5 дол виберай. Правда заплатиш 3 комісії плюс 2% за будь-яку суму.

Я не можу на не ФОП Моно рахунок 195 баксів вивести :D

А раннее сколько выводили в месяц?

Раніше ні скільки, вперше почав на Upwork брати якісь замовлення

Подписаться на комментарии