Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Потрібен фідбек cтартапу з транскрибування відеодзвінків

Happy any day of the week! Я CEO cтартапу з транскрибування відеодзвінків. Ми працюємо над завершенням MVP, і складаємо перелік потреб та болей користувачів. Продукт вже працює з Google Meet та eng/de/fr/esp мовами і його можна протестувати. Буду вдячна за фідбек.
noty.ai

👍ПодобаєтьсяСподобалось1
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В чём смысл плагина? В Google Meet оно и так есть, дети вместо занятий онлайн тут ржут над тем как гугл часто разбирает eng/fr.

Звісно, технології spt, котра би давала 100% accuracy поки немає. Тому інколи трапляються прикрі помилки. Тому ми намагаємось вирішувати їх за допомогою технологій nlp. Ми будуємо Noty.ai як productivity tool, оскільки ми покращуємо досвід користувачів відеоконференцій. Будуємо його навколо двох головних візій — 1) автоматизація та економія часу; 2) боротьба з втратою інформації. Дякую за коментар

Доброго дня, цікавий плагін, думаю спробувати.

Чиє АПІ використовуєте для транскрибування? Чи нема проблем при використанні БТ пристороїв?

Привіт! Буде цікаво отримати фідбек. Використовуємо Google API та nlp для покращення результатів. Проблем при використанні БТ пристроїв немає, якщо у вас будуть якісь труднощі з використання — теж будемо вдячні за інформацію.

Підписатись на коментарі