Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Чи буде майдан в Україні 2021? [опитування] #СтерненкуВолю #ВолюСтерненку

Кожен майдан в Україні починався з події яка обурювала українців: фальсифікація виборів, побиття студентів.
Скрутні події об’єднують українців на боротьбу.

Сьогодні засудили Стерненка, я дивлюсь його випуски на ютубі. Стерненка підтримує україномовна ютуб-спільнота prooflinkprooflink.
Останній випуск був про можливе судилище.

Стерненко є одним з найвідоміших борців за права в Україні, бо права існують коли за них борються, і суд попри відсутність доказів, які могли свідчити про винуватість, виніс каральний вирок prooflink.

Такі дії Зеленського, Венедіктової та Авакова свідчать про початок диктатури в Україні, бо суд закрив рота активісту який має майже 250 000 підписників на ютубі

Створив опитування щоб дізнатись думку ІТ спеціалістів стосовно майдану в Україні 2021

Хто такий Стерненко

Подія біля офісу президента України 23 лютого 2021 року о 20:00 СтерненкуВолю

👍ПодобаєтьсяСподобалось5
До обраногоВ обраному0
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

І розповім вам історію, про чарівну бабусю, яка не дивиться телевізор, не має доступу до Інтернету і живе в Гореничах.

О 18-06 по радіо (те що вмикається в розетку, якщо пам‘ятаєте про таке) вона почула що закрили Стерненка і подумала:

«- Наших б‘ють!»

Як була, вийшла з дому, і вже о 20-00 була на Банковій (а це маршруткою до Святошино і потім на метро до Хрещатика).

Також вона розповідала, що з першого до останнього дня була на Майдані, і вони з тіточками придумали комбінацію — вдень вони стояли в Маріїнському заробляли 150 гривень на антимайдні — а у вечорі приносили ці гроші на майдан. І ось я що подумав — з такими людьми у русняво-портновсько-ведмедчуківської шерсті — жодних шансів.

Звісно, штовхатися з мусорами ми пішли без бабусі. Але в неї таке обличчя і такі очі — яких я давно не бачив.

Приходьте у субботу на Банкову — буде двіжуха — проти мусорського і судочинного свавілля.

Какое отношение количество подписчиков на Ютубе имеет к приговору суда? У Дубинского было 350к подписчиков, и канал закрыли из-за санкций США без проблем. ТВ-каналы Медведчука закрыли в Украине из-за санкций СНБО, но на Ютубе они продолжают вещание. Вот прямо сейчас посмотрела, у 112 канала — 915 тыс. подписчиков, у Ньюсвана — 646 тыс, у Зика — 524 тыс. Так что, санкции СНБО снять, что ли, раз подписчиков много?!
Про Стерненко знаю мало, да и знать ничего не хочу. Юный придурок, продвигающий себя в соцсетях. Видимо, решил воспользоваться ситуацией 2014 года (ему тогда 18 лет было! Лучше б на фронт пошел Украину защищать, как сделали многие патриоты! Многие и погибли при этом), чтобы добавить себе подписчиков, а с мозгами у него явно беда. Вот и натворил уголовщины, вместо того, чтобы заниматься чем-то полезным и законным.
Пусть разбирается следствие и суды, кого он похитил или убил. Но к патриотизму это совершенно точно никакого отношения не имеет, типичная уголовщина недалекого необразованного деревенского парня, пытающегося уйти от ответственности за свои действия. «Патриотизм» Стерненко — это аналог «клетчатого одеяла» Насирова.

Скоріше за все, саме за Стерненка майдан не вийде, хоча акції протесту будуть.
Кожна така справа доливає масла в чашу народного гніву і в один момент ця чаша проллється над полум"ям революції.

216 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

Хтось помітив, що всі коменти російською з одної методички?

У нас постійно майдани, і шо? Щось глабально покращилось? Перемогли корупцію(хоча у Пороха були важилі це зробити у 2015, потім поїзд уїхав)? Чи у нас покращилась доля не серовиного експорту, медицина, освіта, технологічні прориви, наука. Чи нас США, Європа поспішили та взяли до НАТО, знову ні. Чи може це нам допомогло перейти від статуса об’єкта до суб’єкта у міжнародній політиці, та знов ні. Ну і нашо нам той майдан?

Правильно
І фьодорич був взагалі непоганим презом
нащо отой майдан зробили американці?

phd my ass

Чи буде майдан в Україні 2021?

Нет.

а фотку «незаконно репрессированного» в форме саувецкой армии и с колорадской лентой тут уже публиковали? как методичка объяснит подобное? характерно, что никто из настоящих проукраинских активистов из Одессы за него не вписался, так как знают, какой, мягко говоря, сомнительный шлейф тянется за Стерненко. Революционеры в курсе что защита обвиняемого не отрицала самого факта похищения, а все вот эти «300 грн. и нет доказательств» это типичное очковтирательство, на которое многие повелись? Очень печально что молодежь так ведется на пропаганду и даже выходит на улицу, абсолютно не зная ситуацию дальше, чем заголовки разных инфопомоек, которые принадлежат разнообразным депутатам-олигархам, для которых это отличный повод попиариться.

Цю ілюзію писали в книжках з історії, учні велись, я теж, але історію було нудно вчити тому багато чого пройшло повз

Тепер навпаки.

в илюзии небратства?

А ви згадайте, коли на рфії згадали про цю стрічку і хто її вводив в обіг

А потім подімайте, коли вона з «георгієвської» перетворилась на колорадку

Дуже печально, що боти все ще не вміють розмовляти українською

дуже печально, що людина з протилежною думкою одразу записується в боти. Це говорить виключно про Вашу обмеженість

Про мою обережність
Особливо коли меседжи виглядають як копіпаста

Дійсно, адже всім іншим більше немає чого робити в житті, окрім як копіпастити на доу

На ботофермах люди отримують гроші за це

регулярно слышу эту мысль. ботовская копипаста судя по всему.

Может не пустили, или в ОДЕССЕ консульства нет, в Москве, на суде Навального они все были!

Головне, що рфінські боти все про всіх знають

xD

Ему вроде до этого должность в СБУ Предлагали. В общем хлопцу биографию походу делают. Пострадавший от Зе- власти и так далее.

Прям як анедот
І не йому, і не в СБУ, а в міноборони, і не пропонували, а робили пости в фб

Возможно и предлагали. Минобороны сейчас всем работу предлагают, помню, иду к входу к киевской подземке а при входе сидят за столом двое, женщина скорее всего НР и мужик в форме.

Я натякав на історію про Бутусова і МінОб

Ему вроде до этого должность в СБУ Предлагали.

Представляю эту картину маслом: соглашается он на должность в СБУ, заполняет бумаги на всякие допуски-пропуски, в графе «Находились ли под судом или следствием» пишет «Я и сейчас под судом и следствием», а потом удивленно лупает глазами, «что значит „Вы нам не подходите“?».

Проголосувало 127, перші результати опитування

50% вважають що справа Стерненка сфабрикована, 30% вважають що суд над Стерненком справедливий

40% вважає що така справа є проявом диктатури в Україні

опитування триває

40% вважає що така справа є проявом диктатури в Україні

А почему «забыл упомянуть», что 48% (большинство) — нэ вважае? В спешке случайно наверное, да?

Такі опитування взагалі безглузді без блокування рфіянських і нідерландських іп

опрос фигня, ответа — «хз» не найдено, а он самый релевантный.

Занятно наблюдать как ДОУ за последние лет пять медленно превращается в РСДН

Кожен майдан в Україні починався з події яка обурювала українців: фальсифікація виборів, побиття студентів.
Скрутні події об’єднують українців на боротьбу.

Проблема в том, что подобные скрутни подии подозрительно точно совпадают по времени с моментами, когда власть грубо вмешивается в олигархический баланс.

Стерненко є одним з найвідоміших борців за права в Україні

А можно по подробнее о борьбе за права в Украине для тех, кто об этом украинском Манделе вообще первый раз слышит?

Такі дії Зеленського

Судя по тому, что возмущаются действиями Зеленского при том, что пациента повязали еще в 2015 году, то судя по всему кривое дело сшили специально, чтобы оправдать его на суде и продемонстрировать поцреотической общественности, что украинский суд — самый гуманный и реформированный суд в мире, но потом пришел Зеленский и что-то пошло не так.

Може кому дійсно цікаво, що то за персонаж такий Стерненко, то ось коротесенько
naspravdi.today/...​20/06/17/ahent-na-ahenti

Так спробую ще раз включити твоє критичне мислення, автор тексту на який ти дав посилання, в іншій своїй «статті» захищає Татарова

Просто почитай яку ще маячню пише автор на якого ти посилаєшся

Буде що відповісти? Ти підтримуєш Татарова?

Ти підтримуєш Татарова?

вот реально удивляет как псевдопатриоты находят себе объекты для хейта, о Татарове еще пару месяцев назад никто не знал а тут внезапно какой то нонейм становится объектом номер один для псевдопатриотов, а до этого такая же история с ермаком, богданом, помойму танцору яйца мешают

Я про Татарова знав в 2014 році, бачив його брехливе інтерв’ю по телевізору, бо в 2014 році ще дивився телевізор

І до чого тут Татаров до вбивці?
Пред′ява «ти захищаєш відьму» це вже середньовічне днище навіть для троля. Татаров винен в тому, в чому винен, а не в тому, що на нього повісили. Так, я захищаю правосвідомість.

А Стерненко винен в зумисному вбивстві, що аж ніяк не є самообороною оскільки власне він і вчинив напад.

Олексій ти так пишеш що наче біля під’їзду Стерненка свічку тримав.

Перевір свої джерела, почитай українські ЗМІ які працюють без підтримки олігархів, ба навіть спробуй глянути самого Стерненка.

Так сталось, щось сьогодні ти Олексій троль, впевнений що в попередніх темах і мене вважали за троля, але зараз ти, вибач.

Навіщо читати укрозмі. Почитай матеріали справи, експертизи і сам все зрозумієш

олексій, він вбивця без обвинувального вироку?

Він вбивця, бо так сказав любитель собачих ротів

О Татарове все знали еще в 2013 — это такие страусы как вы о нем ничего не знали, а вменяемые люди обьясняли что брать его на работу в офис это ватный зашквар, как толлько тиакая инфа начала поступать.

Disclaimer:
Після я школи переїхав жити за кордон.
Навідуюсь раз у рік. Я слабо подружений в інформаційне поле України. Родом із західної України, люблю українську культуру, за європейський напрямок розвитку України.

З цього топіку вперше довідався про Стерненко.

Етап перший — захоплення мужньою людиною.
Ніфіга собі, проукраїнського журналіста(не зрозумів хто/що це «активіст» і чим він займається) посадили за сфабрикованою справою.
Видати впливова людина, з класними розслідуваннями і комусь він сильно насолив.
---
Етап другий — здивування.
Знайшов його ютуб канал і інстаграм.
Не побачив розслідувань які я очікував. Довідався про якогось боксера Ломаченка, у якого родичі/знайомі в Росії, реперів, співачку Maruv ... Зеленський, закриття якихось каналів.
Догматична подача інформації, спрямована на емоції і розставлення ярликів свій/чужий.
Не скурпульозні розсрідування про хабарі і олігархат, не те що очікував!

В інстаграмі побачив фото одеського будинку профспілок у вогні і збуджену толпу.
Відчув огиду. Це ж не Гітлер з Сталіном згоріли, не маньяки-вбивці, там люди.
На його каналі побачив, що його звинувачувачують у перевищення самозахисту/вбивстві, а справа за якою засудили стосується викрадення людини і 300 гривень
---
Етап третій— розчарування і огида
Почав шукати що є проти Стерненка.
Зацікавила справа про вбивство «самозахист».
Там, БЛІН, відео, одразу після подій, відео!!!

(Стерненко)"...я встиг застосувати СВІЙ ніж.."
(Стерненко)"..я вчасно ДІСТАВ ніж...«,
(його дівчина підрозуміваючи — забери свій ніж) «...а ніж....»
(Стерненко) «...я дістав ніж, про всяк випадок, знаєш думаю ну мало лі...»
Навіщо йому ніж? А потім він говорить що це не його ніж?
А потім він говорить що його поранили і він вихопив ніж?

(Стерненко до дівчини)"....сонце пострімиш...."
Спокійний і думає про стрім. Як так?

(дівчина Стерненко)"...один з них побіг в інший бік інший побіг в ...інший, Сергій побіг за ним... "
what?????

(перехожа, можливо свідок) «это превышения самообороны, вы сядете»
-------------
Я погуглив іще (тут уже не знаю на скільки правдива інформація)
— пост де Стерненко закликає до вбивства Порошенка
— відео де Стерненко дає інтерв’ю на українському каналу російській" і зразу ж інше відео де він посилає людину за російську мову
— минулі колеги по політичним організаціям звинувачують його у продажі наркотиків
— людина яку він зарізав служила в АТО в українській армії. Між ними точно був політичний конфлікт?

Про справу за якою його засудили іще не читав.

Етап четвертий — розчарування у суспільстві
У моєму місті 90-ті закінчились у 2000-х тож я їх застав.
У той час могли побити за те що ти не «свій», не з того району/двору. А ще «своїх» треба покривати, кориш порушив правила і взагалі гавно. Це свій, не буть шестьорою. Я думав це закінчилось.

Моя робоча гіпотеза:
Стерненко це пристосуванець і бандит, який вдало використовує цю племінну модель «свій/чужий», поділити людей за двором і стати своїм у дворі.

Хотілось би помилятись.
Є відео/аудіо/свідчення де хтось планує його «посадити», яка мета?
Докази про замовлені напади і загрожу життю Стерненко?
Робоча гіпотеза в користь Стерненко?
Що з ножем, чому Стерненко брехав?

Почитав коментарі людей які за гіпотезу про його невинність.
В шоці скільки людей переконані у невинності героя, від них::
— «...безповоротно виключене критичне мислення...»,
— «...Соромно за твою таку обізнаність...»
-" ...що сприймав за розумного..."
— «...так спробую ще раз включити твоє критичне мислення...»
....і.т.д.
Аргументи? То ж критичне мислення? — ні, просто зроби з опонента не розумного, не людину, не свого.
Я можу і хочу помилятись. Спростуйте мою гіпотезу, і збодуйте іншу модель ситуації.

P.S: Вибачте за орфографію — так я безграмотний на багатьох мовах.
Давайте встановлювати хороші правила ігри, добиватись справедливого і незалежного суду,
А не — випустіть/посадіть того, бо він популярний, він «свій», у нього тато у Верховній Раді, мені здалось він винний/не винний ...

Я слабо подружений в інформаційне поле України.
слабо подружений
подружений

Від творців «підлога країни за рискою зубожіння»?

«підлога країни за рискою зубожіння»
Загуглив звідки це :)
Так, погружений це русизм, по українськи буде — занурений.
Я забив текст в автокоректор і не перечитав.
Буду уважнішим і дуже дякую.

Перший абзац був доданий щоб сказати «Ей розгляньте уважніше. Спробуйте спростувати мої висновки. Я не впевнений у знанні ситуації».

Від творців «підлога країни за рискою зубожіння»?

Ви тільки наголосили що у мене може бути недостатньо даних, припустивши що я російськомовний без знання української і що використовую перекладач, або навіть що я штучний інтелект. Це не відповідає дійсності, но — припустимо.

Допоможіть з даними і допоможіть спростувати мої висновки.

Я вже декілька днів казав, що тут багато ботів, що не вміють в українську

І о чудо, вони знайшли одного, що трошки вміє

Схрестимо пальці, що йому платять більше

xD

А Олексій на пропагандиста повівся, а такий текст в профілі написаний що сприймав за розумного

Рашко? Он немножко националист. Украинский. Отсортируй свою коробку с ярлычками.

Когда речь идёт о каком-то мутном типе из правого сектора, замешанном в похищении человека и прочих преступлениях, здравый смысл диктует мне относиться к этой истории критично и скептически, и что всё может быть не так однозначно.
Хотя, может быть я не владею всей информацией, но всё равно не могу относиться к этой ситуации не через призму личности подсудимого.

Мутний тіп має свій канал в ютубі і патреон.

На patreon $3940, щоб більше ніж у середньостатичного розробника $2300

Сергій Стерненко $3940
Senior Software Engineer $4000

Сергію ще рости, і рости, і рости до ІТ винагород

Объясни, как это работает. Канал на Ютубе автоматически делает его не мутным типом?

Ты предлагаешь выйти за того самого Стерненко, который по беспределу напал со своей титушнёй и убил человека просто так, потому что ему нацистская моча в голову стукнула и велела найти на улице «неправильного» украинца и убить?

Ему не волю, ему гильотину. Ну или перо под ребро, точно так же, по его понятиям.

Стерненко захищав себе біля дому, чи ти думаєш що Стерненко, повертаючись з дівчиною до дому, з пакетом продуктів, буде нападати на двох здорових парубків-боксерів?

Олексій тебе вважав розумнішим, ніж те що зараз пишеш

Ага, так «захищав», що його суд («не забєсплатно», звісно) вимушені були перевести з Одеси даби поховати кримінальну справу і виправдати цю сволоту.

Нацист і розбійник. І судити його треба саме за це. На довічне.

У людини є самозбереження і відповідальність, навіть у розбійників, навіть у криміналу, навіть у серійних вбивць.

Вбивати біля дому абсурдно, нападати на двох одразу це теж абсурдно, нападати в компанії коханої дівчини це теж абсурдно.

У радянському союзі була «велика брехня», настільки що людям було складно повірити що їх дурять.

то ж вирок не за той випадок про самозбереження, чи ні?

Але Стерненко той самий. І не самозбереження, а зумисне вбивство

зумисне — это если б он под подъездом поджитал а не его. небось ждали его ночью чтобы пожурить а не отп@#дить?

Посягання на умисне вбивство

Три рази труханов наймав тітушню і ментів для вбивства Стерненка

Какой мотив у него был для убийства?

Вчорашній вирок був за сфабриковану справу з викраденням для заробітку 300 гривень ~ $10

в приговоре указано что стерненко и подельник пытками вынуждали терпилу сдать мандат депутата райсовета, ну а 300 грн и симку увели наверное по привычке.

Включай критичне мислення, чого суд тривав 5 років?

Ти ж розумієш що якщо хоча б щось було зі звинувачень стосовно Стерненка правдою, тоді б Стерненко був кримінальним талантом, а таких навпаки бережуть

об этом я давно писал, сережа стернеко давно был карманным псевдопатриотом у СБУ, крыша ушла вот и дали ход делу.

Типова маячня, щоб очорнити людину і відбити симпатиків.

Если он как говорят — огент цру — никакая венедиктова не поможет и это просто спектакль.

Досить повторювати дегенеративні байки Щура, вони лише дискредитують захист Сергія.

Тому що 300 гривень не були метою викрадення. Вони були серед іншого в кошельку, який забрали в потерпілого (за словами сторони обвинувачення). Кошельок також не був метою викрадення, його забрали в кінці, після вимог політичного характеру і побиття (за словами сторони обвинувачення). Історія про 300 гривень як причину викрадення — відверта, тупа, дешева маніпуляція, блазнювання. Не потрібно дискретувати захист подібними вигадками.

Можемо вживу спостерігати за аналогом організмів, що в такому ж тумані і з піною кричали про нацистів, що прибили хлопчика до воріт, голенького.

Именно этот случай — сделал все правильно. Не нужно опонентов по ночам под подъездами караулить. Даже в самом негативном взгляде на эту ситуцаию — ̶п̶о̶ц̶р̶е̶о̶т̶ы гопота нарвались на гопоту.
Ну а то что Монтян писала что он прокинул СБУ с МВД и является агентом ЦРУ — только в плюс. Его публичная позиция по Авакову и Зеле тоже добавляет плюсов.
Из всех поцреотов он лучший как по мне)
www.youtube.com/watch?v=xJgErWz0A5A

А вы точно уверены, что было именно нападение с покушением на жизнь, а не простая потасовка, которую ещё непонятно кто начал, в ходе которой этот Стерненко «слегка вспылил» пером под ребро сопернику?

Слегка вспылил, слегка нанёс тяжкие телесные повреждения, потом слегка догнал второго и слегка убил слегка отработанным ударом под сердце слегка заранее приготовленным ножом для этих целей.

Во времена цивилизованного государства за это бы слегка вышку дали.

А потім цей негідник Стерненко, якого ці прекрасні тітушки прийшли вбивати, але змогли тільки порізати руку, викликав цим невинним найманцям трухана, швидку

Як він міг?

www.youtube.com/watch?v=GtZiBJTOuNM

У Стерненка всегда так, оружие добровольно сдал, когда к нему пришли с обыском. Скорую вызвал, когда понял, что убил человека при свидетелях

А нащо викликати швидку мертвому?

І коли саме Стеренко отримав такий досвід медика, щоб зрозуміти в стресовій ситуації без обладнання, що поранення є смертельним?

І які свідки?

І чому рфіянські боти не можуть вивчити українську?

Факап на факапі

У тебя ломка без 112 канала началась?
В ютьюбе пока еще показывают.

І розповім вам історію, про чарівну бабусю, яка не дивиться телевізор, не має доступу до Інтернету і живе в Гореничах.

О 18-06 по радіо (те що вмикається в розетку, якщо пам‘ятаєте про таке) вона почула що закрили Стерненка і подумала:

«- Наших б‘ють!»

Як була, вийшла з дому, і вже о 20-00 була на Банковій (а це маршруткою до Святошино і потім на метро до Хрещатика).

Також вона розповідала, що з першого до останнього дня була на Майдані, і вони з тіточками придумали комбінацію — вдень вони стояли в Маріїнському заробляли 150 гривень на антимайдні — а у вечорі приносили ці гроші на майдан. І ось я що подумав — з такими людьми у русняво-портновсько-ведмедчуківської шерсті — жодних шансів.

Звісно, штовхатися з мусорами ми пішли без бабусі. Але в неї таке обличчя і такі очі — яких я давно не бачив.

Приходьте у субботу на Банкову — буде двіжуха — проти мусорського і судочинного свавілля.

Эту бабушку звали Альберт Энштейн.

Это мать дочери офицера, и не всё так однозначно :)

Зразу Медведчук і Ко, тепер Стерненко і Ко. Накачують формально протилежні табори знатно.
Висновки з минулих подій мінімальні. Цікаво спостерігати як професійні актори та провокатори гойдають державний човен.

А які питання по медведчуківським колаборантам?

А чим Єрмак, Татаров, Кравчук концептуально відрізняються від Медведчука?

Нічим
Останній лише був трохи вправніший в лизанні окремих дуп

Чудова атмосфера на вулиці

Такі дії Зеленського, Венедіктової та Авакова свідчать про початок диктатури в Україні, бо суд закрив рота активісту який має майже 250 000 підписників на ютубі

ну офигеть теперь, 250к на ютубе и воруй убивай? а у городона несколько лямов вобще божинька?

Цікаво, як про рфіянські реагують тільки на кількість підписників, а не на сумнівний вирок

Прям як одна людина все пише

KEKW

а что сомнительного, обычный криминал, два осужденных затолкали потерпевшего в машину, шмальнули в него с травмата и отвезли на подвал, при этом оставили кучу следов, ездили с влючеными мобилами засветились в логах оператора, с сепара вытащили резиновую пулю отстрелянную со ствола который нашли при обыске, стерненко утверждает что ствол он добровольно сдал и статья 263 ему не светит, ага, добровольно при обыске лол, вообще то что осужденный отдал следователям ствол с которого он подстрелил осужденного и не избавился от него отлично харакетеризует умственные способности.

Це ви так криво описали як ваші викрали і катували Рибака

До чого тут Стерненко?

Як вбачається з ч. 3 ст. 263 КК України, звільняється від кримінальної відповідальності особа, яка вчинила злочин, передбачений частинами першою або другою цієї статті, якщо вона добровільно здала органам влади зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої.
У вказаній частині статті 263 законодавцем не встановлено деталізованого порядку добровільної здачі органам влади зброї та бойових припасів. Якщо тлумачити цю норму, то будь-яка особа, яка за будь-яких обставин добровільно здала органам влади зброю та бойові припаси, має бути звільнена від кримінальної відповідальності.
Стартовий (шумовий) пістолет Сергієм було добровільно видано працівникам поліції 08.09.2015 р., а не знайдено його ними під час обшуку.

Более детальный разбор по всем статьям по которым вынесли приговор:
www.facebook.com/...​em/posts/3830911286954367

нада читать не разборы(и да ваши ссылки на фейсбук не открываются) а слушать приговор(слушать потому что текста еще нету), так вот в приговоре под каждое решение есть обоснования, в частности по якобы добровольной здаче ствола судья говорит опираясь на решение верховного суда что добровольной она может быть только в том случае если у подсудимого есть выбор добровольно сдать или скрыть его от правоохранительных органов, при обыске варианта скрыть у осужденного не было, его бы при обыске в любом случае нашли, так что эти заявления не больше чем комедия для других фейсбучных псевдопатриотов

В приговорі про такі речі не кажуть

Це може бути в мотивувальній частині

«Ствол» про який всі боти кажуть не є вогнепальною. Вогнепальною її зробив сам експерт
Не підсудний, а максимум підозрюваний
Не осуджений, а незаконно осуджений

І нащо ви відмазуєте вбивць Рибака?

В приговорі про такі речі не кажуть

Це може бути в мотивувальній частині

а мотивационная часть это внезапно часть, и как не странно приговора.

Не осуджений, а незаконно осуджений

а это не тебе решать

І нащо ви відмазуєте вбивць Рибака?

если проводить параллели с Рыбаком то получается если стерненко сделал хорошо то и те сепары сделали хорошо? у вас там все совсем плохо с головой?

Її не зачитують

Це мені вирішувати

За вашою логікою — так. У вас там все добре?

Її не зачитують

зачитывают весь приговор полностью, и это может занимать внушительное количество времени

За вашою логікою — так. У вас там все добре?

а я и не говорю что стерненко сделал хорошо

ладно 1.6, это всеравно в шесть раз больше чем у стерненко

Такі дії Зеленського, Венедіктової та Авакова свідчать про початок диктатури в Україні, бо суд намагається закрити рота активісту

Нажаль кількість підписників не гарантує, що любитель собачих ротів перестане натравлювати на людей суддів і прокурорів

В можно этот топики смерджить с этим dou.ua/forums/topic/32848

это не тот вояка, который собирался пристрелить Порошенко и который «лишь бы не барыга»?
карма такая битч
зы. похер на него

Пороху на него не похер в 2021, а в 2015 было абсолютно похер. Какое странное стечение обстоятельств.

внутренние распри не актуальны перед лицом реванша русни
сейчас вата и русня против Стерненко, значит мы должны встать на его защиту — против ваты и русни (портнов татаров шарик и прочая фсбшная шерсть)

внутренние распри не актуальны перед лицом реванша русни

Вот таблетка для памяти — пост Стерненка в 2015-м
ic.pics.livejournal.com/...​3893448/2802/2802_900.jpg

Так он сказал, что его можно закривати. В чем вопрос тогда вообще? Ну, закрыли.

внутренние распри не актуальны перед лицом реванша русни

Ты явно ошибся страной: в Украине на протяжении последней тысячи лет внутренние распри актуальнее любой другой проблемы.

Стерненком не цікавлюсь через вищезгадані його висказування, але тут погоджуюсь.
Проукраїнських людей треба захищати. Як і Савченко свого часу витягували з Московії.

Але її потім свої ж закрили, і героя відмінили, здається.

Можливо тому, що їй клепки не вистачає? А героя у нас дають всім підряд, на жаль.

Усіх, хто мав клепку, купили. Хто мав страх — залякали. В кого був патріотизм — заслали до Дебальцево. Інших — пересаджали.

пороху не похер на правосудие. или он о5 в какуюто длинную играет

пороху не похер на правосудие

угусь именно поэтому при его каденции была полностью провалена, а точнее проигнорированная судебная реформа

если сравнивать с каденцией зелибобы, то у пороха прекрасная судебная реформа была. по крайней мере стерненка посадили именно при зеле. как и стальных

Це як порівнювати фекальні маси з різних хлівів
Ніби різниця і є, але субстанція має ту саму назву

Це як порівнювати фекальні маси

извини, нет подобного опыта. у тебя?

Я не московіт, тому, звісно, нема :)

поэтому при его каденции была полностью провалена, а точнее проигнорированная судебная реформа

При Порошенко судебная реформа началась. И был приведён во вполне приемлимый (по западным меркам) вид Верховный Суд — который уже при клоунаде, «отреформировали» обратно.

А то, что не успел с реформами судов более низких инстанций — дело житейское. Ему за 2014-2019 было достаточно дел, которыми заниматься.

П.С. И отдельно замечу, что того же Стерненко — суды при Порошенко оправдали, прокуратура дела позакрывала. Несмотря на то, как Стерненко прохаживался по тому же Порошенко.

Пєтя
— не ліквідував оаск
— пропхнув купу всього через оаск за допомогою грановського
— рюкзаки авакова вже забули?
— мученика з плєдом забули?
— а закупки на рфії висотомірів і двигунів?

Те що ви записуєте в + Пєті — це все зроблено під тиском активістів і США/ЄС
І навіть з цим все було зроблено на половину, що не працювало навіть при його каденції

Ну йо-майо

— не ліквідував оаск
— пропхнув купу всього через оаск за допомогою грановського
— рюкзаки авакова вже забули?
— мученика з плєдом забули?
— а закупки на рфії висотомірів і двигунів?

Это всё тактические мелочи. Важно направлениe движения страны, в целом (и судов в том числе).

При Порошенко было видно, куда двигалась страна. При клоунаде — видно куда движется тоже.

Якщо трохи віддалитись від конкретних подій, то напрям руху з часів овоча ніяк не змінився, що за сивочолого, який виховав сина рфіянця, що за клоуна, яким керують посіпаки овоча

Это всё тактические мелочи.

Это случайно не ты снимался в анектоде «мыши станьте ежиками»?

Важно направлениe движения страны, в целом

Видишь ли, для результатов важно не только направление движения, но и скорость.

Видишь ли, для результатов важно не только направление движения, но и скорость.

Рассказывать про «скорость» в африке — это и есть требовать от обезьян за год стать человеками.

Не понравилась совкам скорость реформ при Порошенко? Ок, пускай наслаждаются высокоскоростными прорашкинскими реформами от клоунады — это достойное вознаграждение за тупость.

З такою логікою міжна азіріва і овоча хвалити

Це з під їхнім суворим керівництвом був створений документ про асоціацію

І його майже підписали, але потім якісь «активісти» вийшли щось там вимагати і майданити почали

А як він любив страусів?
А?

То що, повернемо сивочолого зека?

З такою логікою міжна азіріва і овоча хвалити

Нельзя.

Донбасские гопники, в 2010-2013 — тянули страну в Мордор и превращали в рашко-клоаку, наполненную беспределом. И закончилосъ это всё (вполне логично) — «крымнашем» и массовым терроризмом в «лугандоне» в стране, где за 4 года правления «рыгобaнды» были разрушены и уложены под рашку армия, силовые структуры, прочие госинституты, а сама страна стала разворованным банкротом.

Порошенко же — с 2014 по 2019 тянул страну из говна в цивилизацию. И закончил передачей власти после демократических выборов, во вполне преуспевающей и благополучной (в сравнении с началом 2014) стране.

Не видеть разницы может лишь дебил, с недоразвитым мозгом. К сожалению, в Украине таких овер-дофига.

Як він міг кудись тягнути, якщо оточення в нього було те саме, що і в янука?

І навіть сильніше, як засновник партії ригів міг щось нормальне зробити, якщо він з початку Майдану топив за ментів?

Як він міг кудись тягнути, якщо оточення в нього було те саме, що і в янука?

Я пишу о результате. Сам процесс, как получив власть в 2014 в разграбленной клоаке, с аннексией и войной — сделать из неё к 2019 более менее благополучную конфету, то отдельная история.

А что касается «основателя партии рыгов», «окружения», итп — эти агитки я слышал и в 2018, и в 2019. В основном, от дебилов. Которые теперь выгребают за свою безмозглость по полной программе.

Нумо розкажіть який результат?
Окрім підписаної «азірівської» асоціації?

Рассказывать про «скорость» в африке — это и есть требовать от обезьян за год стать человеками.

Я в общем где-то так себе эту картину и представлял: великий стратег затеял реформы, но не учел тактической мелочи, что довести их за 5 лет до нужной кондиции так же реалистично, как за год превратить людей в обезьян.

Относительно Порошенко — претензии дебилов, в основном, к скорости реформ. С направлением движения и его (движения) наличием — непонятки лишь у самых безмозглых.

Когда ты опоздал на поезд, то можешь и дальше рассказывать себе какой ты молодец, что бежал хоть и не с нужной скоростью, но за то в нужном направлении.

бежал хоть и не с нужной скоростью, но за то в нужном направлении.

Европейский/НАТОвский поезд — для Украины ушёл ещё в 90-х. Порошенко принялся этот поезд 20 лет спустя активно догонять — и существенно сократил отрыв.

Но дебилам нравится клоунада — теперь ею наслаждаются.

Те що ви записуєте в + Пєті — це все зроблено під тиском активістів і США/ЄС

Зашибись логика — все успехи запишем на каких-то «активистов». Но тогда получается, что после избрания зеленского все «активисты» вдруг стали «пассивистами» либо улетели куда-то.

Шабунін
Наші гроші
Бігус
Катя Гандзюк
І сотні інших які не на слуху

все «активисты» вдруг стали «пассивистами» либо улетели куда-то.

Це ви так про Катю?

а шо там с роттердамом, торговля на крови вот это вот все?
а бигус за свинарчуков когда сядет?

ротердам+ йде

А справа про те як пєтя обкрадав нас і нашу армію — гладковському дали підозру

Звісно, якщо б пєтя був принциповим, то вони всі б вже сиділи, разом з ним

ротердам+ йде

как там веерные отключения и покупка электричества нараше идет?
ага. бигус в очередном видосике доказал, что бигус не брехло. верю, как же
а вот суд сказал, что бигус брехло

Я не цікавлюсь ситуацією на рфії

Це ви про той суд який купив семочко? www.youtube.com/watch?v=jj3slTQeHaA

Це ви про той суд який купив семочко?
ага. бигус в очередном видосике доказал, что бигус не брехло. верю, как же

угу. а то ты по привычке все на петю свернешь

В моєму під’їзді такого не бува

І було б непогано, щоб так і залишалось все

Тому робіть свої справи в своєму

насрал в подъезде и выкрутил лампочки тоже петя?

Про лампи — не знаю, можливо його прихильники це зробили. Не підкажете?

А ось про інше — це щось зовсім рфіянське

Чи це випадком не син пєті?
www.youtube.com/watch?v=ieFKnrASa3g

Чи це випадком не син пєті?

И что с того?

Тобто це дійсно ви, син пєті, вкрали наші лампи?

К чему этот бред?
Выше была ссылка на сюжет помойки 24 о походе сына Порошенко на концерт Фейса. В чем здесь вина старшего Порошенко?

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Чи це випадком не син пєті?

как вы зрадо***ы технично сливаетесь

а еще при порохе выбрали зеленского. низабудимнипрастим

а еще при порохе выбрали зеленского. низабудимнипрастим

Вот, кстати, да. Проведение демократических выборов в африканской стране, перенаселённой безмозглыми инфантилами и просто дебилами — это эпик-фейл. Не дотягивает до уровня фейла кремле-коллаборанта Хмельницкого, уложившего Украину под рашку — но всё же.

Если 2-й раз придёт к власти (подозреваю, уже после «харьковнаш», когда после удара кирпичом по голове — у дебилов случится просветление рассудка, как после «крымнаш» в 2014) — не нужно такого повторять.

ах да. еще этот «октивизд» приперся с файерами к месту швартовки Дональда Кука в Одессе и грозно вопрошал у американцев, кто заказал Гандзюк?

Дрогобич.18:30, Стрийська, 22
Херсон. 19:00, площа Свободи
Миколаїв. 19:30, ОДА

Варшава. 20:00, Aleja J. Ch. Szucha 7
Краків. 20:00, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Krakowie

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Чи буде майдан в Україні 2021? [опитування]

Так у нас практический каждый месяц по майдану, а то и по два))) Так что да, будет. И не один) Так что вангую еще минимум 10 майданов в этом году. :-)

Київ. 20:00, Банкова

Харків. 18:00, ОДА
Львів. 19:00, Площа Ринок
Луцьк. 18:00, прокуратура
Дніпро. 19:00, обласна прокуратура
Франківськ. 18:30, ОДА
Полтава. 19:00, ОДА
Рівне. 20:00, Майдан, біля пам’ятника Шевченку
Варшава. 20:00, Aleja J. Ch. Szucha 7
Тернопіль. 20:00 обласне мвс
Вінниця. 19:00. Майдан Небесної сотні
Одеса. 20:00. Пам’ятник Дюку.
Чернівці, 18:00, Центральна площа
Кропивницький. 18:30, площа Героїв Майдану
Ужгород. 19:00, Театральна
Запоріжжя. 19:00, ОДА
Кривий Ріг. 18:00, на 95-му кварталі біля стели Героїв
Суми. 18:00, пам’ятник Шевченку
Житомир. 18:00, ОДА
Хмельницький. 19:00, Майдан Незалежності
Мелітополь. 19:00, біля Шевченка на площі.
Чернігів. 19:00, Червона площа

Сьогодні виходимо.

Спочатку дізнайся що то за відморозок, а потім вже виходь, якщо діагноз невиліковний

з твоїх діагнозів можна атлас по психіатрії скласти

В таких ситуациях лучше всего обращаться к гласу народа — к таксистам. По статистике Зе в первую очередь считают ссыклом. Отношение к закрытию телеканалов пока еще не прояснено, но скорее всего отрицательное. Посадка Стерненка врятли будет расцениваться как очень положительная, а из-за блокировки телеканалов ее будут ватно-приуменьшать.

Отчет окончил, продолжаю зоонаблюдения

корее всего отрицательное

ставлю 10 коп, що більшість з тих осіб, що ливились ті помийки, не знають їх назв
Тому і не помітили, що щось закрилось

А по тим що не закрились (навіть ватним) вже сказали — «добре що закрили»

Скоріше за все, саме за Стерненка майдан не вийде, хоча акції протесту будуть.
Кожна така справа доливає масла в чашу народного гніву і в один момент ця чаша проллється над полум"ям революції.

За вбивцю на майдан? Дізнайся спочатку що то за мразота

Яка? Поки жодного доказу його провини, чи ти Киву передивився і повірив в партію регіонів та опжз

А відео вже потерли де ця сволота фактично зізналася в злочині?? А то пошукай.
Я нічого не кажу про опзж, лише про конкретне вбивство. Розбійний напад.

Якщо ти вже пишеш про якесь відео і вважаєш його доказом усього то надай на це відео посилання

Пилять, ещё одной революции несчастной Украине, держащейся на соплях, не хватало.

Какое отношение количество подписчиков на Ютубе имеет к приговору суда? У Дубинского было 350к подписчиков, и канал закрыли из-за санкций США без проблем. ТВ-каналы Медведчука закрыли в Украине из-за санкций СНБО, но на Ютубе они продолжают вещание. Вот прямо сейчас посмотрела, у 112 канала — 915 тыс. подписчиков, у Ньюсвана — 646 тыс, у Зика — 524 тыс. Так что, санкции СНБО снять, что ли, раз подписчиков много?!
Про Стерненко знаю мало, да и знать ничего не хочу. Юный придурок, продвигающий себя в соцсетях. Видимо, решил воспользоваться ситуацией 2014 года (ему тогда 18 лет было! Лучше б на фронт пошел Украину защищать, как сделали многие патриоты! Многие и погибли при этом), чтобы добавить себе подписчиков, а с мозгами у него явно беда. Вот и натворил уголовщины, вместо того, чтобы заниматься чем-то полезным и законным.
Пусть разбирается следствие и суды, кого он похитил или убил. Но к патриотизму это совершенно точно никакого отношения не имеет, типичная уголовщина недалекого необразованного деревенского парня, пытающегося уйти от ответственности за свои действия. «Патриотизм» Стерненко — это аналог «клетчатого одеяла» Насирова.

Пряме відношення бо Стерненко критикував дії ОПЗЖ, президента, уряду.
Чому ви вирішуєте за когось що краще?
Перед тим як писати хоча б розберіться.
В описі теми була хоч одна згадка про патріотизм?

Підписників може бути хоч мільярд, але додатково порівняй скільки у кого переглядів YouTube Стерненко, фільтр: сьогодні, і проукраїнські канали по переглядам значно випереджають

Вот вам пища для размышления: закрыли московитские помойки — реакции народа ровно 0, пытаются закрыть активиста, которого вы не знаете (это ни о чем не говорит) — много тысячные митинги в тот же день. Формула очень простая.

Про Стерненко знаю мало, да и знать ничего не хочу.
Юный придурок, продвигающий себя в соцсетях.
решил воспользоваться ситуацией 2014 года
с мозгами у него явно беда.
Вот и натворил уголовщины
вместо того, чтобы заниматься чем-то полезным и законным.
кого он похитил или убил
типичная уголовщина недалекого необразованного деревенского парня
Стерненко — это аналог «клетчатого одеяла» Насирова.
Про Стерненко знаю мало
знаю мало
да и знать ничего не хочу.

от так і працює раша пропагадна

Сьогодні засудили Стерненка, я дивлюсь його випуски на ютубі.
бо суд закрив рота активісту який має майже 250 000 підписників на ютубі
спробуйте написати мені у відповідь Україна з великою букви, для перевірки вашої адекватності

:))

Оманлива думка, а спробуйте написати мені у відповідь Україна з великою букви, для перевірки вашої адекватності

Уркаїна. В якій холоднокровний вбивця не сидить за ґратами довічно, зважаючи на обставини (напад з нацистських мотивів).

Напад у себе біля дому? Це як побігти від гопників на вулиці прямісінько до квартири де живеш, абсурдно

Олексію, досить вже вживати важкі наркотики :))

Судьба Стерненко мало кого интересует

Мене цікавить і 236 000 підписників на ютубі також, ти проти випав з українського інформаційного поля

Так пусть они и идут, никто-же не держит

Так для підписників ця тема й актуальна, пиши щось змістовне

тут не форум підписників, так що сам пиши щось змістовне і те що стосується форуму, а не про дурачків всяких.

От зараз все кинули і будемо слухати ботів xD

Я от взагалі не його підпісник і в деяких речах позиції Стерненка не поділяю, але в вчора на акцію таки вийшов, бо не в одному Стерненку справа

Дивно, він по твоїм же канонам вальнув гопоту в підворотні яка здійснила замах на життя та здоров’я його дівчини і його самого. При чому це був третій напад. А мєнти були співучасниками цієї гопоти.

По моим канонам нужно его судить за то, что он действительно сделал. При этом, конечно же нужно учитывать икто напал первым,а не оперировать терминами:"фашист" — патриот.

А може краще виявити хто замовив на Сергія всі три напади?

Чи не треба, бо можна на самого себе вийти?

А?

Судьба Стерненко мало кого интересует

Владимир, ты ведь тут ратуешь за кулак и нож — в качестве решающего аргумента.

Скончается от твоего кулака какой-нибудь бомж — а тебе дадут «семёрочку». Не волнует?

П.С. Впрочем, я согласен, что судьба Стерненко мало кого из жителей Украины интересует. Зато интересуют бесплатный газ и кульки гречки. Оттого живут, как живут...

Так

По моим канонам нужно его судить за то, что он действительно сделал

И где здесь обвинение? Я говорю: человека нужно судить на основании его действий, а не политических пристрастий. Не важно пророссийский Стерненко, или проукраинский — важно напал он из хулиганских побуждений, или это была самооборона.

Важливіше, чому не шукають і не затримують тітушню яка напала на Стерненка?

Чому трухану з рфіянським паспортом дозволили балотуватись на мера?

То есть Рафик невиновен, без разбирательства?

Це ви про трухана?

Судячи з подій — так, неуіноуні

Я скажу так. Если есть уголовное дело, оно должно расследоваться и быть закрыто. Возможно, с выводом:"отсутствует состав преступления«. Скидок на «пролетарское происхождение» быть не должно, а участие в националистических организациях вообще жирный минус

А участь в рфіянських терористичних?
Наскільки жирний мінусом це має бути?

Участие в террористических организациях уже состав преступления

Отнюдь, его кейс вполне себе прецедент и является показательным. Здесь я полностью согласен с патриотической тусовкой. Показательным насколько прогнившая государственная система способна сопротивляться уличному давлению радикальных группировок. Судя по тому, что дело Бузины, Шеремета, Черновол, дело 2 мая в Одессе, дела по Стерненко до сих пор не доведены до конца — говорит о том, что заинтересованности в их завершении нет, но имеющиеся факты и резонанс не позволяют их тихо закрыть (также подобные дела являются отличным крючком контроля СБУ).
Что-то мне подсказывает, что в случае этого приговора власть просто не вмешивалась и судья взял яйца в кулак. К сожалению, моя ставка такова, что апелляция отменит первоначальный приговор. Уже идет травля судьи и также будут давить на судью в апелляции.

Дійсно
Як це можна погано відноситись до хабарника який любить сталіна і лєніна?

Зеленский догоняет Януковича семимильными шагами. Скорее всего, тоже, свой президентский срок не досидит на должности. А нам снова нужно выходить на улицы.

Засиділись на карантині, треба кров в ногах розігнати і зрадників

Потому, что поменялся запрос общества. Украинцы желают, что бы тюрьме сидел тот, кто нарушает закон. А происходит все наоборот. Сегодня у Зеленского появился первый политзаключенный Сергей Стерненко.

Савченко забыли?

Ми занотували і забули

А от чого москвофіли її пестять, не зрозуміло

Яна Дугарь, Юлія Кузьменко, Андрій Антоненко

но за них чтото никто особо не выходит

Ми ж не рфіяни :)

www.youtube.com/watch?v=AeUY31THPGU
www.youtube.com/watch?v=DbvXDprz8vI
www.youtube.com/watch?v=ji4RG_mzOws

btw, якщо вам на тому місці де отримуєте «інформацію», щось не показали — це не означає, що цього не існує

Вийдіть вже зі свого echo chamber

Чим він доганяє і чому нам треба виходити?

Підписатись на коментарі