Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 30
×

Сергея Стерненко приговорили к 7 годам лишения свободы

Общественного активиста и активного участника Евромайдана приговорили к 7 годам лишения свободы.

Акція
Не чуєш? Побачиш. 20.03
субота 20 березня в 19.00 Офіс Президента України вул. Банкова,11, м. Київ


Що не так з вироком Сергію Стерненку. Розгорнутий аналіз вироку

Що не так з вироком Сергію Стерненку. Коротке пояснення

Хто такий Стерненко

Неправосудний вирок Стерненко

Промова Сергія Стерненка на суді

www.facebook.com/ssternenko
👍ПодобаєтьсяСподобалось8
До обраногоВ обраному2
LinkedIn

Найкращі коментарі пропустити

Прикро читати коментарі людей у яких давно і безповоротно виключене критичне мислення, можливо ще з радянських часів.

Стерненка осудили попри відсутність доказів, і Стерненко весь час знаходився в Україні і приходив майже на усі засідання суду, в той же час його нападник по іншій справі покинув територію України.

Стільки полеміки навколо добре, що Стерненка посадили за викрадення, чи то не добре.

В той час коли проблема не в Стерненку.

А в тому, що судили його не за викрадення (яке може й було, свічку не тримав), а за розбійний напад з метою заволодіння 300грн, задля чого група осіб за попередньою змовою спалила бензину хіба не на 500 грн. А також за володіння стартовим пістолетом, який, за висновком експертизи, може бути переробленим для стрільби гумовими набоями.

За викрадення посадити Стерненка тупо неможливо через закінчення строку давності. Тому й з’являются 300грн в якості корисливого мотиву, свідком чому є тільки потерпілий по протухлій вже справі. Ну і стартовий пістолет, який напилком можна переробити не те що у гумостріл, а навіть на бластер.

Ну і вишенькою на святковому для вати торті — перенесення оголошення вироку на 23 лютого.

Треба бути зовсім зеленським аби не бачити тут політично-вмотивованного вироку.

І да, може Стерненко й був уособленням аду на землі.
Але від учора — він політичний в’язень, хіба що інкриміновану йому маячню відмінять в апеляції.

Решение вынес судья, который возле своего особняка за 2 млн $ устанавливал бюсты ленина и сталина

І розповім вам історію, про чарівну бабусю, яка не дивиться телевізор, не має доступу до Інтернету і живе в Гореничах.

О 18-06 по радіо (те що вмикається в розетку, якщо пам‘ятаєте про таке) вона почула що закрили Стерненка і подумала:

«- Наших б‘ють!»

Як була, вийшла з дому, і вже о 20-00 була на Банковій (а це маршруткою до Святошино і потім на метро до Хрещатика).

Також вона розповідала, що з першого до останнього дня була на Майдані, і вони з тіточками придумали комбінацію — вдень вони стояли в Маріїнському заробляли 150 гривень на антимайдні — а у вечорі приносили ці гроші на майдан. І ось я що подумав — з такими людьми у русняво-портновсько-ведмедчуківської шерсті — жодних шансів.

Звісно, штовхатися з мусорами ми пішли без бабусі. Але в неї таке обличчя і такі очі — яких я давно не бачив.

Приходьте у субботу на Банкову — буде двіжуха — проти мусорського і судочинного свавілля.

509 коментарів

Підписатись на коментаріВідписатись від коментарів Коментарі можуть залишати тільки користувачі з підтвердженими акаунтами.

www.youtube.com/watch?v=X09TPjTHDtE

Враховуючи, що ніхто так і не навів короткий список доказів, ось вам відосик. І не дай боже вам попасти в місце де на відстані 4-18 км (діаметр соти, якщо не помиляюсь) скоєно злочин.

Disclaimer:
Після я школи переїхав жити за кордон.
Навідуюсь раз у рік. Я слабо подружений в інформаційне поле України. Родом із західної України, люблю українську культуру, за європейський напрямок розвитку України.

З цього топіку вперше довідався про Стерненко.

Етап перший — захоплення мужньою людиною.
Ніфіга собі, проукраїнського журналіста(не зрозумів хто/що це «активіст» і чим він займається) посадили за сфабрикованою справою.
Видати впливова людина, з класними розслідуваннями і комусь він сильно насолив.
---
Етап другий — здивування.
Знайшов його ютуб канал і інстаграм.
Не побачив розслідувань які я очікував. Довідався про якогось боксера Ломаченка, у якого родичі/знайомі в Росії, реперів, співачку Maruv ... Зеленський, закриття якихось каналів.
Догматична подача інформації, спрямована на емоції і розставлення ярликів свій/чужий.
Не скурпульозні розсрідування про хабарі і олігархат, не те що очікував!

В інстаграмі побачив фото одеського будинку профспілок у вогні і збуджену толпу.
Відчув огиду. Це ж не Гітлер з Сталіном згоріли, не маньяки-вбивці, там люди.
На його каналі побачив, що його звинувачувачують у перевищення самозахисту/вбивстві, а справа за якою засудили стосується викрадення людини і 300 гривень
---
Етап третій — розчарування і огида
Почав шукати що є проти Стерненка.
Зацікавила справа про вбивство «самозахист».
Там, БЛІН, відео, одразу після подій, відео!!!

(Стерненко)"...я встиг застосувати СВІЙ ніж.."
(Стерненко)"..я вчасно ДІСТАВ ніж...«,
(його дівчина підрозуміваючи — забери свій ніж) «...а ніж....»
(Стерненко) «...я дістав ніж, про всяк випадок, знаєш думаю ну мало лі...»
Навіщо йому ніж? А потім він говорить що це не його ніж?
А потім він говорить що його поранили і він вихопив ніж?

(Стерненко до дівчини)"....сонце пострімиш...."
Спокійний і думає про стрім. Як так?

(дівчина Стерненко)"...один з них побіг в інший бік інший побіг в ...інший, Сергій побіг за ним... "
what?????

(перехожа, можливо свідок) «это превышения самообороны, вы сядете»
-------------
Я погуглив іще (тут уже не знаю на скільки правдива інформація)
— пост де Стерненко закликає до вбивства Порошенка
— відео де Стерненко дає інтерв’ю на українському каналу російській" і зразу ж інше відео де він посилає людину за російську мову
— минулі колеги по політичним організаціям звинувачують його у продажі наркотиків
— людина яку він зарізав служила в АТО в українській армії. Між ними точно був політичний конфлікт?
Про справу за якою його засудили іще не читав.

------------
Етап четвертий — розчарування у суспільстві
У моєму місті 90-ті закінчились у 2000-х тож я їх застав.
У той час могли побити за те що ти не «свій», не з того району/двору. А ще «своїх» треба покривати, кориш порушив правила і взагалі гавно. Це свій, не буть шестьорою. Я думав це закінчилось.

Моя робоча гіпотеза:
Стерненко це пристосуванець і бандит, який вдало використовує цю племінну модель «свій/чужий», поділити людей за двором і стати своїм у дворі.

Хотілось би помилятись.
Є відео/аудіо/свідчення де хтось планує його «посадити», яка мета?
Докази про замовлені напади і загрожу життю Стерненко?
Робоча гіпотеза в користь Стерненко?
Що з ножем, чому Стерненко брехав?

Почитав коментарі людей які за гіпотезу про його невинність.
В шоці скільки людей переконані у невинності героя, від них:
— «...безповоротно виключене критичне мислення...»,
— «...Соромно за твою таку обізнаність...»
-" ...що сприймав за розумного..."
— «...так спробую ще раз включити твоє критичне мислення...»
....і.т.д.
Аргументи? То ж критичне мислення? — ні, просто зроби з опонента не розумного, не людину, не свого.
Я можу і хочу помилятись. Спростуйте мою гіпотезу, і збодуйте іншу модель ситуації.

P.S: Вибачте за орфографію — так я безграмотний на багатьох мовах.
Давайте встановлювати хороші правила ігри, добиватись справедливого і незалежного суду,
А не — випустіть/посадіть того, бо він популярний, він «свій», у нього тато у Верховній Раді, мені здалось він винний/не винний ...

Все правильно ти поняв)). По цій справі достатньо фактів, які доказують вину стерненка. Теза про 300 грн — маніпуляція, хоть би він вкрав хоть 1 гривню, це не відманяє викрадення та побиття людини. Але по таких справах дають в середньому роки 3, а не 7. Тут звісно є політичний фактор, хтось дуже хоче похитати владу через Стерненка. Як мітингувальники пов’язують президента і вирок Стерненку — мені не зрозуміло. Йдіть мітингуйте під дом судді, який виніс вирок, при чому тут президент? Він ніяк не може впливати на суддівську систему.

Все правильно ти поняв)).

А коли вже будуть інших садити, ті що зачищали Маріуполь від вати, etc? Коли вже там Портнов все порішає?

Еще в 15 тягали по судам военных которые решили в мариуполе не дать захватить миськраду. Тягали те, кого ломали за аквафреши. Мотивировали в лучших традициях *цивилизованного общества* за *приниження чести та гидности*. Со слов тех, кто паковал, *приниженные* испачкались пока их к вертушке волокли. И тут в 19 всплывает дело о *гидности* одного *три-раза уклониста*.😆
А вы говорите когда...
За чем вообще тут политота?
Гораздо интереснее читать про крокодьльи слезы от страха заплатить налоги с 5к. 😄
*Все выше сказанное на правах шутки и вымысла, совпадения случайны.

Со слов тех, кто паковал, *приниженные* испачкались пока их к вертушке волокли. И тут в 19 всплывает дело о *гидности* одного *три-раза уклониста*.😆

В Одессі за словами сепара з партії Родіна його хтось викрадає і краде у нього цілих 300 грн => 7 років за це Стерненко = тут все ок, все правильно.
В Маріуполі хтось крошить вату на м’ясо => справи заглохли => ну тут теж все ок
П — послідовність
П.С. Ну так Портнов з Татаровим справи, ще перевідкриють і будуть вимагати там років так з 15..

Все правильно ти поняв)). По цій справі достатньо фактів, які доказують вину стерненка.

Звісно він все правильно __зрозумів__. От наприклад ви просто констатували вину і не навели докази, які вас переконали. Доречі, питав про докази в цій темі вже не раз, але якось люди їх не наводять, а відсилають гуглити.

Як мітингувальники пов’язують президента і вирок Стерненку — мені не зрозуміло. Йдіть мітингуйте під дом судді, який виніс вирок, при чому тут президент? Він ніяк не може впливати на суддівську систему.

Ху із містер Татаров? :)
Справа (справИ) Стерненка — це не про Стерненка, це
— про кінчену судову систему, яку зелені не змінюють «в турборежимі»
— про «око государево», замість реформи прокуратури
— про «найефективнішого міністра», мусора якого готували справу Стерненка (з такими експертами, вас завтра візьмуть за зберігання холодної зброї, бо можна гарду на кухонни ніж приколхозити)

Треба розуміти, що різниця зелі від усіх попередників у тому, що у нього є (був) парламент з повною підтримкою.

hromadske.ua/...​kazala-svoyu-neprigodnost
Получается он уже пробовал менять судебную систему

Получается он уже пробовал менять судебную систему

І як же саме він пропонував змінювати систему?
Опишіть коротко ключові зміни і чому КС їх завернув.

Судебная реформа предусматривает сокращение количества судей Верховного суда с 200 до 100, вводит новый порядок формирования Высшей квалификационной комиссии судей, создает при Высшем совете правосудия комиссию добродетели и этики, а также расширяет список должностей, на которые распространяется люстрация.

15 октября глава Верховного суда Валентина Данишевская выступила в парламенте против принятия этого законопроекта. По ее словам, перезагрузка Верховного суда повлияет на стабильность судебной системы, 19,5 тысяч заключенных ожидают судебное решение, четыре миллиона граждан Украины ежегодно обращаются в суды, к тому же в судебной системе не хватает 2 тысяч судей.

Ранее посольство Канады и представительство ЕС в Украине раскритиковали ряд положений принятого законопроекта, в частности заявив о безосновательности сокращения количества судей Верховного суда и применения люстрации к членам Высшей квалификационной комиссии судей.

Ну я не давно почав втикать цю тему , може ви краще знаєте цю тему розкажіть ?

Ну я не давно почав втикать цю тему

А я вже давно не цікавився останніми відсутностями змін.
Суть ви описали в коментарі вище:
— зменшуємо кількість. Чому? Тому що «нефік кормити так багато тих розбійників», та й з меншою кількістю простіше домовитись :)
— створює органи через, які преЗедент може впливати на суди.

Дій направлених на якість судей там не передбачалось. А у нас основна проблема таки з якістю. Доречі, там ще була тема, що фактично заблоковані ті ініціативи залучення нових судей, які проштовхувались активістами за часів петі (тут саме «за часів», бо петя і його оточення, якось не дуже допомагало)

Так а які зміни слід очікувати, щоб можна було сказати що це не зрада ?

Disclaimer:
Після я школи переїхав жити за кордон.
Навідуюсь раз у рік. Я слабо подружений в інформаційне поле України. Родом із західної України, люблю українську культуру, за європейський напрямок розвитку України.

Disclaimer: Слідкую за Стерненком ще з другого нападу на нього. Почав читати більше про нього, звичайний собі regular активіст, виступав проти забудову в Одессі. Не знаю як у вас там в Європках, в Україні за таке вбивають.
0. Почалось все з того, що просто натрапив у FB, що ще одного активіста в Одессі намагались вбити. Стерненко просто вистрілили в потилицю. Він догнав і затримав нападника. А нападника привезли на злочин на автомобілі дружини радника голови одеської поліції. www.slidstvo.info/...​zlochynu-yak-vypadkovist
Доречі сам голова томиться в СІЗО.
У вас там в Європках часто найманих вбивць підвозять радники голови поліції?
1. Доречі, в Одессі напади на активістів це норма, наприклад www.pravda.com.ua/news/2018/06/5/7182381 . На людину напали з ножем, нападники отримали умовні терміни: www.slovoidilo.ua/...​x-otrymaly-umovni-terminy. Чекаєм поки Портнов і Ко посадить, ще Устименко на 7 років.
У вас там в Європках часто ріжуть людей які виступають проти незаконної забудови?
2. Потім майже наживо прочитав про третій напад на Стерненко, двох тітуханів, привезли на дєло, вони виключили телефони і просто гуляли біля дому жертви. Один з нападників майстер спорту з боксу, другий десантник в минулому. Стерненко повертався додому з дівчиною, де його чекали ці от двоє.
Не знаю як у вас там в Європках, і що би ви робили у цьому випадку, але імхо Стерненко все зробив правильно. Як мінімум залишився живий зі своєю дівчиною. Мінуснув одного нападника, ну що ж. В Техасі би навіть справу не відкривали би, ще б медаль дали. Що би ви робили у випадку, коли би повертались додому з дівчиною/дружиною, а на вас напали два бандити?
П.С. Ну і ясно що Портнов, Труханов, Ківи з Аваковим так хочуть його вбити/посадити. Це ж взагалі нонсенс коли місцевим феодалам, просто так не можна вбити людину, що їм заважає. Самі подумайте, на наступний раз тітухана можна і не знайти, та й ціна за таке виросте.
А як у вас там в Європках місцеві царькі прибирають неугодних людей?

Ок, Стерненко почувався в небезпеці, після попередніх нападів. Годиться як пояснення чому він носив ніж і захищався «до кінця» і може слугувати деяким виправданням, аргументом в його користь.

Но, все ж дуже мутно пояснює — -youtu.be/ZOZouJd1VYw?t=642
Чому на стрімі з місця подій він каже що це його ніж і дівчина каже що його.
А потім в інтерв’ю говорить що не його. А в цьому відео опускає подробиці
У нападників був ніж?
З його слів
«Далі ви вже в принципі знаєте що відбулося,» (ні не знаємо ).
«..... вдалось мені відбитися, вдалось застосувати ніж, і внаслідок самооборони один з нападників помер»
Чим йому порізали руку? Побігли за нападниками і дівчина побігла???
Пояснення не повне. У показах протиріччя.
Публікації палаючого будинок профспілок в Одесі — морально не прийнятні. Та і інші світлини і пости в ФБ/інстаграм достатьньоі екстремістські. Пост з закликом вбити Порошенко. Ця справа про викрадення.

Чому тут все біле / чорне, однодумець / не однодумець, свій / чужий?
Можливо він і щирий активіст, і проти нього були напади і навіть сфабриковані справи, но він і дійсно порушив закон і далеко не моральний орієнтир і не ангел.

Що би ви робили у випадку, коли би повертались додому з дівчиною/дружиною, а на вас напали два бандити?

Втікали б, бігли. Життя і здоровя важливіше геройства.
Не було б можливості втекти — бились б як і чим могли.
Якби я очіував нападу — купив би перцевий спрей. Точно не ніж. Ніж це ескалація конфлікту, потрібні навики боротьби з ножем, ним же тобі може і дістатись.
Якби я очікував нападу на моє життя — шукав би де купити вогнепальну зброю + шукав захисту у поліції

А як у вас там в Європках місцеві царькі прибирають неугодних людей?

не володію інформацією + питання недостатньо ясне.

В Україні неможливо купити вогнепальну зброю, придатну для захисту у випадку нападу. Стерненко робив заяви щодо того, що він боїться за своє життя і потребує охорони, але вони були проігноровані.

У випадку, коли у нападників є ніж чи пістолет — перцовка не допоможе. Буде дощ/вітер, чи нападник буде у масці/бафі/окулярах — і ти труп. Навряд чи дівчина Стерненко мала б змогу втекти від майстра спорту з боксу чи десантника, на жаль.

Знаючи, що ваша дівчина не втече від нападників, ви б тікали?

Якби я очіував нападу — купив би перцевий спрей. Точно не ніж.

Ніж — це утилітарний предмет, балончиком хліб не поріжеш. Багато людей носять ножі, хоча основна мета в них не самооборона.
От ви говорите про докази, але самі виходите з ваших «відчуттів і оцінок», а не пробуєте наводити докази.

Втікали б, бігли. Життя і здоровя важливіше геройства.
Не було б можливості втекти — бились б як і чим могли.

Це так не працює в стресовій ситуації. Хтось біжить, хтось ні. Це все на рівні інстинктів спрацьовує.

Якби я очіував нападу — купив би перцевий спрей. Точно не ніж. Ніж це ескалація конфлікту, потрібні навики боротьби з ножем, ним же тобі може і дістатись.
Якби я очікував нападу на моє життя — шукав би де купити вогнепальну зброю + шукав захисту у поліції

1) Мусора проігнорували звернення. Чому б це?
2) То вогнепальна зброя — це ок, а ніж — не ок? Ствол не буде ескалацією конфлікту? Ну і свол у нас законно можна носити?

Аргументи? То ж критичне мислення

Давайте ще раз з аргументами і фактами без емоцій:
1. В другому нападі на Стерненко нападника привозять на автомобілі радника голови поліції. Пізніше цього голову беруть по іншій справі — сидить зараз в СІЗО.
2. Стерненко 4 рази просить про охорони, але поліція Одесси не бачить в цьому необхідності: lb.ua/...​ala_ohrane_sternenko.html
3. ГПУ забирає справи з поліції Одесси і віддає СБУ:

у зв’язку з необхідністю перевірки інформації щодо можливої причетності до нападів представників місцевої влади та поліції

www.ukrinform.ua/...​ernenka-peredali-sbu.html
4. У справі чотири ексертизи, які суперечать одна одній. https://hromadske.radio/news/2020/06/15/ekspertyzy-u-spravi-sternenka-superechat-odna-odniy-advokat.

Четверта експертиза від 28 травня цього року свідчить про те, що рана на правій руці Кузнєцова утворилася після того, як він «набув горизонтального положення».

Тобто горизонтально була отримана рана тільки на правій руці, яка не могла привести до смерті.
Що маємо на виході: поліція бере участь в організації замаху, справу забирають до СБУ, до влади приходять дружки Портнова, дають сім років за якусь чушь, навіть не опитуючи свідків.

Ну, Правый Сектор — он такой. Куда ни копни, по каждой персоне ворох вопросов. И ни одного вменяемого ответа. И куча баззвордов по всему УК.

Безработному сыну, жестоко забившему свою мать грозит до 10 лет тюрьмы при наличии всех доказательств, прошлых криминальных судимостей и побоев, а тут за 300 грн хотели впаять 8 лет с конфискацией, без единого доказательства. Одесский суд самый гуманный ватный суд в Украине!

В адвокатском разборе, равно как и в судебном решении и даже в прокурорском акте, есть крайне интересный, с моей точки зрения, момент, который почему-то обходят стороной что обвинение, что защита.
На странице 8 ухвали отцензурирован номер машины, который вероятно попал в материалы из показаний свидетеля (того самого, которого в судебном процессе не опрашивали, так как не приглашали, а защита, похоже, не особо настаивала). Ну либо полученного в рамках других следственных действий, о которых в обвинительном акте прокуратуры и в ухвале тоже ни слова.

Після цього, Демчук Р.С., Стерненко С.В., та двоє невідомих переїхали до двору будинків по вул. Центральна, 39 с. Фонтанка, де до них приєдналося ще двоє невстановлених осіб на автомобілі «Nissan Maxima» (тобто вже шестеро нападників). Продовжуючи вчиняти свої дії, зазначені особи зав’язали потерпілому зап’ястя рук пластиковим затиском та наділи на голову тканинний мішок чорного кольору, обмотавши його липкою стрічкою по типу «скотч».

Nissan Maxima р. н. ВН _____ ВВ.

Добровольця викликають на допит за участь в акції #ВолюСтерненко!

Під час акції на підтримку Стерненка в Києві відбулися затримання активістів.
Одного з затриманих — Максима Кривцова — вже викликають 26.02 на 10:00 в Печерське управління поліції для проведення слідчих дій. Поки що як свідка.

Максим Кривцов — поет, ветеран війни, автор слів пісні «Жовтий скотч». Доброволець ДУК «Правий Сектор» (осінь 2014 — осінь 2015). У 2015-2018 рр. служив старшим кулеметником в Бригаді Швидкого Реагування Національної гвардії України.

Під час затримання його били працівники правоохоронних органів. Слідчий спробував звинуватити Максима в побитті жінки-поліцейського, але сама потерпіла заперечила, що людиною, яка завдала їй ушкоджень, був Кривцов.
За наслідком подій поліція відкрила кримінальне провадження за номером 12021100060000327(за ст. 342 ККУ — опір працівникові правоохоронного органу).

fb.me/e/BYMaA36R

Цікаво, скільки куполів на плечах?

Акция Справедливість Стерненку — справедливість усім! в субботу в 12.00 под Офисом Президента Украины на ул.Банкова 11, г. Киев

А до чого тут президент? чому не біля суду? Це ж стидоба не весь світ, що люди йдуть пікувати під офіс президента, закликаючи щоб він порушував конституцію і почав впливати на рішення суддів.

През — гарант конституції
Носій влади — народ, закликає гаранта виконати його обов’язки і гарантувати

Стаття 7. Право на справедливий суд

Під гарант конституції і його відповідальність можна підвести буквально все. Тут тільки почались якісь рухи в вірному напрямку у президента, як моментально виникає така ситуація, всі канали кричать про майдан. «Совпадение?...». Ми з такими зрадами можемо втрати державу. Я і не сумніваюсь, що план як діяти в умовах правової кризи у наший північних «друзів» точно є, і все відбудеться дуже швидко, як відбулоась в лютому 2014 в Криму. Вже тільки задніми числами дехто зрозуміє, що сталось.
Тут на каналі Юра Романенко (Хвиля) багато чого цікавого розказує:
www.youtube.com/watch?v=N3KoWKXnzi8

З перших же хвилин наводить тінь на плетінь без наведення фактажу

Потім одразу йде конспірологія 0 рівня. Навіть без посилання на інсайд

Що є якісь люди, які щось погане про Стерненка знають

Приплів строк який дали Сергію до роковин Майдану

Каже що акції в кількох містах були організовані ззовні

Це воно напатякало за 3 з половиною хвилини

Ну майте ж совість

народ, закликає гаранта виконати його обов’язки і гарантувати

Как конкретно?

Звільнення авакова, венедиктової, санкції проти портнова та ліквідація оаск
Поки їмподібні будуть боротися за вплив — стартувати реформу суду і в стилі терміни закінчити її (хоча б ВРП)

Звільнення авакова, венедиктової, санкції проти портнова та ліквідація оаск

Как обычно, ярые борцуны на Конституцию это самую Конституцию в глаза не видели: из всего перечисленного президент может разве что ввести санкции против Портнова и уволить Венедиктову, и то не сам, а по согласованию с РНБО и Радой соответсвенно. Да и потом, акция называлась «свободу Стеренко» — как все вышеперечисленное ему поможет?

стартувати реформу суду і в стилі терміни закінчити її (хоча б ВРП)

Шо то когда преждний президент 5 лет ковырял в носу с судебной реформой на банковой не сильно бегали революционно настроенные толпы.

Чесно кажучи, в мене теж виникає питання: а чи є в нас президент? Бо єдине що видно, то це що якесь низькоросле чмо виступає в інтернетах і по телевізору

А что, президент уже не верховный гарант конституции и тыкать палкой, чтобы он исполнял свои обязанности это «стыдоба»? Он должен взять на контроль и повлиять на другие органы, чтобы те проверили законность вынесенного приговора, а не взять ключи и выпускать Стерненка.

Igor Ya, президент до чого? Він на всю країну давав інтерв’ю, в якому сказав, що Сергій «вбив» людину у справі про його самозахист. Це говорить *лять президент (гарант твоїх прав) про людину, котрій навіть підозру на той момент ще не вручили.

Я не виступаю адвокатом президента. Так, це поменьшій мірі не професійно. На жаль, такі факапи ми вже звикли бачити від президента. Але це не свідить, що він є уособленням всього зла і є відповідальним за все це. Давайте без емоцій дочекаємось куди ця справа прийде, а не бігти зі зрадою на банкову, куди нам показали пальцем. Але саме головне, невже це саме головне, що зараз відбувається в країні? ось тільки прочитав «Яценко вийшов під заставу у понад 52 мільйони». Потім виплили аудіозаписи Порошенка і Медвечука які навіть поки важко коментувати. Вся ця братія нам зараз кидає кістку для затравки, а на фоні відбувається набагато серйозніші речі.

так це головне зараз. Сергія, який маючи величезну аудиторію, багато впливових друзів (в т.ч нардепів тощо) змогли закрити по липовій справі на втіху усій ватній писдоті. Будь-яку іншу людину, яка висловлюватиметься — закрити взагалі не проблема. Але якщо людина терпіла, то в принципі боятись нічого.
Ті новини, які ти написав, Стерненко би уже висвітлив для широкої аудиторії. Але його посадили, тому майже ніхто і не замітить

закрити взагалі не проблема

Катю пам’ятаєте?

Згідний, але дивіться ширше. Хто посадив? Суддя з сумнівною історією якого Порошенко перевів з Донецька в Одеську область. Тобто це ж очевидно, що Порошенкові це вигідно і він міг зробити таку підставу, підтримав ще цю подію своїми медіа ресурсами і усьо — Зеленський виноватий і треба майдан. Така комбанація це аж два ходи, а вони прораховують значно більше.

Навіть якщо так припустити, то пороху вже не бути президентом, пора вже забути за сивочолого гетьмана. Нехай собі там далі привязуються до громади, їх думка неважлива. У них був час реформувати мусорню та судову гілку.
Адекватним громадянам плювати, що там хто розганяє в «новинах». В день посадки Сергія вийшли люди по всій Україні і політичних гасел ніяких не було. Наприклад, в Києві організували акцію друзі Стерненка, а всі небайдужі долучились та показали, що так не можна робити в цій державі. В суботу вийде набагато більше людей і якщо вам також небайдуже то виходьте і показуйте свою позицію

Всі три кандидати в топі — просто ад

Це один чи двоє з цих трьох вже обіцяють

Або простіше
пєтя підмахнув паком перевід купи суддів за яких попросили
зеля взагалі не розуміє, що сталося і слухає єрмака, який розповідає який він суперовий през

а сам суддя склєпав вирок після того як портнов чи татаров подзвонили

пєтя підмахнув паком перевід купи суддів за яких попросили

Ну, если хорошие люди попросили, то не мог же Петя отказать.

а сам суддя склєпав вирок після того як портнов чи татаров подзвонили

Или еще проще: Труханов порешал вопросы с судьей самостоятельно без всяких звонков Портновых и Татаровых.

Ну, если хорошие люди попросили, то не мог же Петя отказать.

Якби був гетьманом, то він тих «добрих людей» на нари посадив

Или еще проще: Труханов порешал вопросы с судьей самостоятельно без всяких звонков Портновых и Татаровых.

Можливо., але якось слабо віриться, що звернувся він напряму, а не через когось
Кругова порука працює в тих колах тільки якщо в тебе є рекомендації

Можливо., але якось слабо віриться, що звернувся він напряму, а не через когось

Ну да, украинские судьи, они такие — кроме как через президента или его ближайшее порешать с ними вопросы вообще нереально.

Кругова порука працює в тих колах тільки якщо в тебе є рекомендації

Ну да, Труханов в Одессе человек маленький, никаких нужных связей у него быть не может в принципе.

Ну, якщо це оточення ініціювало весь процес і суддя ручний, то що по-вашому він буде робити?

Ну да, Труханов в Одессе человек маленький, никаких нужных связей у него быть не может в принципе.

Якщо більше в темі, то розказуйте

Ну, якщо це оточення ініціювало весь процес

Ага, причем сделало это за 4 года до того, как это окружение у нового президента вообще появилось.

і суддя ручний

Собственно, чтобы решить вопрос в нужную сторону даже не обязательно иметь ручного судью — достаточно просто нормально забашлять обычному не ручному судье.

Якщо більше в темі, то розказуйте

Что рассказывать? Труханов — местный одесский царек, против которого залупался Стеренко, за что и ожидаемо нажил себе проблем. А Зеленский тогда был обычым комиком из 95 квартала.

Тому що треба думати далі ніж просто заробляння грошей, а й про можливість безпечно заробляти, без страху що їх завтра безкарно відберуть.

Подія минулого року: банда діючих правоохоронців викрадала ІТ спеціалістів з метою заволодіння коштів, а чи забув?

Це навіть окрема тема для обговорення: «Чи є у вас страх робити бізнес в Україні?» і ось один з проявів Повторять ли путь Satoshi Nakamoto? И если да, то как?

Скажи, чи вистачило цього пояснення?

почему модерация попускает этот тред

Альо, модерация!! Тут Стас не доволен..

Якщо ви не живете в Україні, то можете просто не читати

Ось відео вчорашнього брифінгу керівника Одеської обласної прокуратури Сергія Костенка за результатами судової ухвали по Стерненку.
На 8:18 лунає питання щодо 300 грн в якості мотиву.
Прокурор відповідає:
— метою викрадення потерпілого Щербіча було намагання змусити його до припинення його громадської діяльності та складення депутатських повноважень насамперед. Під час цього викрадення ... відбулося викрадення майна, яке було при ньому. Всі гроші, які були при ньому — це дійсно 300 гривень, сімкарти, дозвіл на зброю вони (нападники — G. K.) в нього відібрали.

Йой, та це ж КК350 «Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов’язок» в чистому вигляді. Але тут раптово виникає проблема мотиву — прокуратурі довелось би озвучити на загал про злочинне примушення ватного чорта Щербича — активного учасника антимайдану 2014, постачальника тітушок з одещини, очільника районної Марківської «Родіни», а згодом й поплічника Труханова — до припинення антиукраїнської політичної діяльності. Це б виглядало як злочинна прокуратура саджає патріота й активіста Стерненка за протидію російським агентам впливу.

Іще, звісно, є КК125 «Умисне легке тілесне ушкодження» чи КК126 «Побої і мордування», втім знову постає проблема мотиву — а суб’єктивна сторона злочину тут та сама, патріот vs ватний чорт.

От прокуратура й натягує сову на глобус — і шиє КК187ч2, щоправда для чого метою вже має бути заволодіння чужим майном. Звідси й з’являються 300 грн. заради набуття яких нібито Стерненко й Демчук й викрали ватного чорта громадянина Щербіча. Але на відео вище прокурор сам зізнається, що 300 грн мотивом не були, а отже КК187 тут тупо ні до чого, бо хоч напад нібо то і є, а ось 300 грн не є метою.

Насамкінець, свідченням того, що Стерненко із Демчуком дійсно виманили, викрали й катували заради 300 грн громадянина Щербіча — слова самого товарища Щербіча та дані стільникових вишок, що підтверджують перебування Стерненка, Демчука й Щербича неподалік одне одного.

Далі слідує риторичне питання — чи є політично-вмотивованим й вибірковим правосуддям засудження людини не за тей злочин, який вона імовірно вчинила, а за якийсь інший, до того ж де доказом вини є слова потерпілого?

за ст. 350 получил бы пятеру, а за ст 187 ему семерочку влепили.

а вообще интересная постановка вопроса, типа если выписать звиздюлей а потом решить что обчистить карманы и гопнуть на 300 грн это типа не разбой?

Іще, звісно, є КК125 «Умисне легке тілесне ушкодження» чи КК126 «Побої і мордування», втім знову постає проблема мотиву — а суб’єктивна сторона злочину тут та сама, патріот vs ватний чорт.

не забывай что стерненко признан виновным по ч.2 ст 146 предполагает причинение физических страданий

а вообще интересная постановка вопроса, типа если выписать звиздюлей а потом решить что обчистить карманы и гопнуть на 300 грн это типа не разбой?

В терминах ККУ — да, не разбой. Потому, что квалификация разбоя требует, чтобы мотивом было именно завладение материальными ценностями, в то время как сам прокурор клеймит, что целью было вовсе и совсем другое. Однако же 300 грн и легкие телесные не тянут на тяжелые статьи по которым ещё не истекли сроки давности. Из чего следует простой вывод, что разбой и противозаконное хранение стартового пистолета тут тупо потому, что нужно посадить по*** за что.

не забывай что стерненко признан виновным по ч.2 ст 146 предполагает причинение физических страданий

Не забывай, что по ней ему не присудили наказания.

Потому, что квалификация разбоя требует, чтобы мотивом было именно завладение материальными ценностями

почитай приговор, что вообще мещает иметь несколько мотивов.

нужно посадить по*** за что

а ну ок, катать на подвал и гопнуть на 300 грн это мелочи

Не забывай, что по ней ему не присудили наказания.

то что освободили от наказания по сроку давности не отменяет того что суд установил совершение ним данного преступления

Проблема не в нескольких мотивах. А в том, что обязательным квалифицирующим признаком разбоя является цель нападения в виде посягания на чужую собственность. В то время как из материалов прокуратуры и судебного решения, доступных в Сети, следует что мотивом похищения было препятствование депутатской деятельности. А 300грн были (исключительно и только со слов потерпевшего) украдены в ходе совершения похищения, что квалифицируется на Крадіжку но никак не разбой.

Но по похищению, легким телесным, воровству и прочим не тяжким преступлениям срок давности закончился ещё в прошлом году.
И за разбой Стерненка осудили не потому, что он имел место быть, а потому что из тяжких статей с санкцией на заключение его показалось проще натянуть на имеющиеся у прокуратуры материалы.

Тоесть Стерненко присудили 7 лет не потому, что он виновен в том, в чем его обвиняют. А потому, что его тупо хотели посадить. Собственно то, что является избирательным правосудием и против чего протестует общественность.

Почему не разбой, если он забрал ВСЕ что было у тела при себе?
А какая тогда по вашему была мотивация все забрать?

Вопрос не по адресу. Статью Разбой формулировал Законодатель. Для чтобы квалифицировать на разбой предварительный умысел должен быть посягательство на собственность. А когда сама прокуратура заявляет, что чувака якобы выкрали для чтобы заставить сложить партбилет депутатские полномочия, и по ходу дела ещё и якобы обобрали, то тут чутка другие квалифицирующие признаки. Но по части них — типа воровства — истекли сроки давности и потому не посадить. А по другим — типа угроз и насилия в отношении служебного лица и т. п. политический мотив торчит настолько явно, что видать прокуратура решила с ними не связываться.

Чеэто? Если вы ограбили чувака и убили, вас будут судить и за то и за это. По двум статьям.
Часто и по 4-5 статьям судят. Одно другому не мешает. Ограбление было? Было. С применением оружия — да. В чем проблема? Вас даже могут по некоторым статьям ОПРАВДАТЬ.
Вон крестного отца вообще за налоги посадили, и шо? Вы возмущалися процессом?
Чтоб был разбой достаточно в момент совершения нападения решить, что вы еще что-то заберете. Уже умысел. Или вы реально считаете что они забрали вещи БЕЗ умысла? А как это, простите?
Типа вот я вашу квартиру ограбил, меня поймали, я отдаю вещи и говорю «не было умысла грабить, просто тренировался ломать замки, а это случайно прихватил, простите».

Ограбление было?

По материалам представленным прокуратурой — именно что ограбление и было.
Ограбление.
Но не разбой.
Но за ограбление, пускай и усугубленное викраденням, в сумме ущерба 300 грн. срок давности уже закончился. И то, что прокуратура натянула разбой на квалификацию ограбления — именно что признак попытки посадить любой ценой.

Ограбление от разбоя отличается угрозой причинения тяжких телестных или смерти и все.
Причем там даже не обязательно само причинение, угрозы достаточно и мед средства тоже могут считаться.
Вообще интересное у вас ограбление. Аж увезли без всяких угроз человека, да? Или то, что чувака куда-то возили тоже придумано?
А поскольку там ч. 2 ст. 146 КК то угрозы точно были.
Они не отрицают, что они в него СТРЕЛЯЛИ блин. С какого вообще перепугу допропорядочному гражданину-активисту может прийти идея стрелять в другого гражданина, после чего забирать у него деньги? Это нормально, по вашему? Причем это то, что активист не отрицает вообще.

Они не отрицают, что они в него СТРЕЛЯЛИ блин.

Где именно они не отрицают то? Позиция защиты и лично Стерненко — никого не похищали.

В чем проблема?

Доказательства где? Я могу завтра поставить себе пару синяков и написать на Вас заявление, что Вы меня похитили с целью завладения моей Nokia 3310. В чем тут проблема? А если еще окажется, что я владелец Укртелекома и ненавижу asterisk, ибо он мешает мне по жизни?))

Ну взагалі логічно
Це ж пєтя залишив трухана, не дав посадити ригів і саботував всі реформи

Якщо б ні, то таких політичних справ би просто не існувало в незалежній судовій системі

І ще поні какали б веселкою

Тобто ви самі признаєте, що пєтя зафейлив судову реформу
Ну хоч якийсь початок розмови

А як вам пояснили, що петро за свою каденцію не закрив оаск?

Ні
Через що він розчарував так як і петро, тільки швидше

Прежде чем пойдёте в субботу сами знаете куда, есть смысл по-RTFNA-нить (NA — news archives) по следующим ключевым словам: Стерненко, Правый Сектор, оружие, Кива, Пісний, — и ещё: Кононенко (Латиш), Доценко, Порошенко, — а также: высказывания Стерненко о Порошенко до 2019 года, — и задуматься, почему сейчас пятый президент старается сейчас сфокусировать внимание народа на одесском активисте.

Дивлюсь хто зараз теж фокусує увагу на Стерненко, одні знатні порохоботи:
1. Голос повним складом
2. Садовий www.facebook.com/...​vyi/posts/292971375524306
3. Мустафа і Масі Наєм
4. Бігус
5. Шабунін
6. Телеперадача Схеми: корупція в деталях — RFERL
7. Батько Гандзюк
8. Сенцов
9. Ходза, Сініцин, Закревська, etc
10. Віталій Дейнега
and many mores
Одні «порохоботи». Лол.

П.С. І тільки Сергій Піховшик Лещенко парить цю дічь про пороха

Наличие аксиом
1) Стерненко осудили незаслуженно,
2) Зеленскому это просто так не сойдёт,
3) об этом будут говорить все по обе стороны Атлантики
не отменяет необходимости
1) изучить этот кейс по ключевым словам, которые я привёл,
2) задуматься, ЗА КОГО Порошенко сейчас впрягся,
3) задуматься, ПОЧЕМУ Порошенко именно сейчас впрягся за Стерненко, и впрягся, что называется, «в карьер», с привлечением через своих подручных в тот же вечер оплаченных бобиков,
4) ПОЧЕМУ Порошенко привлёк вчера оплаченную массовку, обнулив тем самым свои пафосные речи о честности полит. борьбы и реалити-шоу от Луганского по разоблачению таких же проплаченных бобиков, которых присылали месяц назад к Пороху в Козин.

с привлечением через своих подручных в тот же вечер оплаченных бобиков
Порошенко привлёк вчера оплаченную массовку

Пруфов бы этим смелым заявлениям про оплаченные массовки бобиков.

Смотрите ниже переписку с Богданом.

В Сети гуляют скрины постов телеги о сборе массовки на 20:00 на Банковую под ОП 23 февраля, а также переписки с автором одного из постов. Это (ну и ваш json конешн тоже) — неопровержимое свидетельство наличия этих постов в телеге с чем я даже спорить не собираюсь.

Вопрос же заключается в другом. И вовсе не в том, были данные посты в телеге или не были. И даже не в том, мифические ли персонажи «Руслан», «AndrisOB» и «Андрей Шабала» или реальные. И даже не бывший ли запорожский мент последний из них, внезапно совершивший стремительный каръерный рост в последние 2 года.

Вопрос — Порошенко то тут при чем?

Я можу намалювати такий самий скрін.
Це як в анекдоті
Стоїть мужик на базарі, тут до нього підходить якийсь поц і кричить на всю: «твоя дочка шлюха!!!». І бігом пішов.
Перший мужик в ахує стоїть кліпає. І думає: «альо блять, в мене ж нема дочок. Шо за херня?»
(Але тепер ходи доказуй)

2) задуматься, ЗА КОГО Порошенко сейчас впрягся,
3) задуматься, ПОЧЕМУ Порошенко именно сейчас впрягся за Стерненко

І чому ж?

Богдан, я не даю ответы. Я только стараюсь поставить вопросы правильно. В первую очередь — для себя. Если вы сумеете поставить вопросы в более правильном ключе, чем то, что я читал здесь (во всяком случае, пока этот топик не разросся до необъятных размеров), это будет прекрасно. Но пока что увы...

Разница между мною и вами заключается в том, что моя выдержка из JSON файла, где приведены ID переписки и ID авторов постов, взята из реального архива канала в Телеге, и приведённая мною информация позволяет найти соответствующий канал и его посты. А вы просто поигрались в редакторе с плейнтекстом. Если перейти в Телеге по приведённым мною ID канала и временнЫм меткам, то будет обнаружено то, что процитировал я, а не ваш отредактированный текст. Могу скинуть ZIP-файл с архивом этого канала за 23 февраля. И вряд ли оттуда этот пост потёрли. И вряд ли ради этого единственного компрометирующего Пороха поста сколько-то лет назад создавали отдельный канал, чтобы сливать туда всякие халтуры, а в день Ч слить эту лжехалтурку «постоять на митинге»... И вряд ли прибегали к дополнительным изощрённым техникам фальсифицирования постов. Так что здесь ситуация очень простая: у меня подлинный франклин, а у вас — фальшивый.

И ещё раз прошу: удалите упоминание моего имени из своего последнего абзаца! Да и весь абзац — это как минимум некрасиво!

я не даю ответы. Я только стараюсь поставить вопросы правильно

Це називається мутити воду, і людей які так роблять називають — мудкаками.
Відповідь дуже на ваші «правильні запитання» дуже проста:
Петя буде топити за Старненка, тому що це йому додасть балів у його цільового електорату. Доречі, поки не чув щоб він сильно топив.

и приведённая мною информация позволяет найти соответствующий канал и переписку.

Що заважало дати посилання на цей канал і тд?
Знову ж цікава ситуація:
Я, людина яка проживає в Україні, чомусь не сиджу на каналах з «роботою на мітингах». Чому б це так сталось? (Це правильне запитання?)
А ви, людина яка типу з Естонії, чомусь моніторите, при тому схоже по АПІ, ці канали. І якось знаєте зв’язок між «Андрей Шабала» і петею порошенко.

И ещё раз прошу: удалите упоминание моего имени из своего последнего абзаца! Да и весь абзац — это как минимум некрасиво!

Що некрасивого в тому щоб постібатись над людиною, яка мутить воду?

Скриншот с этой объявкой я увидел вчера вечером. Потратил 15 секунд, чтобы найти канал по лого, присоединился, и затем потратил до 15 минут на скроллинг вверх, пока нашёл этот пост. Затем экспортнул контент за 23 февраля. И нажал Выйти. Больше к этому каналу не обращался.

До марта 2019 у Порошенко тоже сильно не любили людей, которые указывали на то и на другое, на профуканную информполитику и т.п. Хотя ему открытым текстом говорили: «разница будет между нами лишь в том, что нас повесят слева, а вас — справа». Он лишь отмахивался... Пятый был уверен, что со всеми договорился, и Юля тоже вроде бы не должна была подгадить. И — на тебе! Сегодня ситуация повторяется. Вокруг преследуемого Пороха те же, кто отвечал за климат-контроль у него до 2019. Такими темпами, с такими зашкварами второй тур следующих през. выборов состоится между Мертвечуком и Дубинкой. Профукают они (БПП-шники) страну, короче.

До марта 2019 у Порошенко
І якось знаєте зв’язок між «Андрей Шабала» і петею порошенко.

?

Скриншот с этой объявкой я увидел вчера вечером. Потратил 15 секунд, чтобы найти канал по лого, присоединился, и затем потратил до 15 минут на скроллинг вверх, пока нашёл этот пост. Затем экспортнул контент за 23 февраля. И нажал Выйти. Больше к этому каналу не обращался.

Цікава напевне розвага — експортувати повідомлення від якихось мутних тіпів і зберігати їх у архіві.
А що це за функція в телеграмі «знайти канал по лого»? В мене на завжди знаходить по назві.

Если я помню правильно, поиск по названию выдал мне несколько вариантов, и в итоге я идентифицировал его по лого. Никакого API. Всё средствами клиента.
Ну, если вам так интересно, скроллил я ради того, чтобы убедиться в ОТСУТСТВИИ в этом канале поста, который был указан на скриншоте. То есть я искал доказательство того, что пост со скриншота подложный. Остальное вы уже знаете.
По первому вопросу прогуглите ключевые слова из списка выше.

Я только стараюсь поставить вопросы правильно. В первую очередь — для себя.

тобто якщо на суботу хтось (Порох/путін/Байден) збирає масовку за бабло, то треба сидіти дома і чекати поки і тебе посадять на років з сім? Я все ж правильно зрозумів?

Неправильно.

Если на субботу Порох собирает массовку за бабло, то нужно сначала дать по шее Пороху (не физически, конечно; и не как этот крыс, как его там, в галереях авиатерминала), а затем идти туда, куда собирались идти в субботу.

Если на субботу Порох собирает массовку за бабло, то нужно сначала дать по шее Пороху

Тому що ...?

Стільки полеміки навколо добре, що Стерненка посадили за викрадення, чи то не добре.

В той час коли проблема не в Стерненку.

А в тому, що судили його не за викрадення (яке може й було, свічку не тримав), а за розбійний напад з метою заволодіння 300грн, задля чого група осіб за попередньою змовою спалила бензину хіба не на 500 грн. А також за володіння стартовим пістолетом, який, за висновком експертизи, може бути переробленим для стрільби гумовими набоями.

За викрадення посадити Стерненка тупо неможливо через закінчення строку давності. Тому й з’являются 300грн в якості корисливого мотиву, свідком чому є тільки потерпілий по протухлій вже справі. Ну і стартовий пістолет, який напилком можна переробити не те що у гумостріл, а навіть на бластер.

Ну і вишенькою на святковому для вати торті — перенесення оголошення вироку на 23 лютого.

Треба бути зовсім зеленським аби не бачити тут політично-вмотивованного вироку.

І да, може Стерненко й був уособленням аду на землі.
Але від учора — він політичний в’язень, хіба що інкриміновану йому маячню відмінять в апеляції.

Указ Порошенко про переведення цього судді до Одеської області. Так, хто задасть питання навіщо нам такі судді Порошенкові?
scontent.fiev11-1.fna.fbcdn.net/...​3ceb0e92501ed&oe=605C91DB

Ok, домовились, це все Порошенко винний.
Далі то що?

Указ Порошенко про переведення цього судді до Одеської області.

Так и что? При Порошенко этот судья сидел под лавкой и судил, как ему из АП скажут. Стерненко гулял на свободе и дела против него были закрыты.

При клоунаде — этот судья тоже сидит под лавкой и судит, как ему из АП скажут. Стерненко получает «семёрочку»...

дела против него были закрыты

Обидві справи які зараз є на нього стартували при пєті і не були при ньому закриті

судья сидел под лавкой и судил, как ему из АП скажут

Нам не потрібні такі судді

При Порошенко этот судья сидел под лавкой и судил, как ему из АП скажут

Такая практика ненормальная, при всем уважении к Порошенко.

Такая практика ненормальная, при всем уважении к Порошенко.

Нормальная. Как для стран африки.

Оттого, если продвинутый правитель рулит — дела у такой страны идут в гору. А eсли зэк или клоун, сам видишь...

А в тому, що судили його не за викрадення (яке може й було, свічку не тримав), а за розбійний напад з метою заволодіння 300грн

откуда вы такие умные лезете?

звинувачується у скоєні злочинів передбачених, ч.1 ст. 263, ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 187 ККУ

стерненко только по этому эпизоду на три статьи загремел

откуда вы такие умные лезете?

В зеркало посмотри, умник.

ч.1 ст. 263, ч. 2 ст. 146, ч. 2 ст. 187 ККУ

Осудили по ч. 2 ст. 187 за учиненный разбой на 300 грн, и ч. 2 ст. 146 за незаконное хранение стартового пистолета. Что до ч. 1 ст. 263 по похищению, то от неё освободили в связи с окончанием срока давности.
Теперь перечитай написанное выше и снова посмотри на умника-себя в зеркале.

учиненный разбой на 300 грн

Що таке розбій на 300 грн? Це якась дрібниця, так? От наприклад, вдирається до Вас додому т-щ в балаклаві з обрізом, пальці двері, пакет на голову. В результаті все що у Вас виявляється — 300 грн. Його тре відпустити за малозначністю, чи як? Що за дивний аргумент і формулювання — «розбій на 300 грн»? Розбій це напад на людину взагалі-то. Ви думаєте що ці статті дурніші за Вас люди писали? Я сумніваюсь.

Їх писали депутати

Частина з них тупіша за ківу

Ви знаєте наскільки він тупий?

Частина з них тупіша за ківу

между прочим кива как и стерненко был в правом секторе

между прочим кива как и стерненко был в правом секторе

Там же ще ж Борис Береза був речником. Ох же це ці праворадикали..

Там же ще ж Борис Береза був речником. Ох же це ці праворадикали..

Там і Ярош був. Який був одночасно і головрадикалом і другом і кумом голови СБУ. Воістіну чудни діла твої, Господи :)

ч. 2 ст. 187 передбачає попередню змову групи осіб з метою заволодіння чужим майном.
Отже за версією слідства Стерненко змовився напасти на людину й згодом здійснив це своє злочинне бажання — виманив, викрав й катував депутата райради Щербача з метою заволодіти 300 грн.

по всем трем статьям признан виновным. тоесть согласно решения суда

Что до ч. 1 ст. 263

еще и статьи попутал

то от неё освободили в связи с окончанием срока давности

освободить от наказания можно только если это наказание есть.

еще и статьи попутал

пасип что заметил.

Тому й з’являются 300грн в якості корисливого мотиву,

Я же говорю- это демонстративная пощечина от проплюшевых сил. Они могли состряпать более правдоподобный мотив, но нет они показывают, что могут посадить кого угодно, даже по абсурдному обвинению, что контроля у них все еще достаточно, по крайней мере в определенных регионах. Да, скорее всего суды высших инстанций сделают роллбек, но показывают, что могут доставить много неприятностей.
Я не скажу, что я бы опечалился, если бы реально намяли того плюшевого, но тут же явно на пустом месте дело, просто издевка.

Собсно да, судили бы по КК127ч2 — не создавалось бы столь сильное впечатление судебного и прокурорского безпредела.
Но вместо этого — разбой с умыслом завладеть 300 грн и хранение стартового пистолета.

Они могли состряпать более правдоподобный мотив

Ви сильно перебільшуєте їхні здібності
От ну дуже сильно

Що не відміняє, що їх ціль налякати

они показывают, что могут посадить кого угодно, даже по абсурдному обвинению

Давайте подумаєш ширше — кому саме зараз може бути вигідно розкачувати лодку? — саме зараз після справ проти медвечука і його оточення (та ще й плюсів) яке так чудово себе чуло за часів попередників. Розділення по сортам націоналістичні — це як-раз коньок пороха.
Якщо навіть вирок сумнівого суді який є незалежним від офісу призенда виглядає сумнівно, то чому з цього, буквально за один день, робити ричаг давління на президента? — звісно громадянське суспільство має слідкувати за такими справами, але навіщо так сумбурно і миттєво — ось це явно виглядає як провокація з метою політичного тиску.

Всё достаточно просто. Клоун хочет окучивать рашко-дебилов Украины самостоятельно. Прибавить к себе рейтинги ОПЗЖ/Бойко, итп.

Что для этого нужно? Банить медиа/ресурсы рыгов (все эти «опзжы», медведчуки-шарии"), как конкурентов по окучиванию рашко-быдломассы. Банить укро-патриотов — чтобы вызывать восторги рашко-быдломассы.

П.С. Клоун с удовольствием забанил бы и EC/Порошенко (как главного конкурента на любых выборах) — но кишка тонка. По-крайней мере сейчас, пока Байден/амерские марксисты не передали все права на Украину Владимиру Владимировичу.

вигідно портнову «любителю собачих ротів» головному раднику зєлі другу коломойського

Порошенко сперше підкинув одеситам Труханова. Потім вже Труханову підкинув Стерненка. Коли оті двоє зарубились — зробив Зєлю президентом і підкинув йому Вєнєдіктову, Татарова й Портнова. Згодом, задля культивування величі арійської раси розділення по сортам націоналістичні, змусив сумнівного суді, який є незалежним від офісу призедента, перенести оголошення вироку чи не на тиждень на культовий для руськомірської вати день 23 лютого. Ну і, звісно, фабулу про мету бандитського нападу з метою заволодіння 200 грн Порошенко власноруч писав, жодних сумнівів.

вирок сумнівого суді який є незалежним від офісу призенда

Який повинен бути незалежним. В некорумпованій країні.
Але зараз це скоріше виглядає як маріонетковий суд Венедіктової. Чи Авакова, для якого засуджувати людей ні за що на підставі висмоктаних з пальця «доказів» є вже традицією.

Тим більше, що реанімували труп цієї справи аж через 5 років, як раз коли у Стерненка розрісся популярний канал на ютубі, де він в тому числі критикував владу. Совпадєніє? Нє думаю. Скоріше, бубочка образився©

Тобто по вашому всі судді зараз виконують накази президента і немає інших іграків які можуть впливати на суддів (при тому що більшість з них вже працюють дуже давно)? і відповідно по вашій логіці, президент має бути відповідальний за всі рішення всіх суддів?

Не всі і не всіх. Але в цьому конкретному випадку подібні висновки напрошуються. Звичайно, я не можу бути на 100% впевненим, що саме там насправді відбувалося, але ряд обставин наштовхує на думку, що це досить ймовірний сценарій.

През — це гарант Конституції, вона в свою чергу гарантує права і свободи
Тобто так, він відповідальний за їх порушення

Питання в іншому, що немає процедури притягнення його до відповідальності
AFAIK

По конституції єдиним джерелом влади є народ. Тобто ви і я теж є відповідільні за рішення суддів. Не знаю наскільки в цілому люди знайомі з ситуацієї з судами, суддями (ДОВІЧНИМИ!) і ричагами впливу на цих суддів, але це просто треш. Поки в нас не буде виборчих суддів, то не буде нічого нормального. На перший час бажано кожних 2 роки переобирати. Сумнівно судиш — досвідос.

Є ініціатива з прямою демократією ПероксиД і ось відеопояснення

Вместо тысячи скринов — один JSON файл из Телеги:
{
«name»: «Работа для студентов»,
«type»: «public_supergroup»,
«id»: 10048029120,
«messages»: [
{
«id»: 279145,
«type»: «message»,
«date»: «2021-02-23T00:03:54»,
«from»: «𝓢𝓿𝓮𝓽𝓪»,
«from_id»: 5076465677,
«text»: «Якщо тобі:\n❣️Є 17 років\n❣️набридло працювати на когось...»
},
...
{
«id»: 279770,
«type»: «service»,
«date»: «2021-02-23T15:49:37»,
«actor»: «Андрей Шабала»,
«actor_id»: 5528069093,
«action»: «invite_members»,
«members»: [
«Андрей Шабала»
],
«text»: «"
},
{
«id»: 279771,
«type»: «message»,
«date»: «2021-02-23T15:49:41»,
«from»: «Андрей Шабала»,
«from_id»: 5528069093,
«text»: «⚡️ МИТИНГ сегодня в 20.00\nБанковая 11 под Офисом Президента \n\nСбор на 19.50 возле ОП.\n\nНужны молодые люди с 16 лет \nСтоим 2 часа \nОплата 250 грн на карту после окончания мероприятия. \n\nДля записи в лс +, и номер телефона.»
},

Телега — гэбэшная сеточка для дурачков. Не туси там.

Украинцы больно доверчиво относятся к гoвнy, офис которого находится в том же здании, в котором расположен офис втентаклика.

То есть рабсиянские власти «пытались заблокировать» эту шнягу, хотя могли просто устроить маски-шоу в доме зингера.
Но этого не было.
Я к тому, что с заявленными «приоритетами» этого гoвнa, их офис в принципе с рашкой не состыкуется.

А нащо їм робити маскі-шоу, якщо вони вже і так в середині всі свої сидять

Ну і оті «блокування» були для реклами цієї помийки

Ну і навіть якщо в якомусь іншому варіанті всесвіту всі фсбшники окрим id1 зникли, то залишається сама фігура засновника.
І він представляє собою таке...
https://medium.com/@anton.rozenberg/friendship-betrayal-claims-3f395bcc95fa

Как говорил дедушка Фрейд своей внучке: «иногда банан это просто банан».
И телега — это просто мессенджер.
А уж кто как его использует и какую информацию/дезинформацию через него распространяет — другой вопрос. Разработчики в это дело почти не вмешиваются, если речь не идёт о каком-то явном криминале вроде торговли наркотиками или детской порнографии.

И телега — это просто мессенджер.

Я и написал: «просто гэбэшный мессенджер». Типа, как «вконтакте» — прости гэбэшная сеточка.

Не суйся в них.

Не суйся в них.

А то что?

А то что?

Известно что. Дебилёночком станешь.

Да нет, не известно. Дебилёночком там можно стать, если подписываться на каналы с пророссийскими новостями, например. А если использовать как мессенджер и иногда посматривать смищные картинки — нет. Change my mind.

Я багато разів бачив приклади, як смішними картинками протягували якийсь месседж
Чи коли 9 постів про котиків, а один пропаґанда

Я теж такі бачив. Коли подібне бачу, відписуюсь від групи. Але, на щастя, таке зустрічається доволі рідко, дійсно нейтральних груп там також вистачає.

А если использовать как мессенджер и иногда посматривать смищные картинки — нет. Change my mind.

Ви можливо не в курсі, але т-щі Корейко і Бокова Жоппа — один і той самий бот-параноік. Не раджу з ними говорити, це куди як більший зашквар ніж телеграм.

Я в курсе. Единственная сеточка не для дурачков — та, которую ты создал сам. И зарабатываешь на тех, кто к ней присоединится.

Вместо тысячи скринов — один JSON файл из Телеги

{
«id»: 279771,
«type»: «message»,
«date»: «2021-02-23T15:49:41»,
«from»: «**** *****»,
«from_id»: 5528069093,
«text»: «*************, я тут такую собачку нашел»
}

Прошу убрать упоминание имени, а то проиндексирует...

Про эти штуки я в курсе...

Тем не менее...

Пошукай будь-ласка на суботу 12:00 біля офісу президента чи є такі пропозиції? (мені для себе)

Як там поживає карлос?
І ви не питали в кураторів, чому рфінці все ніяк не можуть нових історій придумати проти народних зборів?

Ну раз сам «Андрей Шабала» собирает студентов на митинги, тогда все ясно — всё проплачено. Всё козаки, расходимся, нас раскрыли...
Так а вопрос: у оппазажоповцев нет денег на студентов? Сколько бабла им московия отстегивает, так из европы можно было в догонку навести.

В когось є короткий список доказів проти Стерненка по цій справі?

а надо?

Ну щоб розуміти чи Стерненко активіст, якого закрив Труханов з корешами, або він і правду винен.

В когось є короткий список доказів проти Стерненка по цій справі?

т-щ прокурор, Ви?!

т-щ прокурор, Ви?!

Хотив сказати «ну в прокурора мав би бути список», але згадав, що ми говоримо про Україну і не факт, що прокурор бачив ті докази.

Навіщо прокурорам та суддям взагалі докази? В них є куратори. А там, на верху, вже самі знають як краще (у ватників саме так працює логіка).

Докази:

1. Так треба.
2. Так сказав Портнов.
3. Він — фошизд!

Яких доказів вам ще треба?

по всему интернету уже разлетелся приговор, лень напрячься и почитать?

можеш посмотреть видос с оглашением приговора, или поискать его текст, он уже утек на некоторые сайты

коли доходить до політикі, то типовий українській айтіншик мало відрізняється від 60-ка літніх мужиків які за бутилочькою горілки спорять про жидомасонів і геополітику (в кожному дворі такі були) :) Основна відмінність тількі замість горілки смузі, а замість газети «вісник» — макбучик))

то не специфічно до айті. абсолютна маса людей завжди пасивна.

я трохі про інше. проходять покоління цілі, а ідеї і філософія в нас залишається доволі примітивною, аля пещерні часи. Просто завернута в іншу обгортку.

Переважна більшість — аполітичні рагулі. Це стосується всіх сфер. Не тільки айті

Доу давно уже скатился в помойку, в раздел «Форум» заходить иногда и не хочется, темы по делу теряются в тоннах политических срачей

Особливо чудово читати речі про скатування від новачків

xD

Уже лет 5 читаю доу, достаточно чтобы увидеть тенденцию

Еххх
Були часи, коли про це ще казали на org.ua на старющому дизайні і форумному движку

Є така думка, що діяльність «активістів» не повинна виходити за рамки правового поля.

Прикольна думка. Як вона стосується цієї ситуації?

те, що інкримінували

Давайте інкримінуємо вам педофілію :)

Які докази там наведені? Слова постраждалого, що бачив (з мішком на голові) що його викрав __його політичний опонент__. І ще сусідка бачила «людей в камуфляжі».
Ну і дзвінки від викрадачів на телефон викраденого __під час того як людина була викрадена__ (наче так)

Якщо доказів недостатньо для 100% впевненності в вині особи в скоєні злочину, то людина виправдовується.

Головна цінність правильної системи правосуддя: краще відпустити 100 винних, ніж засудити одного невинного.

А те, що пропонуєте ви, ми вже проходили в більшовиському концтаборі, а зараз ви можете отримати свою улюблену систему «правосуддя» в Північній Кореї, Беларусі чи Росії — на вибір.

І ми не хочемо бачити таку систему «правосуддя» в нашій Україні.

А давайте не будем

«Сергей Щербич, член пророссийской партии „Родина“ Игоря Маркова, активный участник Антимайдана» — лично мне этого было бы достаточно, чтобы довезти депутата Сергея Щербича с мешком на голове до границы с «лугандоном» и вышвырнуть там, к его любимым шариковым. Без каких-либо решений африканских судов.

Но украинцы терпят и даже защищают права всяких террористических отбросов. Оттого выгребают нищету, беспредел, коррупцию, «крымнаш», «лугандон», «херсоннаш», «харьковнаш», «одессанаш»...

Живи в этом всём и наслаждайся. Зато, с защитой прав и свобод ублюдков.

Є докази в причетності до пропаганди і роботи на країну-агресора, — звертайтесь в СБУ, ніби ця інстанція цим має займатись.

СБУ бездействовало в Одессе всё «постмайданное» время и продолжает бездействовать.

Соответственно, давно пора взять дело в свои руки неравнодушным гражданам — если не хочется через годик бежать из своих одесских домов/квартирок бомжами по миру. Как это не так давно случилосъ с донецкими и луганскими.

П.С. И тебе в Киеве, после «одессанаш» лучше тоже не станет. Поверь.

Він тільки довів, що труханов це якась потрібна фігура для пєті і зелі

для пєті і зелі

При Пете — у Стерненко всё было в порядке.

Тому при пєті труха сів разом з виконавцями двох нападів

Я все правильно зрозумів?

Тому при пєті труха сів разом з виконавцями двох нападів

Нет. Но и со Стерненко сняли все обвинения и закрыли дела тоже.

Якщо справи закрили, то чому його засудили за однією і встановили запобіжний захід за іншою?

дела не закрыли а поставили на паузу, даже по этому делу обвинительный акт писали еще в 2016 году

Докази рідко бувають у всіх варіантах

Ок. Які були докази у цій справі?

Є така думка, що діяльність «активістів» не повинна виходити за рамки правового поля.

Окай. тобто замість того, щоб громити відділок ще міліції у Врадієвці, треба було б мовчки чекати поки міліціонер який згвалутвав жінку, розслідував це ж згвалтування? Я ж все правильно зрозумів?

ні.

А як так?

т-щ прокурор, Ви?!

треба ж зачекати, всє не так одназначна, etc

Зверніться до генпрокурора, який керується портновим
Ми подивимось на результат

Ні, звертатись в прокуратуру.

Гарний пркилад це 2013-2014 рік. В Одессі та Дніпрі люди взяли ініціативу в свої руки. А треба було ж як в Донецьку, писати в прокуратуру і т.д. Доречі, як там, прокуратура вже розібралась?

Чуть не забув про Врадієвку, з чого почались то протести:

Потерпіла вказала на двох офіцерів міліції — Дмитра Поліщука та Євгена Дрижака, а також місцевого таксиста Рябиненка[6].
Відмова суду[7] та міліції затримати одного із підозрюваних викликала масові акції непокори у селищі.

Тобто навіть суд вже відмовив у затримці підозрюваних. Куди далі треба було звертатись? В Спортлото?

uk.wikipedia.org/...​wiki/Протести_у_Врадіївц

Если ты безмозглый дурилка, обитающий на рашке — для тебя это хорошая новость.

А для жителей Украины, с такими решениями судов должно быть ясно — «одессанаш» тоже не за горами. А значит, ещё −50% с цены купленных ими сомалийских бетонометров + исчезновение остатков аутсорсинга.

в любой непонятной ситуации приплетай РФ, и толпа баранов верующих поддержит

З нарізок відео з рфії — це вони топили за осудження Стерненка за самозахист від труханівської тітушні

Тому не зрозуміло, чому для вас ситуація ніпанятная

1 не смотрю новости ни с рф ни с украины, одна промывка мозгов
2 когда догоняешь кого-то чтоб зарезать, то это мало похоже на самозащиту
3 за «самозащиту» приговор еще впереди, а тут за другой эпизод

1. Мав колись розмову з людиною доволі ліберальних поглядів, що проживала на рф. Вона також не дивилась нічого. А от родичі і оточення дивились
Результат був той самий, що і в тих хто дивився їх пропаґанду

2. Ви чи то навмисно, чи не навмисно переплутали хронологію
Тітушка отримав поранення, коли обидва нападники на Сергія стояли.
Після того, як їх третя спроба нападу провалилась, обидва нападники почали втікати
І тільки через деякий час тітушка, якій пообіцяли $1k за напад, впала.
Після чого поранений Сергій викликав для найманця швидку.
Другий нападник був підібраний його замовником після їх розмови.
І ця хронологія підтверджена експертизами, що проводили прокурори.

3. Тим не менше ви засудили людину, по одній справі, базуючись на плітках про третій замовний напад на Сергія

Новость может и была бы хорошая, но... вангую, что его отпустят на поруки какого-нить депутата из «голоса» или «евросолидарности» (а может даже кто-то из «слуг»), а клоун побежит извинятся перед активистами, и зрада обернется перемогой. :-)

Борьба с симптомами вместо поиска лечения заболевания — это так по-нашему...

А я что — вызывался лечить?

Так ты собирался только искать метод лечения? Ну, я его предоставил. На этом твой смысл жизни фсё?

Почему ты решил что я что-то собирался искать и что с этим связан смысл моей жизни?

Искать ничего не собирался, смысла жизни нет. Потерянная душа.

Почему ты решил, что у меня нет смысла жизни?

Поменьше его слушай.

Прикро читати коментарі людей у яких давно і безповоротно виключене критичне мислення, можливо ще з радянських часів.

Стерненка осудили попри відсутність доказів, і Стерненко весь час знаходився в Україні і приходив майже на усі засідання суду, в той же час його нападник по іншій справі покинув територію України.

ану расскажи мне про критическое мышление, как я должен мыслить когда читаю такое?

стартовий пістолет мною було видано поліції добровільно. Це взагалі за ч. 3 ст. 263 ККУ є підставою для звільнення від кримінальної відповідальності. Але суддя також відкинув цей документ, бо добровільна видача не зафіксована у протоколі обшуку і бо я в ньому це не написав.

то есть следователи подозревают что у меня на хате лежит ствол, судья выдает ордер на обыск, приходят с обыском понятые все дела, а я такой, «пацаны, отдаю ствол добровольно» это так типа должно работать?

критически помыслив могу сказать что тот кто это написал наглухо отбитый, или держит тех кому это пишет за отбитых.

Стартові пістолети можеш собі вільно придбати щоб відлякувати нападників

вопрос не в том что могу купить а в том что если к тебе пришли с обыском то отдать что то добровольно ты уже не можеш.

а переделка стартового пистолета под травмат это как раз уголовное дело по которому стерненко и загремел, заметь стерненко ничего не пишет в своем посте о баллистической экспертизе пули которую вытащили с терпилы

Пістолет Стерненка — стартовий, тобто пустий, що використовують лише для звукових сигналів. Однак експерти від слідства дійшли висновку, що, викрутивши зі ствола втулку, з пістолета можна стріляти патронами з гумовими чи іншими метальними снарядами.

джерело: 300 гривень і стартовий пістолет

поверхностное гугление дает результат
ibis.net.ua/post/tureckij-vopros

Выпускались варианты и с несъемной заглушкой без шлица для отвертки, и даже с монолитным стволом без сквозного канала. Но самым востребованным стал вариант Zoraki, который отличался от травматического Stalker лишь наличием съемной заглушки или втулки в дульной части ствола. Что бы ни говорили, причина понятна: при вывинчивании заглушки или втулки обладателю пистолета становятся доступны и очевидны его широкие возможности, «незадокументированные» в сопроводительных документах на сие изделие. И возникающая реакция, как ни удивительно, одинакова для всех пользователей независимо от возраста, национальности, цвета кожи, вероисповедания и т.п. При этом как внешний вид, так и особенности самого «сигнального» ствола радовали глаз куда больше, чем у предшественников Zoraki.

по твоей ссылке

Сам Стерненко також не вважає свою зброю вогнепальною:

«В експертизі пістолета (який вільно продається і не потребує дозволу) прямим текстом вказано, що пістолет стартовий. Далі написано, що експерт МВС викрутив зі ствола втулку, і після цього зміг вистрілити ґумовими кулями з нього. Тобто експерт сам зробив з стартового пістолета травмат. Але при цьому він вказав, що зброя стала вогнепальною!»

феерический товарищ, прикрутил втулку обратно и ствол стал снова стартовый, так он пустой или таки с него можно стрелять?

А взял пресс-формы и переплавил — и вообще Глок-17 получился.
Только законы так не работают, эксперты оценивают состояние оружия на момент конфискации. Фееричность экспертизы, где травмат стал огнестрелом, вы конечно же пропустили.

огнестрел это любое оружие которое делает выстрел при помощи давления газов образующихся при сгорании заряда, травмат вполне может быть огнестрельным

Розкажіть цю казку тим, хто випускає, купляє та використовує пистолети під пітрон «Флобера».

это не сказка а определение с инструкций мвд

Інструкція є внутрішнім документом МВД і не є Законом.

Эм, постановления профильных министерств имеют силу закона. Если ему не противоречат.
Более того, в законах есть даже ссылки на подзаконные акты (как в ЗоДД на ПДД)

Постановления профильных министерств, изданные в рамках полномочий и способом согласно действующих Законов и Конституции.
В Законах есть ссылки на подзаконные акты там, где Законодатель (Верховна Рада України) делегировал свои полномочия исполнительной власти — например на формализацию ПДД решениями КМУ.
Не припомню, чтобы Верховна Рада каким-либо законом делегировала мусорам право регулировать оборот огнестрела. В Конституции на сей счот записано, что должен быть Закон, и мусора, будучи частью исполнительной ветви власти, не в праве действовать в качестве власти законодательной. Когда/если Рада примет Закон в рамках которого делегирует мусорам право регулировать какие-то из правоотношений с огнестрелом, вот тогда мусорская инструкция станет подзаконным актом.

вы хоть бы следили за нитью дискуссии.
Речь о методике исследования в плане переделки ММГ/СХП/Стартового в огнестрел.

Да ничего страшного.
Собсно не за приобретение же огнестрела Стерненку засудили.

Приобретение ствола заранее было важно как показатель подготовки/намерений.

Судя по обвинительному акту, ствол был скорее одним из свидетельств события преступления — было опознание Щербичем ствола как именно того, из которого Стерненко якобы в него стрелял при похищении.
Ну и за хранение огнестрела Стерненко дали 3 года, после частичного сложения добавило 3 месяца к сроку.

Ну и за хранение огнестрела Стерненко дали 3 года, после частичного сложения добавило 3 месяца к сроку.

Наверное, все-таки за приобретение

Ну собсно о чем и речь. При хранении всегда скопом идет приобретение — надо ж было откуда-то взять.

Травмат, который легальный, сертифицируется как устройство для отстрела резиновых пуль. Дело именно в сертификате.
А вот уже самодельный травмат таковой не имеют, и следствие очень любит кастовать его к огнестрелу.

Хотя конструктивно он от легального никак не отличается

травмат с сертификатом это все равно огнестрел, есть конешно устройства на пневматике но у стерненко был именно огнестрел

Нет, травмат это именно что устройство по отстрелу резиновых пуль. Огнестрелом он является в РФ.

Более того, патроны с резиновой пулей не являются боеприпасом, что оговорено Постановлением Пленума ВС (если не путаю)

Однако, если Вы примените легальный травмат с сертифицированными патронами, но будете стрелять в голову (что запрещено инструкцией к оному) — будут судить не как превышение самообороны, а как тяжкие телесные / умышленное убийство.

Если будете стрелять «усиленными патронами» в корпус — аналогично.

Ну а если вы совершите уголовку с левым травматом и патронами, купленными «неофициально» — получите джекпот. По основному делу, конечно. Травмат и патроны будут характеризовать Ваш умысел и факт подготовки к делу.

олько законы так не работают, эксперты оценивают состояние оружия на момент конфискации

Вы сказали А, говорите и Б.
Согласно методике исследования, есть набор инструментов допустимых для переделки в боевое.
Отвертка там есть, дрели и болгарки — нет.

Логика типа:
У тебя есть бензин? Значит ты можешь кого-то сжечь.
У тебя есть кухонный нож? Ты значит можешь кого-то зарезать.
У тебя есть член? Ты можешь кого-то изнасиловать.

Что из перечисленного выше у тебя есть? Можно ли тебя считать преступником?

это эксперт феерический

поймали гражданина с ломиком, эксперт взял его, перековал, заточил, прицепил рукоять с гардой...

все, гражданин имел при себе холодное оружие!

Эксперт абсолютно адекватный и действует согласно законов и методики исследования. В которой четко указан набор инструментов, пользуясь которыми можно пытаться переделать стартовый в травмат/боевой.
Отвертка, чтобы выкрутить заглушку, там есть. Электродрели и метчика там точно нет.

Ви колись стикались з таким оповіданням, як поварєнная кніга анархіста?

Якщо іксперд повторить декілька рецептів з неї, то частину населення можна буде засудити за підготовку теракту

Сталкивался, еще во времена ФИДО.
Херня редкая.

Все было бы смешно, если бы не было так грустно.
Зораки с втулкой практически все брали в качестве травмата. Причем года так с 2010 или 11го по ним есть стабильная практика признания судами / экспертами оных огнестрелом.
С соответствующими уголовными делами за торговлю оружием.

Более того, на всех форумах типа Райберта и Ганфорума, Зораки с втулкой есть у 1-2 продавцов, стоят в 2-2,5 раза дороже тех, что с заглушенным стволиком. И берутся сами знаете для чего.

Так что отмазки про «я ввернул обратно» работают только для обывателя

Всі нестиковки в процесі суди враховуються в сторону підозрюваного

Не нестыковки, а сомнения.
По Зораки не то, что сомнений нет. По ним уже есть наработанная практика, которой уже 10+ лет.

Звісно

Одним мвс буде дарувати кулемет максим під виглядом нагодоного пістолету
А інших будуть судити без закону і за лівим папірцем з того ж мвс

Мені не дуже така «напрацьована практика»

Зачем дарить пулемет, если они есть продаже в виде огражданненых карабинов?
Дарят именно короткоствол, причем зачастую «награжденный» этот ствол покупает за свои деньги и вносит 5-10-20к за саму процедуру награды.

А інших будуть судити без закону і за лівим папірцем з того ж мвс

За Зораки судят всех. И Стерненко не мог этого не знать.
Правда осудили его не за травмат, а за похищение. Травмат — орудие преступления, которое он приобрел загодя

Мені не дуже така «напрацьована практика»

А это уже мало кого волнует.
Есть УК, УПК, постановления Пленумов ВСУ.
И судят именно по ним, а не про представлениям о справедливости, которые у каждого свои (ибо место жопосидения определяет точу зрения)

Я вот нефига не эксперт, но переделка под травмат не ограничена только втулкой.
И стало быть, там все остальное кроме втулки было выполнено.
www.google.com/...​Vaw2fOLQW77JOiXaeKhrXq3Eu

я так понимаю ушлые турки продают типа стартовые пистолеты которые максимально легко переделываются в боевой или травмат

Ага, у тут чувак случайно, не зная об этом, такой пистолет купил.
Ну просто сильно не повезло.

он его не купил, в материалах дела сказано что стерненко заявил что нашел его возле дома, а когда пришли с обыском решил его сдать, найс история

Не успел сдать? Классика. А заявления о сдаче без даты рядом с ним не было?

А судья, который рассматривает доказательства и доводы согласно внутреннему убеждению (чуть ли не цитата из закона), оказался редиской-сепаром-тупиком-коммунизма и не поверил в эту cool story

Всі сумніви ПОВИНІ трактуватись на користь підозрюванного. Всі і завжди.

Вовремя Вы успели подредактировать свое сообщение и вставить «ПОВИННI»

Ну а если по сути — не было там сомнений. Даже более того — по Зораки есть устоявшаяся практика с 2010го года. Да и не за приобретение же ствола его судят.
Ствол и патроны характеризуют намерения и подготовку к совершению преступления.

а в такую кул стори и я бы не поверил

Это ушлые все. Турки, россияне с из МР-371/411, чехи и словаки с Grand Power
Рыночек. Спрос есть — будет и предложение

Это другой стартовый, с недосверленным стволом. Зораки и Сталкеры нынче такие же.
А с 2010го Сталкеры с втулкой считаются огнестрелом. Причем прецедентов и уголовных дел хватает, да и просто так Сталкер со втулкой в магазине не купишь

Ты хочешь сказать что процесс переделки стартового пистолета в огнестрел и обратно состоит только из вкручивания/выкручивания втулки? )

1. чи був стартовий пістолет перероблений під травмат? якщо був, то мабуть у Сергія і травматичні набої повинні були бути.
2. який ЗАКОН порушив Сергій, якщо він мав травматичний пістолет (хай навіть перероблений зі стартового)? бо тільки зараз у ВР зареєстровано два ЗАКОНОПРОЕКТИ про цивільну зброю і жодного чинного закону, що б міг це регулювати не існує.
3. кейс з викраденням за 300 грн взагалі смішно.

1. чи був стартовий пістолет перероблений під травмат? якщо був, то мабуть у Сергія і травматичні набої повинні були бути.

да, вместе со стволом при обыске изъяли и патроны.

2. який ЗАКОН порушив Сергій, якщо він мав травматичний пістолет (хай навіть перероблений зі стартового)?

ст. 263 ККУ

жодного чинного закону, що б міг це регулювати не існує

статья 92 конституции перечисляет правовые отношение которые регулируются исключительно законами, выдачи разрешения на оружие там нет, на данный момент регулируется кабинетом министров

3. кейс з викраденням за 300 грн взагалі смішно.

просто обычные гопники дали леща потом лутанули, кстати еще разрешение на ношение оружия увели.

1. ніде не знаходжу протоколу обшуку. якщо маєте лінк — поділіться.
2. Кримінальний кодекс не може накладати обмеження. він лише передбачає покарання за порушення інших законів. постанова (а насправді інструкція МВС № 622) не є законом.
3. значить кваліфікація по статті 187 неправильна, раз не було майнового умислу.

1. ніде не знаходжу протоколу обшуку. якщо маєте лінк — поділіться.

в приговоре есть, или слушать с видоса или есть на одном сайте рекламировать его не хочу

2. Кримінальний кодекс не може накладати обмеження. він лише передбачає покарання за порушення інших законів. постанова (а насправді інструкція МВС № 622) не є законом.

интересные ребята, ради стерненко хотят пробить дырку в законодательстве которая фактически легализует незаконный оборот оружия абсолютно для всех.

а есть закон что бухать нельзя за рулем? ПДД это если что постанова кабмина

3. значить кваліфікація по статті 187 неправильна, раз не було майнового умислу.

не было, появился

у вироку фігурує стартовий пістолет і 7 набоїв, але не вказано яких (можуть бути і холості для стартовика, і травматичні).
дирка в законодавстві не «раді стерненка». вона давно є — подивіться кейс Дубровського
ПДР — це постанова кабміну. але на основі закону про дорожній рух. чи ви думаєте що голосують депутати, коли обмеження швидкості змінюються?

ПДД — це невід’ємна частина Закону про «Дорожній рух», як саказано й в самому Законі.
Частиною якого Закону є інструкція МВС № 622?

Ну так биту и арматуру вы тоже можете себе купить. И что это означает?
Критическое мышление как раз и говорит, что случай какой-то мутный, надо бы разобраться.
Но так же оно говорит, что описание ситуации евромайданцами что-то направлено на эмоции, а не факты. Что как минимум непрофессионально для заявленных адвокатов. Тоесть странно
.
Зачем вообще гражданину стартовый пистолет дома? Он что, тренером подрабатывает? Причем модель такая, которая легко в травмат переделывается? Имхо стартовый пистолет или травмат неважно, если явно он его купил для применения по людям.

263 УК это когда вы нашли обрез и принесли его в полицию. А не когда у вас полиция нашла оружие во время обыска и сама забрала.

Там с обоих сторон куча косяков, походу. Но уж то, что чувак не ангел — точно.

Ну, у меня дома 12-струнная «Ямаха» лежит.

Зачем она программисту? Он что, музыкантом подрабатывает?
Наверно, надо налоги начислить и оштрафовать за незаконную предпринимательскую деятельность...

ЗЫ: логика из той же серии

и вы тоже говорите всем, что нашли ее возле дома и несете в милицию?

Навіть якщо він це скаже, це якось карається, це є злочином?

ну расскажи мне про критическое мышление, как я должен мыслить когда читаю такое?

Це коли людина, яка according to Odessa ment в 19 років вже кришувала наркоторгівлю, вирішила викрасти людину, щоб заробити 300 грн. Все ж блін логічно.

а почему в топике нету видоса с оглашением приговора?

І розповім вам історію, про чарівну бабусю, яка не дивиться телевізор, не має доступу до Інтернету і живе в Гореничах.

О 18-06 по радіо (те що вмикається в розетку, якщо пам‘ятаєте про таке) вона почула що закрили Стерненка і подумала:

«- Наших б‘ють!»

Як була, вийшла з дому, і вже о 20-00 була на Банковій (а це маршруткою до Святошино і потім на метро до Хрещатика).

Також вона розповідала, що з першого до останнього дня була на Майдані, і вони з тіточками придумали комбінацію — вдень вони стояли в Маріїнському заробляли 150 гривень на антимайдні — а у вечорі приносили ці гроші на майдан. І ось я що подумав — з такими людьми у русняво-портновсько-ведмедчуківської шерсті — жодних шансів.

Звісно, штовхатися з мусорами ми пішли без бабусі. Але в неї таке обличчя і такі очі — яких я давно не бачив.

Приходьте у субботу на Банкову — буде двіжуха — проти мусорського і судочинного свавілля.

У меня нету наших и не наших. Если человек похищает других, он не наш. Если похищает — честный. К сожалению, судьба многих людей сейчас решается в зависимости их политических воззерений

А у московітів є свої?

І нащо ви захищаєте покидьків, що закатували uk.wikipedia.org/...​/Рибак_Володимир_Іванович ?

См. выше: мне не интересно кто какой национальности

У меня нету наших и не наших. Если человек похищает других, он не наш.

такс, чий крим? путін хуйло? борщ або щі?????

Крым мой, я торт недавно купил — Крым называется. Путин — президент РФ.
Бограч!

Крым юридически украинский. По Конституции Украины, по Будапештскому меморандуму, по Договору о дружбе между Украиной и РФ, который действовал до 2019 года.

А все кто это отрицает, латентно нацелены на разрушение государства Украины. Мечта всех украинофобов, коминтерновских совков и империалистов.

И что? Ты мне предлагаешь пойти немедленно его отвоёвывать, для большего антуража пешком? Если нет, какие ко мне вопросы?
Или важно громко сказать в интернете, мол звёзды продукт мощного разума, от нас далёкого. О чём разгласить повсеместно и неукоснительно соблюдать

Ви ж назвали Крим своїм, то так — маєте щось робити

Торт да, назвал — мы его съедим. А вообще, кому я должен — я всё прощаю

А у нас есть разные политические воззрения?
Владимир, вы каких политических воззрений, кто ваши предводители, кому вы симпатизируете?

Я симпатизирую как ни странно Монтян, как политику. Она правда не совсем политик, больше тролль-блоггер.

как ни странно

для тебя ни капли не странно

Зараз біля офісу президента, майже, підтримайте будь-ласка хто також прийшов

Ну раз активист, то пусть, конечно, грабит и убивает кого посчитает нужным, за что его судить вообще?

У вас упереджене ставлення і відсутнє критичне мислення коли вірете в брехню від колишньої партії регіонів а зараз опзж

За что угодно, только не за самооборону, не за похищение, единственным доказательством которого является слова потерпевшего Щербича, и не за «экспертизу», которая посчитала стартовый пистолет огнестрельным оружием.

Вы в курсе, что с 2010го года Зораки 906 и 914 с выкручивающейся дроссельной втулкой стабильно признаются экспертизами как огнестрел?
Есть даже уголовные дела за торговлю оружием

Более того, примерно с тех же времен купить стартовый со сквозным стволом официально — практически нереально. Только на форумах, где они стоят раза в 2-3 дороже легальных 906/914.

Приобретение такого «стартового» однозначно трактуется судом как подготовка к совершению преступления.

Да он просто никогда его в руках не держал и не заряжал xD

Общественного активиста и активного участника Евромайдана

Все условно, сегодня активист, завтра не активист, сегодня патриот — завтра не патриот.
Вон Илья Кива тоже был активистом, атошником и членов правого сектора,
а сегодня в ОПЗЖ и вообще фуфуфу.
А еще была Савченко героем, а сегодня как бы уже и не герой.

Решение вынес судья, который возле своего особняка за 2 млн $ устанавливал бюсты ленина и сталина

потужна реформа от сывого

потужна реформа от сывого

Це ж просто фундаментальний закон круговороту влади: приходиш до влади замість реформи суддів і правоохоронних органів підминаєш все під себе. Це так ще з часів Кучми.

Гадаю, у вас є докази «підминання правохоронних органів» Порохом? Залюбки подивився би.

Реформвоаний був тільки Верховний Суд. Інші ланки реформувати не встигли, а з приходом Зеленського в країну повернули Портнова, «смотрящего» за судами часів Януковича, який не просто зупинив реформу, а й почав укріплювати мафіозну структуру із злочинної частини ВРП та злочинців ОАСК на чолі із суддею Вовком.

Люди влаштовані таким чином, що для абсолютної більшості людина або активіст або злочинець. Але в реальності все зовсім інакше. Мало того, що кожна неординарна людина являє собою пекельну суміш різних якостей, так ще й чим людина активніша і сильніша, тим ця пекельна суміш як правило пекельніша і неоднозначніша. Природа цього явища, на мою думку, наступна. В людини в голові, серці, душі, сраці — називайте як хочете — просто тупо більше енергії, ніж в середнього гречкосія типу більшості з нас. І ця енергія завжди буде десь виходити — в мирний час в політиці або махачах з беркутом на футболах, або по інший бік барикад, в майдани — у революціях і боротьбі з ними, на війні — на передовій. Движують завжди ті самі люди, і їх дуже мало. Всі революції роблять саме вони, а не мільйони цивільних, що ходять по площах. Таким людям, на відміну від нас, цей світ з його законами і порядком, нудний і прісний, а будь-яка движуха — це і є справжнє життя. І як талановита людина талановита у всьому, так неординарна людина активна часто в різних, часом протилежних, напрямках. Постав найкращого і найактивнішого активіста-ненависника ментів ментом, і він за рік розведе там таку дику корупцію і ментовський беспрєдєл, що в папєрєдніків щелепи відваляться від заздрощів. Цьому нас вчить вся історія і елементарна логіка, але люди вперто хочуть, щоб світ складався з героїв і негідників. Це не так. Так, це розриває шаблон, це ускладнює вибір і життя, це важко зрозуміти і визнати, але саме таким і є реальний світ.
Тому особисто мене абсолютно не здивувала б кримінальна активність людини, подібної Стерненку. Він точно неординарно активна сильна особистість, і тому апріорі в групі ризику. Хоч я не вивчав справу і не маю визначеного ставлення до цієї людини і цих подій. Доречі, я впевнений, що його справу не вивчали і 99% з тих, хто таке ставлення має.

я впевнений, що його справу не вивчали і 99% з тих, хто таке ставлення має

«xyйлo: Кто-нибудь читал текст соглашения об ассоциации Украины с ЕС?»

У тебя методички семилетней давности.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

офісом президента на ул.Банкова

А шо хотят то от президента? Чтобы вмешался в работу самого реформированного в мире суда?

Так вже вмішався, власне тому, під його офісом

Ну, допустим притянем за уши, что таки вмешался. Так шо хотят то? Чтобы вымешался?

Ну, допустим притянем за уши

Притянем за уши значит? Чувака посадили на 7+ лет с конфискацией (хотели сначала на 8), просто со слов плюшевого бандита, которого якобы кто там украл ради 300гривен- большего беспридела сложно представить. Это просто насмешка и показательная пощечина- даже не удосужились нормально обосновать мотив. Замочи он его и то меньше бы дали. Вообще, помню, что вчера ты меня похищал и требовал 30 гривен на штаны, так что готовься в путевку на 7 лет.

Так шо хотят то? Чтобы вымешался?

Зачем задавать такие упоротые вопросы?

Притянем за уши значит?

Ну давай, расскажи нам, как ты свечку держал, когда зеля лично вмешивался в судебный процесс какого то мелкого уголовника. Причем за несколько лет до того, как вообще стал президетном.

Чувака посадили на 7+ лет с конфискацией (хотели сначала на 8), просто со слов плюшевого бандита, которого якобы кто там украл ради 300гривен- большего беспридела сложно представить

Астрологи объявили неделю Стеренко: количество экспертов в уголовном праве увеличилось вдвое.

зеля лично вмешивался

Да, за поребриком путана лично же колисит по стране в каждый суд, чтобы вмешиваться в процесс и осудить за пикеты с пустым листком, как сантаклаус- все суды за 5 мин до рождества.

Причем за несколько лет до того, как вообще стал президетном.

И все эти несколько лет ничего его предъявить не могли, как не старались, ибо доказательной базы не было, тупо топтались на одном месте, а как только клоун на манеж выехал, так все завертелось, уже и ни доказательств, ни свидетелей, ни мотива не надо, при том что у «потерпевшего» зуб на «похитителя». Сказал ватник- меня похитили ради 300гривень, что я собирал на боярку под новый год, значит можно и обвинительный приговор замутить.

количество экспертов в уголовном праве увеличилось вдвое.

Ну так давай, покажи нам прецедент с 7-8 годами с конфискацией за похищение и вымогательство 300грн, и чтоб без доказательной базы, кроме плюшевого мычания жертвы. С каких пор можно дело сшить только со слов жертвы, у которой еще есть и мотив для клеветы? Сколько там дали Зайцевой за массовое убийство по пьяни? а? А кого посадили за нападение на Стерненко? Ой никого. Так какие пруфы для обвинительного приговора расскажи давай?

Да, за поребриком путана лично же колисит по стране в каждый суд

Нет конечно, он туда тоже посылает особо доверенных людей, чтобы те вмешивались в процессы каждого уголовника.

И все эти несколько лет ничего его предъявить не могли, как не старались, ибо доказательной базы не было

Ага, а уголовное дело завели просто так, на всякий случай. По личному указанию Зеленского.

Ну так давай, покажи нам прецедент с 7-8 годами с конфискацией за похищение и вымогательство 300грн, и чтоб без доказательной базы, кроме плюшевого мычания жертвы.

Я так понимаю, ты лично пересмотрел все судебные архивы и убедился, что самый справедливый в мире украинский суд никогда раньше подобной херни не делал.

Нет конечно, он туда тоже посылает особо доверенных людей, чтобы те вмешивались в процессы каждого уголовника.

молодец, что осилил это, ну хоть частично, ибо проукраинских активистов с уголовниками путаешь, но эти симптомы одного недуга давно известны.

Ага, а уголовное дело завели просто так, на всякий случай.

Если ты не в курсе, мамкин юрист, чтобы что то расследовать нужно сначала дело завести, на основании которого будут осуществятся следственные мероприятия. Приняли заявление, просматривается состав преступления, завели дело. Завести дело это не признание вины, абсолютно. То, что за 5+ лет открытого дела так и не нашли доказательств уже показательно для адекватных людей, как и то что при клоуне нужда в этих доказательствах уже отпала.

украинский суд никогда раньше подобной херни не делал.

конечно делал, не один активист же сидит при ватанах. Тоесть ты признаешь что дело хрень, но выгораживаешь микроклоуна? ))) плохие бояре, царь хороший- где то я это уже слышал)))

ибо проукраинских активистов с уголовниками путаешь,

Понятное дело, для поцреотически настроенной общественности активисты и уголовники — это два совершенно не пересекающихся между собой множетва.

Если ты не в курсе, мамкин юрист, чтобы что то расследовать нужно сначала дело завести, на основании которого будут осуществятся следственные мероприятия.

Если ты не в курсе, макин юрист, то для избрание меры пресечения нужно постановление суда, что самый правосудный суд в мире и сделал еще в 2016 году. По личному указанию Зеленского, понятное дело.

То, что за 5+ лет открытого дела так и не нашли доказательств уже показательно для адекватных людей

То, что за 5 лет суд при отсутсвии доказательств не закрыл дело по причине отсутсвия доказательств уже показательно для адекватных людей.

сидит при ватанах.

Ну да, только при ватанах. При вышивате украинский суд был самым справедливым судом в мире, а потом пришел Зеленский и все опошлил.

Тоесть ты признаешь что дело хрень, но выгораживаешь микроклоуна?

Я просто прикалываюсь, как хомячки, которым не терпится устроить революцию, пытаются притянуть микроклоуна за уши к этому делу.

В роботу реформованого Верховного Суду він сцить вмішуватись.
Він вмішується в роботу тих судів, що не встигли реформувати — апеляційних та первинної ланки. Вмішується напряму через члена ОП Татарова та його друга Портнова, а також через на 200% свою генпрокуроршу Венедиктову.

В роботу реформованого Верховного Суду він сцить вмішуватись.

В него он уже с год назад, как вмешался — когда распорядился сократить число Верховных Судей в несколько раз. Тем самым, принудив судей соревноваться в исполнении начальственных хотелок, за сохранение места.

В роботу реформованого Верховного Суду він сцить вмішуватись.

Ну, значит дело в шляпе: самый реформированный в мире верховный суд разберется, кто где срал.

через на 200% свою генпрокуроршу Венедиктову.

Венедиктова видать крутая баба, если смогла сшить стеренке дело аж за 4 года до своего назначения на должность.

Люблю, коли вата блистає знаннями КПК України. Карну справу пркуратура повинна відкрити (за портновським КПК) просто за заявою. Саме так і були відкриті справи проти Стерненка, і 50 справ проти Порошенка, і ще 100500 карних справ.
Але чомусь до приходу Зеленського «потерпілий» сидів тишки й нишки й не вилізав і тільки після того, як Зеленський повернув в Україну Портнова й пригрів у себев ОП його дружка Татарова, — тоді такі справи почали раптом рухатись й швиденько доскакали до суду.
Причому, по справі Стерненка вже навіть вийшов строк ще в 2020 році, тобто рішення суду вже абсолютно неправочинне.
Але ваті в штані все ще Порох сере.

а обвинительный акт в 2016 году портнов или венидиктова писала?

венедіктова і зараз нічого не пише
І так, в 16 портнов чи його посіпаки, може навіть татаров
Чи ви думаєте, що Стерненко вчора почав муляти очі колаборантам?

І так, в 16 портнов чи його посіпаки, може навіть татаров

Но виноват в этом именно Зеленский, смотри не перепутай.

Це якщо вважати його а’ктором
А так то зараз валерічу треба дякувати

як Зеленський повернув в Україну Портнова й пригрів у себев ОП його дружка Татарова, — тоді такі справи почали раптом рухатись й швиденько доскакали до суду.

Зеленский видать тоже крутой парень, что смог вернуть Портнова за 3 года до того, как стал президентом.

Причому, по справі Стерненка вже навіть вийшов строк ще в 2020 році, тобто рішення суду вже абсолютно неправочинне.

Смени методичку, эти бредни уже разобрали: его судили по нескольким статьям, по той, по которой вышел срок, он наказания как и положено, не получил.

Але ваті в штані все ще Порох сере.

Это ты точно подметил: Зеленский вышивате именно срет в штаны — какая бы херня в стране не случилось, виноват в этом именно Зеленский.
-Почему?
-Ну как, раз имел возможность вмешаться в суд, значит вмешался, какие еще нужны доказательства!

Зеленский видать тоже крутой парень, что смог вернуть Портнова за 3 года до того, как стал президентом.

То Зеленский стане президентом тільки в 2022 році?
www.radiosvoboda.org/...​-v-ukrayinu/29950714.html
Брехати — не мешки ворочати.

он наказания как и положено, не получил

Саме так. Його засудили до 7 років реального ув’язнення за нібито «зберігання незаконної вогнепальної зброї». Це так суддя-сталінофіл назвав стартовий пистолет.

Єдине, що я можу побажати «захисникам» кривосуддя — щоб ви, тварюки, самі колись опинились перед таким ось суддею, який просто і легко буде натягувати сову на глобус, а любителів цього кривосуддя — на шконку на багато років.

То Зеленский стане президентом тільки в 2022 році?

Нет, «Портнов» надавил на суд еще в 2016 году.

Саме так. Його засудили до 7 років реального ув’язнення за нібито «зберігання незаконної вогнепальної зброї».

Т.е. никакого неправосудного решения в связи с истечением сроком давности не было? Хм, кто бы мог подумать...

Єдине, що я можу побажати «захисникам» кривосуддя

Да-да, в Украине до этого четверть века было самое справедливое в мире правосудие, а потом пришел Зеленский и опять насрал вышивате в штаны.

Вот если бы ура-патриоты читали книжки, они бы знали что такое реакция и почему естественным процессом является победа реакции над революцией. Понятия не имею, кто такой Стерненко, но в целом так называемые патриоты немного задолбали. В принципе это единственный негатив, который я вижу в Украине после 2 лет как вернулся.

Понятия не имею, кто такой Стерненко, но в целом так называемые патриоты немного задолбали. В принципе это единственный негатив, который я вижу в Украине после 2 лет как вернулся.

а чего вернулся там где эти патриоты тогда? поезжай туда, где их нет, в отдельных областях Донецкой и Луганской области под границей с РФ. и избавишься от этого единственного негатива в Украине.

я четко написал — «псевдо патриоты». Мне очень не нравится, что в родном Киеве всякие «патриоты» могут избить человек и им ничего за это не будет, чему лично был свидетелем 2 раза. Государство должно обладать монополией на насилие, и применять его к любом кто попытается угрожать здоровью или жизни граждан Украины. Вот ты я так понимаю из этих «псевдо патриотов», представь завтра ОПЗЖ занимает 50% в парламенте и на таких как ты объявляется официальная охота донецкими быками, которые объявляются патриотами вместо тебя. Как быстро сменишь портки и мнение воин?

Мне очень не нравится, что в родном Киеве всякие «патриоты» могут избить человек и им ничего за это не будет, чему лично был свидетелем 2 раза.

А можна детальніше?
Бо я навіть в 2014 такої хни не бачив. А ви якось так попадаєте на місця де «псевдо патріоти» нападають на людей.

2019 год сидим в Портере Хрещатик. Входит толпа из 10-13 человек, пробивает в голову чуваку который сидит за соседним столиком с 2 девушками. И начинают орать типа «Сука донецкая, сепар е...ный » и сильно бить ногами. Били минут 10 и никуда не свалили, а просто пошли бухать в соседенюю комнату. Через 15-20 минут заходят менты и начинается очень неприятная толкотня типа «Да мы Азов» и так далее. У меня реально был шок, что ни одного из них не задержали и они спокойно свалили. Второй случай на Радуге в том же стиле и толкотне.

Во-вторых я четко написал — «псевдо патриоты»
Через 15-20 минут заходят менты и начинается очень неприятная толкотня типа «Да мы Азов» и так далее. У меня реально был шок, что ни одного из них не задержали и они спокойно свалили. Второй случай на Радуге в том же стиле и толкотне.

Реалии таковы, что возможностью своей мирно бухать на Крещатике ты обязан в том числе числе Азову(одному из самых крупных добробатов), что воюет плечем к плечу с ВСУ на востоке с рф.
Если ты боишься Азова и добробатов больше чем срочников из армии рф или алкашей из зеков на востоке то твои проблемы сугубо. я тебе еще раз говорю — у тебя есть опция поехать в днр/лнр в крайнем случае на болота к северному соседу(у них там у государства монополия полная на насилие и никто не проломит голову на красной площади кроме ментов), тут тебе только жить в страхе остается походу — без вариантов.

Единственное, что отличает Украину от РФ в лучшую сторону — больший уровень свобод граждан. Если это забрать, получится такая себе жовтоблакитная сатрапия, но без нефти.

больший уровень свобод граждан

я бы сказал отличает ментальный момент. Ментальные россияне воспринимают эти свободы как данность.

а что свободы принято сначала с боем отвоевывать у гопников типа Стерненко?

вас в Google зойбанили?

Одразу видно, що ви не місцева

Не знаєте фольклору

Зачем тебя из больницы выпустили? Я еще находясь в Англии через знакомых волонтеров помогал Айдару и Днепру с 2014 года. Только скажи, какое право они имеют себя так вести? У них что фронт в Киеве? Или участие в боевых действиях списывает любые грехи на гражданке? Или они заменяют полицию и являются новой силовой структурой? И я очень сомневаюсь, что из этих 10-15 был хоть один реальный комбатант.

этим постом ты меня правда повеселил. на месте админов сайта я бы забанил тебя за твои жизненные cool stories из под анонимного аккаунта к тому же, такие трогательные и сопереживательные

А с какой радости? Вон Стерненко посадили на семь лет. Получается, жопа есть а слова нет и назвать жопу жопой никак невозможно. Получается имеется единственно правильное мнение национально озабоченных. Все кто против — редиски

А с какой радости?

мое недоверие к манипуляциям связанными с личными историями из жизни возраст вдвойне, когда анноимус умудряется рассказать две нереальных истории из своей личной жизни, да еще и после этого подвести выводы под вещи напрямую не связанные с этими историями.

так и есть, я не верю в эти истории, ты веришь(не удивлюсь если даже был их свидетелем, свечку держал..). каждому свое.

Хотел закончить с тобой дисскусию, но мимо такого контента невозможно пройти. Постараюсь тебе еще раз объяснить: в Украине после революции развелось много людей — профессиональных патриотов. Эти люди используют бейдж комбатантов на гражданке, и это то против чего я выступаю. За участие в боевых действиях человек должен получать уважение и награды, а не прощение грехов в дальнейшей жизни. Это сложно понять или ты с этим не согласен?

развелось много людей — профессиональных патриотов. Эти люди используют бейдж комбатантов на гражданке

Причому це абсолютно нормальне явище. Це просто специфічно активні люди, і таким людям в суспільстві в мирному стані завжди сумно. Тому в мирний час з ними завжди купа проблем. Так було після всіх війн і революцій. Задача суспільства і влади — спрямувати їх енергію в корисне русло. Але часто це проблематично, і проблеми кримінального плану завжди будуть.

Ні, навпаки. Мій поінт — люди не розуміють, що герой на війні/революції і людина з кримінальними зальотами — це не взаємовиключні речі. Дофігіща видатних військових і революціонерів були до чи після заодно і злочинцями.
А в більшості людей як — або 100% герой або 100% упир. Воно ніфіга не так в житті, рєбята.
Тому має бути так: за геройство нагорода і шана, за злочини — грати і кара. Інакше ми далеко зайдем.

А коли в нас «мирний час» настав?

Чи може в нас і міліція нормальна з’явилась?

І в чому проблема бути реальним патріотом?

І в чому проблема бути реальним патріотом?

Хто сказав проблема? Моя ідея — ймовірність проблем з законом в активних людей вища, ніж в звичайних. Навіть якщо ці люди патріотично налаштовані. Це як сірник. Так, він небезпечний, можна опектись або спалити хату. Але з іншого боку, х-єм вогонь не розведеш.

Моя ідея — ймовірність проблем з законом в активних людей вища, ніж в звичайних

Ну не знаю

Я от бачу як мажори реально порушують закон, вбивають людей і їм нічого
А активісти — не сподобався любителю собачих ротів і одразу 7 років за заявою сєпара без доказів і свідків

Як так виходить?

Проблема патриотов в том, что они диванно-хулиганные

в Украине после революции развелось много людей — профессиональных патриотов.

Их всё ещё слишком мало. Оттого в стране и прорашкинский дурдом.

покажи чем и как Днепру и Айдару помогал, сказочник

Что Дима, по теме сказать нечего и начинаешь хрень нести? Читай книжки, общайся с умными людьми и спили мушку, боец.

Та ви ж там самі з собою вже поговорили і погодились

Только скажи, какое право они имеют себя так вести? У них что фронт в Киеве?

Если бандюками не занимается государство/полиция — ими должны заниматься неравнодушные граждане. Это основа западных обществ.

В Украине же, бандюки и воры — сидят в полиции и судах. «Институт репутации» не существует. И ты просто глуп — если вернулся в Украину из Британии, этого не понимая.

Хотя, скорее всего, ты вернулся в Украину, как в африканское «Эльдорадо» — где невостребованному в Британии чуваку, можно поднимать на туземцах хороший баблос.
А потом быстро свалить в туманную даль Альбиона — как только благодаря бандюкам (которых ты тут защищаешь), в Украине очередной раз запахнет жаренным, как в 2014.
А туземцы останутся выгребать последствия, т.к. у них-то британского паспорта-«вездехода» нет.

Кто бандюки?

В т.ч. любители рашко-мира. Особенно, донбасские — которые этот рашко-мир в регион активно зазывали (и даже участвовали с оружием, на стороне террористов) — но потом расположились в том же Киеве. Т.к. им не очень понравился результат в Донецке.

Ну так давайте разрешим Азову п***ить на улице всех, кого они хотят и убивать раз в неделю гражданского. А раз в месяц на батальйон — расстреливать любого гос служащего кроме министров и президента, этих можно по одному в год, да?
Не вижу никакой связи между их вкладом в защиту и разрешением вести себя как ОПГ.

А раз в месяц на батальйон — расстреливать любого гос служащего кроме министров и президента, этих можно по одному в год, да?

Начать с 1 судьи в неделю. И дела в стране — быстро начнут налаживаться...

Начать с 1 судьи в неделю. И дела в стране — быстро начнут налаживаться...

Нєа. Все погано завершиться. В тому-то й справа.

Все погано завершиться. В тому-то й справа.

В Украине всё плохо последние 30 лет. С чего бы после начала чистки от воров и бандюков — должно быть хуже?

Но если хочется ещё 30 лет прозябать в клоаке, с последующими рашко-аннексиями...

Потому, шо вместо судьи начнут с тебя.
От судьи то ответочка может прилететь.

Потому, шо вместо судьи начнут с тебя.
От судьи то ответочка может прилететь.

С меня начинать смысла нет. С воров и бандюков в судейских мантиях — очень даже есть.

Смысл? А вы уверены, что Азов по пьяни вообще на смысл обращает внимание?

А вы уверены, что Азов по пьяни вообще на смысл обращает внимание?

Не переживай, обращает.

Ви все ще обговорюєте напад, що існує тільки в хворій уяві московіта, що прочитав про нього в методичці?

Серьйозно?

ммм суды Линча. Именно за это стоял демократический майдан в 2014 году, ага

ммм суды Линча. Именно за это стоял демократический майдан в 2014 году, ага

Майдан стоял за справедливый суд, в том числе. «Суд Линча» — куда более справедлив, чем суд прорашкинских ушлёпков в судейских мантиях.

И пока жители Украины терпят прорашкинских ушлёпков (тем более, на госбюджетных должностях) — хорошей жизни в Украине не будет.

«Суд Линча» — куда более справедлив, чем суд прорашкинских ушлёпков в судейских мантиях.

Ви зрозумійте — це так не працює. Тому що в 90% перший місяць ти справедливий робінгут, другий — відчуваєш себе богом, «I am the law!» і починаєш валити всіх хто тобі не подо, а третій — «а чому я маю бути робінгутом на голодний шлунок», і ось ти вже убивця і грабіжник за бабки. Вас історія нічому не вчить? Через що ж і такий контроль за поліцією і використанням сили (і то часто не працює).
І не кажіть мені що такого не ставалось з активістами, що на початках мали ніби-то найкращі наміри. Ставалось, і ще й як. У всі часи.
Як діти блін.

Ви зрозумійте — це так не працює.

Очень даже працюэ. В условиях, когда на стороне рашко-отбросов украинские суды — «суд Линча» это, как минимум, выравнивание шансов (а значит, увеличение справедливости).

И тогда скажи «прощай» кредитам от МВФ и поддержке от Европы и США.

И тогда скажи «прощай» кредитам от МВФ и поддержке от Европы и США.

Ноборот. Одалживать деньги надёжному и предсказуемому руководству — куда выгоднее, чем мутному непонятному дерьму.

В том числе и поэтому, Украине денег давали с гулькин нос — а гэбне одалживали сотнями ярдов (до тех пор, пока не начались «крымнаши»).
Впрочем, даже после «крымнашей», крупные рашкопроекты — реализуются за займы от западных банков/компаний. Kак тот же «норд-стрим-2».

вы в своей наивности «нужно просто начать вешать плохих парней» очень напоминаете одного чувака, который говорил про «нужно просто перестать стрелять». мир, к сожалению, устроен немного сложнее

мир, к сожалению, устроен немного сложнее

на щастя насправді :)

Не вижу никакой связи между их вкладом в защиту и разрешением вести себя как ОПГ.

«Казалось бы причем здесь хохлы?»
Разница в том, что благодаря АЗОВу и ЗСУ ты можешь здесь такое кукарекать, а открой клюв «там» с подобной «критикой» то поехал бы на подвал. Так что тебе не про азов надо рассказывать, и не Азовом нас пугать, ибо если ты не пишешь нам с отработки 15 суток на копании окопов, то значит даже вата у нас себя чувствует норм.

Есть еще куча чуваков, кто точно так же сидел в окопах но не творит той дичи, что Азов.

Вот в этом и проблема украинских псевдопатриотов. Оправдывают беззаконие только потому, что творящие это беззаконие когда-то сделали что-то хорошее. Защитил Украину на фронте — имеешь право избивать кого хочешь где хочешь и ничего тебе за это не будет.

Де ви таку фігню читаєте?

Чи то самі собі придумали, самі повірили і самі собі боїтеся?

Почитайте коментар, на який я відповідав, і ваші питання відпадуть.
Одна людина заявила, що представники Азову увірвалися в бар і тупо побили там людину без суда і слідства, після чого менти їх відпустили, — на що інша людина відповіла, мов, «ну це ж Азов, вони нас захищали», начебто це виправдовує подібну поведінку.
Я засуджую такі виправдання беззаконного самосуду, ось і все.

Помню на старій роботі СТО держ контори на 3К людей зробив зауваження працівнику телеграфа, так той його за шкірку, і «я тебе зараз завалю, і мені нічо не буде, я в Афгані був».
Дуже б не хотілось щоб це повторювалось.

Ось про це я й казав.
Я з великою повагою ставлюся до людей, які захищають нашу країну від ворога на сході, — але це не повинно давати їм карт-бланш на подібну дичину.

Зі свого боку також додам, що я сам той ще алкоголік, який любить регулярно ходити по барах, — проте я жодного разу подібних ситуацій не бачив. Тому я все ж схильний думати, що такі випадки є виключеннями з правил і зазвичай представники Азову та інших структур себе так не поводять.
І все ж мені не подобається, що деякі люди виправдовують таку поведінку.

я тебе зараз завалю, і мені нічо не буде, я в Афгані був

Тех, кто «был в Афгане» — хорошо бы сажать за терроризм тоже. Такие же рашко-шариковы, как в «лугандоне» — только более безмозглые.

К чему тут сравнение с теми, кто был в АТО?

Тех, кто «был в Афгане» — хорошо бы сажать за терроризм тоже.

Ваш максималізм і вкрай примітивне сприйняття реальності примушує мене спитати — скільки Вам років?

скільки Вам років?

Достаточно. «Отдавателей долга совку» убийством афганцев уважаешь? Напрасно.
Тебя бы они не уважили, если бы дали команду...

скільки Вам років?

пишет, что ему 45
maxdz.com/maksym_dzyubenko.html
Тот случай, когда прожитые года не приносят мудрость

на що інша людина відповіла, мов, «ну це ж Азов, вони нас захищали», начебто це виправдовує подібну поведінку.
Я засуджую такі виправдання беззаконного самосуду, ось і все.

не перекручивай с ног на голову — в посте на который идет ссылка, я не вижу никаких оправданий беззакония или самосуда, о которых тут вообще стоит говорить. Сам додумал?

Или если я с остальными пацифистами и ватниками не начал осуждать вброс аннонимуса, ничем пока не подтвержденный, в сторону добровольческого движения я оправдываю беззаконие?

Ответ

Реалии таковы, что возможностью своей мирно бухать на Крещатике ты обязан в том числе числе Азову(одному из самых крупных добробатов), что воюет плечем к плечу с ВСУ на востоке с рф.

на сообщение про подобный беспредел Азова выглядел со стороны именно так. Мол, «это же Азов, они молодцы, так что предпочту закрыть глаза на такое их поведение, даже если это правда».

Сейчас я понял, что ты имел в виду не это, а просто проигнорил его слова и вместо ответа на них написал другое. Для меня это было неочевидно.
Разобрались, лично к тебе претензий не имею. Однако в этой теме всё же хватает людей, которые оправдывают линчевание, что меня не радует.

Ви ж розумієте, що це одна_бабця_сказала

Юзер без посилання ні на що щось пише
Тобто є сумніви, що це взагалі відбувалось

Далі, скільки було випадків, коли рфіянські покидьки прикидались ким завгодно?

Тобто ми тут теоретизуємо не зрозуміло над чим

Я це чудово розумію, пруфів немає, отже історія абсолютно може бути фейком.
Засуджував зараз я не сам Азов, а майндсет окремих людей, які вважають, начебто представникам Азову можна дозволити бити кого завгодно без суду і слідства (навіть якщо це гіпотетична ситуація, якої не було в реальності).

Реалии таковы, что возможностью своей мирно бухать на Крещатике ты обязан в том числе числе Азову

Ніхто і не сумнівається. І? Якщо завтра Вашу дівчину на Хрещатику гвалтуватимуть на тій підставі, що мирно гуляти по Хрещатику вона може лише завдяки, Ви тож так скажете? Причому тут одне до іншого?

2019 год сидим в Портере Хрещатик. Входит толпа из 10-13 человек, пробивает в голову чуваку который сидит за соседним столиком с 2 девушками.

Крутяк, дивно, що в новинах не було, але я міг пропустити.

Через 15-20 минут заходят менты и начинается очень неприятная толкотня

Ну схоже мусорня в нас розвалена, бо на напад групою 10+ чоловік товкотня раніше (до 2010) не починалась, приїзжали, клали всіх абсолютно відвідувачів мордою в підлогу, а потім розбирались хто з азова, а хто ні. І робили це банально тому що 10 чоловік можуть і наваляти наряду поки той з’ясовує обставини.

Второй случай на Радуге в том же стиле и толкотне.

А «на Радуге» це де? Якось не хочу туди ходити.

Просто так, даже мама, папе не улыбается.
А у вас выходит шок.
Осуждаю такие методы.
Если были действительно азовцы(в чем я сомневаюсь) у полицеских шансы далеки от адекватных(чисто по подготовке).
Вон Ананьев когда-то пропагандиста встретил с ртр, того что с ведром на всю раисю ходил. И тот живой даже ушол.
В общем задумались бы вы лучше над какой-нибудь нормальной професией. Надеюсь ребята из СБУ вычислят вашу ботоферму. Я бы им даже помог, жаль не знаю чем.

То есть если человек говорит, что ему не нравится что-то, что нравится вам его можно бить? Это мощно, я бы даже сказал по европейски. А вы не думали, что в таких случаях надо вызывать ментов или СБУ и сдавать таких гавриков если они нарушают закон? Для меня избиение человека это варварство, а для вас судя по-всему революционная необходимость. Только всегда надо смотреть на несколько шагов вперед ибо можете стать героем анекдота: «-А нас за що?» . Только государство имеет право применять силу, не нравится как оно применяет эту силу — тогда майдан или выборы. Но никогда, ни при каких условиях вы (как обычный гражданин) не имеете право избивать другого за его мнение или слова. Запретили коммунизм и замечательно, если какая-то падаль будет с красным флагом, то что вы делаете? Правильно — вызываете ментов. Это называется европейская цивилизация. Хотите запретить что-то другое — найдите партию, которая проведет этот закон — это нормальная цивилизованная жизнь.

А причем, простите тут СБУ? Это же хулиганка. СБУ не должен такой фигней заниматься.

Военной полиции в Украине нет, её функции исполняет СБУ частично. Больше некому.

Только вот гражданам не выдана функция определения, является ли хулиган военным при исполнении. Потому граждане как бы должны вызывать полицию, а не СБУ. А уж полиция, елси надо, вызовет СБУ.

Правда, так дожно быть. Как было на самом деле ХЗ.
Давайте я вам просто обьясню.
Идете вы по лесу, встречаете волка — голодного.
С вашей(скорее всего) точки зрения нужно поступать цивилизованно, вести диалог, вызвать егерей (полицию...)
С точки зрения волка, вы — еда(или угроза), а с едой не ведут переговоры, еду едят, даже если еде это не нравится.
И волк поест и тем самым подтвердит то что он прав, а не вы.
Со стороны, как в вашем случае, может выглядеть ужасной трапеза волка.
Для него же, это обыденность.
То что искоренить волков нет возможности у государства вопрос другой, учитывая что оно их услугами пользуется.
Еще раз говорю, осуждаю, такое.
Но коллегу, добиравшегося домой в 15 году *по форме* пьяные мажорики-малолетки на донецких номерах в 3 часа ночи в Киеве чуть *до греха* не довели.
Был бы потом на *параша-тудей* репортаж *Украинский каратель распял нещасных детей-пересенцев за русский языг на их же лексусах*

Покажи нам свои заслуги и патриотический эталон, что бы мы знали кто судит — а то так, без оснований, можно написать что ты псевдо-человек, и вообще унтер.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Зря повернувся.

А чего вернулся? Поверил московитскому телевизору, что с уходом Порошенко украинцы вдруг стали «братским народом»?

Дрогобич.18:30, Стрийська, 22
Херсон. 19:00, площа Свободи
Миколаїв. 19:30, ОДА

Варшава. 20:00, Aleja J. Ch. Szucha 7
Краків. 20:00, Aleja płk. Władysława Beliny-Prażmowskiego w Krakowie

Ніхто і не сумнівався що зеленська влада по своїй природі є російською окупаційною адміністрацією. Із перших же днів ніхто у цьому не сумнівався.
Ось це проросійське авторитарне нутро і пнеться на поверхню знову.

А вся ця боротьба із Медведчуками — то все було окозамилювання.

Дядя, ты можешь себе представить, что есть люди которые и не за Россию и не за ура-патриотов, просто хотят жить?

www.ukrinform.ua/...​-radikalnij-centrizm.html

Наразі в нас немає планів щодо офіційної зміни ідеології. Вона залишається центристською, це український центризм, радикальний центризм

отак Кожаева к зеленым определил

Это за кого: на Украине нет партий, есть олигархи хотящие к корыту

Там хіба інакші?

Сразу видно, что человек первый раз на форуме и не знает эту дурацкую привычку Вовика.

А, так вот, откуда все эти гопнические повадки.

Він же сам в цьому прямо зізнавався. Єдине питання: що він робить на сироварні? Під’їзд — ось його стихія

Тема про холодильник десь там біля теми про еміграцію.
Не муч себе тут. Тут іншого рівня матерії.

Ага, материи уровня пришибленных на всю голову.

Кажу ж — не муч себе.
Цей рівень поки для тебе недосяжний.

Уровень дурдома? У большинства «проукраински» настроенных навязчивая идея: им кажется, что кому то есть дело на каком языке они говорят и что все их хотят обидеть. Казалось бы, хочешь развивать мову — купи книжку на украинском, хотя бы. Но нет

можете уточнить? вас не смущает агрессия, назовем ее сторона 1, по отношению к стороне 2, но в тоже время, всех кто оказывает сопротивление вы называете вышиватниками и укрофашистами, я правильно понимаю?

Я называю вышиватниками и укрофашистами тех, кто воюет в тылу с мирными жителями. Предположим, Стерненко таки осуждён справедливо. Это что получается?

Можно примеры из жизни? Вот недавно в метро толпа спортиков двух человек в больницу отправили. Они с кем воюют?
Если виноват — должен сидеть, как в любой правовой стране. Но это как сказать что навального тоже справедливо осудили) Там дело белыми нитками шито, что сверху сказали то и вынесли. Аргументы обвинения в стиле «рафик полностью виновен» были приняты самым честным в мире одесским судом.

Так вот я и предлагаю: интересоваться сутью содеянного, а не политическими взглядами.

Ніхто і не сумнівався що зеленська влада по своїй природі є російською окупаційною адміністрацією.

Учитывая, что дело это началось в 2015 году, то прошлая власть тоже была российской оккупационной администрацией.

Читаю кто это такой и на первой строчке «очолював „правий сектор“ в Одесі». Ясно, закрываю страницу.

в том и прикол — персонаж очень вовремя подсуетился и стал столичным хипстер-активистом, причём настолько патриотичным, что решил непосредственно в событиях на фронте не участвовать, а то мало ли чего.

Хмельницький. 19:00, Майдан Незалежності
Мелітополь. 19:00, біля Шевченка на площі.

Стерненко 4 года сознательно топил против лучшего украинского президента, не гнушаясь даже прямых призывов физического устранения. В итого к власти пришел клоун и Серьогу посадили. Больше добавить нечего.

P.S. Ношение всякого стремного мерча типа Svastone тоже очков не добавляет.

Та нормальний якісний мерч, я й сам ношу)

прямых призывов физического устранения

кстати а лучший президент получается терпила раз за него впрягся?

По понятиям быдла и гопоты — да.

Нормальные люди этими категориями не оперируют.

так стерненко и есть гопота

Лучший президент тот который в засос с медведчуком кидался

а когда посадят тех кто вырусы за выкуп шлет ($5-10M)?
Интепол писал? что повязали неделю назад в Украине
ДОУ, давай статью про успех

www.zdnet.com/...​tors-arrested-in-ukraine

А можно краткое содержание сериала для тех кто не в теме? Кто такой Стерненко? за что его приговорили?

можно скрин для тех у кого нету акка в этой помойке

Прекрасно відкривається і без акаунта.
Тобто, ти пустословиш і тобі не цікаво, про що там.

чудик, предлагавший расстрелять Порошенко

Зараз не про це і це абсолютно неважливо.

www.facebook.com/...​ko/posts/2377363979064647
Петро Порошенко:
Представникам «п’ятої колони», щодо яких впроваджено санкції за фінансування тероризму, не пред’явлено підозру і не обрано запобіжний захід. Натомість українського патріота Сергій Стерненко засудили до семи років ув’язнення. За що? Насправді за те, що захищав Одесу від прокремлівської агентури і протидіяв планам із створення Новоросії.
Це не просто вибіркове правосуддя. Ознакою часу стали переслідування патріотів, волонтерів, ветеранів. Це — наслідок впливу команди Януковича-Портнова на правоохоронні органи і суди, які особисто Зеленський надав їм в оренду. Тому сьогоднішнє рішення і стало можливим.
Вимагаємо від Зеленського усунути вплив «п’ятої колони» на ДБР, прокуратуру та суди, для чого в першу чергу — очистити Офіс Президента від портновських посіпак. А Верховна Рада має негайно ухвалити ініційовану нами постанову про припинення політичних репресій щодо ветеранів, добровольців, волонтерів і усіх патріотів. Рівно як і ініційований нами законопроект про відповідальність за колабораціонізм.
#ВолюСтерненку

Київ. 20:00, Банкова

Харків. 18:00, ОДА
Львів. 19:00, Площа Ринок
Луцьк. 18:00, прокуратура
Дніпро. 19:00, обласна прокуратура
Франківськ. 18:30, ОДА
Полтава. 19:00, ОДА
Рівне. 20:00, Майдан, біля пам’ятника Шевченку
Варшава. 20:00, Aleja J. Ch. Szucha 7
Тернопіль. 19:00 обласне мвс
Вінниця. 19:00. Майдан Небесної сотні
Одеса. 20:00. Пам’ятник Дюку.
Чернівці, 18:00, Центральна площа
Кропивницький. 18:30, площа Героїв Майдану
Ужгород. 19:00, Театральна
Запоріжжя. 19:00, ОДА
Кривий Ріг. 18:00, на 95-му кварталі біля стели Героїв
Суми. 18:00, пам’ятник Шевченку
Житомир. 18:00, ОДА
Хмельницький. 19:00, Майдан Незалежності
Мелітополь. 19:00, біля Шевченка на площі.

Сьогодні виходимо.

Самоуправление, децентрализация ¯\_(ツ)_/¯

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Когда народ начнет думать головой.

Нет, но показательна частота заседаний и промежутки между заседаниями. В обычных условиях довольно высокой загрузки судов это крайне подозрительно и дает основания считать, что в процесс вмешивались и форсили в нужном кому-то направлении.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Подія біля офісу президента України, сьогодні 23 лютого 2021 року о 20:00 СтерненкуВолю

Квитки в Грузію вже купив?

Чамбок купил, фашистов п***ить. Как только полезут ко мне в дом, или группой лиц, или с оружием будут нещадно избиты

Как только полезут ко мне в дом, или группой лиц, или с оружием будут нещадно избиты

Нет, ты сядешь. Как можно покушаться на жизнь людей, которые пытаются тебя убить? А если у них есть дети? Ты что как Стерненко? Фошист!11

Чамбок купил, фашистов п***ить.

Кого-кого?

Одного из солистов BTS по ходу ¯\_(ツ)_/¯

Чамбок купил, фашистов п***ить.

Купи фашиста, чамбок п****ть.

Соромно за твою таку обізнаність

А вот интересно. Одни кричат: «стерненко патриот, его нельзя сажать», другие — «стерненко фашист и должен сидеть». Почему никого не интересует делал ли он то, в чём его обвиняют?

Серйозно? Викрасти людину за 300 гривень? $10

Про фашизм кричать ОПЗЖ а вони за Московію, і проти України

Серьёзно. Меня интерресует похищал Стерненко, или не похищал. Его «проукраиньска» позиция для меня скорее минус, чем плюс, но наказывать нужно на основании доказанных обвинений. То есть, должен быть нарушен закон. Однако закон здесь никого не интересует: виноват человек или нет, решается в студиях ток-шоу

Стерненка засудили без доказів по звинуваченню за викрадення і вимагання 300 гривень, ти серйозно віриш в таку маячню?

Ні, він відверто проти топив.

Верить или нет, должен судья — это его работа

Наприклад, суддя вовк це робить вирок тільки після того, як занесли гроші

Він все правильно робить?

А якщо з оп подзвонять і скажуть, що треба писати, то це також правильно буде?

Это не такое-уж простое решение: нужно искать спорт с хорошей техникой, я ведь не мальчик уже чтобы брать напором

Воооот, даже ты сомневаешься ехать в Грузию или нет, а то остальные, на насиженых местах, да и еще в Польшу...

Я не сомневаюсь: чётко знаю когда буду и что для этого нужно сделать — иду к этой цели, вот прямо сейчас

Идущий к специализации с большим количеством заказов, но высоким порогом входа

«вони за Московію, і проти України!» невже цього мало і які ще докази тобі треба?))

Там железные доказательства, уже все разобрано десятки раз.
Удивлен, что суд сработал независимо и справедливо хоть в одном случае из миллиона.
Хотя за убийства не судили, а нужно было.

Сперва, эксперт авторитетно клеймит

Там железные доказательства, уже все разобрано десятки раз.

Затем, внезапно

Хотя за убийства не судили, а нужно было.

А это совсем другое дело, вовсе не то, по которому Стерненку присудили 7 лет.

Коментар порушує правила спільноти і видалений модераторами.

Умышленное убийство — делал, в чём сам же признался, потрепавшись на камеру. И он не просто фашист, а фашист Службы Быта — именно эта скромная организация курирует самые одиозные преступления в этой стране, не гнушаясь впрочем и мелочами вроде хищения металлолома.

Естественно, фашистские тренды в народе в раскачку не идут. А карманные фашики, титушня по сути, «работают» ровно тогда, когда им платят и обеспечивают безнаказанность. Их настоящей идеологией является вседозволенность.

активного участника Евромайдана приговорили

Та як вони посміли!!! Це ж активіст, патріот, на майдані був!!! Він в вишиванці ходить, а значить наш і апріорі хороша людина, тому не може бути винним. Якщо ви думаєте інакше або піддаєте сумніву його святість — ви проросійський посіпака і сєпар!!!1
Незнаю як ви, а я точно піду підримати цього достойнішого невинного парубка. Бо саме на таких людях держиться наша держава і суспільство!

Прям як помолодшав на 6 років

Знов ті самі методички повилазили

Але є прогрес. Майже українською написано

Жаль айпи посмотреть нельзя, там либо дц европейский либо *страна-большая дубина которая не стоит*.
Может пора для новорегов !ua-ux зашейпить? Домен не рф и не su вроде бы...

ой а чому не українською, пане карателю?)

Могу себе позволить. По отличии от тех, кого украинцем делает лишь язык, на котором они расказывают как уклоняются от налогов.

Из описания вроде как следует, что являясь активным участником евромайдана, ты автоматически получаешь иммунитет против уголовных дел за продажу наркотиков, пытки, а также убийство человека ножом. Или нет?

Вірите в маячню яку розповсюджує ОПЗЖ?

А ще, мабуть, зайва хромосома

Кажуть, що якщо перестати дивитися Портнова та рашуТВ, то зменшується на 18.4% ризик захворювання злоякісними пухлинами, на 27.56% шизофренії та збільшення розумових здібностей на 55%

розумових здібностей на 55%

Был айкью 10 а стал 15 :-)

16!!! З такими показниками кожен зайвий пойнт на вагу золота

Там все лишняя хромосома решает :-)

С миру по нитке — голому рубаха

Этот комментарий отлично определяет понятия: голословность, поверхносность и манипуляция.
Самооборона — нет не слышал.
На тех кто за или против майдана(тут не об этом) смотрят как минимум, как на людей со странностями.
А на самом деле гражданская позиция — это норма, и отсутствие её говорит об определенной степени инфантильности.
Тут как раз и вступает поверхностное мышление, полсушал каакую-то говорящюю голову. И транслирует дальше выдавая за свои убеждения.
Дальше манипуляции: Водитель бмв — бандит, потому что бандиты чаще всего используют машины этой марки...
Печаль...

ты автоматически получаешь иммунитет против уголовных дел за продажу наркотиков

Не за продаж, а за кришування всього наркотрафіку в Одесі (портове місто) в 19 років. А ви в 19 хоча б сіньором були? :)

На фоне такого успеха даже Эскобар выглядит уличным барыгой. Если верить вики то он лишь в 30 лет смог контролировать 80% трафика и то не сам, а в составе картеля.

Помню как в 2013 гола события на евромайдане, особенно в начальной фазе «тушения пожара бензином» (избиение демонстрантов) ....освещал, не поверите кто, телеканал Интер, который прямо и косвенно принадлежит россиянам.

РФ (Российская империя, СССР) — это страна патологического, инфантильного, многовекового вранья. Правда они утверждают, что в Бога веруют и попадут в рай, хотя сами на своих землях создать рай неспособны....

Буду, теж схожу тему створив Чи буде майдан в Україні 2021? і чекаю підтвердження від редакторів DOU

Підписатись на коментарі