Expert JS React Developers for TUI wanted. Join Ciklum and get a $4000 sign-on bonus!
×Закрыть

Оцінка якості ІТ інтерв’ю

Посилання (десктоп версія)

technicalInterviewsInUkraineMustBeBetterPreparedAndMorePleasant.com
technicalInterviewsInUkraineMustBeBetterPreparedAndMorePleasant.com

Мобільна версія not supported

Коротка предісторія

Так історично склалося, що культури проведення технічних інтерв’ю в нас в Україні майже нема. 90% тех інтерв’юверів не вміють проводити технічні інтерв’ю.

Протилежна ситуація при роботі з іноземними замовниками (upwork) — 90% вміють спілкуватися і проводити тех інтерв’ю

Я думаю що зверхнє, упереджене ставлення на технічній співбесіді нікому ще не принесло довготривалої користі: кандидат закривається і більше не хоче спілкуватися з компанією, компанія втрачає лояльність потенційного працівника. У «виграші» лише злий інтервювер який потішив своє его і трохи «розрядився» після напруженого кодінгу:)

Апка яку я створив дозволяє:
а) лишити фідбек після проходження тех співбесіди
б) промоніторити фідбеки перед співбесідою, що в свою чергу дасть розуміння «адекватності» тех інтервюшки
в) власнки ІТ компаній та рекрутери будуть мати джерело зворотнього зв’язку

technicalInterviewsInUkraineMustBeBetterPreparedAndMorePleasant.com,
Cheers

Телеграм: @ivan_ivanov_lv

👍НравитсяПонравилось2
В избранноеВ избранном0
LinkedIn

Похожие топики

Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Допустимые теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

Гарна ідея. Підтримую.

Блін, прикольно, я такими іменами юніт-тести називаю.

Без підкреслення і прогалин?

Без смс і реєстрації!

Наївність зашкалює. А хто на таке погодиться? Хто і як перевіятиме дані на фейки та наклепи? Хто і як відсіюватиме накрутку показників?

Чи то все не ваші проблеми, ви «стратєгію думаєтє»?

Не впевнений наскільки етично постити імена рекрутерів та інтерв"юерів. Дуже сумніваюсь, що вони давали вам згоду на постинг їх даних.

Когда вас без вашего ведома вносят в базу и еще шерят между партнерами это норм?

Доу или Глассдор разве так не делает?

Пускай делают, вон фб в основном на этом и зарабатывает.
А в рекламе песики и котики.
Большинство, делает ровно то, что им позволяют.
Не хотите чтобы за отказ отвечать на вопрос в стиле: Сколько ступенек на пути в наш офис? Ваших коллег добавляли в черный список с пометкой *токсичный — не отвечает на вопросы*.
Нужно делать белый список тех, с кем можно иметь дело.

Подписаться на комментарии