Сучасна диджитал-освіта для дітей — безоплатне заняття в GoITeens ×
Mazda CX 5
×

Mein діджиталізація

Це так офігенно, що я навіть напишу на ДОУ :)
Отже, якщо ти перевищив швидкість, і тебе зняла камера, то.
Тобі приходить лист з QR-кодом, по якому відкривається лінк.
Де є фото і відео (курррва, відео!) твого порушення, можливість глянути його на мапі, і... лінк на оплату.

Але це ще не все...
Ну значить натиснув я кнопку Сплатити Онлайн для оплати штрафу за перевищення швидкості. І за якийсь дуже маленький час вирішив перевірити, що показує Дія. Якбихтопитав, Дія — це програмка на телефоні, яка (як мінімум) заміняє Вам водійські права і паспорт. Але — не лише. Так от. Заходжу я в розділ штрафів, і бачу — штраф зарахований як оплачений, а щодо мене відкрито виконавче провадження за несплачений раніше штраф за відсутність маски.
Відкриваю, а там купа інфи — хто, коли, за що, і навіть контакт виконавця мінюсту по моїй справі. І — знову ж таки — кнопка Сплатити Онлайн.

Я позвонив виконавцю, поговорив, сплатив, і забув. А от нині при спробі поповнити телефон з Монобанку сталась відмова. Я не мав часу глянути, але ввечері глянув причину, і офігів. Рахунок заарештувала виконавча служба.

Причому заарештувала лише певну суму, наскільки я зрозумів. Мало того, про це мене повідомив монобанк, який надав навіть лінк на деталі провадження! А за кілька годин дійшов мій платіж, і арешт так само автоматично зняли. Швидкість і чіткість цих дій лякає і захоплює одночасно. Матриця!

👍ПодобаєтьсяСподобалось3
До обраногоВ обраному0
LinkedIn
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter
Дозволені теги: blockquote, a, pre, code, ul, ol, li, b, i, del.
Ctrl + Enter

В сеть слили выборку из 100к человек из ДІЯ вместе с исходным кодом самой Дии
pbs.twimg.com/...​oVJ?format=jpg&name=large
pbs.twimg.com/...​Z6?format=jpg&name=medium
pbs.twimg.com/...​0cp?format=jpg&name=large
pbs.twimg.com/...​FXr?format=jpg&name=large
Среди выложенной информации: номера заграничных паспортов, имейлы, номера телефонов, сканы паспортов и водительских удостоверений, дипломов и карточек военнослужащих.

PS: Диджитализация достигла небывалых высот, а роль кибербезопасности преувеличена

Данные ФОП давно официально в открытом доступе, так что вряд ли для форумчан это имеет дополнительный практический риск.

там ведь не только фоп — сканы паспортов, водительских удовстоверений, инн.
Короче хорошо, что меня вообще в дии не было, ну и просто нельзя доверять дальнейшей диджитализации в Украине

Кстати, интересно а как там в украине работает диджитализация с вакцинированием? Если ехать в Европу что нужно, чтобы сделанные вакцины показать на въезде в Шенген?

Пока в Дие ноль готового результата. Бумажку международного образца получил у семейного врача. Думаю с ней сэкономить в сентябре на въезде в Турцию.

А за такую бумажку нужно платить?
Да уж, «держава в смартфоне» пока что только лозунг :)
У нас с 1 июля все вакцины автоматом попадают в электронный паспорт, который действует для поездок в любую страну, в рамках ес естественно тоже. Насколько знаю такая же система во всем ес.

За выдачу такой бумажки дополнительно ничено доплачивать не нужно.
Оно как бы и хорошо, что у вас в рамках ЕС это есть и работает. Но всё же это ваша местечковая, ЕС-ная филькина грамота. Страны ЮВА для вам всё равно закрыты либо с теми же драконовскими карантинами, как и для остальных.
Ну и других вы чмырите этими справками. В частности, саудиты к вам не едут. На Крещатике их полно; видел молодых мужиков-арабов в Гидропарке сегодня.
Ну и чисто теоретически теперь, летом, можно познакомиться с арабкой, не покидая ЖК Галактика. )

Я могу с арабкой познакомиться не покидая своего подъезда, лол.
Но думаю вряд ли ты встретишь одиноких арабок-туристок из Саудовской Аравии в Киеве. Поэтому лучше не стоит с ними пытаться знакомиться, нравы у них там резкие :)

Можна в Дії, можна завантажити pdf і роздрукувати.

А на вопрос: какой минимально нужен смартфон, чтобы это работало я у них так ответа и не получил.
Это ведь элементарщина. Системные требования.
И где они?
Шо за балет?

Системные требования

максимум, що нормально про це кажуть — це рівень апі, що дасть вам версію ОС

О! Спасибо. Можно еще вопрос? Если я хочу прописаться на жилплощади без походов по инстанциям, а исключительно с помощью этой программы, возможно такое?

Не розробник, не популяризатор цього додатку

Тому не знаю

А еще в Дие уже появился пункт «Запис до листа окучівания вакцинації від COVID-19», серенький пока еще. Если бы додумались добавить поле «Я хочу помочь стране купить больше вакцин и уменьшить время ожидания в очереди доплатив ____ грн.», был бы вообще жирок.

Ага, при самом оптимистичном сроке действия вакцины 3 месяца вы получите свою через год в лучшем случае. Шансы получить корону куда выше. Кстати, именно она, а не ревакцинация, будет продлевать действие вакцины.

PS. Интересно, а сколько сохраняется иммунитет от самой короны? Где бы так повторно подцепить чтобы проверить/актуализировать

Кстати, именно она, а не ревакцинация, будет продлевать действие вакцины

?

Интересно, а сколько сохраняется иммунитет от самой короны
при самом оптимистичном сроке действия вакцины 3 месяца

???

Вы хотели государство в смартфоне, получили.

Так я радію. пост Перемоги же. Це суперпродвинута система. Не без сайдефектів, да

С таким фото превышения скорости у нас дело развалится за 5 секунд. Какие доказательства, что скорость именно этой машины меряют?

С таким фото превышения скорости у нас дело развалится за 5 секунд. Какие доказательства, что скорость именно этой машины меряют?

гадаєте, варто починати справу за 127 грн?

Ну по правильному надо, с точки зрения финансовой выгоды — нет

а чому по-правильному треба?

Чтобы не лепили копеечное железо с целью ободрать население. Цифровую подпись надо и т.п.

Як на мене воно все дуже круте, і доказів більш ніж досить. Щодо фото водія, то спеціально законом дозволили штрафувати власника авто, тому воно непотрібно. В що з цим в Канаді?

Цифровую подпись надо и т.п.

Якщо Вас завтра на вулиці відлупцюють, а камера це зніме — суд прийме це як доказ без цифровоо підпису? Риторичне питання.

Як на мене воно все дуже круте, і доказів більш ніж досить. Щодо фото водія, то спеціально законом дозволили штрафувати власника авто, тому воно непотрібно. В що з цим в Канаді?

а это вообще дебилизм, штрафы получается может получать человек у которого даже водительского удостоверения нет

Як гадаєте, кому виписується штраф за припарковану на трамвайній колії в центрі Відня машину?

мне все равно, и дебильные законы есть во всех странах, а не только в украине. это неправильно и тупо, зачем тогда вообще удостоверение водителя, запретить покупать авто, если не сдал экзамен и тогда уж запретить уметь больше 1 авто и отходить от него запретить, а то угонят и должен еще останешься

Так Ви запропонуйте що в такому випадку робити, думаю всім буде цікаво.

Покупать машину только по доверенности %)

В що з цим в Канаді?

Только этим летом ввели, тоже выписывают на владельца машины, но без штрафных очков. Пишут, что было около дюжины обращений в суд из что-то около 20,000. Судьи даже не разбирали дела, сразу оправдывали. Похоже, что система опциональна — хочешь плати, хочешь — нет. До этого вводили раз 10 и все разы уходили ни с чем. Там проблема с нацеливанием, две едущие друг за другом и паралелльно машины оно с вероятностью 50% нацелен не на того клиента. Тут нужен только сертифицированный прибор, который на видеоизображении накладывает точку нацеливания.

Только этим летом ввели, тоже выписывают на владельца машины, но без штрафных очков.

якщо лишити авто де попало посеред ванкувера — нічо не буде, я все вірно розумію?

Эвакуатор увезет если кому-то мешает, что же ещё?

Ну зі слів Майка — ти потім прийдеш забирати, скажеш що ти власник, а не водій, хто водій і хто її там ставив — ти не знаєш. Вони тобі — ну ок чувак, вибач. І раз — віддали. Так же буде?

нет, в любом случае придется платить за эвакуатор и хранение, а будет штраф или нет зависит от законодательства, по нормальному нет доказательств — нет нарушения

І тим не менше скрізь штрафують власника авто. Впевнений що і в канаді тож.

Ну зі слів Майка — ти потім прийдеш забирати, скажеш що ти власник

Ты не путай парковку и нарушение правил движения — это абсолютно две разные эпархии. Парковка идёт по license plate, В случае со штрафами за превышение — они идут по driver license со штрафными очками. Вот то недоразумения, что сейчас — штрафуют по license plate, что не особо законно. Поэтому суды даже не рассматривают такие дела. Но многие платят, поэтому оно ещё живёт.

в нас це лише ввели. вважаю правильний крок, доречі

Ванкувер на другой стороне континента, 4300км, сорри проверять не буду. Но тут есть сайтик, на котором висят машины, припаркованные больше года, с ними что-то будут делать. Ну а так каждый день будут вешать тикет, если не по правилам припаркована.

афтар вышел на улицу в пионерском галстуке, никогда еще он не был так близок к провалу

анука скажи — «аваков чорт», посмотрим кто ты на самом деле

Реінкарнація бота-параноіка :) Адміни, приберіть оце пліз.

Це вкидання маркетингового булшиту, найвірогідніше автор по вуха в цьому проекті. Окрім бла-бла-бла в тексті і коментах, зверніть увагу на скриншоти (доки не потерли):
Скрин зняття арешту: 17:26, зарядка 85%, набір значків в повідомленнях.
Скрин зі встановленим арештом: 17:27, зарядка 85%, набір значків той самий. Тобто, спочатку зняли, потім встановили?

А за кілька годин дійшов мій платіж.

Одна хвилина на цій планеті дорівнює «кілька годин» в Україні.

Швидкість і чіткість цих дій лякає і захоплює одночасно. Матриця!

Особливо зворотна швидкість та можливість ручного втручання в систему заднім числом.

Ітогі подвєдьом: Eugene Koval — слуга народу

Не все так просто.
Ви подумайте про наступне. Я міг би бути працівником офісу екс-президента Порошенка, який вкинув цю штуку, щоб спровокувати Вас викрити в особі автора агента президента Зеленського, який хоче накинути ярмо на шию українського народа. І таким чином скомпрометувати діючого гаранта. І це лише одна з можливих комбінацій. Одним словом, продовжуйте копати, на Вас чекають цікаві результати.

Эм, ну давайте думать...

1. Открываем уведомление моно со снятием ареста
2. Делаем скриншот
3. Открываем старое уведомление о аресте
4. Делаем скриншот.

Это ж не самопропадающие пуши какие-то. А уведомления, которые можно посмотреть хоть через месяц.

Ви для чого спрощуєте? Так жити нецікаво. Та ще людині картину світу псуєте.

Понятно, у меня просто монобанка нет. Даже предположить не мог, что уведомления о блокировке деградируют настолько, что будут напоминать одноразовые попап окна.

Я б не сказав, що це повідомлення деградували...

Хочеш сказати, що це я не встигаю деградувати за модним трендом?

Хочу сказати, що Ви говорите таку нісенітницю, що я сумніваюсь що у Вас всі вдома.

Тобі приходить лист з QR-кодом, по якому відкривається лінк.

А що заважає чінуші, що має доступ до відео, тупо пришвидшити оце щастя в редакторі (за потреби), а то й організувавши власну камеру — надсилати тобі лінки на дуже приватну шарагу, яка виглядає майже так само? Ну і звісно ж лінк на оплату.

А теперь объясни, ОТКУДА у тебя штраф за отсутствие маски? Мне чтобы такой получить пришлось бы недели три пороги обивать, да и то не факт.

А теперь объясни, ОТКУДА у тебя штраф за отсутствие маски? Мне чтобы такой получить пришлось бы недели три пороги обивать, да и то не факт.

Ви про що? Зайшов без маски в приміщення — можуть написати штраф. в Україні.

Мені вже здається що ти причетний до розробки цієї НедоДії. Стільки маркетингового булшиту, і на простеньке питання замість крихти розумних слів — знову булшит.

Спалився.

Схоже на сезонне погіршення. Ви знаєте що робити. Поправляйтесь.

Ровно до тех пор, пока тебе не впаяют чужой штраф. Или не «потеряют» оплаты. В этой стране могут потерять всё, даже данные земельного кадастра, так что диджитализация здесь как депозит в НадраБанке.

у мене от недавно теплоенерго загубило документи на лічильник, по якому я платив 8 років. поставив новий, а старий вони не могли списати 😅

Вам теплоенерго ставило лічильник?
:O

київтеплоенерго, у них докі є (у мене теж :) ). він у них в реєстрі, я по ньому плачу. а хтось може інший ставити лічильники?

Ставити === приходить людина від компанії з лічильником, монтує і опломбовує
Ви не платите нічого

Так, є багато компаній, що можуть монтувати лічильники.
Є декілька компаній, що можуть в прискореному режимі опломбувати лічильник і поставити його на облік

А ще на лічильник треба робити проект...

Що вони робитимуть, коли невідомі його тупо вкрадуть?

Те саме, що і коли вкрадуть лічильник електроенергії — відповідає власник жилплощі

Ви ж читали fine print від компаній ахмєтова? KEKW
Тіки з електрикою простіше, бо той лічильник знайдуть одразу і тих хто його зняв також
Бо збувати його практично нікуди
А ось лічильники тепла...

так, це був треш повний. при чому що я взнав про те, що новий лічильник не поставили на облік випадково, просто написавши в теплоенерго в скайп, типу 3 тижні тому поставили лічильник, а його не видно. на що отримав відповідь, нічого не знаємо, старий лічильник без доків. ідіть шукайте доки (2000 грн вийшло додатково, слава богу попався дуже гарний інженер в оцих ФОПчіках, які годуються з лічильників)

Ви купили досвід
Тепер більше нікому не будете віддавати оригінали доків

І поставте собі нагадування на повірку через 4-6 років
Не забудьте написати де ви поклали доки від лічильнику

xD

Як гадаєш, дуже складно підробити примітивні паперові доки?

Папірці, то для юзера

Поки контора, що робила повірку, не відзвітує в теплоенерго, водопостачання — нічого не буде

у мене іх ніколи і не було, ЖЕК при прпедачі в тепло енерго десь загубив їх :-)

Оу

Я так розумію, тоді у вас ситуація новобудови, коли вам забудовник поставив лічильник, а потім всю макулатуру вам «забули» передати, а потім «загубили»

З лічильниками тепла так само. Було б бажання, всі вкрадені лічильники можна тупо взяти з баз даних комунальних платежів, тупо знайти хто саме його встановив і куди.

Була цікавенька епопея з підробленими газовими лічильниками (які пролікували від жадібності) — взяли продавця, а в нього виявилася повна база покупців із вказанням номеру. І одразу усі хто тим користувався попали на штрафи.

просто надо сразу прийти в мусарню и отдать все деньги из карманов

Підписатись на коментарі